viewnior - en to he translation catalogue (142 entries)

en: Elegant Image Viewer
he: מציג תמונות אלגנטי

en: Viewnior Preferences
he: העדפות Viewnior

en: Open new image in:
he: פתח תמונה חדשה במצב:

en: Desktop:
he: שולחן עבודה:

en: Smooth images when zoomed
he: החלק תמונות בעת שינוי גודל

en: Confirm image deletion
he: ודא מחיקת תמונה

en: Show hidden images
he: הצג תמונות נסתרות

en: General
he: כללי

en: Show next image after (in seconds):
he: הצג תמונה באה לאחר (בשניות):

en: Always expand images to fit screen
he: הרחב תמיד תמונות כדי להתאים למסך

en: Fullscreen
he: מסך מלא

en: On mouse wheel:
he: בעת גלילת העכבר:

en: On double click:
he: בעת לחיצה כפולה:

en: On image modification:
he: בעת שינוי תמונה:

en: <small>  (!) Navigating images with double click :
      Clicking on the left half of the window shows the
      previous image and on the right side - the next.</small>
he: <small>  (!) ניווט תמונות בעזרת לחיצה כפולה :
      לחיצה על החצי השמאלי של החלון תציג את התמונה
      הקודמת ולחיצה על הצד הימני - את הבאה.</small>

en: Behavior
he: התנהגות

en: Reload image on save
he: טען תמונה מחדש בעת שמירה

en: JPEG quality:
he: איכות JPEG:

en: PNG compression:
he: דחיסת PNG:

en: Saving
he: שמירה

en: Crop Image
he: חיתוך תמונה

en: X:
he: ‏X‏:

en: Y:
he: ‏Y‏:

en: Width:
he: רוחב:

en: Height:
he: גובה:

en: Crop
he: חתוך

en: The given locations contain no images.
he: המיקומים שצוינו לא מכילים תמונות.

en: Open the navigator window
he: פתיחת חלון הניווט

en: Couldn't recognise the image file
    format for file '%s'
he: לא ניתן לזהות את תסדיר קובץ התמונה
    עבור הקובץ '%s'

en: Smart Mode
he: חכם

en: 1:1 Mode
he: 1:1

en: Fit To Window Mode
he: התאמה לחלון

en: Last Used Mode
he: אחרון שהיה בשימוש

en: Navigate images
he: נווט בין תמונות

en: Zoom image
he: התקרבות לתמונה

en: Scroll image up/down
he: גלול תמונה מעלה/מטה

en: Switch zoom modes
he: החלף מצבי תקריב

en: Enter fullscreen mode
he: כנס למצב מסך מלא

en: Ask every time
he: שאל בכל פעם

en: Autosave
he: שמור אוטומטית

en: Ignore changes
he: התעלם משינויים

en: _Next
he: ה_באה

en: _Previous
he: ה_קודמת

en: Image Properties
he: מאפייני תמונה

en: <b>Location:</b>
he: <b>מיקום:</b>

en: <b>Name:</b>
he: <b>שם:</b>

en: <b>Type:</b>
he: <b>טיפוס:</b>

en: <b>Size:</b>
he: <b>מידה:</b>

en: <b>Width:</b>
he: <b>רוחב :</b>

en: <b>Height:</b>
he: <b>גובה :</b>

en: None
he: ללא

en: Use "%s" to open the selected image
he: השתמש ביישום "%s" כדי לפתוח את התמונה הנבחרת

en: Show next image after:
he: הצג תמונה באה כעבור:

en:  second |  seconds
he[0]:  שניה
he[1]:  שניות

en: Not enough virtual memory.
he: אין מספיק זיכרון וירטואלי.

en: Image modifications cannot be saved.
    Writing in this format is not supported.
he: אין אפשרות לשמור את השינויים בתמונה.
    כתיבה בפורמט זה אינה נתמכת.

en: Save modifications?
    This will overwrite the image and may reduce its quality!
he: לשמור שינויים?
    פעולה זו תמחק את התמונה ועלולה להפחית את איכותה!

en: Open Image
he: פתיחת תמונה

en: All Images
he: כל התמונות

en: All Files
he: כל הקבצים

en: Open Folder
he: פתיחת תיקייה

en: If you delete an item, it will be permanently lost.
he: כאשר פריט נמחק, הוא יאבד לצמיתות.

note: I18N: The '%s' is replaced with the name of the file to be deleted.
en: Are you sure you want to
    permanently delete "%s"?
he: האם למחוק את "%s" לצמיתות?

