vdr-hello 2.6.0 - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: A friendly greeting
sk: Priateľský pozdrav

en: Hello
sk: Ahoj

en: Greeting time (s)
sk: Čas pozdravu (s)

en: Use alternate greeting
sk: Použiť náhradný pozdrav

en: Howdy folks!
sk: Ahojte všetci!

en: Hello world!
sk: Ahoj svet!
