viewnior - en to uk translation catalogue (139 entries)

en: Elegant Image Viewer
uk: Елегантний переглядач зображень

en: Viewnior Preferences
uk: Налаштування Viewnior

en: Open new image in:
uk: Відкрити нове зображення в:

en: Desktop:
uk: Стільниця:

en: Smooth images when zoomed
uk: Зглажувати зображення при збільшенні

en: Confirm image deletion
uk: Запит підтвердження видалення зображення

en: Show hidden images
uk: Показувати приховані зображення

en: General
uk: Загальне

en: Show next image after (in seconds):
uk: Переходити до наступного зображення після (в сек.):

en: Always expand images to fit screen
uk: Завжди збільшувати зображення до розміру екрана

en: Fullscreen
uk: На ввесь екран

en: On mouse wheel:
uk: При прокрутці мишею

en: On double click:
uk: При подвійному натисканні:

en: On image modification:
uk: При редагуванні зображення:

en: <small>  (!) Navigating images with double click :
      Clicking on the left half of the window shows the
      previous image and on the right side - the next.</small>
uk: <small>  (!) Навігація зображень з подвійним натисканням клавіші миші :
       При натисканні на ліву половину вікна показує
       попереднє зображення і на правій стороні - наступне.</small>

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Reload image on save
uk: Оновити зображення при збереженні

en: JPEG quality:
uk: Якість JPEG:

en: PNG compression:
uk: Стиснення PNG:

en: Saving
uk: Збереження

en: Crop Image
uk: Обрізати зображення

en: Width:
uk: Ширина:

en: Height:
uk: Висота:

en: Crop
uk: Обрізати

en: The given locations contain no images.
uk: Вказані місця не містять зображень.

en: Open the navigator window
uk: Відкрити вікно навігатора

en: Couldn't recognise the image file
    format for file '%s'
uk: Не вдалося розпізнати графічний файл
    формат файлу '%s'

en: Smart Mode
uk: Інтелектуальний режим

en: 1:1 Mode
uk: Режим 1:1

en: Fit To Window Mode
uk: За розміром вікна

en: Last Used Mode
uk: Режим останнього використання

en: Navigate images
uk: Переходити на наступне зображення

en: Zoom image
uk: Збільшити зображення

en: Scroll image up/down
uk: Прокручувати зображення вгору/вниз

en: Switch zoom modes
uk: Змінити масштаб

en: Enter fullscreen mode
uk: Перейти до повноекранного режиму

en: Ask every time
uk: Запитувати кожного разу

en: Autosave
uk: Автозбереження

en: Ignore changes
uk: Незважати на зміни

en: _Next
uk: _Наступне

en: _Previous
uk: _Попереднє

en: Image Properties
uk: Властивості зображення

en: <b>Location:</b>
uk: <b>Розташування:</b>

en: <b>Name:</b>
uk: <b>Назва:</b>

en: <b>Type:</b>
uk: <b>Тип:</b>

en: <b>Size:</b>
uk: <b>Розмір:</b>

en: <b>Width:</b>
uk: <b>Ширина:</b>

en: <b>Height:</b>
uk: <b>Висота:</b>

en: None
uk: Нічого

en: Use "%s" to open the selected image
uk: Використовувати "%s" для відкривання виділеного зображення

en: Show next image after:
uk: Перейти до наступного зображення після:

en:  second |  seconds
uk[0]:  секунда
uk[1]:  секунди
uk[2]:  секунд

en: Not enough virtual memory.
uk: Не вистачає віртуальної пам'яті.

en: Image modifications cannot be saved.
    Writing in this format is not supported.
uk: Зміни зображення не можуть бути збережені.
    Запис в цьому форматі не підтримується.

en: Save modifications?
    This will overwrite the image and may reduce its quality!
uk: Зберегти зміни?
    Ця дія перезапише зображення і, ймовірно, воно стане гіршої якості!

en: Open Image
uk: Відкрити зображення

en: All Images
uk: Усі зображення

en: All Files
uk: Усі файли

en: Open Folder
uk: Відкрити теку

en: If you delete an item, it will be permanently lost.
uk: Якщо ви видалите елемент, він буде остаточно втрачений.

note: I18N: The '%s' is replaced with the name of the file to be deleted.
en: Are you sure you want to
    permanently delete "%s"?
uk: Ви впевнені, що бажаєте повністю
    видалити  "%s"?

