video-downloader - en to uz translation catalogue (33 entries)

en: Video Downloader
uz: Video yuklab oluvchi

en: Download videos from websites like YouTube and many others
uz: YouTube va koʻplab boshqa saytlardan video yuklab olish

en: Download videos from websites with an easy-to-use interface. Provides the following features:
uz: Foydalanish uchun oson boʻlgan interfeys orqali saytlardan video yuklab olish. Quyidagi imkoniyatlar mavjud:

en: Convert videos to MP3
uz: Video MP3 ga aylantirish

en: Supports password-protected and private videos
uz: Parol bilan himoyalangan va xususiy videolarni qoʻllab-quvvatlash

en: Download single videos or whole playlists
uz: Alohida video va pleylistlarni butunlay yuklab olish

en: Automatically selects a video format based on your quality demands
uz: Sizning sifat talablaringizga asosan video formatini avtomatik ravishda tanlash

en: Based on yt-dlp.
uz: yt-dlp da asoslangan.

en: New Window
uz: Yangi oyna

en: Authentication Required
uz: Avtorizatsiya talab qilinadi

en: Cancel
uz: Bekor qilish

en: Sign in
uz: Kirish

en: Skip
uz: Oʻtkazib yuborish

en: The video is not public.
uz: Video ommaviy emas.

en: Username
uz: Foydalanuvchi nomi

en: Password
uz: Parol

en: Prefill URL field
uz: URL maydonini toʻldiring

en: Best
uz: Eng yaxshi

en: Download Playlist?
uz: Pleylist yuklab olinsinmi?

en: The video is part of a playlist.
uz: Video pleylist tarkibiga kiradi.

en: Single Video
uz: Alohida video

en: All Videos in Playlist
uz: Pleylistdagi hamma videolar

en: Downloading
uz: Yuklab olinmoqda

en: {} of {}
uz: {} {} dan

en: unknown
uz: nomaʻlum

en: Download failed
uz: Yuklab olinmadi

en: Download finished
uz: Yuklab olindi

en: Open Download Location
uz: Yuklab olingan joyni ochish

en: About Video Downloader
uz: Dastur haqida

en: Download
uz: Yuklab olish

en: Resolution
uz: Oʻlchamlari

en: Back
uz: Orqaga

en: Details
uz: Tafsilotlar
