vdr-hello 2.6.0 - en to pl_PL translation catalogue (6 entries)

en: A friendly greeting
pl_PL: Przyjazne pozdrowienie

en: Hello
pl_PL: Witaj

en: Greeting time (s)
pl_PL: Czas pozdrowienia (s)

en: Use alternate greeting
pl_PL: Użyj alternatywnego pozdrowienia

en: Howdy folks!
pl_PL: Siema ziomy!

en: Hello world!
pl_PL: Witaj świecie!
