VDR 2.6.0 - en to sl translation catalogue (425 entries)

en: *** Invalid Channel ***
sl: *** Neznan kanal ***

en: Channel not available!
sl: Kanal ni razpoložljiv!

en: Can't start Transfer Mode!
sl: Ne morem začeti s prenosnim načinom!

en: off
sl: izklop

en: on
sl: vklop

en: auto
sl: avtomatsko

en: none
sl: nobeden

en: Polarization
sl: Polarizacija

en: Inversion
sl: Inverzija

en: Modulation
sl: Modulacija

en: Bandwidth
sl: Pasovna širina

en: Transmission
sl: Prenos

en: Guard
sl: Zaščita

en: Hierarchy
sl: Hierarhija

en: Rolloff
sl: Odpadanje

en: Starting EPG scan
sl: Pričenjam EPG-scan

en: Content$Movie/Drama
sl: Film/Drama

en: Content$Detective/Thriller
sl: Detektiv/Triler

en: Content$Adventure/Western/War
sl: Kavbojka/Vojna

en: Content$Science Fiction/Fantasy/Horror
sl: Znanstvena fantastika/Grozljivka

en: Content$Comedy
sl: Komedija

en: Content$Soap/Melodrama/Folkloric
sl: Melodrama/Folklora

en: Content$Romance
sl: Romantika

en: Content$Serious/Classical/Religious/Historical Movie/Drama
sl: Resna/Klasična/Verska/Zgodovinski film/Drama

en: Content$Adult Movie/Drama
sl: Film za odrasle/Drama

en: Content$News/Current Affairs
sl: Novice/Trenutne afere

en: Content$News/Weather Report
sl: Novice/Vremenska napoved

en: Content$News Magazine
sl: Poročila

en: Content$Documentary
sl: Dokumentarec

en: Content$Discussion/Inverview/Debate
sl: Diskudija/Interviju/Debata

en: Content$Show/Game Show
sl: Igra/Igrani šov

en: Content$Game Show/Quiz/Contest
sl: Igrani šov/Igre/Kviz

en: Content$Variety Show
sl: Variete

en: Content$Talk Show
sl: Pogovorna oddaja

en: Content$Sports
sl: Šport

en: Content$Special Event
sl: Posebni dogodki

en: Content$Sport Magazine
sl: Športni magazin

en: Content$Football/Soccer
sl: Nogomet

en: Content$Tennis/Squash
sl: Tenis

en: Content$Team Sports
sl: Timski šport

en: Content$Athletics
sl: Atletika

en: Content$Motor Sport
sl: Moto dirke

en: Content$Water Sport
sl: Vodni šport

en: Content$Winter Sports
sl: Zimski šport

en: Content$Equestrian
sl: Konjeništvo

en: Content$Martial Sports
sl: Borilne veščine

en: Content$Children's/Youth Programme
sl: Otroški/Mladinski program

en: Content$Pre-school Children's Programme
sl: Program za predšolske otroke

en: Content$Entertainment Programme for 6 to 14
sl: Zabavni program za 6 do 14

en: Content$Entertainment Programme for 10 to 16
sl: Zabavni program za 10 do 16

en: Content$Informational/Educational/School Programme
sl: Informativni/Izobraževalni/Šolski program

en: Content$Cartoons/Puppets
sl: Risanke

en: Content$Music/Ballet/Dance
sl: Glasba/Balet/Ples

en: Content$Rock/Pop
sl: Rok/Pop

en: Content$Serious/Classical Music
sl: Resna/Klasična Glasba

en: Content$Folk/Tradional Music
sl: Narodna/Tradicionalna glasba

en: Content$Jazz
sl: Jazz

en: Content$Musical/Opera
sl: Opera

en: Content$Ballet
sl: Balet

en: Content$Arts/Culture
sl: Kultura

en: Content$Performing Arts
sl: Igrana umetnost

en: Content$Fine Arts
sl: Uglajena umetnost

en: Content$Religion
sl: Vera

en: Content$Popular Culture/Traditional Arts
sl: Popularna kultura/Tradicionalna umetnost

