VDR 2.6.0 - en to et translation catalogue (493 entries)

en: *** Invalid Channel ***
et: *** Kehtetu kanal ***

en: CAM activated!
et: CAM aktiveeritud!

en: Channel not available!
et: Kanal ei ole kättesaadav!

en: Can't start Transfer Mode!
et: Siirderežiimi start ebaõnnestus!

en: off
et: väljas

en: on
et: sees

en: auto
et: automaatne

en: none
et: puudu

en: Polarization
et: Polarisatsioon

en: System
et: Süsteem

en: Srate
et: Sümbolikiirus

en: Inversion
et: Inversioon

en: CoderateH
et: VeaparandusH

en: CoderateL
et: VeaparandusL

en: Modulation
et: Modulatsioon

en: Bandwidth
et: Ribalaius

en: Transmission
et: Transmissioon

en: Guard
et: Kaitsevahemik

en: Hierarchy
et: Hierarhia

en: StreamId
et: Vootunnus

en: Pilot
et: Piloot

en: T2SystemId
et: T2 tunnus

en: Starting EPG scan
et: EPG skaneerimine käivitatud

en: Content$Movie/Drama
et: Film/draama

en: Content$Detective/Thriller
et: Krimi/triller

en: Content$Adventure/Western/War
et: Seiklus/western/sõda

en: Content$Science Fiction/Fantasy/Horror
et: Scifi/fantaasia/õudus

en: Content$Comedy
et: Komöödia

en: Content$Soap/Melodrama/Folkloric
et: Sari/Melodraama/pärimuslik

en: Content$Romance
et: Romanss

en: Content$Serious/Classical/Religious/Historical Movie/Drama
et: Tõsine/klassikaline/religioosne/ajaloofilm/draama

en: Content$Adult Movie/Drama
et: Täiskasvanutele/draama

en: Content$News/Current Affairs
et: Uudised/päevakajaline

en: Content$News/Weather Report
et: Uudised/ilmateade

en: Content$News Magazine
et: Uudisteajakiri

en: Content$Documentary
et: Dokumentaal

en: Content$Discussion/Inverview/Debate
et: Diskussioon/intervjuu/debatt

en: Content$Show/Game Show
et: Meelelahutus

en: Content$Game Show/Quiz/Contest
et: Sõumäng/mälumäng/võistlus

en: Content$Variety Show
et: Varietee

en: Content$Talk Show
et: Vestlussaade

en: Content$Sports
et: Sport

en: Content$Special Event
et: Erisündmus

en: Content$Sport Magazine
et: Spordiajakiri

en: Content$Football/Soccer
et: Jalgpall

en: Content$Tennis/Squash
et: Tennis/squash

en: Content$Team Sports
et: Meeskonnasport

en: Content$Athletics
et: Kergejõustik

en: Content$Motor Sport
et: Autosport

en: Content$Water Sport
et: Veesport

en: Content$Winter Sports
et: Talvesport

en: Content$Equestrian
et: Ratsutamine

en: Content$Martial Sports
et: Võitluskunst

en: Content$Children's/Youth Programme
et: Laste- ja noortesaade

en: Content$Pre-school Children's Programme
et: Koolieelikutele

en: Content$Entertainment Programme for 6 to 14
et: Meelelahutus 6-14 aastastele

en: Content$Entertainment Programme for 10 to 16
et: Meelelahutus 10-16 aastastele

en: Content$Informational/Educational/School Programme
et: Õppe- ja haridussaade

en: Content$Cartoons/Puppets
et: Joonisfilm/Nukufilm

en: Content$Music/Ballet/Dance
et: Muusika/ballett/tants

en: Content$Rock/Pop
et: Rock/pop

en: Content$Serious/Classical Music
et: Klassikaline muusika

en: Content$Folk/Tradional Music
et: Folk/rahvamuusika

en: Content$Jazz
et: Jazz

en: Content$Musical/Opera
et: Muusikal/ooper

en: Content$Ballet
et: Ballett

en: Content$Arts/Culture
et: Kunst/kultuur

en: Content$Performing Arts
et: Performance

en: Content$Fine Arts
et: Kaunid kunstid

en: Content$Religion
et: Religioon

en: Content$Popular Culture/Traditional Arts
et: Rahvakultuur/traditsiooniline kunst

