VDR 2.6.0 - en to lt translation catalogue (494 entries)

en: *** Invalid Channel ***
lt: *** Blogi kanalo nustatymai ***

en: CAM activated!
lt: Dekodavimo modulis aktyvuotas!

en: Channel not available!
lt: Kanalas neegzistuoja!

en: Can't start Transfer Mode!
lt: Negali pradėti perdavimo

en: off
lt: išjungti

en: on
lt: įjungti

en: none
lt: nėra

en: Polarization
lt: Poliarizacija

en: System
lt: Sistema

en: Srate
lt: Perdavimo greitis (Symbol rate)

en: Inversion
lt: Inversija

en: Modulation
lt: Moduliacija

en: Bandwidth
lt: Pralaidumas

en: Transmission
lt: Perdavimas

en: Guard
lt: Apsauga

en: Hierarchy
lt: Hierarchija

en: Pilot
lt: Pilotas

en: T2SystemId
lt: T2 Sistemos ID

en: Starting EPG scan
lt: Pradedamas EPG skanavimas

en: Content$Movie/Drama
lt: Drama

en: Content$Detective/Thriller
lt: Detektyvas/Trileris

en: Content$Adventure/Western/War
lt: Nuotykinis/Vesternas

en: Content$Science Fiction/Fantasy/Horror
lt: Mokslinė fantastika/Fentezi/Siaubo

en: Content$Comedy
lt: Komedija

en: Content$Soap/Melodrama/Folkloric
lt: Muilo opera/Melodrama/Tautinio pobūdžio

en: Content$Romance
lt: Romantika

en: Content$Serious/Classical/Religious/Historical Movie/Drama
lt: Rimta/Klasika/Religija/Istorinis/Drama

en: Content$Adult Movie/Drama
lt: Filas suaugusiems

en: Content$News/Current Affairs
lt: Naujienos

en: Content$News/Weather Report
lt: Naujenos/Orų prognozė

en: Content$News Magazine
lt: Naujienų žurnalas

en: Content$Documentary
lt: Dokumentika

en: Content$Discussion/Inverview/Debate
lt: Diskusijos/Interviu

en: Content$Show/Game Show
lt: Laidos/Žaidimai

en: Content$Game Show/Quiz/Contest
lt: Žaidimų laidos/Konkursas

en: Content$Variety Show
lt: Įv. laida

en: Content$Talk Show
lt: Pokalbių laida

en: Content$Sports
lt: Sportas

en: Content$Special Event
lt: Specialus įvykis

en: Content$Sport Magazine
lt: Sporto žurnalas

en: Content$Football/Soccer
lt: Futbolas

en: Content$Tennis/Squash
lt: Tenisas/Skvošas

en: Content$Team Sports
lt: Komandinis sportas

en: Content$Athletics
lt: Lengvoji atletika

en: Content$Motor Sport
lt: Auto sportas

en: Content$Water Sport
lt: Vandens sportas

en: Content$Winter Sports
lt: Žiemos sportas

en: Content$Equestrian
lt: Jojimas

en: Content$Martial Sports
lt: Karo žaidimai

en: Content$Children's/Youth Programme
lt: Vaikams/paaugliams skirta programa

en: Content$Pre-school Children's Programme
lt: Ikimokyklininkams skirta programa

en: Content$Entertainment Programme for 6 to 14
lt: Pramogos vaikams nuo 6 iki 14

en: Content$Entertainment Programme for 10 to 16
lt: Pramogos vaikams nuo 10 iki 16

en: Content$Informational/Educational/School Programme
lt: Informacinė/Mokomoji programa

en: Content$Cartoons/Puppets
lt: Animacija

en: Content$Music/Ballet/Dance
lt: Muzika/Baletas/Šokis

en: Content$Rock/Pop
lt: Rock/Pop

en: Content$Serious/Classical Music
lt: Klasikinė muzika

en: Content$Folk/Tradional Music
lt: Folk/Tradizinė muzika

en: Content$Jazz
lt: Džazas

en: Content$Musical/Opera
lt: Muziklas/Opera

en: Content$Ballet
lt: Baletas

en: Content$Arts/Culture
lt: Menas/Kultūra

en: Content$Performing Arts
lt: Vaizduojamasis menas

en: Content$Fine Arts
lt: Dailė

en: Content$Religion
lt: Religija

en: Content$Popular Culture/Traditional Arts
lt: Populiarioji kultūra/Tradiciniai menai

