video-downloader - en to ckb translation catalogue (52 entries)

en: Video Downloader
ckb: دابەزێنەری ڤیدیۆ

en: Download videos from websites with an easy-to-use interface. Provides the following features:
ckb: داگرتنی ڤیدیۆ لە ماڵپەڕەکانەوە بە ڕووکارێکی ئاسان بۆ بەکارهێنان. ئەم تایبەتمەندیانەی خوارەوە پێشکەش دەکات:

en: Convert videos to MP3
ckb: گۆڕینی ڤیدیۆکان بۆ MP3

en: Supports password-protected and private videos
ckb: پشتگیری لە ڤیدیۆی پارێزراو بە وشەی نهێنی و تایبەت دەکات

en: Download single videos or whole playlists
ckb: تاکە ڤیدیۆ یان تەواوی پلەی لیستەکان دابەزێنە

en: Automatically selects a video format based on your quality demands
ckb: بە شێوەیەکی ئۆتۆماتیکی فۆرماتێکی ڤیدیۆیی هەڵدەبژێرێت بە پشتبەستن بە داواکارییەکانی کوالیتی

en: Based on yt-dlp.
ckb: لەسەر بنەمای yt-dlp.

en: New Window
ckb: پەنجەرەی نوێ

en: Authentication Required
ckb: سەلماندن پێویستە

en: Cancel
ckb: ڕەتکردنەوە

en: Sign in
ckb: چوونە ژوورەوە

en: Skip
ckb: پەڕاندن

en: The video is not public.
ckb: ڤیدیۆکە گشتی نییە.

en: Username
ckb: ناوی بەکارهێنەر

en: Password
ckb: وشەی نهێنی

en: Prefill URL field
ckb: مەیدانی URL پێش پڕکردنەوە

en: Best
ckb: باشترین

en: Invalid download folder
ckb: فۆڵدەری دابەزاندنی نادروست

en: Not a directory
ckb: فۆڵدەر نییە

en: Permission denied
ckb: مۆڵەت ڕەتکرایەوە

en: Download Playlist?
ckb: داگرتنی پلەی لیست؟

en: The video is part of a playlist.
ckb: ڤیدیۆکە بەشێکە لە پلەی لیستێک.

en: Single Video
ckb: تاکە ڤیدیۆ

en: All Videos in Playlist
ckb: هەموو ڤیدیۆکان لە پلەیلیستدان

en: General
ckb: گشتی

en: Open Menu
ckb: مێنۆ بکەرەوە

en: Close Window
ckb: پەنجەرەکە داخە

en: Quit
ckb: دەرچوون

en: Keyboard Shortcuts
ckb: کورتکراوەکانی تەختەکلیل

en: Navigation
ckb: گەڕان

en: Go back
ckb: بگەڕێوە دواوە

en: Switch to Audio
ckb: بگۆڕە بۆ دەنگ

en: Switch to Video
ckb: بگۆڕە بۆ ڤیدیۆ

en: Downloading
ckb: دابەزاندن

en: {} of {}
ckb: {} لە {}

en: unknown
ckb: نەزانراو

en: Download failed
ckb: داگرتنەکە سەرکەوتوو نەبوو

en: Download finished
ckb: داگرتن تەواو بوو

en: Open Download Location
ckb: شوێنی دابەزاندن بکەرەوە

en: Reset to Default
ckb: ڕێست بکە بۆ باری سەرەکی

en: Change Download Location
ckb: گۆڕینی شوێنی دابەزاندن

en: Invalid folder selected
ckb: فۆڵدەری نادروست هەڵبژێردرا

en: Select Folder
ckb: فۆڵدەر هەڵبژێرە

en: About Video Downloader
ckb: دەربارەی ڤیدیۆ دابەزێنەر

en: Main Menu
ckb: لیستی سه‌ره‌كی

en: Audio
ckb: دەنگ

en: Download
ckb: دابەزاندن

en: Video
ckb: ڤیدیۆ

en: Resolution
ckb: ڕونی

en: Prefer MPEG format
ckb: فۆرماتەکەی MPEG بە باشتر دەزانرێت

en: Back
ckb: گەڕانەوە

en: Details
ckb: ووردەکاریەکان
