viewnior - en to lt translation catalogue (140 entries)

en: Elegant Image Viewer
lt: Elegantiška paveikslų žiūryklė

en: Viewnior Preferences
lt: Viewnior nuostatos

en: Open new image in:
lt: Atverti naują paveikslą naudojant:

en: Desktop:
lt: Darbalaukis:

en: Smooth images when zoomed
lt: Glodinti pakeisto mastelio paveikslus

en: Confirm image deletion
lt: Patvirtinti paveikslo ištrynimą

en: Show hidden images
lt: Rodyti paslėptus paveikslus

en: General
lt: Bendra

en: Show next image after (in seconds):
lt: Rodyti kitą paveikslą po (sekundėmis):

en: Always expand images to fit screen
lt: Visada išplėsti paveikslus, kad tilptų ekrane

en: Fullscreen
lt: Visas ekranas

en: On mouse wheel:
lt: Pasukus pelės ratuką:

en: On double click:
lt: Spustelėjus du kartus:

en: On image modification:
lt: Pasikeitus paveikslui:

en: <small>  (!) Navigating images with double click :
      Clicking on the left half of the window shows the
      previous image and on the right side - the next.</small>
lt: <small>  (!) Paveikslų naršymas dvikarčiu spustelėjimu:
      Spustelėjus kairėje lango pusėje rodomas ankstesnis
      paveikslas, spustelėjus dešinėje - kitas.</small>

en: Behavior
lt: Elgsena

en: Reload image on save
lt: Įrašius paveikslą įkelti jį iš naujo

en: JPEG quality:
lt: JPEG kokybė:

en: PNG compression:
lt: PNG glaudinimas:

en: Saving
lt: Įrašymas

en: Crop Image
lt: Apkirpti paveikslą

en: Width:
lt: Plotis:

en: Height:
lt: Aukštis:

en: Crop
lt: Apkirpti

en: The given locations contain no images.
lt: Nurodytose vietose paveikslų nėra.

en: Open the navigator window
lt: Atverti naršymo langą

en: Couldn't recognise the image file
    format for file '%s'
lt: Nepavyko atpažinti failo "%s"
    paveikslo failo formato

en: Smart Mode
lt: Išmanioji veiksena

en: 1:1 Mode
lt: 1:1 veiksena

en: Fit To Window Mode
lt: Talpinimo į langą veiksena

en: Last Used Mode
lt: Paskutinė naudota veiksena

en: Navigate images
lt: Naršyti paveikslus

en: Zoom image
lt: Keisti paveikslo mastelį

en: Scroll image up/down
lt: Slinkti paveikslą aukštyn/žemyn

en: Switch zoom modes
lt: Perjungti mastelio keitimo veikseną

en: Enter fullscreen mode
lt: Įjungti viso ekrano veikseną

en: Ask every time
lt: Klausti kiekvieną kartą

en: Autosave
lt: Automatiškai įrašyti

en: Ignore changes
lt: Nepaisyti pakeitimų

en: _Next
lt: _Kitas

en: _Previous
lt: _Ankstesnis

en: Image Properties
lt: Paveikslo savybės

en: <b>Location:</b>
lt: <b>Vieta:</b>

en: <b>Name:</b>
lt: <b>Pavadinimas:</b>

en: <b>Type:</b>
lt: <b>Tipas:</b>

en: <b>Size:</b>
lt: <b>Dydis:</b>

en: <b>Width:</b>
lt: <b>Plotis:</b>

en: <b>Height:</b>
lt: <b>Aukštis:</b>

en: None
lt: Nėra

en: Use "%s" to open the selected image
lt: Atverti pasirinktą paveikslą naudojant „%s“

en: Show next image after:
lt: Rodyti kitą paveikslą po:

en:  second |  seconds
lt[0]:  sekundės
lt[1]:  sekundžių
lt[2]:  sekundžių

en: Not enough virtual memory.
lt: Nepakanka virtualiosios atminties.

en: Image modifications cannot be saved.
    Writing in this format is not supported.
lt: Negalima įrašyti paveikslo pakeitimų.
    Įrašymas šiuo formatu nepalaikomas.

en: Save modifications?
    This will overwrite the image and may reduce its quality!
lt: Įrašyti modifikacijas?
    Tai perrašys paveikslą ir gali pabloginti jo kokybę!

en: Open Image
lt: Atverti paveikslą

en: All Images
lt: Visi paveikslai

en: All Files
lt: Visi failai

en: Open Folder
lt: Atverti aplanką

en: If you delete an item, it will be permanently lost.
lt: Jei ištrinsite elementą, jis bus negrįžtamai prarastas.

note: I18N: The '%s' is replaced with the name of the file to be deleted.
en: Are you sure you want to
    permanently delete "%s"?
lt: Ar tikrai norite 
    negrįžtamai ištrinti „%s“?