en: Content$Literature
et: Kirjandus

en: Content$Film/Cinema
et: Filmikunst

en: Content$Experimental Film/Video
et: Eksperimentaalfilm/video

en: Content$Broadcasting/Press
et: TV/raadio/ajakirjandus

en: Content$New Media
et: Uus meedia

en: Content$Arts/Culture Magazine
et: Kultuuriajakiri

en: Content$Fashion
et: Mood

en: Content$Social/Political/Economics
et: Ühiskond/poliitika/majandus

en: Content$Magazine/Report/Documentary
et: Ajakiri/reportaaž/dokumentaal

en: Content$Economics/Social Advisory
et: Majandus/majandusnõuanne

en: Content$Remarkable People
et: Tähelepanuväärsed isikud

en: Content$Education/Science/Factual
et: Haridus/teadus/faktid

en: Content$Nature/Animals/Environment
et: Loodus/loomad/keskkond

en: Content$Technology/Natural Sciences
et: Tehnoloogia/loodusteadus

en: Content$Medicine/Physiology/Psychology
et: Meditsiin/füsioloogia/psühholoogia

en: Content$Foreign Countries/Expeditions
et: Välisriigid/ekspeditsioon

en: Content$Social/Spiritual Sciences
et: Ühiskondlik/Hingeteadus

en: Content$Further Education
et: Täiendõpe

en: Content$Languages
et: Keeled

en: Content$Leisure/Hobbies
et: Vaba aeg/hobi

en: Content$Tourism/Travel
et: Turism/reisimine

en: Content$Handicraft
et: Käsitöö

en: Content$Motoring
et: Autondus

en: Content$Fitness & Health
et: Tervis

en: Content$Cooking
et: Kokasaade

en: Content$Advertisement/Shopping
et: Reklaam/teleturg

en: Content$Gardening
et: Aiandus

en: Content$Original Language
et: Originaalkeel

en: Content$Black & White
et: Mustvalge

en: Content$Unpublished
et: Avaldamata

en: Content$Live Broadcast
et: Telepilt

en: ParentalRating$from %d
et: alates %d

en: No title
et: Pealkiri puudub

note: TRANSLATORS: The name of the language, as written natively
en: LanguageName$English
et: eesti

note: TRANSLATORS: The 3-letter code of the language
en: LanguageCode$eng
et: est

en: Phase 1: Detecting RC code type
et: Samm 1: Kodeerimissüsteemi tuvastamine

en: Press any key on the RC unit
et: Vajuta puldil suvalist klahvi

en: RC code detected!
et: Kodeerimissüsteem tuvastatud!

en: Do not press any key...
et: Ära vajuta puldil ühtki klahvi...

en: Phase 2: Learning specific key codes
et: Samm 2: Klahvide õpetamine

en: Press key for '%s'
et: Vajuta klahvile '%s'

en: Press 'Up' to confirm
et: Kinnitamiseks vajuta 'Üles'

en: Press 'Down' to continue
et: Jätkamiseks vajuta 'Alla'

en: (press 'Up' to go back)
et: (tagasiminekuks vajuta 'Üles')

en: (press 'Down' to end key definition)
et: (lõpetamiseks vajuta 'Alla')

en: (press 'Menu' to skip this key)
et: (selle klahvi vahelejätmiseks vajuta 'Menüü')

en: Learning Remote Control Keys
et: Kaugjuhtimispuldi õpetamine

en: Phase 3: Saving key codes
et: Samm 3: Klavhikoodide salvestamine

en: Press 'Up' to save, 'Down' to cancel
et: Salvestamiseks vajuta 'Üles' ja katkestamiseks 'Alla'

