video-downloader - en to be translation catalogue (52 entries)

en: Download videos from websites like YouTube and many others
be: Спампуйце відэа з вэб-сайтаў, такіх як YouTube і многіх іншых

en: Download videos from websites with an easy-to-use interface. Provides the following features:
be: Спампоўвайце відэа з вэб-сайтаў з простым у выкарыстанні інтэрфейсам. Прадастаўляе наступныя магчымасці:

en: Convert videos to MP3
be: Канвертаваць відэа ў MP3

en: Supports password-protected and private videos
be: Падтрымлівае абароненыя паролем і прыватныя відэа

en: Download single videos or whole playlists
be: Спампуйце асобныя відэа ці цэлыя спісы прайгравання

en: Automatically selects a video format based on your quality demands
be: Аўтаматычна выбірае фармат відэа ў залежнасці ад вашых патрабаванняў да якасці

en: Based on yt-dlp.
be: Заснаваны на yt-dlp.

en: New Window
be: Новае акно

en: Authentication Required
be: Патрабуецца аўтэнтыфікацыя

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Sign in
be: Увайсці

en: Skip
be: Прапусціць

en: The video is not public.
be: Відэа не з'яўляецца агульнадаступным.

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Password
be: Пароль

en: Prefill URL field
be: Поле URL профілю

en: Best
be: Найлепшае

en: Invalid download folder
be: Няправільная папка спампоўкі

en: Not a directory
be: Не каталог

en: Permission denied
be: У доступе адмоўлена

en: Download Playlist?
be: Спампаваць спіс прайгравання?

en: The video is part of a playlist.
be: Відэа з'яўляецца часткай плэйліста.

en: Single Video
be: Асобнае відэа

en: All Videos in Playlist
be: Усе відэа ў спісе прайгравання

en: General
be: Агульны

en: Open Menu
be: Адкрыць меню

en: Close Window
be: Зачыніць акно

en: Quit
be: Выйсці

en: Keyboard Shortcuts
be: Спалучэнні клавіш

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Go back
be: Вярнуцца назад

en: Switch to Audio
be: Пераключыцца на Аўдыё

en: Switch to Video
be: Пераключыцца на Відэа

en: Downloading
be: Спампоўка

en: {} of {}
be: {} з {}

en: unknown
be: невядома

en: Download failed
be: Памылка спампоўкі

en: Download finished
be: Спампоўка скончана

en: Open Download Location
be: Адкрыйце месцазнаходжанне загрузкі

en: Reset to Default
be: Скід па змаўчанні

en: Change Download Location
be: Змяніць месца загрузкі

en: Invalid folder selected
be: Выбрана няправільная папка

en: Select Folder
be: Выберыце папку

en: About Video Downloader
be: Аб Video Downloader

en: Main Menu
be: Галоўнае меню

en: Audio
be: Аўдыё

en: Download
be: Спампаваць

en: Video
be: Відэа

en: Resolution
be: Дазвол

en: Prefer MPEG format
be: Аддайце перавагу фармату MPEG

en: Back
be: Назад

en: Details
be: Дэталі