en: Content$Literature
lt: Literatūra

en: Content$Film/Cinema
lt: Filmas/Kinas

en: Content$Experimental Film/Video
lt: Ekspermentinis filmas

en: Content$Broadcasting/Press
lt: Transliavimas

en: Content$New Media
lt: Naujoji media

en: Content$Arts/Culture Magazine
lt: Menai/Kultūros žurnalas

en: Content$Fashion
lt: Mada

en: Content$Social/Political/Economics
lt: Socialinis/Politinis/Ekonominis

en: Content$Magazine/Report/Documentary
lt: Žurnalas/Reportažas/Dokumentika

en: Content$Economics/Social Advisory
lt: Ekonomika/Socialinė patariamoji programa

en: Content$Remarkable People
lt: Puikūs žmonės

en: Content$Education/Science/Factual
lt: Išsilavinimas/Mokslas

en: Content$Nature/Animals/Environment
lt: Gamta/Gyvūvai/Aplinka

en: Content$Technology/Natural Sciences
lt: Technologijos/Gamtos mokslai

en: Content$Medicine/Physiology/Psychology
lt: Medicina/Psichologija/Filosofija

en: Content$Foreign Countries/Expeditions
lt: Užsienio šalys/Ekspedicijos

en: Content$Social/Spiritual Sciences
lt: Socialiniai/Dvasiniai mokslai

en: Content$Further Education
lt: Platesnis išsilavinimas

en: Content$Languages
lt: Kalbos

en: Content$Leisure/Hobbies
lt: Poilsis/Hobis

en: Content$Tourism/Travel
lt: Turizmas/Kelionės

en: Content$Handicraft
lt: Amatai

en: Content$Motoring
lt: Autosportas

en: Content$Fitness & Health
lt: Fitnesas ir sveikata

en: Content$Cooking
lt: Maiso ruošimas

en: Content$Advertisement/Shopping
lt: Reklama/Prekyba

en: Content$Gardening
lt: Sodininkystė

en: Content$Original Language
lt: Orginali kalba

en: Content$Black & White
lt: Juoda ir balta

en: Content$Unpublished
lt: Nepublikuota

en: Content$Live Broadcast
lt: Tiesioginė transliacija

en: ParentalRating$from %d
lt: nuo %d

en: No title
lt: Be pavadinimo

note: TRANSLATORS: The name of the language, as written natively
en: LanguageName$English
lt: Lietuviškai

note: TRANSLATORS: The 3-letter code of the language
en: LanguageCode$eng
lt: lit

en: Phase 1: Detecting RC code type
lt: 1 žingsnis: Nustatinėjamas distancinio pulto kodo tipas

en: Press any key on the RC unit
lt: Spauskite bet kurį distancinio pulto mygtuką

en: RC code detected!
lt: Gautas distancinio pulto mygtuko kodas!

en: Do not press any key...
lt: Nekiškite nagų prie distancinio pulto...

en: Phase 2: Learning specific key codes
lt: 2 žingsnis: Atskirų mygtukų kodų nuskaitymas

en: Press key for '%s'
lt: Spauskite '%s' mygtuką

en: Press 'Up' to confirm
lt: Patvirtinimui, spausti mygtuką 'į viršų'

en: Press 'Down' to continue
lt: Jei norite tęsti, spauskite mygtuką 'į apačią'

en: (press 'Up' to go back)
lt: Grįžimui atgal, spausti mygtuką 'į viršų'

en: (press 'Down' to end key definition)
lt: Norėdami baigti mygtukų nustaymus, spauskite mygtuką 'į apačią'

en: (press 'Menu' to skip this key)
lt: Spauskit 'Meniu', jei norit praleisti šį mygtuką

en: Learning Remote Control Keys
lt: Distancinio pulto mygtukų kodų nuskaitymas

en: Phase 3: Saving key codes
lt: 3 žingsnis: Mygtukų kodų užsaugojimas

en: Press 'Up' to save, 'Down' to cancel
lt: Spausti 'į viršų' kad užsaugoti, 'į apačią' kad atmesti

