viewnior - en to pl translation catalogue (142 entries)

en: Elegant Image Viewer
pl: Elegancka Przeglądarka Obrazów

en: Viewnior Preferences
pl: Preferencje

en: Open new image in:
pl: Otwórz nowy obraz za pomocą:

en: Desktop:
pl: Pulpit:

en: Smooth images when zoomed
pl: Wygładzaj obrazy podczas powiększania

en: Confirm image deletion
pl: Potwierdź usunięcie obrazu

en: Show hidden images
pl: Pokaż ukryte obrazy

en: General
pl: Ogólne

en: Show next image after (in seconds):
pl: Pokaż następny obraz po upływie (w sekundach):

en: Always expand images to fit screen
pl: Zawsze skaluj obrazy do optymalnego rozmiaru

en: Fullscreen
pl: Pełny ekran

en: On mouse wheel:
pl: Kółko myszy:

en: On double click:
pl: Podwójne kliknięcie:

en: On image modification:
pl: Modykifowanie obrazu:

en: <small>  (!) Navigating images with double click :
      Clicking on the left half of the window shows the
      previous image and on the right side - the next.</small>
pl: <small> (!) Przełączanie obrazów dwukrotnym kliknięciem
      Klikanie na lewej połowie okna pokazuje
      poprzedni obraz, klikanie na prawej pokazuje następny.</small>

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: Reload image on save
pl: Przeładuj obraz podczas zapisywania

en: JPEG quality:
pl: Jakość JEPG:

en: PNG compression:
pl: Kompresja PNG:

en: Saving
pl: Zapisywanie

en: Crop Image
pl: Przytnij obraz

en: X:
pl: Oś X:

en: Y:
pl: Oś Y:

en: Width:
pl: Szerokość:

en: Height:
pl: Wysokość:

en: Crop
pl: Przytnij

en: The given locations contain no images.
pl: Podane położenie nie zawiera obrazów.

en: Open the navigator window
pl: Otwórz okno przeglądania plików

en: Couldn't recognise the image file
    format for file '%s'
pl: Nie można rozpoznać typu pliku:
    '%s"

en: Smart Mode
pl: Sprytny Tryb

en: 1:1 Mode
pl: Skala 1:1

en: Fit To Window Mode
pl: Dopasuj do okna

en: Last Used Mode
pl: Ostatnio używany tryb

en: Navigate images
pl: Przeglądaj obrazy

en: Zoom image
pl: Powiększ obraz

en: Scroll image up/down
pl: Przewiń obwaz w górę/dół

en: Switch zoom modes
pl: Zmień tryb powiększania

en: Enter fullscreen mode
pl: Pełny ekran

en: Ask every time
pl: Pytaj za każdym razem

en: Autosave
pl: Automatyczny zapis

en: Ignore changes
pl: Zignoruj zmiany

en: _Next
pl: _Następny

en: _Previous
pl: _Poprzedni

en: Image Properties
pl: Właściwości obrazu

en: <b>Location:</b>
pl: <b>Położenie:</b>

en: <b>Name:</b>
pl: <b>Nazwa:</b>

en: <b>Type:</b>
pl: <b>Typ:</b>

en: <b>Size:</b>
pl: <b>Rozmiar:</b>

en: <b>Width:</b>
pl: <b>Szerokość:</b>

en: <b>Height:</b>
pl: <b>Wysokość:</b>

en: None
pl: Brak

en: Use "%s" to open the selected image
pl: Użyj "%s" do otworzenia zaznaczonego obrazu

en: Show next image after:
pl: Pokaż następny obraz po upływie:

en:  second |  seconds
pl[0]:  sekunda
pl[1]:  sekundy
pl[2]:  sekund

en: Not enough virtual memory.
pl: Brak wystarczającej ilości pamięci wirtualnej.

en: Image modifications cannot be saved.
    Writing in this format is not supported.
pl: Modyfikacje obrazu nie mogą zostać zapisane.
    Zapisywanie w tym formacie nie jest wspierane.

en: Save modifications?
    This will overwrite the image and may reduce its quality!
pl: Czy zapisać zmiany?
    Spowoduje to nadpisanie obrazu i może negatywnie wpłynąć na jego jakość!

en: Open Image
pl: Otwórz obraz

en: All Images
pl: Wszystkie obrazy

en: All Files
pl: Wszystkie Pliki

en: Open Folder
pl: Otwórz katalog

en: If you delete an item, it will be permanently lost.
pl: Usunięcie elementu spowoduje jego bezpowrotną utratę.

note: I18N: The '%s' is replaced with the name of the file to be deleted.
en: Are you sure you want to
    permanently delete "%s"?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć
    obraz "%s"?