en: Content$Literature
sl: Literatura

en: Content$Film/Cinema
sl: Kino

en: Content$Experimental Film/Video
sl: Eksperimentalni film/Video

en: Content$Broadcasting/Press
sl: Oddajanje/Novinarstvo

en: Content$New Media
sl: Novi mediji

en: Content$Arts/Culture Magazine
sl: Kulturni magazin

en: Content$Fashion
sl: Moda

en: Content$Social/Political/Economics
sl: Sociala/Politika/Ekonomija

en: Content$Magazine/Report/Documentary
sl: Magazin/Reportaže/Dokumentarci

en: Content$Economics/Social Advisory
sl: Ekonomika/Socialno svetovanje

en: Content$Remarkable People
sl: Izjemni ljudje

en: Content$Education/Science/Factual
sl: Izobraževanje/Znanost

en: Content$Nature/Animals/Environment
sl: Narava/Živali/Okolje

en: Content$Technology/Natural Sciences
sl: Tehnologija/Znanost o naravi

en: Content$Medicine/Physiology/Psychology
sl: Medicina/Psihologija/Psihiatrija

en: Content$Foreign Countries/Expeditions
sl: Tuje dežele/Potovanja

en: Content$Social/Spiritual Sciences
sl: Sociala/Spiritualna znanost

en: Content$Further Education
sl: Nadaljne izobraževanje

en: Content$Languages
sl: Jeziki

en: Content$Leisure/Hobbies
sl: Hobiji

en: Content$Tourism/Travel
sl: Potovanja

en: Content$Handicraft
sl: Obrti

en: Content$Motoring
sl: Avtomobilizem

en: Content$Fitness & Health
sl: Fitnes in zdravje

en: Content$Cooking
sl: Kuhanje

en: Content$Advertisement/Shopping
sl: Oglaševanje/Nakupovanje

en: Content$Gardening
sl: Vrtnarjenje

en: Content$Original Language
sl: Originalni jeziki

en: Content$Black & White
sl: Črno in belo

en: Content$Unpublished
sl: Neobjavljeno

en: Content$Live Broadcast
sl: Oddaja v živo

en: ParentalRating$from %d
sl: StarševskaOcena$od %d

en: No title
sl: Brez naziva

note: TRANSLATORS: The name of the language, as written natively
en: LanguageName$English
sl: Slovenski

note: TRANSLATORS: The 3-letter code of the language
en: LanguageCode$eng
sl: slv

en: Phase 1: Detecting RC code type
sl: Faza 1: Sprejemanje IR kode

en: Press any key on the RC unit
sl: Pritisnite tipko na upravljalcu

en: RC code detected!
sl: IR koda sprejeta!

en: Do not press any key...
sl: Ne pritiskajte tipk...

en: Phase 2: Learning specific key codes
sl: Faza 2: Učenje posebnih kod

en: Press key for '%s'
sl: Pritisnite tipko za '%s'

en: Press 'Up' to confirm
sl: Pritisnite tipko 'Gor' za potrditev

en: Press 'Down' to continue
sl: Pritisnite tipko 'Dol' za nadaljevanje

en: (press 'Up' to go back)
sl: (pritisnite 'Gor' za nazaj)

en: (press 'Down' to end key definition)
sl: (pritisnite 'Dol' za konec)

en: (press 'Menu' to skip this key)
sl: pritisnite 'Meni' za preskok te tipke

en: Learning Remote Control Keys
sl: Učenje kod upravljalca

en: Phase 3: Saving key codes
sl: Faza 3: Shranjevanje kod tipk

en: Press 'Up' to save, 'Down' to cancel
sl: 'Gor' za potrditev, 'Dol' za prekinitev

