libkldap - en to eo translation catalogue (46 entries)

en: No LDAP Support...
eo: Neniu LDAP-subteno...

en: An error occurred during the connection initialization phase.
eo: Okazis eraro dum la fazo de komencado de konekto.

en: Cannot set protocol version to %1.
eo: Ne povas agordi protokolversion al %1.

en: Cannot set timeout to %1 second. | Cannot set timeout to %1 seconds.
eo[0]: Ne eblas meti eltempiĝon al %1 sekundo.
eo[1]: Ne eblas meti eltempiĝon al %1 sekundoj.

en: Could not set CA certificate file.
eo: Ne eblis agordi CA-atestdosieron.

en: Invalid TLS require certificate mode.
eo: Nevalida TLS postulas atestreĝimon.

en: Could not set TLS require certificate mode.
eo: Ne eblis agordi TLS postulas atestreĝimon.

en: Could not initialize new TLS context.
eo: Ne eblis pravalorigi novan TLS-kuntekston.

en: TLS support not available in the LDAP client libraries.
eo: TLS-subteno ne havebla en la LDAP-klientbibliotekoj.

en: Cannot set size limit.
eo: Ne povas agordi limon de grandeco.

en: Cannot set time limit.
eo: Ne povas agordi tempolimon.

en: Cannot initialize the SASL client.
eo: Ne povas pravalorigi la SASL-klienton.

en: LDAP support not compiled in. Please recompile libkldap with the OpenLDAP (or compatible) client libraries, or complain to your distribution packagers.
eo: LDAP-subteno ne kompilita. Bonvolu rekompili libkldap kun la OpenLDAP (aŭ kongruaj) klientbibliotekoj, aŭ plendi al viaj distribuaj pakistoj.

en: Cannot access to server. Please reconfigure it.
eo: Ne povas aliri al servilo. Bonvolu reagordi ĝin.

[ctx: @title:window]
en: Add Host
eo: Aldoni Gastiganton

[ctx: @title:window]
en: Edit Host
eo: Redakti Gastiganton

en: Do you want to remove setting for host "%1"?
eo: Ĉu vi volas forigi agordon por gastiganto "%1"?

en: Remove Host
eo: Forigi Gastiganton

en: Check all servers that should be used:
eo: Kontroli ĉiujn servilojn, kiuj devus esti uzataj:

en: &Add Host...
eo: &Aldonu Gastiganton...

en: &Edit Host...
eo: R&edakti Gastiganton...

en: &Remove Host
eo: Fo&rigi Gastiganton

en: User:
eo: Uzanto:

en: Bind DN:
eo: Ligi DN:

en: Realm:
eo: Sfero:

en: Password:
eo: Pasvorto:

en: Host:
eo: Gastigo:

en: Port:
eo: Pordo:

en: LDAP version:
eo: LDAP-versio:

[ctx: default ldap size limit]
en: Default
eo: Defaŭlte

en: Size limit:
eo: Grandeca limo:

en:  sec
eo:  s

[ctx: default ldap time limit]
en: Default
eo: Defaŭlte

en: Time limit:
eo: Tempolimo:

en: No paging
eo: Neniu paĝigo

en: Page size:
eo: Paĝgrando

en: Query Server
eo: Demandservilo

en: Filter:
eo: Filtrilo:

[ctx: @option:radio set no security]
en: No
eo: Ne

en: Security:
eo: Sekureco:

[ctx: @option:radio anonymous authentication]
en: Anonymous
eo: Anonima

[ctx: @option:radio simple authentication]
en: Simple
eo: Simpla

en: Authentication:
eo: Aŭtentigo:

en: SASL mechanism:
eo: SASL-mekanismo:

en: Check server
eo: Kontroli servilon

[ctx: %1 is a url to ldap server]
en: Unknown error connecting %1
eo: Nekonata eraro konektante %1