en: Key$Up
lt: Į viršų

en: Key$Down
lt: Į apačią

en: Key$Menu
lt: Meniu

en: Key$Ok
lt: Ok

en: Key$Back
lt: Atgal

en: Key$Left
lt: Į kairę

en: Key$Right
lt: Į dešinę

en: Key$Red
lt: Raudona

en: Key$Green
lt: Žalia

en: Key$Yellow
lt: Geltona

en: Key$Blue
lt: Mėlyna

en: Key$Info
lt: Info

en: Key$Play/Pause
lt: Groti/Pristabdyti

en: Key$Play
lt: Grona

en: Key$Pause
lt: Pristabdyti

en: Key$Stop
lt: Sustabdyti

en: Key$Record
lt: Įrašyti

en: Key$FastFwd
lt: Prasukimas į priekimas

en: Key$FastRew
lt: Persukimas atgal

en: Key$Next
lt: Sekantis

en: Key$Prev
lt: Prieš einantis

en: Key$Power
lt: Išjungti

en: Key$Channel+
lt: Kanalas +

en: Key$Channel-
lt: Kanalas -

en: Key$PrevChannel
lt: Priš tai buvęs

en: Key$Volume+
lt: Garsas +

en: Key$Volume-
lt: Garsas -

en: Key$Mute
lt: Nutildymas

en: Key$Audio
lt: Audio

en: Key$Subtitles
lt: Subtitrai

en: Key$Schedule
lt: Programa

en: Key$Channels
lt: Kanalai

en: Key$Timers
lt: Laikmačiai

en: Key$Recordings
lt: Įrašai

en: Key$Setup
lt: Nustatymai

en: Key$Commands
lt: Komandos

en: Key$User0
lt: Vartotojas0

en: Key$User1
lt: Vartotojas1

en: Key$User2
lt: Vartotojas2

en: Key$User3
lt: Vartotojas3

en: Key$User4
lt: Vartotojas4

en: Key$User5
lt: Vartotojas5

en: Key$User6
lt: Vartotojas6

en: Key$User7
lt: Vartotojas7

en: Key$User8
lt: Vartotojas8

en: Key$User9
lt: Vartotojas9

en: Free To Air
lt: Nekoduotas kanalas

en: encrypted
lt: koduota

en: Edit channel
lt: Koreguoti kanalą

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Frequency
lt: Dažnis

en: Vpid
lt: Vpid (video)

en: Apid1
lt: Apid1 (aidio 1)

en: Apid2
lt: Apid2 (aidio 2)

en: Dpid1
lt: Dpid1 (AC3 1)

en: Dpid2
lt: Dpid2 (AC3 2)

en: Spid1
lt: Subtitrų pid1

en: Spid2
lt: Subtitrų pid2

en: Tpid
lt: Tpid (teletekstas)

en: CA
lt: CA (dekodavimo sistema)

en: Sid
lt: Serviso id (Sid)

en: Nid
lt: Tinklo id (Nid)

en: Channel settings are not unique!
lt: Kanalų nustatymai neunikalūs!

en: Channels
lt: Kanalai

en: Button$Edit
lt: Koreguoti

en: Button$New
lt: Naujas

en: Button$Delete
lt: Trinti

en: Button$Mark
lt: Žymėti

en: Channel is being used by a timer!
lt: Kanalą šiuo metu naudoja laikmačio procesas!

en: Delete channel?
lt: Ištrinti kanalą?

en: Edit folder
lt: Koreguoti katalogą

en: New folder
lt: Naujas katalogas

en: Folder name already exists!
lt: Toks katalogo vardas jau egzistuoja!

en: Folder name must not contain '%c'!
lt: Katalogo pavadinimas turi būti sudarytas iš '%c'!

en: Button$Open
lt: Atidaryti

en: Delete folder and all sub folders?
lt: Ištrinti katalogą ir jo visus pakatalogius?

en: Delete folder?
lt: Ištrinti katalogą?

en: Edit timer
lt: Koreguoti laikmatį

en: Active
lt: Aktyvus

en: Channel
lt: Kanalas

en: Day
lt: Diena

en: Start
lt: Pradžia

en: Stop
lt: Sabaiga

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Lifetime
lt: Galiojimas

en: File
lt: Failas

en: Button$Folder
lt: Katalogas

en: Button$Single
lt: Vienas

en: Button$Repeating
lt: Kartotinas

en: First day
lt: Pirma diena

en: Select folder
lt: Pasirinkite katalogą

en: Timers
lt: Laikmačiai

en: Button$On/Off
lt: Įj/Išj

en: Button$Info
lt: Info

en: Delete timer?
lt: Ištrinti laikmatį?

en: Timer still recording - really delete?
lt: Laikmatis vis dar vykdo įrašymą - vistiek ištrinti?

en: Event
lt: Laida

en: Button$Timer
lt: Laikmatis

en: Button$Record
lt: Įrašymas

en: Button$Switch
lt: Perjungti

en: What's on now?
lt: Kas transliuojama šiuo metu?

