viewnior - en to bs translation catalogue (19 entries)

en: General
bs: Općenito

en: Always expand images to fit screen
bs: Uvijek uvećaj sliku da se prilagodi veličini ekrana

en: Fullscreen
bs: Preko cijelog ekrana

en: On mouse wheel:
bs: Koristeći točkić miša:

en: On double click:
bs: Dvostrukim klikom:

en: Behavior
bs: Ponašanje

en: Reload image on save
bs: Ponovo učitaj sliku nakon spašavanja

en: JPEG quality:
bs: JPEG kvalitet:

en: PNG compression:
bs: PNG kompresija:

en: Saving
bs: Čuvanje

en: Crop Image
bs: Isijeci sliku

en: Width:
bs: Širina:

en: Height:
bs: Visina:

en: Crop
bs: Isijeci

en: The given locations contain no images.
bs: Navedena lokacija ne sadrži slike.

en: Smart Mode
bs: Pametni režim

en: Last Used Mode
bs: Posljednji korišteni način

en: Navigate images
bs: Pregled slika

en: Enter fullscreen mode
bs: Koristi cijeli ekran
