video-downloader - en to nb_NO translation catalogue (52 entries)

en: Video Downloader
nb_NO: Videonedlaster

en: Download videos from websites like YouTube and many others
nb_NO: Last ned videoer fra nettsider som f.eks. YouTube og mange andre

en: Download videos from websites with an easy-to-use interface. Provides the following features:
nb_NO: Last ned videoer med et lettfattelig brukergrensesnitt. Du kan gjøre bruk av følgende:

en: Convert videos to MP3
nb_NO: Konverter videoer til MP3

en: Supports password-protected and private videos
nb_NO: Støtter passordbeskyttede og private videoer

en: Download single videos or whole playlists
nb_NO: Last ned enkeltvideoer eller hele spillelister

en: Automatically selects a video format based on your quality demands
nb_NO: Velg videoformat automatisk basert på dine kvalitetsinnstillinger

en: Based on yt-dlp.
nb_NO: Basert på yt-dlp.

en: New Window
nb_NO: Nytt vindu

en: Authentication Required
nb_NO: Identitetsbekreftelse kreves

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: Sign in
nb_NO: Logg inn

en: Skip
nb_NO: Hopp over

en: The video is not public.
nb_NO: Videoen er ikke offentlig.

en: Username
nb_NO: Brukernavn

en: Password
nb_NO: Passord

en: Prefill URL field
nb_NO: Forhåndsutfyll nettadressefelt

en: Invalid download folder
nb_NO: Ugyldig nedlastingsmappe

en: Not a directory
nb_NO: Ikke en mappe

en: Permission denied
nb_NO: Tilgang nektet

en: Download Playlist?
nb_NO: Last ned spilleliste?

en: The video is part of a playlist.
nb_NO: Videoen er en del av en spilleliste.

en: Single Video
nb_NO: Enkeltvideo

en: All Videos in Playlist
nb_NO: Alle videoer i spilleliste

en: General
nb_NO: Generelt

en: Open Menu
nb_NO: Åpne meny

en: Close Window
nb_NO: Lukk vindu

en: Quit
nb_NO: Avslutt

en: Keyboard Shortcuts
nb_NO: Tastatursnarveier

en: Navigation
nb_NO: Navigasjon

en: Go back
nb_NO: Gå tilbake

en: Switch to Audio
nb_NO: Bytt til lyd

en: Switch to Video
nb_NO: Bytt til video

en: Downloading
nb_NO: Laster ned

en: {} of {}
nb_NO: {} av {}

en: unknown
nb_NO: ukjent

en: Download failed
nb_NO: Nedlasting mislyktes

en: Download finished
nb_NO: Nedlasting fullført

en: Open Download Location
nb_NO: Åpne nedlastingsmappe

en: Reset to Default
nb_NO: Tilbakestill til forvalg

en: Change Download Location
nb_NO: Endre nedlastingsmappe

en: Invalid folder selected
nb_NO: Ugyldig mappe valgt

en: Select Folder
nb_NO: Velg mappe

en: About Video Downloader
nb_NO: Om Videonedlaster

en: Main Menu
nb_NO: Hovedmeny

en: Audio
nb_NO: Lyd

en: URL
nb_NO: Nettadresse

en: Download
nb_NO: Last ned

en: Resolution
nb_NO: Oppløsning

en: Prefer MPEG format
nb_NO: Foretrekk MPEG-format

en: Back
nb_NO: Tilbake

en: Details
nb_NO: Detaljer
