video-downloader - en to uk translation catalogue (53 entries)

en: Video Downloader
uk: Завантажувач відео

en: Download videos from websites with an easy-to-use interface. Provides the following features:
uk: Завантажуйте відео з вебсайтів із простим у використанні інтерфейсом. Надає такі функції:

en: Convert videos to MP3
uk: Конвертування відео в MP3

en: Supports password-protected and private videos
uk: Підтримує захищені паролем і приватні відео

en: Download single videos or whole playlists
uk: Завантажуйте окремі відео або цілі списки відтворення

en: Automatically selects a video format based on your quality demands
uk: Автоматично вибирає формат відео на основі ваших вимог до якості

en: Based on yt-dlp.
uk: На основі yt-dlp.

en: New Window
uk: Нове вікно

en: Authentication Required
uk: Потрібна автентифікація

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Sign in
uk: Увійти

en: Skip
uk: Пропустити

en: The video is not public.
uk: Відео не загальнодоступне.

en: Username
uk: Ім’я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Prefill URL field
uk: Заповніть поле URL-адреси

en: Best
uk: Найкраще

en: 4320p (8K)
uk: 4320р (8К)

en: Invalid download folder
uk: Неправильна тека для завантаження

en: Not a directory
uk: Не каталог

en: Permission denied
uk: У дозволі відмовлено

en: Download Playlist?
uk: Завантажити список відтворення?

en: The video is part of a playlist.
uk: Відео є частиною списку відтворення.

en: Single Video
uk: Окреме відео

en: All Videos in Playlist
uk: Усі відео у списку відтворення

en: General
uk: Загальні

en: Open Menu
uk: Відкрити меню

en: Close Window
uk: Закрити вікно

en: Quit
uk: Вийти

en: Keyboard Shortcuts
uk: Комбінації клавіш

en: Navigation
uk: Навігація

en: Go back
uk: Повернутися

en: Switch to Audio
uk: Перемикнутися на аудіо

en: Switch to Video
uk: Перемикнутися на відео

en: Downloading
uk: Завантаження

en: {} of {}
uk: {} з {}

en: unknown
uk: невідомо

en: Download failed
uk: Не вдалося завантажити

en: Download finished
uk: Завантаження завершено

en: Open Download Location
uk: Відкрити місце завантаження

en: Reset to Default
uk: Скинути до усталеного

en: Change Download Location
uk: Змінити місце завантаження

en: Invalid folder selected
uk: Вибрано недійсну теку

en: Select Folder
uk: Виберіть теку

en: About Video Downloader
uk: Про Завантажувач відео

en: Main Menu
uk: Головне меню

en: Audio
uk: Аудіо

en: Download
uk: Завантажити

en: Video
uk: Відео

en: Resolution
uk: Роздільність

en: Prefer MPEG format
uk: Надавати перевагу формату MPEG

en: Back
uk: Назад

en: Details
uk: Подробиці
