video-downloader - en to ca translation catalogue (52 entries)

en: Video Downloader
ca: Descarregador de vídeo

en: Download videos from websites like YouTube and many others
ca: Descarrega vídeos de llocs web com YouTube i molts altres

en: Download videos from websites with an easy-to-use interface. Provides the following features:
ca: Descarrega vídeos des de llocs web amb una interfície fàcil d'usar. Suporta les següents característiques:

en: Convert videos to MP3
ca: Converteix vídeos a MP3

en: Supports password-protected and private videos
ca: Suporta vídeos protegits per contrasenya i privats

en: Download single videos or whole playlists
ca: Descarrega vídeos individuals o llistes de reproducció completes

en: Automatically selects a video format based on your quality demands
ca: Selecciona automàticament un format de vídeo basat en la vostra resolució preferida

en: Based on yt-dlp.
ca: Basat en yt-dlp.

en: New Window
ca: Finestra nova

en: Authentication Required
ca: Cal autenticació

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Sign in
ca: Inicia la sessió

en: Skip
ca: Omet

en: The video is not public.
ca: El vídeo no és públic.

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Password
ca: Contrasenya

en: Prefill URL field
ca: Omple el camp de la URL

en: Best
ca: Millor

en: Invalid download folder
ca: Carpeta de baixada no vàlida

en: Not a directory
ca: No és un directori

en: Permission denied
ca: Permís denegat

en: Download Playlist?
ca: Voleu baixar la llista de reproducció?

en: The video is part of a playlist.
ca: El vídeo forma part d'una llista de reproducció.

en: Single Video
ca: Un sol vídeo

en: All Videos in Playlist
ca: Tots els vídeos a la llista de reproducció

en: Open Menu
ca: Obre el menú

en: Close Window
ca: Tanca la finestra

en: Quit
ca: Surt

en: Keyboard Shortcuts
ca: Dreceres del teclat

en: Navigation
ca: Navegació

en: Go back
ca: Ves enrere

en: Switch to Audio
ca: Canviar a Àudio

en: Switch to Video
ca: Canviar a Vídeo

en: Downloading
ca: S'està baixant

en: {} of {}
ca: {} de {}

en: unknown
ca: desconegut

en: Download failed
ca: Ha fallat la baixada

en: Download finished
ca: La baixada ha finalitzat

en: Open Download Location
ca: Obre la ubicació de la descàrrega

en: Reset to Default
ca: Restableix al valor per defecte

en: Change Download Location
ca: Canviar la ubicació de baixada

en: Invalid folder selected
ca: Carpeta seleccionada no vàlida

en: Select Folder
ca: Seleccionar carpeta

en: About Video Downloader
ca: Sobre el Descarregador de vídeo

en: Main Menu
ca: Menú principal

en: Audio
ca: Àudio

en: Download
ca: Baixa

en: Video
ca: Vídeo

en: Resolution
ca: Resolució

en: Prefer MPEG format
ca: Prefereix el format MPEG

en: Back
ca: Enrere

en: Details
ca: Detalls