en: Key$Up
sl: Gor

en: Key$Down
sl: Dol

en: Key$Menu
sl: Meni

en: Key$Ok
sl: Ok

en: Key$Back
sl: Nazaj

en: Key$Left
sl: Levo

en: Key$Right
sl: Desno

en: Key$Red
sl: Rdeča

en: Key$Green
sl: Zelena

en: Key$Yellow
sl: Rumena

en: Key$Blue
sl: Modra

en: Key$Info
sl: Info

en: Key$Play/Pause
sl: Nadaljuj/Pavza

en: Key$Play
sl: Predvajaj

en: Key$Pause
sl: Pavza

en: Key$Stop
sl: Ustavi

en: Key$Record
sl: Snemaj

en: Key$FastFwd
sl: Hitro naprej

en: Key$FastRew
sl: Hitro nazaj

en: Key$Next
sl: Naprej

en: Key$Prev
sl: Nazaj

en: Key$Power
sl: Izklop

en: Key$Channel+
sl: Program+

en: Key$Channel-
sl: Program-

en: Key$PrevChannel
sl: Prejšnji kanal

en: Key$Volume+
sl: Glasnost+

en: Key$Volume-
sl: Glasnost-

en: Key$Mute
sl: Izklop zvoka

en: Key$Audio
sl: Zvok

en: Key$Subtitles
sl: Podnapisi

en: Key$Schedule
sl: Program

en: Key$Channels
sl: Kanali

en: Key$Timers
sl: Termini

en: Key$Recordings
sl: Posnetki

en: Key$Setup
sl: Nastavitve

en: Key$Commands
sl: Ukazi

en: Key$User0
sl: Uporabnik0

en: Key$User1
sl: Uporabnik1

en: Key$User2
sl: Uporabnik2

en: Key$User3
sl: Uporabnik3

en: Key$User4
sl: Uporabnik4

en: Key$User5
sl: Uporabnik5

en: Key$User6
sl: Uporabnik6

en: Key$User7
sl: Uporabnik7

en: Key$User8
sl: Uporabnik8

en: Key$User9
sl: Uporabnik9

en: Free To Air
sl: nekodiran

en: encrypted
sl: kodiran

en: Edit channel
sl: Uredi kanal

en: Name
sl: Ime

en: Source
sl: Pozicija

en: Frequency
sl: Frekvenca

en: Channel settings are not unique!
sl: Nastavitve kanala niso edinstvene!

en: Channels
sl: Kanali

en: Button$Edit
sl: Uredi

en: Button$New
sl: Novo

en: Button$Delete
sl: Izbriši

en: Button$Mark
sl: Označi

en: Channel is being used by a timer!
sl: Kanal je zavzet s terminom za snemanje!

en: Delete channel?
sl: Izbriši kanal?

en: Edit folder
sl: Uredi direktorij

en: New folder
sl: Nov direktorij

en: Folder name already exists!
sl: Ime direktorija že obstaja

en: Folder name must not contain '%c'!
sl: Direkotrij ne sme vsebobati '%c'!

en: Button$Open
sl: Odpri

en: Delete folder and all sub folders?
sl: Izbriši direktorij in vse pod direktorije

en: Delete folder?
sl: Izbriši direkotrij?

en: Edit timer
sl: Uredi termin

en: Active
sl: Aktivno

en: Channel
sl: Program

en: Day
sl: Dan

en: Start
sl: Začetek

en: Stop
sl: Konec

en: Priority
sl: Prioriteta

en: Lifetime
sl: Veljavnost

en: File
sl: Datoteka

en: Button$Folder
sl: Direktorij

en: Button$Single
sl: Enkraten

en: Button$Repeating
sl: Ponavljajoče

en: First day
sl: Prvi dan

en: Select folder
sl: Izberi direkotrij

en: Timers
sl: Termini

en: Button$On/Off
sl: Vklop/Izklop

en: Button$Info
sl: Info

en: Delete timer?
sl: Izbriši termin?

en: Timer still recording - really delete?
sl: Snemanje po terminu - zares izbriši?

en: Event
sl: Oddaja

en: Button$Timer
sl: Termini

en: Button$Record
sl: Posnemi

en: Button$Switch
sl: Preklopi

en: What's on now?
sl: Kaj je na sporedu?

en: What's on next?
sl: Kaj sledi?

