video-downloader - en to hu translation catalogue (54 entries)

en: Video Downloader
hu: Videóletöltő

en: Download videos from websites like YouTube and many others
hu: Videók letöltése a YouTube és sok más webhelyről

en: Download videos from websites with an easy-to-use interface. Provides the following features:
hu: Töltsön le videókat weboldalakról egy könnyen használható kezelőfelülettel. Jellemzők:

en: Convert videos to MP3
hu: Videók átalakítása MP3-formátumba

en: Supports password-protected and private videos
hu: Jelszóval védett és titkos videók támogatása

en: Download single videos or whole playlists
hu: Egyes videók vagy teljes lejátszási listák letöltése

en: Automatically selects a video format based on your quality demands
hu: Minőségi igényeknek megfelelő videoformátumot önműködően kiválasztása

en: Based on yt-dlp.
hu: A yt-dlp alapján.

en: New Window
hu: Új ablak

en: Authentication Required
hu: Hitelesítés szükséges

en: Cancel
hu: Mégse

en: Sign in
hu: Bejelentkezés

en: Skip
hu: Kihagyás

en: The video is not public.
hu: A videó nem nyilvános.

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Password
hu: Jelszó

en: Prefill URL field
hu: URL-cím mező előtöltése

en: Best
hu: Legjobb

en: Invalid download folder
hu: Érvénytelen letöltési mappa

en: Not a directory
hu: Nem könyvtár

en: Permission denied
hu: Hozzáférés megtagadva

en: Download Playlist?
hu: Letöltjük a lejátszási listát?

en: The video is part of a playlist.
hu: A videó egy lejátszási lista része.

en: Single Video
hu: Egyetlen videó

en: All Videos in Playlist
hu: Az összes videó a lejátszási listában

en: General
hu: Általános

en: Open Menu
hu: Menü megnyitása

en: Close Window
hu: Ablak bezárása

en: Quit
hu: Kilépés

en: Keyboard Shortcuts
hu: Gyorsbillentyűk

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Go back
hu: Vissza

en: Switch to Audio
hu: Hangra váltás

en: Switch to Video
hu: Videóra váltás

en: Downloading
hu: Letöltés folyamatban

en: {} of {}
hu: {}/{}

en: unknown
hu: ismeretlen

en: Download failed
hu: Letöltés sikertelen

en: Download finished
hu: Letöltés befejeződött

en: Open Download Location
hu: Letöltési hely megnyitása

en: Reset to Default
hu: Visszaállítás alapértelmezettre

en: Change Download Location
hu: Letöltési hely módosítása

en: Invalid folder selected
hu: Érvénytelen mappa van kiválasztva

en: Select Folder
hu: Mappa kiválasztása

en: About Video Downloader
hu: A Videó letöltő névjegye

en: Main Menu
hu: Főmenü

en: Audio
hu: Hang

en: URL
hu: URL-cím

en: Download
hu: Letöltés

en: Video
hu: Videó

en: Resolution
hu: Felbontás

en: Prefer MPEG format
hu: MPEG formátum előnyben részesítése

en: Back
hu: Vissza

en: Details
hu: Részletek