en: Key$Up
et: Üles

en: Key$Down
et: Alla

en: Key$Menu
et: Menüü

en: Key$Ok
et: Ok

en: Key$Back
et: Tagasi

en: Key$Left
et: Vasakule

en: Key$Right
et: Paremale

en: Key$Red
et: Punane

en: Key$Green
et: Roheline

en: Key$Yellow
et: Kollane

en: Key$Blue
et: Sinine

en: Key$Info
et: Info

en: Key$Play/Pause
et: Start/Paus

en: Key$Play
et: Start

en: Key$Pause
et: Paus

en: Key$Stop
et: Stopp

en: Key$Record
et: Salvestamine

en: Key$FastFwd
et: Edasikerimine

en: Key$FastRew
et: Tagasikerimine

en: Key$Next
et: Järgmine

en: Key$Prev
et: Eelmine

en: Key$Power
et: Toide

en: Key$Channel+
et: Kanal+

en: Key$Channel-
et: Kanal-

en: Key$PrevChannel
et: Eelmine kanal

en: Key$Volume+
et: Helitugevus+

en: Key$Volume-
et: Helitugevus-

en: Key$Mute
et: Hääletu

en: Key$Audio
et: Audio

en: Key$Subtitles
et: Subtiitrid

en: Key$Schedule
et: Ajakava

en: Key$Channels
et: Kanalid

en: Key$Timers
et: Taimerid

en: Key$Recordings
et: Salvestised

en: Key$Setup
et: Seadistamine

en: Key$Commands
et: Käsud

en: Key$User0
et: Lisaklahv0

en: Key$User1
et: Lisaklahv1

en: Key$User2
et: Lisaklahv2

en: Key$User3
et: Lisaklahv3

en: Key$User4
et: Lisaklahv4

en: Key$User5
et: Lisaklahv5

en: Key$User6
et: Lisaklahv6

en: Key$User7
et: Lisaklahv7

en: Key$User8
et: Lisaklahv8

en: Key$User9
et: Lisaklahv9

en: Free To Air
et: FTA

en: encrypted
et: kodeeritud

en: Edit channel
et: Kanali muutmine

en: Name
et: Nimi

en: Source
et: Allikas

en: Frequency
et: Sagedus

en: Channel settings are not unique!
et: Kanaliseaded ei ole unikaalsed!

en: Channels
et: Kanalid

en: Button$Edit
et: Muuda

en: Button$New
et: Uus

en: Button$Delete
et: Kustuta

en: Button$Mark
et: Märgi

en: Channel is being used by a timer!
et: Kanal on taimeris kasutusel!

en: Delete channel?
et: Kustutada kanal?

en: Edit folder
et: Muuda kausta

en: New folder
et: Uus kaust

en: Folder name already exists!
et: Sellenimeline kaust juba olemas!

en: Folder name must not contain '%c'!
et: Kausta nimi ei saa sisaldada '%c' sümbolit!

en: Button$Open
et: Ava

en: Delete folder and all sub folders?
et: Kustutada kaust ja kõik alamkaustad?

en: Delete folder?
et: Kustutada kaust?

en: Edit timer
et: Muuda taimer

en: Active
et: Aktiivne

en: Channel
et: Kanal

en: Day
et: Päev

en: Stop
et: Stopp

en: Priority
et: Prioriteet

en: Lifetime
et: Eluiga

en: File
et: Fail

en: Record on
et: Salvestamine

en: Button$Folder
et: Kaust

en: Button$Single
et: Üksik

en: Button$Repeating
et: Korduv

en: First day
et: 1. päev

en: Error while accessing remote timer
et: Kaugtaimeri viga

en: Timer has been deleted!
et: Taimer kustutatud

en: Select folder
et: Vali kaust

en: Timers
et: Taimerid

en: Button$On/Off
et: On/Off

en: Button$Info
et: Info

en: Delete timer?
et: Kustutada taimer?

en: Timer still recording - really delete?
et: Salvestus aktiivne - kas kustutada?

en: Event
et: Saateinfo

en: Button$Timer
et: Taimer

en: Button$Record
et: Salvesta

en: Button$Switch
et: Vali

en: What's on now?
et: Hetkel

en: What's on next?
et: Järgmine

en: Button$Next
et: Järgmine

en: Button$Now
et: Hetkel

en: Button$Schedule
et: Ajakava

en: Can't switch channel!
et: Kanali vahetus ei ole võimalik!