en: Button$Next
sl: Sledi

en: Button$Now
sl: Sedaj

en: Button$Schedule
sl: Program

en: Can't switch channel!
sl: Ne morem preklopiti kanala!

en: Schedule
sl: Program

en: Schedule - %s
sl: Program - %s

en: This event - %s
sl: Ta oddaja - %s

en: This event - all channels
sl: Ta oddaja - vsi kanali

en: All events - all channels
sl: Vse oddaje - vsi kanali

en: Please enter %d digits!
sl: Prosim vnesite %d številk!

en: CAM not responding!
sl: CAM se ne odziva!

en: Recording info
sl: Podatki o snemanju

en: Button$Play
sl: Predvajaj

en: Button$Rewind
sl: Na začetek

en: Recordings
sl: Posnetki

en: Commands
sl: Ukazi

en: Delete recording?
sl: Izbriši posnetek?

en: Recording is being edited - really delete?
sl: Posnetek se ureja - zares izbriši?

en: Error while deleting recording!
sl: Napaka pri brisanju posnetka!

en: Recording commands
sl: Ukazi za snemanje

en: never
sl: nikoli

en: skin dependent
sl: odvisno od preobleke

en: always
sl: vedno

en: Setup.OSD$Language
sl: Jezik

en: Setup.OSD$Skin
sl: Preobleka

en: Setup.OSD$Theme
sl: Tema

en: Setup.OSD$Left (%)
sl: Levo (%)

en: Setup.OSD$Top (%)
sl: Zgoraj (%)

en: Setup.OSD$Width (%)
sl: Širina (%)

en: Setup.OSD$Height (%)
sl: Višina (%)

en: Setup.OSD$Message time (s)
sl: Čas prikaza sporočila (s)

en: Setup.OSD$Use small font
sl: Uporabi male črke

en: Setup.OSD$Anti-alias
sl: Anti-alias

en: Setup.OSD$Default font
sl: Privzeteta pisava

en: Setup.OSD$Small font
sl: Mala pisava

en: Setup.OSD$Fixed font
sl: Fiksna pisava

en: Setup.OSD$Default font size (%)
sl: Privzeta velikost pisave (%)

en: Setup.OSD$Small font size (%)
sl: Majhna velikost pisave (%)

en: Setup.OSD$Fixed font size (%)
sl: Font s fiksno dolžino (%)

en: Setup.OSD$Channel info position
sl: Pozicija informacije o kanalu

en: bottom
sl: spodaj

en: top
sl: zgoraj

en: Setup.OSD$Channel info time (s)
sl: Čas prikaza podatka o kanalu (s)

en: Setup.OSD$Info on channel switch
sl: Pokaži naziv kanala

en: Setup.OSD$Timeout requested channel info
sl: Čas prikaza informacije o kanalu

en: Setup.OSD$Scroll pages
sl: Drsni meni

en: Setup.OSD$Scroll wraps
sl: Iz konca skoči na začetek

en: Setup.OSD$Menu key closes
sl: Meni gumb zapre meni

en: Setup.OSD$Recording directories
sl: Direktoriji za posnetke

en: Setup.OSD$Folders in timer menu
sl: Direktoriji v meniju urnika

en: Setup.OSD$Number keys for characters
sl: Število tipk za znake

en: Setup.OSD$Color key 0
sl: Barvni gumb 0

en: Setup.OSD$Color key 1
sl: Barvni gumb 1

en: Setup.OSD$Color key 2
sl: Barvni gumb 2

en: Setup.OSD$Color key 3
sl: Barvni gumb 3

en: EPG
sl: Programski vodnik

en: Button$Scan
sl: Išči

en: Setup.EPG$EPG scan timeout (h)
sl: Čas do EPG pregleda (h)

en: Setup.EPG$EPG bugfix level
sl: Nivo za popravilo EPG napak

en: Setup.EPG$EPG linger time (min)
sl: Prikaži stare EPG podatke (min)

en: Setup.EPG$Set system time
sl: Nastavi sistemski čas

en: Setup.EPG$Use time from transponder
sl: Transponder za nastavitev časa

note: TRANSLATORS: note the plural!
en: Setup.EPG$Preferred languages
sl: Prednostni jeziki

