video-downloader - en to sk translation catalogue (51 entries)

en: Download videos from websites like YouTube and many others
sk: Sťahovanie videí zo stránok ako YouTube a mnoho ďaľších

en: Download videos from websites with an easy-to-use interface. Provides the following features:
sk: Sťahovanie videí zo stránok s jednoduchým rozhraním s nasledujúcimi vlastnosťami:

en: Convert videos to MP3
sk: Konvertovanie videí do MP3

en: Supports password-protected and private videos
sk: Podpora zaheslovaných a súkromných videí

en: Download single videos or whole playlists
sk: Stiahnutie jedného videa alebo celých playlistov

en: Automatically selects a video format based on your quality demands
sk: Automatický výber formátu videa podľa zvolených požiadaviek na kvalitu

en: Based on yt-dlp.
sk: Založený na yt-dlp.

en: New Window
sk: Nové okno

en: Authentication Required
sk: Vyžaduje sa autentifikácia

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Sign in
sk: Prihlásiť sa

en: Skip
sk: Preskočiť

en: The video is not public.
sk: Video nie je verejné.

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Password
sk: Heslo

en: Prefill URL field
sk: Predvyplnené URL pole

en: Best
sk: Najlepšie

en: Invalid download folder
sk: Neplatný priečinok na stiahnutie

en: Not a directory
sk: Nie je adresár

en: Permission denied
sk: Povolenie zamietnutá

en: Download Playlist?
sk: Stiahnuť playlist?

en: The video is part of a playlist.
sk: Video je časťou playlistu.

en: Single Video
sk: Jedno video

en: All Videos in Playlist
sk: Všetky videá z playlistu

en: General
sk: Všeobecné

en: Open Menu
sk: Otvorenie ponuky

en: Close Window
sk: Zatvoriť okno

en: Quit
sk: Ukončenie

en: Keyboard Shortcuts
sk: Klávesové skratky

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Go back
sk: Prejdenie späť

en: Switch to Audio
sk: Prepnúť na Audio

en: Switch to Video
sk: Prepnúť na video

en: Downloading
sk: Sťahujem

en: {} of {}
sk: {} z {}

en: unknown
sk: neznámy

en: Download failed
sk: Sťahovanie neúspešné

en: Download finished
sk: Sťahovanie je hotové

en: Open Download Location
sk: Otvoriť cieľové umiestnenie

en: Reset to Default
sk: Reset na Default

en: Change Download Location
sk: Zmeniť Poloha

en: Invalid folder selected
sk: Neplatné zložky vybrané

en: Select Folder
sk: Vyberte priečinok

en: About Video Downloader
sk: O programe

en: Main Menu
sk: Hlavná ponuka

en: Audio
sk: Zvuk

en: Download
sk: Stiahnuť

en: Resolution
sk: Rozlíšenie

en: Prefer MPEG format
sk: Preferenčný formát

en: Back
sk: Späť

en: Details
sk: Detaily