en: _File
he: _קובץ

en: _Edit
he: ע_ריכה

en: _View
he: ת_צוגה

en: _Image
he: תמו_נה

en: _Go
he: _מעבר

en: _Help
he: ע_זרה

en: Open _Image...
he: _פתיחת תמונה...

en: Open an Image
he: פתיחת תמונה

en: Open _Folder...
he: פתיחת _תיקייה…

en: Open a Folder
he: פתיחת תיקייה

en: _Close
he: _סגירה

en: Close window
he: סגירת חלון

en: _About
he: על _אודות

en: About this application
he: פרטים על היישום הזה

en: _Preferences...
he: ה_עדפות…

en: User preferences for Viewnior
he: העדפות משתמש עבור Viewnior

en: _Save
he: _שמור

en: Save changes
he: שמירת שינויים

en: _Properties
he: מ_אפיינים

en: Properties
he: מאפיינים

en: Set as _Wallpaper
he: ה_גדרה כרקע שולחן העבודה

en: Set the selected image as the desktop background
he: הגדרת התמונה הנבחרת כרקע שולחן העבודה

en: Open _With
he: פתח ב_עזרת

en: Open the selected image with a different application
he: פתיחת התמונה הנבחרת בעזרת יישום אחר

en: _Delete
he: מ_חק

en: Delete the current file
he: מחיקת הקובץ הנוכחי

en: _Properties...
he: מ_אפיינים...

en: Show information about the current file
he: הצגת מידע אודות הקובץ הנוכחי

en: _Reload
he: _רענון

en: Reload the current file
he: טעינה מחדש של הקובץ הנוכחי

en: _Zoom In
he: הת_קרבות

en: Enlarge the image
he: הגדלת התמונה

en: Zoom _Out
he: התר_חקות

en: Shrink the image
he: כיווץ התמונה

en: _Normal Size
he: גודל _רגיל

en: Show the image at its normal size
he: הצגת התמונה בגודל הרגיל שלה

en: Best _Fit
he: התאם לת_צוגה

en: Fit the image to the window
he: התאמת התמונה לחלון

en: Rotate _Clockwise
he: סובב _עם כיוון השעון

en: Rotate image clockwise
he: סיבוב התמונה עם כיוון השעון

en: Rotate _Anti-clockwise
he: סובב _נגד כיוון השעון

en: Rotate image anti-clockwise
he: סיבוב התמונה נגד כיוון השעון

en: Flip _Vertical
he: הפוך א_נכית

en: Flip image vertically
he: היפוך אנכי של התמונה

en: Flip _Horizontal
he: הפוך או_פקית

en: Flip image horizontally
he: היפוך אופקי של התמונה

en: Crop...
he: חיתוך…

en: Full _Screen
he: מ_סך מלא

en: Show in fullscreen mode
he: הצגה במצב של מסך מלא

en: _Adjust window size
he: ה_תאם ממדי חלון

en: Adjust window size to fit the image
he: התאמת מידת חלון לתמונה

en: Menu Bar
he: שורת תפריטים

en: Show Menu Bar
he: הצג שורת תפריטים

en: Toolbar
he: סרגל הכלים

en: Show Toolbar
he: הצגת סרגל הכלים

en: Sli_deshow
he: מ_צגת

en: Show in slideshow mode
he: הצגה כמצגת

en: _Previous Image
he: תמונה _קודמת

en: Go to the previous image of the collection
he: מעבר אל התמונה הקודמת שבאוסף

en: _Next Image
he: תמונה _באה

en: Go to the next image of the collection
he: מעבר אל התמונה הבאה שבאוסף

en: _First Image
he: תמונה _ראשונה

en: Go to the first image of the collection
he: מעבר אל התמונה הראשונה שבאוסף

en: _Last Image
he: תמונה _אחרונה

en: Go to the last image of the collection
he: מעבר אל התמונה האחרונה שבאוסף

en: Camera make
he: יצרן מצלמה

en: Camera model
he: דגם מצלמה

en: Date Taken
he: תאריך הצילום

en: Exposure time
he: זמן חשיפה

en: Exposure mode
he: מצב חשיפה

en: Aperture Value
he: ערך פתח

en: ISO speed
he: מהירות ISO

en: Flash
he: מבזק

en: Metering mode
he: מצב מונה מטר

en: Focal length
he: אורך מוקד

en: Software
he: תכנה

en: Description
he: תיאור

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Author
he: יוצר