en: _File
lt: _Failas

en: _Edit
lt: _Taisa

en: _View
lt: _Rodymas

en: _Image
lt: _Paveikslas

en: _Go
lt: _Eiti

en: _Help
lt: Ž_inynas

en: Open _Image...
lt: Atverti _paveikslą...

en: Open an Image
lt: Atverti paveikslą

en: Open _Folder...
lt: Atverti _aplanką...

en: Open a Folder
lt: Atverti aplanką

en: _Close
lt: _Užverti

en: Close window
lt: Užverti langą

en: _About
lt: _Apie

en: About this application
lt: Apie šią programą

en: _Preferences...
lt: _Nuostatos...

en: User preferences for Viewnior
lt: Viewnior naudotojo nuostatos

en: _Save
lt: Į_rašyti

en: Save changes
lt: Įrašyti pakeitimus

en: _Properties
lt: _Savybės

en: Properties
lt: Savybės

en: Set as _Wallpaper
lt: Nustatyti kaip _darbalaukio foną

en: Set the selected image as the desktop background
lt: Nustatyti pasirinktą paveikslą kaip darbalaukio foną

en: Open _With
lt: Atverti nau_dojant

en: Open the selected image with a different application
lt: Atverti pasirinktą paveikslą naudojant kitą programą

en: _Delete
lt: _Ištrinti

en: Delete the current file
lt: Ištrinti esamą failą

en: _Properties...
lt: _Savybės...

en: Show information about the current file
lt: Rodyti informaciją apie esamą failą

en: _Reload
lt: Į_kelti iš naujo

en: Reload the current file
lt: Įkelti esamą failą iš naujo

en: _Zoom In
lt: _Didinti

en: Enlarge the image
lt: Padidinti paveikslą

en: Zoom _Out
lt: _Mažinti

en: Shrink the image
lt: Sumažinti paveikslą

en: _Normal Size
lt: _Normalus dydis

en: Show the image at its normal size
lt: Rodyti paveikslą normaliu dydžiu

en: Best _Fit
lt: _Geriausias priderinimas

en: Fit the image to the window
lt: Priderinti paveikslo dydį prie lango

en: Rotate _Clockwise
lt: _Pasukti pagal laikrodžio rodyklę

en: Rotate image clockwise
lt: Pasukti paveikslą pagal laikrodžio rodyklę

en: Rotate _Anti-clockwise
lt: Pasukti p_rieš laikrodžio rodyklę

en: Rotate image anti-clockwise
lt: Pasukti paveikslą prieš laikrodžio rodyklę

en: Flip _Vertical
lt: Apversti _vertikaliai

en: Flip image vertically
lt: Apversti paveikslą vertikaliai

en: Flip _Horizontal
lt: Apversti _horizontaliai

en: Flip image horizontally
lt: Apversti paveikslą horizontaliai

en: Crop...
lt: Apkirpti...

en: Full _Screen
lt: _Visas ekranas

en: Show in fullscreen mode
lt: Rodyti visame ekrane

en: _Adjust window size
lt: _Priderinti lango dydį

en: Adjust window size to fit the image
lt: Priderinti lango dydį prie paveikslo

en: Menu Bar
lt: Meniu juosta

en: Show Menu Bar
lt: Rodyti meniu juostą

en: Toolbar
lt: Įrankių juosta

en: Show Toolbar
lt: Rodyti įrankių juostą

en: Sli_deshow
lt: Skai_drių rodymas

en: Show in slideshow mode
lt: Rodyti skaidrių rodymo veiksenoje

en: _Previous Image
lt: _Ankstesnis paveikslas

en: Go to the previous image of the collection
lt: Rodyti ankstesnį rinkinio paveikslą

en: _Next Image
lt: _Kitas paveikslas

en: Go to the next image of the collection
lt: Rodyti kitą rinkinio paveikslą

en: _First Image
lt: _Pirmas paveikslas

en: Go to the first image of the collection
lt: Rodyti pirmąjį rinkinio paveikslą

en: _Last Image
lt: Paskutinis paveiks_las

en: Go to the last image of the collection
lt: Rodyti paskutinį rinkinio paveikslą

en: Camera make
lt: Fotoaparato gamintojas

en: Camera model
lt: Fotoaparato modelis

en: Date Taken
lt: Fotografavimo data

en: Exposure time
lt: Išlaikymas

en: Exposure mode
lt: Išlaikymo veiksena

en: Aperture Value
lt: Diafragmos reikšmė

en: ISO speed
lt: ISO greitis

en: Flash
lt: Blykstė

en: Metering mode
lt: Matavimo veiksena

en: Focal length
lt: Židinio nuotolis

en: Software
lt: Programinė įranga

en: Description
lt: Aprašas

en: Copyright
lt: Autorių teisės

en: Author
lt: Autorius