en: _File
pl: _Plik

en: _Edit
pl: _Edycja

en: _View
pl: _Widok

en: _Image
pl: _Obraz

en: _Go
pl: Przej_dź

en: _Help
pl: Pomo_c

en: Open _Image...
pl: O_twórz obraz...

en: Open an Image
pl: Otwórz obraz

en: Open _Folder...
pl: Otwórz _katalog...

en: Open a Folder
pl: Otwórz katalog

en: _Close
pl: _Zamknij

en: Close window
pl: Zamknij okno

en: _About
pl: O P_rogramie

en: About this application
pl: O tym programie

en: _Preferences...
pl: Pre_ferencje...

en: User preferences for Viewnior
pl: Preferencje użytkownika

en: _Save
pl: Zapi_sz

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: _Properties
pl: _Preferencje

en: Properties
pl: Właściwości

en: Set as _Wallpaper
pl: Ustaw jako _tapetę

en: Set the selected image as the desktop background
pl: Ustaw wybrany obraz jako tło pulpitu

en: Open _With
pl: Otwórz za po_mocą

en: Open the selected image with a different application
pl: Otwiera zaznaczony obraz za pomocą innego programu

en: _Delete
pl: _Usuń

en: Delete the current file
pl: Usuń bierzący plik

en: _Properties...
pl: _Właściwości

en: Show information about the current file
pl: Wyświetla informacje na temat bieżącego pliku

en: _Reload
pl: W_czytaj ponownie

en: Reload the current file
pl: Wczytaj ponownie bierzący plik

en: _Zoom In
pl: Pow_iększ

en: Enlarge the image
pl: Powiększa obraz

en: Zoom _Out
pl: Z_mniejsz

en: Shrink the image
pl: Zmniejsza obraz

en: _Normal Size
pl: Or_yginalny rozmiar

en: Show the image at its normal size
pl: Wyświetla obraz w naturalnej wielkości

en: Best _Fit
pl: _Dopasuj

en: Fit the image to the window
pl: Dopasowuje obraz do okna

en: Rotate _Clockwise
pl: O_bróć zgodnie z ruchem wskazówek zegara

en: Rotate image clockwise
pl: Obraca obraz zgodnie z ruchem wskazówek zegara

en: Rotate _Anti-clockwise
pl: Obróć przeciw_nie do ruchu wskazówek zegara

en: Rotate image anti-clockwise
pl: Obraza obraz przeciwnie do ruchu wskazówek zegara

en: Flip _Vertical
pl: Odwróc w p_ionie

en: Flip image vertically
pl: Odwraca obraz w pionie

en: Flip _Horizontal
pl: Odwróć w p_oziomie

en: Flip image horizontally
pl: Odwraca obraz poziomo

en: Crop...
pl: Przytnij...

en: Full _Screen
pl: Pełn_y ekran

en: Show in fullscreen mode
pl: Pokazuje obraz w trybie pełnoekranowym

en: _Adjust window size
pl: Dopasuj rozmiar o_kna

en: Adjust window size to fit the image
pl: Dopasowuje rozmiar okna do obrazu

en: Menu Bar
pl: Pasek Menu

en: Show Menu Bar
pl: Pokaż pasek menu

en: Toolbar
pl: Pasek narzędzi

en: Show Toolbar
pl: Pokaż pasek narzędzi

en: Sli_deshow
pl: Pokaz _slajdów

en: Show in slideshow mode
pl: Pokazuje obrazy w trybie pokazu slajdów

en: _Previous Image
pl: _Poprzedni obraz

en: Go to the previous image of the collection
pl: Przechodzi do poprzedniego obrazu w kolekcji

en: _Next Image
pl: _Następny obraz

en: Go to the next image of the collection
pl: Przechodzi do następnego obrazu w kolekcji

en: _First Image
pl: Pier_wszy obraz

en: Go to the first image of the collection
pl: Przechodzi do pierwszego obrazu w kolekcji

en: _Last Image
pl: _Ostatni obraz

en: Go to the last image of the collection
pl: Przechodzi do ostatniego obrazu w kolekcji

en: Camera make
pl: Producent aparatu

en: Camera model
pl: Model aparatu

en: Date Taken
pl: Data wykonania

en: Exposure time
pl: Czas naświetlania

en: Exposure mode
pl: Tryb naświetlania

en: Aperture Value
pl: Wartość przysłony

en: ISO speed
pl: Czułość ISO

en: Flash
pl: Lampa błyskowa

en: Metering mode
pl: Tryb pomiaru odległości

en: Focal length
pl: Ogniskowa

en: Software
pl: Oprogramowanie

en: Description
pl: Opis

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Author
pl: Autor(zy)
