viewnior - en to cs translation catalogue (138 entries)

en: Elegant Image Viewer
cs: Elegantní prohlížeč obrázků

en: Viewnior Preferences
cs: Nastavení Viewnior

en: Open new image in:
cs: Otevřít nový obrázek:

en: Desktop:
cs: Plocha:

en: Smooth images when zoomed
cs: Obrázky při zvětšování vyhladit

en: Confirm image deletion
cs: Potvrdit smazání obrázku

en: Show hidden images
cs: Zobrazit i skryté obrázky

en: General
cs: Obecné

en: Show next image after (in seconds):
cs: Zobrazit další obrázek po (v sekundách):

en: Always expand images to fit screen
cs: Vždy přizpůsobit velikost obrázku oknu

en: Fullscreen
cs: Přes celou obrazovku

en: On mouse wheel:
cs: Při točení kolečkem myši:

en: On double click:
cs: Při dvojkliku:

en: On image modification:
cs: Při úpravě obrázku:

en: <small>  (!) Navigating images with double click :
      Clicking on the left half of the window shows the
      previous image and on the right side - the next.</small>
cs: <small>  (!) Navigace v obrázcích pomocí dvojkliku :
      Kliknutím na levou polovinu okna bude zobrazen obrázek
      předchozí, kliknutím na pravou půlku pak obrázek následující.</small>

en: Behavior
cs: Chování

en: Reload image on save
cs: Po uložení obrázku jej znovu načíst

en: JPEG quality:
cs: Kvalita JPEG:

en: PNG compression:
cs: PNG komprese:

en: Saving
cs: Ukládání

en: Crop Image
cs: Oříznout obrázek

en: Width:
cs: Šířka:

en: Height:
cs: Výška:

en: Crop
cs: Ořez

en: The given locations contain no images.
cs: Zadané umístění neobsahuje žádné obrázky.

en: Open the navigator window
cs: Otevřít navigační okno

en: Couldn't recognise the image file
    format for file '%s'
cs: Nemohu rozpoznat formát
    obrázku souboru "%s"

en: Smart Mode
cs: Chytrý režim

en: 1:1 Mode
cs: Režim 1:1

en: Fit To Window Mode
cs: Režim přizpůsobení velikosti okna

en: Last Used Mode
cs: Naposledy použitý režim

en: Navigate images
cs: Procházení obrázků

en: Zoom image
cs: Zvětšit obrázek

en: Scroll image up/down
cs: Posouvat obrázek nahoru/dolu

en: Switch zoom modes
cs: Přepnout režimy zvětšení

en: Enter fullscreen mode
cs: Přejít do režimu celé obrazovky

en: Ask every time
cs: Pokaždé se zeptat

en: Autosave
cs: Automatické ukládání

en: Ignore changes
cs: Ignorovat změny

en: _Next
cs: _Následující

en: _Previous
cs: _Předchozí

en: Image Properties
cs: Vlastnosti obrázku

en: <b>Location:</b>
cs: <b>Umístění:</b>

en: <b>Name:</b>
cs: <b>Název:</b>

en: <b>Type:</b>
cs: <b>Typ:</b>

en: <b>Size:</b>
cs: <b>Velikost:</b>

en: <b>Width:</b>
cs: <b>Šířka:</b>

en: <b>Height:</b>
cs: <b>Výška:</b>

en: None
cs: Nic

en: Use "%s" to open the selected image
cs: Otevřít vybraný obrázek pomocí "%s"

en: Show next image after:
cs: Zobrazit další obrázek po:

en:  second |  seconds
cs[0]:  sekundě
cs[1]:  sekundách
cs[2]:  sekundách

en: Not enough virtual memory.
cs: Není dostatek virtuální paměti.

en: Image modifications cannot be saved.
    Writing in this format is not supported.
cs: Změny obrázku nemohou být uloženy.
    Zápis v tomto formátu není podporován.

en: Save modifications?
    This will overwrite the image and may reduce its quality!
cs: Uložit změny?
    Toto přepíše obrázek a může se snížit jeho kvalita.

en: Open Image
cs: Otevřít obrázek

en: All Images
cs: Všechny obrázky

en: All Files
cs: Všechny soubory

en: Open Folder
cs: Otevřít složku

en: If you delete an item, it will be permanently lost.
cs: Odstraníte-li položku, bude navždy ztracena.

note: I18N: The '%s' is replaced with the name of the file to be deleted.
en: Are you sure you want to
    permanently delete "%s"?
cs: Přejete si trvale
    odstranit "%s"?