en: What's on next?
lt: Kas bus transliuojama vėliau?

en: Button$Next
lt: Sekantis

en: Button$Now
lt: Dabar

en: Button$Schedule
lt: Programa

en: Can't switch channel!
lt: Negali perjunti kanalo!

en: Schedule
lt: Programa

en: Schedule - %s
lt: Programa - %s

en: This event - %s
lt: Ši laida - %s

en: This event - all channels
lt: Ši laida - visi kanalai

en: All events - all channels
lt: Visos laidos - visi kanalai

en: Please enter %d digits!
lt: Įveskite %d skaičius!

en: CAM not responding!
lt: Dekodavimo modulis (CAM) neveikia!

en: Edit path
lt: Koreguoti kelią

en: Folder
lt: Katalogas

en: This folder is currently in use - no changes are possible!
lt: Šis katalogas šiuo metu naudojamas, tad šiuo metu negalimi jokie pakeitimai!

en: Move entire folder containing %d recordings?
lt: Perkelti šį katalogą kurio viduje yra %d įrašų?

en: Error while moving folder!
lt: Klaida perkeliant katalogą!

en: Edit recording
lt: Koreguoti įrašus

en: This recording is currently in use - no changes are possible!
lt: Šis įrašas šiuo metu naudojamas, tad šiuo metu negalimi jokie pakeitimai!

en: Button$Cancel cutting
lt: Atšaukti karpymą

en: Button$Stop cutting
lt: Sustabdyti karpymą

en: Button$Cancel moving
lt: Atšaukti perkėlimą

en: Button$Stop moving
lt: Sustabdyti perkėlimą

en: Button$Cancel copying
lt: Atšaukti kopijavimą

en: Button$Stop copying
lt: Sustabdyti kopijavimą

en: Button$Cut
lt: Iškirpti

en: Button$Delete marks
lt: Ištrinti žymes

en: Recording vanished!
lt: Įrašai išvalyti!

en: Edited version already exists - overwrite?
lt: Tokia koreguota versija jau yra, vistiek perašyti?

en: Error while queueing recording for cutting!
lt: Klaida sustatant įrašus į karpymo eilę!

en: Rename recording to folder name?
lt: Priskirti įrašui katalogo pavadinimą?

en: Delete editing marks for this recording?
lt: Ar tikrai ištrinti šio įrašo koregavimo žymes?

en: Error while deleting editing marks!
lt: Klaida trinant koregavimo žymes!

en: Error while changing priority/lifetime!
lt: Klaida keičiant prioritetą/galiojimo laiką!

en: Error while changing folder/name!
lt: Klaida keičiant katalogą/pavadinimą!

en: Recording info
lt: Informacija apie įrašus

en: Button$Play
lt: Groti

en: Button$Rewind
lt: Atsukti

en: Recordings
lt: Įrašai

en: Commands
lt: Komandos

en: Delete recording?
lt: Ištrinti įrašą?

en: Recording is being edited - really delete?
lt: Įrašas yra redaguojamas - ar tikrai norite ištrinti?

en: Error while deleting recording!
lt: Klaida trinant įrašą!

en: Recording commands
lt: Įrašymo komandos

en: never
lt: niekada

en: skin dependent
lt: priklauso nuo stiliaus

en: always
lt: visada

en: OSD
lt: OSD (ekrano užsklanda)

en: Setup.OSD$Language
lt: Kalba

en: Setup.OSD$Skin
lt: Stilius

en: Setup.OSD$Theme
lt: Tema

en: Setup.OSD$Left (%)
lt: Atitraukimas nuo kairės (%)

en: Setup.OSD$Top (%)
lt: Atitraukimas nuo viršaus (%)

en: Setup.OSD$Width (%)
lt: Plotis (%)

en: Setup.OSD$Height (%)
lt: Aukštis (%)

en: Setup.OSD$Message time (s)
lt: Žinutės parodymo laikas (s)

en: Setup.OSD$Use small font
lt: Naudoti mažą šriftą

en: Setup.OSD$Anti-alias
lt: Šriftų pagražinimas

en: Setup.OSD$Default font
lt: Numatytas šriftas

en: Setup.OSD$Small font
lt: Mažas šriftas

en: Setup.OSD$Fixed font
lt: Nustatyto dydžio šriftas

en: Setup.OSD$Default font size (%)
lt: Numatyto šrifto dydis (%)

en: Setup.OSD$Small font size (%)
lt: Mažo šrifto dydis (%)