en: Schedule
et: Ajakava

en: Schedule - %s
et: Ajakava - %s

en: This event - %s
et: Sama saade - %s

en: This event - all channels
et: Sama saade - kõik kanalid

en: All events - all channels
et: Kõik saated - kõik kanalid

en: Please enter %d digits!
et: Palun sisestada %d numbrit!

en: CAM not responding!
et: CAM ei vasta

en: Edit path
et: Muuda teed

en: Folder
et: Kaust

en: This folder is currently in use - no changes are possible!
et: Kaust on juba kasutusel - muutmine ei ole võimalik!

en: Move entire folder containing %d recordings?
et: Liigutada kaust mis sisaldab %d salvestist?

en: Error while moving folder!
et: Kausta liigutamise viga!

en: Edit recording
et: Muuda salvestist

en: This recording is currently in use - no changes are possible!
et: Salvestis hetkel kasutusel - muutmine ei ole võimalik!

en: Button$Cancel cutting
et: Tühista lõikamine

en: Button$Stop cutting
et: Peata lõikamine

en: Button$Cancel moving
et: Tühista liigutamine

en: Button$Stop moving
et: Peata liigutamine

en: Button$Cancel copying
et: Tühista kopeerimine

en: Button$Stop copying
et: Peata kopeerimine

en: Button$Cut
et: Lõika

en: Button$Delete marks
et: Kustuta markerid

en: Recording vanished!
et: Salvestis puudub!

en: Edited version already exists - overwrite?
et: Muudetud versioon juba olemas - kirjutada üle?

en: Error while queueing recording for cutting!
et: Salvestise lisamine lõikamiseks ebaõnnestus!

en: Rename recording to folder name?
et: Ümbernimetada kaust salvestise nimega?

en: Delete editing marks for this recording?
et: Kustutada selle salvestise markerid?

en: Error while deleting editing marks!
et: Markerite kustutamine ebaõnnestus!

en: Error while changing priority/lifetime!
et: Prioriteedi/eluea muutmine ebaõnnestus!

en: Error while changing folder/name!
et: Kausta/nime muutmine ebaõnnestus!

en: Recording info
et: Salvestise info

en: Button$Play
et: Start

en: Button$Rewind
et: Tagasikerimine

en: Recordings
et: Salvestised

en: Commands
et: Käsud

en: Delete recording?
et: Kustutada salvestis?

en: Recording is being edited - really delete?
et: Salvestist on muudetud - kas kustutada?

en: Error while deleting recording!
et: Salvestise kustutamine ebaõnnestus!

en: Recording commands
et: Salvestuse käsud

en: never
et: mitte kunagi

en: skin dependent
et: kujundusest sõltuv

en: always
et: alati

en: by name
et: nime järgi

en: by time
et: aja järgi

en: Setup.OSD$Language
et: Keel

en: Setup.OSD$Skin
et: Kujundus

en: Setup.OSD$Theme
et: Teema

en: Setup.OSD$Left (%)
et: Nihe paremale (%)

en: Setup.OSD$Top (%)
et: Nihe alla (%)

en: Setup.OSD$Width (%)
et: Laius (%)

en: Setup.OSD$Height (%)
et: Kõrgus (%)

en: Setup.OSD$Message time (s)
et: Teate kuvamisaeg (s)

en: Setup.OSD$Use small font
et: Väikese fondi kasutus

en: Setup.OSD$Anti-alias
et: Fondi silumine

en: Setup.OSD$Default font
et: Vaikefont

en: Setup.OSD$Small font
et: Väike font

en: Setup.OSD$Fixed font
et: Püsisammuga font

en: Setup.OSD$Default font size (%)
et: Vaikefondi suurus (%)

en: Setup.OSD$Small font size (%)
et: Väikese fondi suurus (%)

en: Setup.OSD$Fixed font size (%)
et: Püsisammuga fondi suurus (%)

