video-downloader - en to he translation catalogue (54 entries)

en: Video Downloader
he: מוריד הסרטונים

en: Download videos from websites like YouTube and many others
he: הורד סרטונים מאתרים כמו יוטיוב ורבים אחרים

en: Download videos from websites with an easy-to-use interface. Provides the following features:
he: הורדת סרטונים ממגוון אתרים, עם ממשק פשוט לשימוש שמאפשר:

en: Convert videos to MP3
he: המרת סרטונים ל-MP3

en: Supports password-protected and private videos
he: תמיכה בסרטונים מוגנים עם סיסמה וסרטונים פרטיים

en: Download single videos or whole playlists
he: הורדת סרטונים בודדים או פלייליסט שלם

en: Automatically selects a video format based on your quality demands
he: בחירה אוטומטית של פורמט הסרטון, לפי דרישות האיכות שלך

en: Based on yt-dlp.
he: מבוסס על yt-dlp.

en: New Window
he: חלון חדש

en: Authentication Required
he: נדרשת הזדהות

en: Cancel
he: ביטול

en: Sign in
he: התחברות

en: Skip
he: דלג

en: The video is not public.
he: הסרטון אינו ציבורי.

en: Username
he: שם משתמש

en: Password
he: סיסמה

en: Prefill URL field
he: קישור למילוי אוטומטי

en: Best
he: הכי טובה

en: Invalid download folder
he: תיקיית הורדה לא תקינה

en: Not a directory
he: זו לא תיקייה

en: Permission denied
he: הגישה נדחתה

en: Download Playlist?
he: להוריד פלייליסט?

en: The video is part of a playlist.
he: הסרטון הוא חלק מפלייליסט.

en: Single Video
he: סרטון בודד

en: All Videos in Playlist
he: כל הסרטונים בפלייליסט

en: General
he: כללי

en: Open Menu
he: פתיחת תפריט

en: Close Window
he: סגירת תפריט

en: Quit
he: יציאה

en: Keyboard Shortcuts
he: קיצורי דרך במקלדת

en: Navigation
he: ניווט

en: Go back
he: אחורה

en: Switch to Audio
he: עבור לשמע

en: Switch to Video
he: עבור לוידאו

en: Downloading
he: מוריד

en: {} of {}
he: {} מתוך {}

en: unknown
he: לא ידוע

en: Download failed
he: ההורדה נכשלה

en: Download finished
he: ההורדה הושלמה

en: Open Download Location
he: פתח תיקיית הורדות

en: Reset to Default
he: ברירות מחדל

en: Change Download Location
he: בחר תיקיית יעד להורדות

en: Invalid folder selected
he: נבחרה תיקייה לא תקינה

en: Select Folder
he: בחר תיקייה

en: About Video Downloader
he: אודות מוריד הסרטונים

en: Main Menu
he: תפריט ראשי

en: Audio
he: שמע

en: URL
he: קישור

en: Download
he: הורדה

en: Video
he: סרטון

en: Resolution
he: רזולוציה

en: Prefer MPEG format
he: עדיפות לפורמט MPEG

en: Back
he: חזרה

en: Details
he: פרטים