note: TRANSLATORS: note the singular!
en: Setup.EPG$Preferred language
sl: Prednostni jezik

en: no
sl: ne

en: names only
sl: samo imena

en: PIDs only
sl: samo PIDe

en: names and PIDs
sl: imena in PIDe

en: add new channels
sl: dodaj nove programe

en: add new transponders
sl: dodaj nove oddajnike

en: Button$Audio
sl: Zvok

en: Button$Subtitles
sl: Podnapisi

en: Setup.DVB$Primary DVB interface
sl: Primarna naprava

en: Setup.DVB$Standard compliance
sl: Skladnost s standardom

en: Setup.DVB$Video format
sl: Video format

en: Setup.DVB$Video display format
sl: Format video prikaza

en: Setup.DVB$Use Dolby Digital
sl: Uporabljaj Dolby Digital

en: Setup.DVB$Update channels
sl: Posodobi kanale

en: Setup.DVB$Audio languages
sl: Jeziki za zvok

en: Setup.DVB$Audio language
sl: Jezik za zvok

en: Setup.DVB$Display subtitles
sl: Prikaži podnapise

en: Setup.DVB$Subtitle languages
sl: Jeziki za podnapise

en: Setup.DVB$Subtitle language
sl: Jezik za podnapise

en: Setup.DVB$Subtitle offset
sl: Izravnava podnapisov

en: Setup.DVB$Subtitle foreground transparency
sl: Transparentnost podnapisov

en: Setup.DVB$Subtitle background transparency
sl: Transparentnost ozadja podnapisov

en: Setup.LNB$Use DiSEqC
sl: Uporabi DiSEqC

en: Setup.LNB$SLOF (MHz)
sl: Frekvenca preklopa (MHz)

en: Setup.LNB$Low LNB frequency (MHz)
sl: Spodnja LNB-frek. (MHz)

en: Setup.LNB$High LNB frequency (MHz)
sl: Zgornja LNB-frek. (MHz)

en: Setup.LNB$Device %d connected to sat cable
sl: Naprava %d priključena na satelitski kabel

en: Setup.LNB$own
sl: lastni

en: CAM reset
sl: Reset CAM-a

en: CAM present
sl: CAM prisoten

en: CAM ready
sl: CAM pripravljen

en: Button$Menu
sl: Meni

en: Button$Reset
sl: Reset

en: Opening CAM menu...
sl: Odpiram CAM meni...

en: Can't open CAM menu!
sl: Ne morem odpreti CAM menija!

en: CAM is in use - really reset?
sl: CAM je v uporabi - zares resetiraj?

en: Can't reset CAM!
sl: Ne morem resetirati CAM-a!

en: do not pause live video
sl: ne ustavi videa v živo

en: confirm pause live video
sl: potrdi zaustavitev videa v živo

en: pause live video
sl: ustavi video v živo

en: confirm
sl: potrdi

en: yes
sl: da

en: Recording
sl: Snemanje

en: Setup.Recording$Margin at start (min)
sl: Premik začetka snemanja (min)

en: Setup.Recording$Margin at stop (min)
sl: Zamik konca snemanja (min)

en: Setup.Recording$Default priority
sl: Privzeta prioriteta

en: Setup.Recording$Default lifetime (d)
sl: Privzeti življenski čas (d)

en: Setup.Recording$Pause key handling
sl: Gumb za pavzo

en: Setup.Recording$Pause priority
sl: Prioriteta pavze

en: Setup.Recording$Pause lifetime (d)
sl: Čas pavze (d)

en: Setup.Recording$Use episode name
sl: Uporabi ime epizode

en: Setup.Recording$Use VPS
sl: Uporabi VPS

en: Setup.Recording$VPS margin (s)
sl: Časovna rezerva pri VPS (s)

en: Setup.Recording$Mark instant recording
sl: Označi direktno snemanje

en: Setup.Recording$Name instant recording
sl: Ime za direktno snemanje

en: Setup.Recording$Instant rec. time (min)
sl: Čas direktnega snemanja (min)