en: Setup.OSD$Fixed font size (%)
lt: Nustatyto dydžio šrifto dydis (%)

en: Setup.OSD$Channel info position
lt: Kanalo informacijos lango pozicija

en: bottom
lt: iš apačios

en: top
lt: iš viršaus

en: Setup.OSD$Channel info time (s)
lt: Kanalo informacijos lango rodymo laikas (s)

en: Setup.OSD$Info on channel switch
lt: Rodyti informacijos perjungiant kanalą

en: Setup.OSD$Timeout requested channel info
lt: Uždaryti informaciją apie kanalą

en: Setup.OSD$Scroll pages
lt: Pereiti/Persukti per puslapius

en: Setup.OSD$Scroll wraps
lt: Cikliškai pereiti

en: Setup.OSD$Menu key closes
lt: Uždaryti Meniu mygtuku

en: Setup.OSD$Recording directories
lt: Įrašų katalogai

en: Setup.OSD$Folders in timer menu
lt: Katalogai esantys laikmačių meniu

en: Setup.OSD$Always sort folders first
lt: Visada pirmiau rūšiuoti katalogus

en: Setup.OSD$Number keys for characters
lt: Skaičių mygtukai simboliams

en: Setup.OSD$Color key 0
lt: Spalvotas mygtukas 0

en: Setup.OSD$Color key 1
lt: Spalvotas mygtukas 1

en: Setup.OSD$Color key 2
lt: Spalvotas mygtukas 2

en: Setup.OSD$Color key 3
lt: Spalvotas mygtukas 3

en: EPG
lt: Elektroninis programų gidas (EPG)

en: Button$Scan
lt: Skanuoti

en: Setup.EPG$EPG scan timeout (h)
lt: EPG skanavimo užlaikymas (h)

en: Setup.EPG$EPG bugfix level
lt: EPG klaidų taisymo lygis

en: Setup.EPG$EPG linger time (min)
lt: Pasenusių EPG duomenų saugojomas (min)

en: Setup.EPG$Set system time
lt: Nustatyti sistemos laiką

en: Setup.EPG$Use time from transponder
lt: Naudoti siųstuvo laiką

note: TRANSLATORS: note the plural!
en: Setup.EPG$Preferred languages
lt: Pageidaujamos kalbos

note: TRANSLATORS: note the singular!
en: Setup.EPG$Preferred language
lt: Pageidaujama kalba

en: pan&scan
lt: panŲscan

en: no
lt: ne

en: names only
lt: tik pavadinimai

en: PIDs only
lt: tik PID'ai

en: names and PIDs
lt: pavadinimai ir PID'ai

en: add new channels
lt: pridėti naujus kanalus

en: add new transponders
lt: pridėti naujus siųstuvus

en: Button$Audio
lt: Garsas

en: Button$Subtitles
lt: Subtitrai

en: Setup.DVB$Primary DVB interface
lt: Pirminiė DVB įvestis

en: Setup.DVB$Standard compliance
lt: Standarto atitikimas

en: Setup.DVB$Video format
lt: Video formatas

en: Setup.DVB$Video display format
lt: Plačiaekranis formatas

en: Setup.DVB$Use Dolby Digital
lt: Įjungti Dolby Digital

en: Setup.DVB$Update channels
lt: Atnaujinti kanalus

en: Setup.DVB$Audio languages
lt: Garso takeliai

en: Setup.DVB$Audio language
lt: Garso takelis

en: Setup.DVB$Display subtitles
lt: Rodyti subtitrus

en: Setup.DVB$Subtitle languages
lt: Subtitrų kalbos

en: Setup.DVB$Subtitle language
lt: Subtitrų kalba

en: Setup.DVB$Subtitle offset
lt: Subtitrų pozicionavimo nuokrypis

en: Setup.DVB$Subtitle foreground transparency
lt: Subtitrų fonto permatomumas

en: Setup.DVB$Subtitle background transparency
lt: Subtitrų fono permatomumas

en: LNB
lt: Konverteris (LNB)

en: Setup.LNB$Use DiSEqC
lt: Įjungti DiSEqC

en: Setup.LNB$SLOF (MHz)
lt: SLOF (MHz)

en: Setup.LNB$Low LNB frequency (MHz)
lt: Žemasis LNB dažnis (MHz)

en: Setup.LNB$High LNB frequency (MHz)
lt: Aukštasis LNB dažnis (MHz)

en: Setup.LNB$Device %d connected to sat cable
lt: Įrenginys %d prijungtas prie sat kabelio