en: Setup.OSD$Channel info position
et: Kanaliinfo asukoht

en: bottom
et: all

en: top
et: üleval

en: Setup.OSD$Channel info time (s)
et: Kanaliinfo kuvamisaeg (s)

en: Setup.OSD$Info on channel switch
et: Kanaliinfo kuvamine

en: Setup.OSD$Timeout requested channel info
et: Kanaliinfo aegumine

en: Setup.OSD$Scroll pages
et: Lehekülje kerimine

en: Setup.OSD$Scroll wraps
et: Ridade ringkerimine

en: Setup.OSD$Menu key closes
et: Sulgemine Menüü klahviga

en: Setup.OSD$Recording directories
et: Salvestise kaustade kuvamine

en: Setup.OSD$Folders in timer menu
et: Kaustade kuvamine taimeri menüüs

en: Setup.OSD$Always sort folders first
et: Järjesta kaustad alati ette

en: Setup.OSD$Default sort mode for recordings
et: Salvestiste vaikimisi järjestus

en: Setup.OSD$Number keys for characters
et: Teksti sisestamine numbriklahvidega

en: Setup.OSD$Color key 0
et: Värviklahv 0

en: Setup.OSD$Color key 1
et: Värviklahv 1

en: Setup.OSD$Color key 2
et: Värviklahv 2

en: Setup.OSD$Color key 3
et: Värviklahv 3

en: Button$Scan
et: Uuenda

en: Setup.EPG$EPG scan timeout (h)
et: EPG skaneerimise viide (h)

en: Setup.EPG$EPG bugfix level
et: EPG veaparandustase

en: Setup.EPG$EPG linger time (min)
et: Vana EPG viide (min)

en: Setup.EPG$Set system time
et: Süsteemi aja sünkimine

en: Setup.EPG$Use time from transponder
et: Sünkimise transponder

note: TRANSLATORS: note the plural!
en: Setup.EPG$Preferred languages
et: Eelistatuid keeli

note: TRANSLATORS: note the singular!
en: Setup.EPG$Preferred language
et: Eelistatud keel

en: no
et: ei

en: names only
et: ainult nimed

en: PIDs only
et: PID-id

en: names and PIDs
et: nimed,PID-id

en: add new channels
et: uued kanalid

en: add new transponders
et: uued transponderid

en: Button$Audio
et: Audio

en: Button$Subtitles
et: Subtiitrid

en: Setup.DVB$Primary DVB interface
et: Esmane DVB seade

en: Setup.DVB$Standard compliance
et: Standardivastavus

en: Setup.DVB$Video format
et: TV külgsuhe

en: Setup.DVB$Video display format
et: Video kuvamise formaat

en: Setup.DVB$Use Dolby Digital
et: Dolby Digital kasutamine

en: Setup.DVB$Update channels
et: Kanalite uuendamine

en: Setup.DVB$Audio languages
et: Audio keeli

en: Setup.DVB$Audio language
et: Audio keel

en: Setup.DVB$Display subtitles
et: Subtiitrite kuvamine

en: Setup.DVB$Subtitle languages
et: Subtiitrite keeli

en: Setup.DVB$Subtitle language
et: Subtiitri keel

en: Setup.DVB$Subtitle offset
et: Subtiitrite nihe

en: Setup.DVB$Subtitle foreground transparency
et: Subtiitri läbipaistvus

en: Setup.DVB$Subtitle background transparency
et: Subtiitri tausta läbipaistvus

en: Setup.LNB$Use DiSEqC
et: DiSEqC kasutamine

en: Setup.LNB$SLOF (MHz)
et: SLOF (MHz)

en: Setup.LNB$Low LNB frequency (MHz)
et: LO LNB sagedus (MHz)

en: Setup.LNB$High LNB frequency (MHz)
et: HI LNB sagedus (MHz)

en: Setup.LNB$Device %d connected to sat cable
et: DVB seade %d ühendatud SAT-kaabliga

en: Setup.LNB$own
et: oma

en: Setup.LNB$Use dish positioner
et: Ajami kasutamine

en: Setup.LNB$Site latitude (degrees)
et: Asukoha laiuskraad (°)