en: _File
cs: _Soubor

en: _Edit
cs: _Úpravy

en: _View
cs: _Zobrazit

en: _Image
cs: _Obrázek

en: _Go
cs: _Přejít

en: _Help
cs: _Nápověda

en: Open _Image...
cs: _Otevřít obrázek...

en: Open an Image
cs: Otevře obrázek

en: Open _Folder...
cs: Otevřít _složku...

en: Open a Folder
cs: Otevře složku

en: _Close
cs: _Zavřít

en: Close window
cs: Zavřít okno

en: _About
cs: _O programu...

en: About this application
cs: O této aplikaci

en: _Preferences...
cs: _Nastavení...

en: User preferences for Viewnior
cs: Uživatelská nastavení pro Viewnior

en: _Save
cs: _Uložit

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: _Properties
cs: _Vlastnosti

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Set as _Wallpaper
cs: Nastavit jako _tapetu plochy

en: Set the selected image as the desktop background
cs: Nastavit vybraný obrázek jako pozadí plochy

en: Open _With
cs: Otevřít _s

en: Open the selected image with a different application
cs: Otevřít vybraný obrázek jinou aplikací

en: _Delete
cs: _Smazat

en: Delete the current file
cs: Smazat aktuální soubor

en: _Properties...
cs: Vlas_tnosti...

en: Show information about the current file
cs: Zobrazí informace o aktuálním souboru

en: _Reload
cs: _Obnovit

en: Reload the current file
cs: Znovu načíst aktuální soubor

en: _Zoom In
cs: _Přiblížit

en: Enlarge the image
cs: Zvětšit obrázek

en: Zoom _Out
cs: _Oddálit

en: Shrink the image
cs: Zmenšit obrázek

en: _Normal Size
cs: No_rmální velikost

en: Show the image at its normal size
cs: Zobrazit obrázek v původní velikosti

en: Best _Fit
cs: Při_způsobit velikost

en: Fit the image to the window
cs: Přizpůsobit obrázek oknu

en: Rotate _Clockwise
cs: Rotovat doprava

en: Rotate image clockwise
cs: Otočit obrázek ve směru hodinových ručiček

en: Rotate _Anti-clockwise
cs: Rotovat _doleva

en: Rotate image anti-clockwise
cs: Otočit obrázek proti směru hodinových ručiček

en: Flip _Vertical
cs: Převrátit _svisle

en: Flip image vertically
cs: Překlopit obrázek svisle

en: Flip _Horizontal
cs: Převrátit _vodorovně

en: Flip image horizontally
cs: Překlopit obrázek vodorovně

en: Crop...
cs: Ořez...

en: Full _Screen
cs: Přes celou o_brazovku

en: Show in fullscreen mode
cs: Zobrazit v režimu celé obrazovky

en: _Adjust window size
cs: Nastavit _velikost okna

en: Adjust window size to fit the image
cs: Nastavit velikost okna podle obrázku

en: Menu Bar
cs: Hlavní nabídka

en: Show Menu Bar
cs: Zobrazovat hlavní nabídku

en: Toolbar
cs: Lišta nástrojů

en: Show Toolbar
cs: Zobrazit lištu nástrojů

en: Sli_deshow
cs: Pr_ezentace

en: Show in slideshow mode
cs: Zobrazit promítání snímků

en: _Previous Image
cs: _Předchozí obrázek

en: Go to the previous image of the collection
cs: Přejít na předchozí obrázek ze sbírky

en: _Next Image
cs: _Následující obrázek

en: Go to the next image of the collection
cs: Přejít na následující obrázek ze sbírky

en: _First Image
cs: P_rvní obrázek

en: Go to the first image of the collection
cs: Přejít na první obrázek ze sbírky

en: _Last Image
cs: Po_slední obrázek

en: Go to the last image of the collection
cs: Přejít na poslední obrázek ze sbírky

en: Camera make
cs: Vytvoření fotoaparátu

en: Camera model
cs: Model fotoaparátu

en: Date Taken
cs: Datum fotografování

en: Exposure time
cs: Doba expozice

en: Exposure mode
cs: Režim expozice

en: Aperture Value
cs: Clona

en: ISO speed
cs: ISO

en: Flash
cs: Blesk

en: Metering mode
cs: Režim měření

en: Focal length
cs: Ohnisková vzdálenost

en: Description
cs: Popis

en: Author
cs: Autor
