libkldap - en to nb translation catalogue (28 entries)

en: No LDAP Support...
nb: Ingen LDAP-støtte

en: An error occurred during the connection initialization phase.
nb: Det oppsto en feil mens tilkoblingen ble klargjort.

en: Cannot set protocol version to %1.
nb: Klarte ikke sette protokollversjon til %1.

en: Cannot set timeout to %1 second. | Cannot set timeout to %1 seconds.
nb[0]: Klarte ikke sette tidsgrense til %1 sekund.
nb[1]: Klarte ikke sette tidsgrense til %1 sekunder.

en: TLS support not available in the LDAP client libraries.
nb: TLS-støtte finnes ikke i LDAP klientbibliotekene.

en: Cannot set size limit.
nb: Kan ikke sette størrelsesgrense.

en: Cannot set time limit.
nb: Kan ikke sette tidsgrense.

en: Cannot initialize the SASL client.
nb: Kan ikke klargjøre SASL-klienten.

en: LDAP support not compiled in. Please recompile libkldap with the OpenLDAP (or compatible) client libraries, or complain to your distribution packagers.
nb: LDAP-støtte er ikke kompilert inn. Rekompiler libkldap med klientbiblioteker fra OpenLDAP (eller kompatible), eller klag til den som pakker distribusjonen.

en: Cannot access to server. Please reconfigure it.
nb: Får ikke tilgang til tjeneren. Endre oppsettet på den.

en: User:
nb: Bruker:

en: Realm:
nb: Område:

en: Password:
nb: Passord:

en: Host:
nb: Vert:

en: LDAP version:
nb: LDAP-versjon:

[ctx: default ldap size limit]
en: Default
nb: Standard

en: Size limit:
nb: Størrelsesgrense:

en:  sec
nb:  sek

[ctx: default ldap time limit]
en: Default
nb: Standard

en: Time limit:
nb: Tidsgrense:

en: No paging
nb: Ingen sideveksling

en: Page size:
nb: Sidestørrelse:

en: Query Server
nb: Spør tjener

[ctx: @option:radio set no security]
en: No
nb: Ingen

[ctx: @option:radio anonymous authentication]
en: Anonymous
nb: Anonym

[ctx: @option:radio simple authentication]
en: Simple
nb: Enkel

en: SASL mechanism:
nb: SASL-mekanisme:

[ctx: %1 is a url to ldap server]
en: Unknown error connecting %1
nb: Ukjent feil ved kobling til %1