en: South
et: lõunasse (S)

en: North
et: põhja (N)

en: Setup.LNB$Site longitude (degrees)
et: Asukoha pikkuskraad (°)

en: West
et: läände (W)

en: East
et: itta (E)

en: Setup.LNB$Max. positioner swing (degrees)
et: Ajami pöördeulatus (°)

en: Setup.LNB$Positioner speed (degrees/s)
et: Ajami kiirus (°/s)

en: CAM reset
et: CAM taaskäivitamine

en: CAM present
et: CAM saadaval

en: CAM ready
et: CAM valmis

note: TRANSLATORS: note the leading blank!
en:  (activating)
et:  (aktiveerimine)

en: @ device
et: @ seade

en: Button$Cancel activation
et: Tühista aktiveerimine

en: Button$Activate
et: Aktiveeri

en: Button$Menu
et: Menüü

en: Button$Reset
et: Lähtesta

en: Opening CAM menu...
et: CAM-menüü avamine...

en: Can't open CAM menu!
et: Ei saa avada CAM menüüd!

en: Can't activate CAM!
et: Ei saa CAM'i aktiveerida!

en: CAM is in use - really reset?
et: CAM on kasutuses - lähtestada?

en: Can't reset CAM!
et: CAM mooduli lähtestamine ebaõnnestus!

en: no instant recording
et: kohene salvestus puudub

en: confirm instant recording
et: kinnita kohene salvestus

en: record instantly
et: kohene salvestus

en: do not pause live video
et: mitte peatada

en: confirm pause live video
et: peatamise kinnitus

en: pause live video
et: peata

en: confirm
et: kinnita

en: yes
et: jah

en: Recording
et: Salvestus

en: Setup.Recording$Margin at start (min)
et: Salvestuse algusvaru (min)

en: Setup.Recording$Margin at stop (min)
et: Salvestuse lõpuvaru (min)

en: Setup.Recording$Default priority
et: Vaikimisi prioriteet

en: Setup.Recording$Default lifetime (d)
et: Salvestuse eluiga (päevad)

en: Setup.Recording$Record key handling
et: Salvestuse klahvi käsitlus

en: Setup.Recording$Pause key handling
et: Pausi klahvi käsitlus

en: Setup.Recording$Pause priority
et: Pausi prioriteet

en: Setup.Recording$Pause lifetime (d)
et: Pausi eluiga (päevad)

en: Setup.Recording$Use episode name
et: Episoodinime kasutamine

en: Setup.Recording$Use VPS
et: VPS-i kasutamine

en: Setup.Recording$VPS margin (s)
et: VPS-i algusvaru (s)

en: Setup.Recording$Mark instant recording
et: Kohese salvestuse märgistamine

en: Setup.Recording$Name instant recording
et: Kohese salvestuse nimi

en: Setup.Recording$Instant rec. time (min)
et: Kohese salvestuse kestus (min)

en: Setup.Recording$present event
et: käesolev saade

en: Setup.Recording$Max. video file size (MB)
et: Maks. failisuurus (MB)

en: Setup.Recording$Split edited files
et: Tükelda muudetud faile

en: Setup.Recording$Delete timeshift recording
et: Kustuta ajanihke salvestisi

en: Replay
et: Taasesitus

en: Setup.Replay$Multi speed mode
et: Mitme kiiruse režiim

en: Setup.Replay$Show replay mode
et: Korduse režiimi kuvamine

en: Setup.Replay$Show remaining time
et: Kuva jäänud aega

en: Setup.Replay$Progress display time (s)
et: Edenemiseriba kuvamise aeg (s)

en: Setup.Replay$Pause replay when setting mark
et: Paus markeri seadmisel

en: Setup.Replay$Pause replay when jumping to a mark
et: Paus markerile siirdamisel

en: Setup.Replay$Skip edited parts
et: Markeeritud osade vahelejätmine

en: Setup.Replay$Pause replay at last mark
et: Paus viimasel markeril

en: Setup.Replay$Initial duration for adaptive skipping (s)
et: Adaptiivse hüppe pikkuse algväärtus (s)

