video-downloader - en to hy translation catalogue (54 entries)

en: Video Downloader
hy: Վիդեոների Ներբեռնիչ

en: Download web videos
hy: Ներբեռնել համացանցից վիդեոներ

en: Download videos from websites with an easy-to-use interface. Provides the following features:
hy: Ներբեռնեք վիդեոներ կայքերից՝ հեշտ ինտերֆեյսի միջոցով։ Ունի հետևյալ հնարավորությունները․

en: Convert videos to MP3
hy: Փոխակերպել վիդեոները MP3-ի

en: Supports password-protected and private videos
hy: Աշխատում է գաղտնաբառով պաշտպանված և private (մասնավոր) վիդեոների հետ

en: Download single videos or whole playlists
hy: Ներբեռնել առանձին վիդեոներ կամ ամբողջական playlist-ներ

en: Automatically selects a video format based on your quality demands
hy: Ավտոմատ ընտրում է վիդեոյի ֆորմատը՝ ըստ որակի պահանջների

en: Based on yt-dlp.
hy: Հիմնված է yt-dlp -ի վրա։

note: TRANSLATORS: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: YouTube;Download;
hy: YouTube;Download;Ներբեռնել;Վիդեոներ;

en: New Window
hy: Նոր պատուհան

en: Authentication Required
hy: Պահանջվում է նույնականացում

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Sign in
hy: Մուտք գործել

en: Skip
hy: Բաց թողնել

en: The video is not public.
hy: Վիդեոն public չէ։

en: Username
hy: Մուտքանուն

en: Password
hy: Գաղտնաբառ

en: Prefill URL field
hy: Կանխավ լրացնել URL դաշտը

en: Best
hy: Լավագույնը

en: Invalid download folder
hy: Անվավեր ներբեռնման պանակ (Folder)

en: Not a directory
hy: Պանակ չէ (directory չէ)

en: Permission denied
hy: Թույլտվությունը մերժված է

en: Download Playlist?
hy: Ներբեռնե՞լ playlist-ը

en: The video is part of a playlist.
hy: Վիդեոն playlist-ի մաս է։

en: Single Video
hy: Մեկ վիդեո

en: All Videos in Playlist
hy: Playlist-ի բոլոր վիդեոները

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Open Menu
hy: Բացել մենյուն

en: Close Window
hy: Փակել պատուհանը

en: Quit
hy: Ելք

en: Keyboard Shortcuts
hy: Ստեղնաշարի կարճ հրամաններ (shortcuts)

en: Navigation
hy: Նավիգացիա

en: Go back
hy: Հետ գնալ

en: Switch to Audio
hy: Անցնել Audio-ի

en: Switch to Video
hy: Անցնել Video-ի

en: Downloading
hy: Ներբեռնում է

en: {} of {}
hy: {} , {}-ից

en: unknown
hy: անհայտ

en: Download failed
hy: Ներբեռնումը ձախողվեց

en: Download finished
hy: Ներբեռնումը ավարտված է

en: Open Download Location
hy: Բացել ներբեռնման պանակը (folder)

en: Reset to Default
hy: Վերադարձնել սկզբնական կարգավորումները

en: Change Download Location
hy: Փոխել ներբեռնման տեղը

en: Invalid folder selected
hy: Ընտրված պանակը (folder) անվավեր է

en: Select Folder
hy: Ընտրել պանակ (folder)

en: About Video Downloader
hy: Video Downloader-ի մասին

en: Main Menu
hy: Գլխավոր մենյու

en: Audio
hy: Աուդիո

en: Download
hy: Ներբեռնել

en: Video
hy: Վիդեո

en: Resolution
hy: Որակ

en: Prefer MPEG format
hy: Նախընտրել MPEG ֆորմատը

en: Back
hy: Հետ

en: Details
hy: Մանրամասներ
