video-downloader - en to fa translation catalogue (53 entries)

en: Download videos from websites like YouTube and many others
fa: بارگیری ویدیو از سایت‌هایی مانند یوتیوب یا بسیاری از سایت‌های دیگر

en: Download videos from websites with an easy-to-use interface. Provides the following features:
fa: به کمک این برنامه، با یک رابط کاربریِ آسان، از سایت‌های گوناگون ویدیو بارگیری کنید. این برنامه قابلیت‌های زیر را ارئه می‌دهد:

en: Convert videos to MP3
fa: تبدیل ویدیوها به MP3

en: Supports password-protected and private videos
fa: پشتیبانی از ویدیوهای گذرواژه‌دار و خصوصی

en: Download single videos or whole playlists
fa: بارگیریِ تک ویدیو یا فهرست‌های پخش

en: Automatically selects a video format based on your quality demands
fa: انتخابِ خودکارِ فرمتِ مناسب، با توجه به نیاز شما به یک کیفیت خاص

en: Based on yt-dlp.
fa: بر پایهٔ برنامهٔ yt-dlp.

en: New Window
fa: پنجرهٔ جدید

en: Authentication Required
fa: راستی‌آزمایی لازم است

en: Cancel
fa: لغو

en: Sign in
fa: ورود

en: Skip
fa: پرش

en: The video is not public.
fa: این ویدیو عمومی نیست.

en: Username
fa: نام کاربری

en: Password
fa: گذرواژه

en: Prefill URL field
fa: کادرِ مربوط به نشانی اینترنتی را پر کنید

en: Best
fa: بهترین کیفیت

en: Invalid download folder
fa: پوشه دانلود نامعتبر است

en: Not a directory
fa: یک مسیر نیست

en: Permission denied
fa: اجازه رد شد

en: Download Playlist?
fa: همهٔ فهرست‌پخش را بارگیری می‌کنید؟

en: The video is part of a playlist.
fa: این ویدیو بخشی از یک فهرست پخش است.

en: Single Video
fa: تک ویدیو

en: All Videos in Playlist
fa: همهٔ ویدیوهای درون فهرست پخش

en: General
fa: عمومی

en: Open Menu
fa: گشودن فهرست

en: Close Window
fa: بستن پنجره

en: Quit
fa: خروج

en: Keyboard Shortcuts
fa: میان‌برهای صفحه‌کلید

en: Navigation
fa: ناوبری

en: Go back
fa: عقب رفتن

en: Switch to Audio
fa: تغییر به صوت/صدا

en: Switch to Video
fa: تغییر به ویدیو

en: Downloading
fa: در حال بارگیری

en: {} of {}
fa: {} از {}

en: unknown
fa: نامعلوم

en: Download failed
fa: بارگیری شکست خورد

en: Download finished
fa: بارگیری انجام شد

en: Open Download Location
fa: باز کردن مکان دانلود

en: Reset to Default
fa: بازگردانی تنظیمات پیش فرض

en: Change Download Location
fa: تغییر مکان دانلود

en: Invalid folder selected
fa: پوشه نامعتبری انتخاب شده است

en: Select Folder
fa: انتخاب پوشه

en: About Video Downloader
fa: درباره دانلود کننده ویدیو

en: Main Menu
fa: فهرست اصلی

en: Audio
fa: صوت

en: URL
fa: نشانیِ اینترنتیِ ویدیو

en: Download
fa: بارگیری

en: Video
fa: ویدیو

en: Resolution
fa: وضوح

en: Prefer MPEG format
fa: ترجیح دادن فرمت MPEG

en: Back
fa: بازگشت

en: Details
fa: جزییات
