viewnior - en to nl translation catalogue (115 entries)

en: Elegant Image Viewer
nl: Elegante Afbeeldingsviewer

en: Viewnior Preferences
nl: Viewnior Voorkeuren

en: Open new image in:
nl: Open nieuwe afbeelding in:

en: Smooth images when zoomed
nl: Smooth afbeeldingen bij zoomen

en: Confirm image deletion
nl: Bevestig verwijderen van een afbeelding

en: Show hidden images
nl: Verborgen bestanden tonen

en: General
nl: Algemeen

en: Show next image after (in seconds):
nl: Volgende afbeelding laten zien na (in seconden):

en: Always expand images to fit screen
nl: Afbeeldingen altijd vergroten tot de grootte van het venster

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: On mouse wheel:
nl: Bij muiswiel:

en: On double click:
nl: Bij dubbelklikken:

en: On image modification:
nl: Bij bewerken van een afbeelding:

en: <small>  (!) Navigating images with double click :
      Clicking on the left half of the window shows the
      previous image and on the right side - the next.</small>
nl: <small>(!) Navigeer door afbeeldingen met dubbelklik:
      Klikken op de linker helft van het venster laat de vorige
      afbeelding zien, klikken op de rechter helft de volgende,</small>

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Reload image on save
nl: Afbeelding opnieuw laden bij opslaan

en: JPEG quality:
nl: JPEG-kwaliteit:

en: PNG compression:
nl: PNG-compressie:

en: Saving
nl: Opslaan

en: Crop Image
nl: Afbeelding bijsnijden

en: Width:
nl: Breedte:

en: Height:
nl: Hoogte:

en: Crop
nl: Bijsnijden

en: The given locations contain no images.
nl: De opgegeven locaties bevatten geen afbeeldigen.

en: Open the navigator window
nl: Open navigatievenster

en: Couldn't recognise the image file
    format for file '%s'
nl: Afbeeldingstype niet herkend voor bestand '%s'

en: Smart Mode
nl: Slimme modus

en: 1:1 Mode
nl: 1:1 Modus

en: Fit To Window Mode
nl: Aanpassen aan Venstermodus

en: Navigate images
nl: Afbeeldingen Navigeren

en: Zoom image
nl: Inzoomen

en: Scroll image up/down
nl: Afbeelding naar boven/beneden scrollen

en: Switch zoom modes
nl: Zoommodus

en: Enter fullscreen mode
nl: Schermvullend

en: Ask every time
nl: Elke keer vragen

en: Autosave
nl: Automatisch opslaan

en: Ignore changes
nl: Veranderingen negeren

en: _Next
nl: _Volgende

en: _Previous
nl: V_orige

en: Image Properties
nl: Afbeeldingseigenschappen

en: <b>Location:</b>
nl: <b>Locatie:</b>

en: <b>Name:</b>
nl: <b>Naam:</b>

en: <b>Size:</b>
nl: <b>Grootte:</b>

en: <b>Width:</b>
nl: <b>Breedte:</b>

en: <b>Height:</b>
nl: <b>Hoogte:</b>

en: None
nl: Geen

en: Use "%s" to open the selected image
nl: ‘%s’ gebruiken om de geselecteerde afbeelding te openen

en: Show next image after:
nl: Volgende afbeelding na:

en:  second |  seconds
nl[0]:  seconde
nl[1]:  seconden

en: Not enough virtual memory.
nl: Niet genoeg virtueel geheugen

en: Image modifications cannot be saved.
    Writing in this format is not supported.
nl: Veranderingen aan afbeeldingen kunnen niet worden opgeslagen.
    Opslaan in dit afbeeldingstype wordt niet ondersteund.

en: Open Image
nl: Afbeelding openen

en: Open Folder
nl: Map openen

en: If you delete an item, it will be permanently lost.
nl: Als u een item verwijdert, zal het voorgoed verloren gaan.

note: I18N: The '%s' is replaced with the name of the file to be deleted.
en: Are you sure you want to
    permanently delete "%s"?
nl: Weet u zeker dat u "%s" permanent wil verwijderen?

en: _File
nl: _Bestand

en: _Edit
nl: Be_werken

en: _View
nl: _Toon

en: _Image
nl: _Afbeelding

en: _Go
nl: _Ga

en: Open _Image...
nl: Open _Afbeelding...

en: Open an Image
nl: Open een afbeelding

en: Open _Folder...
nl: _Map openen...

en: Open a Folder
nl: Open een map

en: _Close
nl: _Sluiten

en: Close window
nl: Venster sluiten

en: _About
nl: Info

en: About this application
nl: Over deze toepassing

en: _Preferences...
nl: _Voorkeuren...

en: User preferences for Viewnior
nl: Gebruikersvoorkeuren voor Viewnior

en: _Save
nl: _Opslaan

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Set as _Wallpaper
nl: Als _achtergrond instellen

en: Set the selected image as the desktop background
nl: De geselecteerde afbeelding als achtergrond van het bureaublad instellen

en: Open _With
nl: Openen _met

en: Open the selected image with a different application
nl: De geselecteerde afbeelding openen met een andere toepassing

en: _Delete
nl: _Verwijderen

en: Delete the current file
nl: Huidige bestand verwijderen

en: _Properties...
nl: _Eigenschappen...

en: Show information about the current file
nl: Informatie over het huidige bestand tonen

en: _Reload
nl: _Herladen

en: Reload the current file
nl: Huidig bestand opnieuw laden

en: _Zoom In
nl: _Inzoomen

en: Enlarge the image
nl: Afbeelding vergroten

en: Zoom _Out
nl: _Uitzoomen

en: Shrink the image
nl: Afbeelding verkleinen

en: _Normal Size
nl: _Normale grootte

en: Show the image at its normal size
nl: Afbeelding weergeven op de normale grootte

en: Best _Fit
nl: Best _passend

en: Fit the image to the window
nl: Afbeeldingsgrootte aanpassen aan het venster

en: Rotate _Clockwise
nl: _Kloksgewijs Roteren

en: Rotate image clockwise
nl: Met de klok mee roteren

en: Rotate _Anti-clockwise
nl: _Antikloksgewijs Roteren

en: Rotate image anti-clockwise
nl: Tegen de klok in roteren

en: Flip _Vertical
nl: _Verticaal spiegelen

en: Flip image vertically
nl: Afbeelding verticaal spiegelen

en: Flip _Horizontal
nl: _Horizontaal spiegelen

en: Flip image horizontally
nl: Afbeelding horizontaal spiegelen

en: Crop...
nl: Bijsnijden...

en: Full _Screen
nl: _Volledig Scherm

en: Show in fullscreen mode
nl: Volledig scherm

en: _Adjust window size
nl: _Venstergrootte aanpassen

en: Adjust window size to fit the image
nl: Venstergrootte aanpassen aan afbeelding

en: Toolbar
nl: Werkbalk

en: Show Toolbar
nl: Toon werkbalk

en: Sli_deshow
nl: _Slideshow

en: Show in slideshow mode
nl: Laten zien in slideshow

en: _Previous Image
nl: Vo_rige afbeelding

en: Go to the previous image of the collection
nl: Naar de vorige afbeelding in de verzameling gaan

en: _Next Image
nl: V_olgende afbeelding

en: Go to the next image of the collection
nl: Naar de volgende afbeelding in de verzameling gaan

en: _First Image
nl: _Eerste afbeelding

en: Go to the first image of the collection
nl: Naar de eerste afbeelding in de verzameling gaan

en: _Last Image
nl: _Laatste afbeelding

en: Go to the last image of the collection
nl: Naar de laatste afbeelding in de verzameling gaan
