vdr 2.2.0-6 - en to nl translation catalogue (7 entries)

note: Type: select Choices
en: Satellite
nl: Satelliet (DVB-S)

note: Type: select Choices
en: Terrestrial
nl: Antenne (DVB-T)

note: Type: select Choices
en: Cable
nl: Kabel (DVB-C)

note: Type: select Description
en: DVB card type:
nl: DVB-kaarttype:

note: Type: select Description
en: VDR needs to know your DVB card type to work correctly. Using your selection, a channels.conf file will be installed to /var/lib/vdr.  You may have to change this file depending on your setup.
nl: VDR moet uw DVB-kaarttype weten om correct te werken. Gebruikmakend van uw selectie, zal een channels.conf-bestand worden geïnstalleerd in /var/lib/vdr. U moet dit bestand misschien aanpassen afhankelijk van uw configuratie.

note: Type: boolean Description
en: Create /var/lib/video?
nl: /var/lib/video aanmaken?

note: Type: boolean Description
en: By default VDR is configured to use /var/lib/video to store recordings. You can either create this directory now, or change this behavior later  by modifying the config file /etc/vdr/conf.d/00-vdr.conf.
nl: Standaard is VDR geconfigureerd om /var/lib/video te gebruiken om opnames te bewaren. U kunt deze map nu aanmaken of dit gedrag later wijzigen door het configuratiebestand /etc/vdr/conf.d/00-vdr.conf aan te passen.