en: Setup.LNB$own
lt: savas

en: Setup.LNB$Use dish positioner
lt: Naudoti pozicionierių

en: Setup.LNB$Site latitude (degrees)
lt: Vitovės platuma (laipsniais)

en: South
lt: Pietūs

en: North
lt: Šiaurė

en: Setup.LNB$Site longitude (degrees)
lt: Vietovės ilgima (laipsniais)

en: West
lt: Vakarai

en: East
lt: Rytai

en: Setup.LNB$Max. positioner swing (degrees)
lt: Maksimalus pozicionieriaus pasukimas (laipsniais)

en: Setup.LNB$Positioner speed (degrees/s)
lt: Pozicionieriaus kreitis (laipsniais/s)

en: CAM reset
lt: Dekodavimo modulis (CAM) perkrautas

en: CAM present
lt: Dekodavimo modulis (CAM) įjungtas

en: CAM ready
lt: Dekodavimo modulis (CAM) paruoštas darbui

note: TRANSLATORS: note the leading blank!
en:  (activating)
lt:  (aktyvuojama)

en: CAM
lt: Dekodavimo modulis (CAM)

en: Button$Cancel activation
lt: Atšaukti aktyvaciją

en: Button$Activate
lt: Aktyvuoti

en: Button$Menu
lt: Meniu

en: Button$Reset
lt: Perkrauti

en: Opening CAM menu...
lt: Atidaromas dekodavimo modulio meniu...

en: Can't open CAM menu!
lt: Negali atidaryti dekodavimo modulio meniu!

en: Can't activate CAM!
lt: Negali aktyvuoti dekodavimo modulio!

en: CAM is in use - really reset?
lt: Dekodavimo modulis šiuo metu naudojamas - tikrai perkrauti?

en: Can't reset CAM!
lt: Negali perkrauti dekodavimo modulio!

en: do not pause live video
lt: nepristabdyti 'gyvo' video srauto

en: confirm pause live video
lt: patvirtinti 'gyvo' video srauto pristabdymą

en: pause live video
lt: pristabdyti 'gyvą' video srautą

en: confirm
lt: patvirtinti

en: yes
lt: taip

en: Recording
lt: Įrašymas

en: Setup.Recording$Margin at start (min)
lt: Įrašo pradžios užlaikymo laikas (min)

en: Setup.Recording$Margin at stop (min)
lt: Įrašo pabaigos užlaikymo laikas (min)

en: Setup.Recording$Default priority
lt: Numatytas laikmačio prioritetas

en: Setup.Recording$Default lifetime (d)
lt: Numatytasis įrašo saugojimo laikas (d)

en: Setup.Recording$Pause key handling
lt: Pauzės mygtuko interpretavimas

en: Setup.Recording$Pause priority
lt: Atidėtos peržiūros prioritetas

en: Setup.Recording$Pause lifetime (d)
lt: Atidėtos peržiūroso saugojimas (d)

en: Setup.Recording$Use episode name
lt: Grupuoti pagal epizodus

en: Setup.Recording$Use VPS
lt: Naudoti VPS

en: Setup.Recording$VPS margin (s)
lt: VPS buferio laikas (s)

en: Setup.Recording$Mark instant recording
lt: Pažymėti rankiniu būdu vykdomus įrašus

en: Setup.Recording$Name instant recording
lt: Rankiniu būdu vykdomų įrašų įvardinimo schama

en: Setup.Recording$Instant rec. time (min)
lt: Rankiniu būdu vykdomo įrašo laikas (min)

en: Setup.Recording$present event
lt: esamas įvykis

en: Setup.Recording$Max. video file size (MB)
lt: Maks. video failo dydis (MB)

en: Setup.Recording$Split edited files
lt: Suskaidyti koreguotus failus

en: Setup.Recording$Delete timeshift recording
lt: Trinti atidėto grojimo įrašą

en: Replay
lt: Pakartojimai

en: Setup.Replay$Multi speed mode
lt: Prasukimo ręžimas

en: Setup.Replay$Show replay mode
lt: Rodyti pakartojimo ręžimą

en: Setup.Replay$Show remaining time
lt: Rodyti kiek liko laiko iki pabaigos

en: Setup.Replay$Progress display time (s)
lt: Progreso rodymo laikas (s)

en: Setup.Replay$Pause replay when setting mark
lt: Pristabdyti pakartojimą kai vyksta žymėjimas

en: Setup.Replay$Pause replay when jumping to a mark
lt: Pristabdyti pakartojim1 kol pereinama prie žymės