en: Setup.Recording$present event
sl: trenutni dogodek

en: Setup.Recording$Max. video file size (MB)
sl: Največja velikost datoteke (MB)

en: Setup.Recording$Split edited files
sl: Razdeli urejene datoteke

en: Setup.Recording$Delete timeshift recording
sl: Izbriši snemanje z zamikom

en: Replay
sl: Predvajanje

en: Setup.Replay$Multi speed mode
sl: Režim z več hitrostmi

en: Setup.Replay$Show replay mode
sl: Prikaži režim predvajanja

en: Setup.Replay$Show remaining time
sl: Prikaži preostali čas

en: Setup.Replay$Progress display time (s)
sl: Progresivni čas prikaza (s)

en: Setup.Replay$Pause replay when setting mark
sl: Pavza predvajanja pri postavitvi zančke

en: Setup.Replay$Resume ID
sl: ID za predvajanje

en: Miscellaneous
sl: Ostalo

en: Setup.Miscellaneous$Min. event timeout (min)
sl: Najmanjši čas dogodka (min)

en: Setup.Miscellaneous$Min. user inactivity (min)
sl: Najmanjši čas neaktivnosti (min)

en: Setup.Miscellaneous$SVDRP timeout (s)
sl: SVDRP čas neaktivnosti (s)

en: Setup.Miscellaneous$Zap timeout (s)
sl: Čas uglaševanja (s)

en: Setup.Miscellaneous$Channel entry timeout (ms)
sl: Timeout za vnos kanala (ms)

en: Setup.Miscellaneous$Remote control repeat delay (ms)
sl: Ponavljajoča pavza pri daljinski kontroli (ms)

en: Setup.Miscellaneous$Remote control repeat delta (ms)
sl: Ponavljajoča razlika pri daljinski kontroli (ms)

en: Setup.Miscellaneous$Initial channel
sl: Privzeti kanal

en: Setup.Miscellaneous$as before
sl: kot prej

en: Setup.Miscellaneous$Initial volume
sl: Privzeta glasnost

en: Setup.Miscellaneous$Channels wrap
sl: Menjava kanala

en: Setup.Miscellaneous$Show channel names with source
sl: Prikaži imena kanalov z izvorom

en: Setup.Miscellaneous$Emergency exit
sl: Izhod v sili

en: Plugins
sl: Vstavki

en: This plugin has no setup parameters!
sl: Ta vstavek nima nastavitvenih parametrov!

en: Setup
sl: Nastavitve

en: Restart
sl: Ponoven zagon

en: Really restart?
sl: Zares ponoven zagon?

note: TRANSLATORS: note the leading and trailing blanks!
en:  Stop recording
sl:  Prekini snemanje

note: TRANSLATORS: note the leading blank!
en:  Stop replaying
sl:  Prekini predvajanje

en: Button$Pause
sl: Pavza

en: Button$Stop
sl: Ustavi

en: Button$Resume
sl: Nadaljuj

note: TRANSLATORS: note the leading blank!
en:  Cancel editing
sl:  Prekini urejanje

en: Stop recording?
sl: Prekini snemanje?

en: Cancel editing?
sl: Želite prekiniti urejanje?

en: No audio available!
sl: Zvok ni dosegljiv!

en: No subtitles
sl: Ni podnapisov

en: No subtitles available!
sl: Podnapisi niso dosegljivi!

en: Not enough disk space to start recording!
sl: Premalo prostora na disku za snemanje!

en: No free DVB device to record!
sl: Ni proste DVB naprave za snemanje!

en: Pausing live video...
sl: Ustavljanje predvajanja v živo...

en: Delete timeshift recording?
sl: Izbriši posnetek zamaknjenega snemanja

note: TRANSLATORS: note the trailing blank!
en: Jump:
sl: Skoči:

en: No editing marks defined!
sl: Nobena prekinitvena točka ni definirana!

en: No editing sequences defined!
sl: Sekvence za editiranje niso definirane

en: Can't start editing process!
sl: Ne morem začeti urejanja!

