vdr-hello 2.6.0 - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: A friendly greeting
fr: Bien le bonjour

en: Greeting time (s)
fr: DurÃ©e pour le salut (s)

en: Use alternate greeting
fr: Changer de salutation

en: Howdy folks!
fr: Bonjour Ã  tous !

en: Hello world!
fr: Bonjour le monde !