en: Setup.Replay$Skip edited parts
lt: Praleisti koreguotas dalis

en: Setup.Replay$Pause replay at last mark
lt: Pristabdyti pakartojimą pasiekus paskutinę žymę

en: Setup.Replay$Initial duration for adaptive skipping (s)
lt: Adaptyvaus peršokimo trukmė (s)

en: Setup.Replay$Reset timeout for adaptive skipping (s)
lt: Adaptyvaus peršokimo perkrovimo užlaikymas(s)

en: Setup.Replay$Alternate behavior for adaptive skipping
lt: Adaptyvaus peršokimo galima elgsena

en: Setup.Replay$Use Prev/Next keys for adaptive skipping
lt: Adaptyviam peršokimui naudoti Atgal/Pirmyn mygtukus

en: Setup.Replay$Skip distance with Green/Yellow keys (s)
lt: Praleisti atkarpą (s) su Žaliu/Geltonu mygtukais

en: Setup.Replay$Skip distance with Green/Yellow keys in repeat (s)
lt: Praleisti atkarpą pakartojime (s) su Žaliu/Geltonu mygtukais

en: Setup.Replay$Resume ID
lt: Kūrinio ID

en: Miscellaneous
lt: Kiti

en: Setup.Miscellaneous$Min. event timeout (min)
lt: Min. įvykio laukimo laikas (min)

en: Setup.Miscellaneous$Min. user inactivity (min)
lt: Min. įvesties laukimo laikas (min)

en: Setup.Miscellaneous$SVDRP timeout (s)
lt: SVDRP užlaikymas (s)

en: Setup.Miscellaneous$Zap timeout (s)
lt: Kanalo perjungimo užlaikymas (s)

en: Setup.Miscellaneous$Channel entry timeout (ms)
lt: Užlaikymas (ms) kanalo įvedimui

en: Setup.Miscellaneous$Remote control repeat delay (ms)
lt: Distancinio pulto komandų pakartojimų užlaikymas (ms)

en: Setup.Miscellaneous$Remote control repeat delta (ms)
lt: Laiko tarpai tarp distancinio pulto siunčiamų komandų (ms)

en: Setup.Miscellaneous$Initial channel
lt: Kanalas įjungimo metu

en: Setup.Miscellaneous$as before
lt: kaip anksčiau

en: Setup.Miscellaneous$Initial volume
lt: Garsas įjungimo metu

en: Setup.Miscellaneous$Volume steps
lt: Garso reguliavimo žingsniai

en: Setup.Miscellaneous$Volume linearize
lt: Garso lygiavimas

en: Setup.Miscellaneous$Channels wrap
lt: Kanalų pridengimas

en: Setup.Miscellaneous$Show channel names with source
lt: Kanalo pavadinimuose rodyti šaltinius

en: Setup.Miscellaneous$Emergency exit
lt: Avarinis išėjimas

en: Plugins
lt: Įskiepai

en: This plugin has no setup parameters!
lt: Šis įskiepas neturi nustatymo parametrų!

en: Setup
lt: Nustatymai

en: Restart
lt: Perkrauti

en: Really restart?
lt: Tikrai perkrauti?

note: TRANSLATORS: note the leading and trailing blanks!
en:  Stop recording
lt:  Sustabdyti įrašinėjimą

note: TRANSLATORS: note the leading blank!
en:  Stop replaying
lt:  Sustabdyti kartojimą

en: Button$Pause
lt: Pristabdyti

en: Button$Stop
lt: Sustabdyti

en: Button$Resume
lt: Pradėti

note: TRANSLATORS: note the leading blank!
en:  Cancel editing
lt:  Sustabdyti koregavimą

en: Stop recording?
lt: Sustabdyti įrašinėjimą?

en: Cancel editing?
lt: Atmesti koregavimą?

en: No audio available!
lt: Garsas nepateikiamas!

en: No subtitles
lt: Nėra subtitrų

en: No subtitles available!
lt: Subtitrai nepateikiami!

en: Not enough disk space to start recording!
lt: Nepakanka vietos diske, kad būtų galima įrašinėti!

en: No free DVB device to record!
lt: Nėra laisvų DVB įrenginių, kad būtų galima įrašinėti!

en: Pausing live video...
lt: Sustabdomas 'gyvo' video grojimas...

en: Delete timeshift recording?
lt: Trinti atidėto grojimo įrašą?

note: TRANSLATORS: note the trailing blank!
en: Jump:
lt: Peršokti:

en: No editing marks defined!
lt: Nenustatytos koregavimo žymės!

