video-downloader - en to hr translation catalogue (62 entries)

en: Video Downloader
hr: Preuzimanje videa

en: Download web videos
hr: Preuzmi web videa

en: Download videos from websites with an easy-to-use interface. Provides the following features:
hr: Preuzimanje videa s web-stranica s jednostavnim sučeljem. Sadrži sljedeće značajke:

en: Convert videos to MP3
hr: Pretvaranje videa u MP3 format

en: Supports password-protected and private videos
hr: Podrška za privatna i lozinkom zaštićena videa

en: Download single videos or whole playlists
hr: Preuzimanje pojedinačnih videa ili cijelih zbirki

en: Automatically selects a video format based on your quality demands
hr: Automatsko biranje videoformata na osnovi tražene kvalitete

en: Based on yt-dlp.
hr: Zasnovano na biblioteci yt-dlp.

note: TRANSLATORS: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: YouTube;Download;
hr: YouTube;preuzimanje;

en: New Window
hr: Novi prozor

en: Authentication Required
hr: Potrebna je autentifikacija

en: Cancel
hr: Odustani

en: Sign in
hr: Prijavi se

en: Skip
hr: Preskoči

en: The video is not public.
hr: Video nije javan.

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Password
hr: Lozinka

en: Prefill URL field
hr: Unaprijed ispuni polje URL-adrese

en: Best
hr: Najbolja

en: 4320p (8K)
hr: 4320 p (8 K)

en: 2160p (4K)
hr: 2160 p (4 K)

en: 1440p (HD)
hr: 1440 p (HD)

en: 1080p (HD)
hr: 1080 p (HD)

en: 720p (HD)
hr: 720 p (HD)

en: 480p
hr: 480 p

en: 360p
hr: 360 p

en: 240p
hr: 240 p

en: 144p
hr: 144 p

en: Invalid download folder
hr: Neispravna mapa za preuzimanja

en: Not a directory
hr: Nije direktorij

en: Permission denied
hr: Dozvola je odbijena

en: Download Playlist?
hr: Preuzeti zbirku?

en: The video is part of a playlist.
hr: Video je dio zbirke.

en: Single Video
hr: Jedan video

en: All Videos in Playlist
hr: Sva videa u zbirci

en: General
hr: Općenito

en: Open Menu
hr: Otvori izbornik

en: Close Window
hr: Zatvori prozor

en: Quit
hr: Zatvori

en: Keyboard Shortcuts
hr: Prečaci tipkovnice

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Go back
hr: Idi natrag

en: Switch to Audio
hr: Prijeđi na audio

en: Switch to Video
hr: Prijeđi na video

en: Downloading
hr: Preuzimanje

en: {} of {}
hr: {} od {}

en: unknown
hr: nepoznato

en: Download failed
hr: Neuspjelo preuzimanje

en: Download finished
hr: Preuzimanje je gotovo

en: Open Download Location
hr: Otvori mjesto preuzimanja

en: Reset to Default
hr: Resetiraj na standardne vrijednosti

en: Change Download Location
hr: Promijeni mjesto preuzimanja

en: Invalid folder selected
hr: Odabrana je neispravna mapa

en: Select Folder
hr: Odaberi mapu

en: About Video Downloader
hr: O programu Preuzimanje videa

en: Main Menu
hr: Glavni izbornik

en: URL
hr: URL-adresa

en: Download
hr: Preuzmi

en: Resolution
hr: Rezolucija

en: Prefer MPEG format
hr: Preferiraj MPEG format

en: Back
hr: Natrag

en: Details
hr: Detalji