en: _File
uk: _Файл

en: _Edit
uk: _Редагувати

en: _View
uk: _Перегляд

en: _Image
uk: _Зображення

en: _Go
uk: Пере_йти

en: _Help
uk: _Довідка

en: Open _Image...
uk: Відкрити _Зображення...

en: Open an Image
uk: Відкрити зображення

en: Open _Folder...
uk: Відкрити _теку...

en: Open a Folder
uk: Відкрити теку

en: _Close
uk: _Закрити

en: Close window
uk: Закрити вікно

en: _About
uk: _Про

en: About this application
uk: Про програму

en: _Preferences...
uk: _Параметри…

en: User preferences for Viewnior
uk: Налаштування користувача для Viewnior

en: _Save
uk: _Зберегти

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: _Properties
uk: _Властивості

en: Properties
uk: Властивості

en: Set as _Wallpaper
uk: Встановити як_Шпалери

en: Set the selected image as the desktop background
uk: Встановити обране зображення як тло робочого столу

en: Open _With
uk: Відкрити за допомогою

en: Open the selected image with a different application
uk: Відкрити виділене зображення у інший програмі

en: _Delete
uk: В_илучити

en: Delete the current file
uk: Вилучити даний файл

en: _Properties...
uk: _Властивості…

en: Show information about the current file
uk: Показати інформацію про поточний файл

en: _Reload
uk: О_новити

en: Reload the current file
uk: Оновити даний файл

en: _Zoom In
uk: З_більшити

en: Enlarge the image
uk: Збільшити зображення

en: Zoom _Out
uk: З_меншити

en: Shrink the image
uk: Зменшити зображення

en: _Normal Size
uk: _Звичайний розмір

en: Show the image at its normal size
uk: Відобразити зображення зі звичайними розмірами

en: Best _Fit
uk: Найкраще за_повнення

en: Fit the image to the window
uk: Розмістити зображення цілком у вікні

en: Rotate _Clockwise
uk: Повернути _За годинниковою стрілкою

en: Rotate image clockwise
uk: Повернути зображення за годинниковою стрілкою

en: Rotate _Anti-clockwise
uk: Повернути проти  годинникової стрілки

en: Rotate image anti-clockwise
uk: Повернути зображення проти годинникової стрілки

en: Flip _Vertical
uk: Перевернути _вертикально

en: Flip image vertically
uk: Віддзеркалення зображення вертикально

en: Flip _Horizontal
uk: Перевернути _горизонтально

en: Flip image horizontally
uk: Віддзеркалення зображення горизонтально

en: Crop...
uk: Різати

en: Show in fullscreen mode
uk: Показати в повноекранному режимі

en: _Adjust window size
uk: _Регулювати розмір вікна

en: Adjust window size to fit the image
uk: Відрегулюйте розмір вікна за розміром зображення

en: Menu Bar
uk: Смужка меню

en: Show Menu Bar
uk: Показувати смужку меню

en: Toolbar
uk: Панель інструментів

en: Show Toolbar
uk: Показати панель інструментів

en: Sli_deshow
uk: Сл_айдшоу

en: Show in slideshow mode
uk: Показати в редимі слайдшоу

en: _Previous Image
uk: _Попереднє зображення

en: Go to the previous image of the collection
uk: Перейти до попереднього зображення колекції

en: _Next Image
uk: _Наступне зображення

en: Go to the next image of the collection
uk: Перейти до наступного зображення колекції

en: _First Image
uk: П_ерше зображення

en: Go to the first image of the collection
uk: Перейти до першого зображення колекції

en: _Last Image
uk: _Останнє зображення

en: Go to the last image of the collection
uk: Перейти до останнього зображення колекції

en: Camera make
uk: Виробник камери

en: Camera model
uk: Модель камери

en: Date Taken
uk: Дата зйомки

en: Exposure time
uk: Витримка

en: Exposure mode
uk: Режим експозиції

en: Aperture Value
uk: Розмір діафрагми

en: ISO speed
uk: Швидкість ISO

en: Flash
uk: Спалах

en: Metering mode
uk: Режим вимірювання

en: Focal length
uk: Фокусна відстань

en: Software
uk: Проґрамне забезпечення

en: Description
uk: Опис

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Author
uk: Автор