en: No editing sequences defined!
lt: Nenustatyta koregavimo saka!

en: Can't start editing process!
lt: Negali pradėti koregavimo!

en: Editing process started
lt: Koregavimo procesas prasidėjo

en: Editing process already active!
lt: Koregavimo procesas jau aktyvus!

en: FileNameChars$ abcdefghijklmnopqrstuvwxyz0123456789-.,#~\^$[]|()*+?{}/:%@&
lt:  aąbcčdeęėfghiįjklmnopqrsštuųūvwxyzž0123456789-.,#~\^$[]|()*+?{}/:%@&

en: CharMap$ 0	-.,1#~\^$[]|()*+?{}/:%@&	abc2	def3	ghi4	jkl5	mno6	pqrs7	tuv8	wxyz9
lt:  0	-.,1#~\^$[]|()*+?{}/:%@&	aąbcč2	deęėf3	ghiį4	jkl5	mno6	pqrsš7	tuųūv8	wxyzž9

en: Button$ABC/abc
lt: ABC/abc

en: Button$Overwrite
lt: Perrąšyti

en: Button$Insert
lt: Įterpti

en: Plugin
lt: Įskiepas

en: Up/Dn for new location - OK to move
lt: Spauskite mygtukus į viršų / į apačią ir OK kad perkelti į kitą vietą

en: Channel locked (recording)!
lt: Kanalas užblokuotas (įrašinėjama)!

en: Low disk space!
lt: Mažai vietos diske!

en: Regenerating index file
lt: Pergeneruojamas index failas

en: Index file regeneration complete
lt: Index failo pergeneravimas baigtas

en: Index file regeneration failed!
lt: Nepavyko pergeneruoti index failo!

en: Can't shutdown - option '-s' not given!
lt: Sistemos negalima išjungti, nes starto metu nebuvo komandinėj eilutėj paduota savybė '-s'!

en: Editing - shut down anyway?
lt: Koreguojama - išjungti vistiek?

en: Recording - shut down anyway?
lt: Įrašinėjama - išjungti vistiek?

en: Recording in %ld minutes, shut down anyway?
lt: Įrašas prasidės po %ld minučių, išjungti vistiek?

en: shut down anyway?
lt: išjungti bet kokiu atveju?

en: Plugin %s wakes up in %ld min, continue?
lt: Įskiepas %s aktyvuosis po %ld min, tęsti toliau?

en: Editing - restart anyway?
lt: Koreguojama - perkrauti vistiek?

en: Recording - restart anyway?
lt: Įrašinėjama - perkrauti vistiek?

en: restart anyway?
lt: perkrati bet kokiu atveju?

note: TRANSLATORS: note the trailing blank!
en: Volume
lt: Garsas

en: Classic VDR
lt: Klasikinis VDR

en: DISK
lt: DISKAS

en: LOAD
lt: APKROVA

en: TIMERS
lt: LAIKMAČIAI

en: DEVICES
lt: ĮRENGINIAI

en: LIVE
lt: GYVAI

en: PLAY
lt: GROTI

en: Moving dish to %.1f...
lt: Lėkštė sukama į %.1f...

en: ST:TNG Panels
lt: ST:TNG Skydeliai

note: TRANSLATORS: the first character of each weekday, beginning with monday
en: MTWTFSS
lt: PATKPŠS

note: TRANSLATORS: abbreviated weekdays, beginning with monday (must all be 3 letters!)
en: MonTueWedThuFriSatSun
lt: PirAntTreKetPenŠešSek

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Upcoming recording!
lt: Tuoj įsijungs įrašinėjimas!

en: Pause live video?
lt: Sustabdyti 'gyvą' video srautą?

en: Recording started
lt: Įrašymas prasidėjo

en: VDR will shut down later - press Power to force
lt: VDR išsijungs vėliau - paspauskite Power mygtuką kad padarytumėte tai dabar

en: Press any key to cancel shutdown
lt: Paspauskit bet kurį mygtuką kad sustabdytumėte sistemos išjungimą

en: Editing process failed!
lt: Koregavimas nepavyko!

en: Editing process finished
lt: Koregavimas baigtas

en: Switching primary DVB...
lt: Sukeičiamas pirminis DVB įrenginys...

en: Press any key to cancel restart
lt: Paspauskit bet kurį mygtuką kad sustabdytumėte perkrovimą

en: VDR will shut down in %s minutes
lt: VDR išsijungs per %s minutes

en: Disk
lt: Diskas

en: free
lt: laisva
