vdr - en to gl translation catalogue (5 entries)

note: Type: select Choices
en: Satellite
gl: Satélite

note: Type: select Choices
en: Terrestrial
gl: Terrestre

note: Type: select Description
en: DVB card type:
gl: Tipo de tarxeta de TV dixital:

note: Type: select Description
en: VDR needs to know your DVB card type to work correctly. Using your selection, a channels.conf file will be installed to /var/lib/vdr.  You may have to change this file depending on your setup.
gl: VDR precisa de coñecer o tipo de tarxeta de TV dixital para funcionar correctamente. Segundo o que escolla, hase instalar un ficheiro channels.conf en /var/lib/vdr. Pode ter que modificar este ficheiro dependendo da súa configuración.

note: Type: boolean Description
en: Create /var/lib/video?
gl: ¿Crear /var/lib/video?