en: Setup.Replay$Reset timeout for adaptive skipping (s)
et: Adaptiivse hüppe lähtestamise aegumine (s)

en: Setup.Replay$Alternate behavior for adaptive skipping
et: Adaptiivse hüppe vaheldumise omadus

en: Setup.Replay$Use Prev/Next keys for adaptive skipping
et: Adaptiivne hüpe klahvidega Eelmine/Järgmine

en: Setup.Replay$Skip distance with Green/Yellow keys (s)
et: Klahvide Roheline/Kollane hüpe (s)

en: Setup.Replay$Skip distance with Green/Yellow keys in repeat (s)
et: Klahvide Roheline/Kollane korduv hüpe (s)

en: Setup.Replay$Resume ID
et: Taasesituse tunnus

en: Miscellaneous
et: Muud seaded

en: Setup.Miscellaneous$Min. event timeout (min)
et: Minimaalne aeg saateni (min)

en: Setup.Miscellaneous$Min. user inactivity (min)
et: Minimaalne kasutaja jõudeolek (min)

en: Setup.Miscellaneous$SVDRP timeout (s)
et: SVDRP aegumine (s)

en: Setup.Miscellaneous$SVDRP peering
et: SVDRP partnerlus

en: Setup.Miscellaneous$SVDRP host name
et: SVDRP hostinimi

en: Setup.Miscellaneous$SVDRP default host
et: SVDRP vaikehost

en: Setup.Miscellaneous$Zap timeout (s)
et: Kanalivahetuse aegumine (s)

en: Setup.Miscellaneous$Channel entry timeout (ms)
et: Kanali sisestamise aegumine (ms)

en: Setup.Miscellaneous$Remote control repeat delay (ms)
et: Kaugjuhtimispuldi kordamise viide (ms)

en: Setup.Miscellaneous$Remote control repeat delta (ms)
et: Kaugjuhtimispuldi kordamise delta (ms)

en: Setup.Miscellaneous$Initial channel
et: Kanal käivitamisel

en: Setup.Miscellaneous$as before
et: endine

en: Setup.Miscellaneous$Initial volume
et: Helitugevus käivitamisel

en: Setup.Miscellaneous$Volume steps
et: Helitugevuse samm

en: Setup.Miscellaneous$Volume linearize
et: Helitugevuse lineaarsus

en: Setup.Miscellaneous$Channels wrap
et: Kanalite ringkerimine

en: Setup.Miscellaneous$Show channel names with source
et: Kanalinimed allikaga

en: Setup.Miscellaneous$Emergency exit
et: Hädaväljumine

en: Plugins
et: Pluginad

en: This plugin has no setup parameters!
et: Sellel pluginal seaded puuduvad!

en: Setup
et: Seaded

en: Restart
et: Taaskäivita

en: Really restart?
et: Taaskäivitada?

note: TRANSLATORS: note the leading and trailing blanks!
en:  Stop recording
et:  Lõpeta salvestamine

note: TRANSLATORS: note the leading blank!
en:  Stop replaying
et:  Lõpeta taasesitus

en: Button$Pause
et: Paus

en: Button$Stop
et: Stopp

en: Button$Resume
et: Jätkamine

note: TRANSLATORS: note the leading blank!
en:  Cancel editing
et:  Tühista töötlemine

en: Stop recording?
et: Lõpetada salvestamine?

en: Cancel editing?
et: Tühistada töötlemine?

en: No audio available!
et: Audio kättesaamatu!

en: No subtitles
et: Subtiitrid väljas

en: No subtitles available!
et: Subtiitrid puuduvad

en: Not enough disk space to start recording!
et: Ebapiisavalt kettaruumi salvestamise alustamiseks!

en: No free DVB device to record!
et: Puudub vaba DVB seade salvestamiseks!

en: Pausing live video...
et: Telepildi peatamine...

en: Delete timeshift recording?
et: Kustutada ajanihke salvestust?

note: TRANSLATORS: note the trailing blank!
en: Jump:
et: Hüpe:

en: No editing marks defined!
et: Muutmise markerid puuduvad!

