viewnior - en to sk translation catalogue (94 entries)

en: Elegant Image Viewer
sk: Elegantný prehliadač obrázkov

en: Viewnior Preferences
sk: Nastavenie Viewnior

en: Open new image in:
sk: Otvoriť nový obrázok v:

en: Smooth images when zoomed
sk: Pri zväčšovaní vyhladiť obrázok

en: Confirm image deletion
sk: Potvrdiť zmazanie obrázka

en: Show hidden images
sk: Zobraziť skryté obrázky

en: General
sk: Všeobecné

en: Show next image after (in seconds):
sk: Zobraziť ďalší obrázok po (v sekundách):

en: Always expand images to fit screen
sk: Vždy prispôsobiť veľkosť obrázka oknu

en: Fullscreen
sk: Celá obrazovka

en: On mouse wheel:
sk: Pri otočení kolieskom myši:

en: On double click:
sk: Pri dvojkliku:

en: On image modification:
sk: Pri úprave obrázka:

en: <small>  (!) Navigating images with double click :
      Clicking on the left half of the window shows the
      previous image and on the right side - the next.</small>
sk: <small> (!) Navigácia v obrázkoch pomocou dvojkliku:
      Kliknutím na ľavú polovicu okna bude zobrazený obrázok
      predchádzajúci, kliknutím na pravú polku potom obrázok nasledujúci. </ small>

en: Behavior
sk: Chovanie

en: JPEG quality:
sk: Kvalita JPEG:

en: PNG compression:
sk: PNG kompresia:

en: Saving
sk: Ukladá sa

en: Crop Image
sk: Orezanie obrázka

en: Width:
sk: Šírka:

en: Height:
sk: Výška:

en: Crop
sk: Orezanie

en: The given locations contain no images.
sk: Zadané miesto neobsahuje obrázky.

en: Smart Mode
sk: Chytrý režim

en: 1:1 Mode
sk: Režim 1:1

en: Zoom image
sk: Zväčšiť obrázok

en: Enter fullscreen mode
sk: Spustiť režim celej obrazovky

en: Ask every time
sk: Vždy sa opýtať

en: Autosave
sk: Automatické ukladanie

en: Ignore changes
sk: Ignorovať zmeny

en: _Next
sk: _Nasledujúci

en: _Previous
sk: _Predchádzajúci

en: Image Properties
sk: Vlastnosti obrázka

en: <b>Location:</b>
sk: <b>Umiestnenie:</b>

en: <b>Name:</b>
sk: <b>Názov:</b>

en: <b>Type:</b>
sk: <b>Typ:</b>

en: <b>Size:</b>
sk: <b>Veľkosť:</b>

en: <b>Width:</b>
sk: <b>Šírka:</b>

en: <b>Height:</b>
sk: <b>Výška:</b>

en: None
sk: Žiadne

en: Use "%s" to open the selected image
sk: Použiť  "%s" na otvorenie vybraného obrázku

en: Show next image after:
sk: Zobraziť ďalší obrázok za:

en:  second |  seconds
sk[0]:  sekunda
sk[1]:  sekundy
sk[2]:  sekúnd

en: Not enough virtual memory.
sk: Nie je dostatok virtuálnej pamäti.

en: Open Image
sk: Otvoriť obrázok

en: Open Folder
sk: Otvoriť priečinok

en: If you delete an item, it will be permanently lost.
sk: Ak odstránite položku, bude nenávratne stratená.

en: _File
sk: _Súbor

en: _Edit
sk: _Upraviť

en: _View
sk: _Zobraziť

en: _Image
sk: _Obrázok

en: _Go
sk: _Prejsť

en: _Help
sk: Po_moc

en: Open _Image...
sk: Otvoriť _obrázok

en: Open an Image
sk: Otvoriť obrázok

en: Open _Folder...
sk: Otvoriť _priečinok...

en: Open a Folder
sk: Otvoriť priečinok

en: _Close
sk: Za_tvoriť

en: Close window
sk: Zatvoriť okno

en: _About
sk: O _aplikácii

en: About this application
sk: O tejto aplikácii

en: _Preferences...
sk: _Predvoľby...

en: _Save
sk: _Uložiť

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Set the selected image as the desktop background
sk: Vybraný obrázok nastaví ako pozadie plochy

en: Open _With
sk: Otvoriť _pomocou

en: Open the selected image with a different application
sk: Otvoriť vybraný obrázok inou aplikáciou

en: _Delete
sk: _Odstrániť

en: _Properties...
sk: _Vlastnosti...

en: Show information about the current file
sk: Zobraziť informácie o aktuálnom súbore

en: _Reload
sk: _Obnoviť

en: _Zoom In
sk: _Zväčšiť

en: Enlarge the image
sk: Zväčšiť obrázok

en: Zoom _Out
sk: Zm_enšiť

en: Shrink the image
sk: Zmenšiť obrázok

en: _Normal Size
sk: _Normálna veľkosť

en: Show the image at its normal size
sk: Zobraziť obrázok v jeho pôvodnej veľkosti

en: Best _Fit
sk: Pr_ispôsobiť

en: Fit the image to the window
sk: Prispôsobiť obrázok veľkosti okna

en: Flip _Vertical
sk: Preklopiť z_visle

en: Flip image vertically
sk: Preklopiť z_visle

en: Flip _Horizontal
sk: Preklopiť v_odorovne

en: Flip image horizontally
sk: Preklopiť v_odorovne

en: Crop...
sk: Orez...

en: Toolbar
sk: Panel nástrojov

en: Show Toolbar
sk: Zobraziť panel nástrojov

en: _Previous Image
sk: _Predchádzajúci obrázok

en: Go to the previous image of the collection
sk: Prejsť na predchádzajúci obrázok v zbierke

en: _Next Image
sk: _Nasledujúci obrázok

en: Go to the next image of the collection
sk: Prejsť na nasledujúci obrázok v zbierke

en: _First Image
sk: P_rvý obrázok

en: Go to the first image of the collection
sk: Prejsť na prvý obrázok v zbierke

en: _Last Image
sk: Po_sledný obrázok

en: Go to the last image of the collection
sk: Prejsť na posledný obrázok v zbierke