en: Editing process started
sl: Urejanje se je začelo

en: Editing process already active!
sl: Urejanje je že aktivno!

en: FileNameChars$ abcdefghijklmnopqrstuvwxyz0123456789-.,#~\^$[]|()*+?{}/:%@&
sl:  abcčdefghijklmnopqrsštuvwxyzž0123456789-.,#~\^$[]|()*+?{}/:%@&

en: CharMap$ 0	-.,1#~\^$[]|()*+?{}/:%@&	abc2	def3	ghi4	jkl5	mno6	pqrs7	tuv8	wxyz9
sl:  0	-.,1#~\^$[]|()*+?{}/:%@&	abcč2	def3	ghi4	jkl5	mno6	pqrsš7	tuv8	wxyzž9

en: Button$ABC/abc
sl: ABC/abc

en: Button$Overwrite
sl: Prepiši

en: Button$Insert
sl: Vstavi

en: Plugin
sl: Vstavek

en: Up/Dn for new location - OK to move
sl: Gor/Dol za novo poz. - Ok za premik

en: Channel locked (recording)!
sl: Zaklenjen kanal (snemanje)!

en: Low disk space!
sl: Premalo prostora na disku!

en: Regenerating index file
sl: Ponovno generiranje indeksne datoteke

en: Index file regeneration complete
sl: Ponovno generiranje indeksne datoteke zaključeno

en: Index file regeneration failed!
sl: Napaka pri ponovnem generiranju indeksne datoteke

en: Can't shutdown - option '-s' not given!
sl: Zaustavitev ni izvedljiva - opcija '-s' ni podana!

en: Editing - shut down anyway?
sl: Urejanje - zares izklopi?

en: Recording - shut down anyway?
sl: Snemanje - zares izklopi?

en: Recording in %jd minutes, shut down anyway?
sl: Snemanje čez %jd minut, zares izklopi?

en: shut down anyway?
sl: zares izklopi?

en: Plugin %s wakes up in %jd min, continue?
sl: Vstavek %s se zbudi v %jd min, nadaljuj?

en: Editing - restart anyway?
sl: Urejanje - zares ponoven zagon?

en: Recording - restart anyway?
sl: Snemanje - zares ponoven zagon?

en: restart anyway?
sl: zares ponoven zagon?

note: TRANSLATORS: note the trailing blank!
en: Volume
sl: Glasnost

en: Classic VDR
sl: Klasični VDR

en: LOAD
sl: OBREMENITEV

en: TIMERS
sl: URNIKI

en: DEVICES
sl: NAPRAVE

en: LIVE
sl: V ŽIVO

en: PLAY
sl: PREDVAJAJ

en: ST:TNG Panels
sl: ST:TNG Konsola

note: TRANSLATORS: the first character of each weekday, beginning with monday
en: MTWTFSS
sl: PTSCPSN

note: TRANSLATORS: abbreviated weekdays, beginning with monday (must all be 3 letters!)
en: MonTueWedThuFriSatSun
sl: PonTorSreCetPetSobNed

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: Torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: Petek

en: Saturday
sl: Sobota

en: Sunday
sl: Nedelja

en: Upcoming recording!
sl: Sledi snemanje!

en: Pause live video?
sl: Zaustavi video v živo

en: Recording started
sl: Snemanje se je pričelo

en: VDR will shut down later - press Power to force
sl: VDR se bo zaustavil kasneje - pritisni Power za takojšen izklop

en: Press any key to cancel shutdown
sl: Pritisnite katerikoli gumb za preklic izklopa

en: Editing process failed!
sl: Napaka pri procesu urejanja!

en: Editing process finished
sl: Proces urejanja je končan

en: Switching primary DVB...
sl: Preklapljanje primarne DVB naprave...

en: Press any key to cancel restart
sl: Pritisni katerokoli tipko za preklic ponovnega zagona

en: VDR will shut down in %s minutes
sl: VDR se bo zaustavil v %s minutah

en: free
sl: prosto
