viewnior - en to hu translation catalogue (117 entries)

en: Elegant Image Viewer
hu: Elegáns Képnéző

en: Viewnior Preferences
hu: Viewnior beállítások

en: Open new image in:
hu: Új kép megnyitása ebben:

en: Smooth images when zoomed
hu: Kép simítása nagyításkor

en: Confirm image deletion
hu: Kép törlés megerősítése

en: Show hidden images
hu: Rejtett képek mutatása

en: General
hu: Általános

en: Show next image after (in seconds):
hu: Következő kép mutatása (másodpercben):

en: Always expand images to fit screen
hu: Mindig illessze a képet a képernyőhöz

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: On mouse wheel:
hu: Kerékgörgő használatakor:

en: On double click:
hu: Kettős kattintáskor:

en: On image modification:
hu: Kép módosításakor:

en: <small>  (!) Navigating images with double click :
      Clicking on the left half of the window shows the
      previous image and on the right side - the next.</small>
hu: <small>  (!) Képek közötti navigáció dupla kattintáskor :
      Kattintson az ablak bal oldalán az előző kép és
      a jobb oldalán a következő kép mutatásához.</small>

en: Behavior
hu: Viselkedés

en: Reload image on save
hu: Kép újratöltése mentéskor

en: JPEG quality:
hu: JPEG minőség:

en: PNG compression:
hu: PNG tömörítés:

en: Saving
hu: Mentés

en: Crop Image
hu: Kép vágása

en: Width:
hu: Szélesség:

en: Height:
hu: Magasság:

en: Crop
hu: Vágás

en: The given locations contain no images.
hu: Az adott helyek nem tartalmaznak képeket.

en: Open the navigator window
hu: Navigációs ablak megnyitása

en: Couldn't recognise the image file
    format for file '%s'
hu: Nem sikerült azonosítani
    a képfálj formátumát '%s'

en: Smart Mode
hu: Intelligens üzemmód

en: 1:1 Mode
hu: 1:1 Méret

en: Fit To Window Mode
hu: Ablakhoz igazítás

en: Navigate images
hu: Képek közötti mozgás

en: Zoom image
hu: Kép nagyítása

en: Scroll image up/down
hu: Kép görgetése fel/le

en: Switch zoom modes
hu: Váltás a nagyítási módok között

en: Enter fullscreen mode
hu: Belépés teljesképernyős módba

en: Ask every time
hu: Mindig kérdezzen

en: Autosave
hu: Automatikus mentés

en: Ignore changes
hu: Változások elvetése

en: _Next
hu: _Következő

en: _Previous
hu: _Előző

en: Image Properties
hu: Kép tulajdonságai

en: <b>Location:</b>
hu: <b>Hely:</b>

en: <b>Name:</b>
hu: <b>Név:</b>

en: <b>Type:</b>
hu: <b>Típus:</b>

en: <b>Size:</b>
hu: <b>Méret:</b>

en: <b>Width:</b>
hu: <b>Szélesség:</b>

en: <b>Height:</b>
hu: <b>Magasság:</b>

en: None
hu: Nincs

en: Use "%s" to open the selected image
hu: A kijelölt kép megnyitása ezzel: „%s”

en: Show next image after:
hu: Következő kép mutatása:

en:  second |  seconds
hu[0]:  másodperc
hu[1]:  másodperc

en: Not enough virtual memory.
hu: Nincs elég virtuális memória.

en: Image modifications cannot be saved.
    Writing in this format is not supported.
hu: Kép módosításainak elmentése nem sikerült.
    Az írni kívánt fájlformátum nem támogatott.

en: Open Image
hu: Kép megnyitása

en: Open Folder
hu: Mappa megnyitása

en: If you delete an item, it will be permanently lost.
hu: Ha töröl egy elemet, akkor az véglegesen el fog veszni.

note: I18N: The '%s' is replaced with the name of the file to be deleted.
en: Are you sure you want to
    permanently delete "%s"?
hu: Biztos benne, hogy
    véglegesen törli "%s"?

en: _File
hu: _Fájl

en: _Edit
hu: Sz_erkesztés

en: _View
hu: _Nézet

en: _Image
hu: _Kép

en: _Go
hu: _Ugrás

en: _Help
hu: _Segítség

en: Open _Image...
hu: Kép _megnyitása...

en: Open an Image
hu: Kép megnyitása

en: Open _Folder...
hu: Ma_ppa megnyitása…

en: Open a Folder
hu: Mappa megnyitása

en: _Close
hu: _Bezárás

en: Close window
hu: Ablak bezárása

en: _About
hu: _Névjegy

en: About this application
hu: Az alkalmazás névjegye

en: _Preferences...
hu: _Beállítások...

en: User preferences for Viewnior
hu: Felhasználói beállítások

en: _Save
hu: _Mentés

en: Save changes
hu: Változtatások mentése

en: Set as _Wallpaper
hu: Beállítás _háttérképként

en: Set the selected image as the desktop background
hu: A kijelölt kép beállítása asztalháttérként

en: Open _With
hu: Megnyitás _ezzel

en: Open the selected image with a different application
hu: Kiválasztott kép megnyitása más alkalmazással.

en: _Delete
hu: _Törlés

en: Delete the current file
hu: Aktuális fájl törlése

en: _Properties...
hu: _Tulajdonságok…

en: Show information about the current file
hu: A jelenlegi fájl adatai

en: _Reload
hu: Új_ratöltés

en: Reload the current file
hu: Az aktuális fájl újratöltése

en: _Zoom In
hu: _Nagyítás

en: Enlarge the image
hu: Kép nagyítása

en: Zoom _Out
hu: _Kicsinyítés

en: Shrink the image
hu: Kép kicsinyítése

en: _Normal Size
hu: N_ormál méret

en: Show the image at its normal size
hu: Kép megjelenítése rendes méretben

en: Best _Fit
hu: Legjobb _illeszkedés

en: Fit the image to the window
hu: Kép igazítása az ablakhoz

en: Rotate _Clockwise
hu: Forgatás az óramutató járásával

en: Rotate image clockwise
hu: Forgatás az óramutató járásával megyezően

en: Rotate _Anti-clockwise
hu: Forgatás ellentétesen

en: Rotate image anti-clockwise
hu: Forgatás az óramutató járásával ellentétesen

en: Flip _Vertical
hu: _Függőleges tükrözés

en: Flip image vertically
hu: A kép függőleges tükrözése

en: Flip _Horizontal
hu: _Vízszintes tükrözés

en: Flip image horizontally
hu: A kép vízszintes tükrözése

en: Crop...
hu: Vágás...

en: Full _Screen
hu: Telje_s képernyő

en: Show in fullscreen mode
hu: Mutatás teljes képernyős üzemmódban

en: _Adjust window size
hu: _Ablak méretének beállítása

en: Adjust window size to fit the image
hu: Ablak méretének beállítása a kép méretéhez

en: Toolbar
hu: Eszköztár

en: Show Toolbar
hu: Eszköztár megjelenítése

en: Sli_deshow
hu: _Diavetítés

en: Show in slideshow mode
hu: Mutatás diavetítés módban

en: _Previous Image
hu: _Előző kép

en: Go to the previous image of the collection
hu: Ugrás a gyűjtemény előző képére

en: _Next Image
hu: _Következő kép

en: Go to the next image of the collection
hu: Ugrás a gyűjtemény következő képére

en: _First Image
hu: _Első kép

en: Go to the first image of the collection
hu: Ugrás a gyűjtemény első képére

en: _Last Image
hu: _Utolsó kép

en: Go to the last image of the collection
hu: Ugrás a gyűjtemény utolsó képére