en: No editing sequences defined!
et: Muutmise järjestus määramata!

en: Can't start editing process!
et: Muutmise start ebaõnnestus!

en: Editing process started
et: Töötlemine käivitatud

en: Editing process already active!
et: Töötlemine juba aktiivne!

en: FileNameChars$ abcdefghijklmnopqrstuvwxyz0123456789-.,#~\^$[]|()*+?{}/:%@&
et:  abcdefghijklmnopqrsšzžtuvwõäöüxy0123456789-.,#~\^$[]|()*+?{}/:%@&

en: CharMap$ 0	-.,1#~\^$[]|()*+?{}/:%@&	abc2	def3	ghi4	jkl5	mno6	pqrs7	tuv8	wxyz9
et:  0	-.,1#~\^$[]|()*+?{}/:%@&	abcä2	def3	ghi4	jkl5	mnoõö6	pqrsš7	tuvü8	wxyzž9

en: Button$ABC/abc
et: ABC/abc

en: Button$Overwrite
et: Asenda (OVR)

en: Button$Insert
et: Lisa (INS)

en: Up/Dn for new location - OK to move
et: 'Üles/Alla' uus asukoht - 'OK' kinnitus

en: Channel locked (recording)!
et: Kanal lukus (salvestamine aktiivne)!

en: Low disk space!
et: Kõvaketas täis!

en: Regenerating index file
et: Indeksfaili regenereerimine

en: Index file regeneration complete
et: Indeksfaili regenereerimine lõpetatud

en: Index file regeneration failed!
et: Indeksfaili regenereerimine ebaõnnestus!

en: Can't shutdown - option '-s' not given!
et: Väljalülitamine ebaõnnestus - '-s' parameeter puudub!

en: Editing - shut down anyway?
et: Töötlemine aktiive - lülitada välja?

en: Recording - shut down anyway?
et: Salvestamine aktiivne - lülitada välja?

en: Recording in %ld minutes, shut down anyway?
et: Salvestamine algab %ld minuti pärast - lülitada välja?

en: shut down anyway?
et: lülitada välja?

en: Plugin %s wakes up in %ld min, continue?
et: Plugin %s ärkab %ld minuti pärast, jätkata?

en: Editing - restart anyway?
et: Töötlemine aktiivne - taaskäivitada?

en: Recording - restart anyway?
et: Salvestamine aktiivne - taaskäivitada ikkagi?

en: restart anyway?
et: taaskäivitada ikkagi?

note: TRANSLATORS: note the trailing blank!
en: Volume
et: Helitugevus

en: DISK
et: KETAS

en: LOAD
et: KOORMUS

en: TIMERS
et: TAIMERID

en: DEVICES
et: SEADMED

en: LIVE
et: TELEPILT

en: PLAY
et: ESITUS

en: Moving dish to %.1f...
et: Liikumine positsioonile %.1f...

note: TRANSLATORS: the first character of each weekday, beginning with monday
en: MTWTFSS
et: ETKNRLP

note: TRANSLATORS: abbreviated weekdays, beginning with monday (must all be 3 letters!)
en: MonTueWedThuFriSatSun
et:  E  T  K  N  R  L  P

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Upcoming recording!
et: Salvestamine tulekul!

en: Pause live video?
et: Peatada telepilt?

en: Start recording?
et: Käivitada salvestamine?

en: Recording started
et: Salvestamine käivitatud

en: VDR will shut down later - press Power to force
et: VDR lülitub välja hiljem - vajuta Power kiirendamiseks

en: Press any key to cancel shutdown
et: Vajuta suvalist klahvi väljalülitamise tühistamiseks

en: Editing process failed!
et: Töötlemine ebaõnnestus!

en: Editing process finished
et: Töötlemine lõpetatud

en: Switching primary DVB...
et: Esmase DVB seadme ümberlülitus...

en: Press any key to cancel restart
et: Taaskäivitamise katkestamiseks vajuta suvalist klahvi

en: VDR will shut down in %s minutes
et: VDR lülitub välja %s minuti pärast

en: Disk
et: Ketas

en: free
et: vaba
