viking - en to sk translation catalogue (78 entries)

en: Done.
sk: Hotovo.

en: No data.
sk: Žiadne dáta

en: Error: acquisition failed.
sk: Chyba: získavavanie zlyhalo

en: Working...
sk: Pracuje sa....

en: %d items
sk: %d položiek

en: Job
sk: Úloha

en: Progress
sk: Priebeh

en: Viking Background Jobs
sk: Viking úlohy na pozadi

en: paste failed
sk: vloženie zlyhalo

en: wrong clipboard data size
sk: zlá veľkosť dát v schránke

en: The clipboard contains sublayer data for %s layers. You must select a layer of this type to paste the clipboard data.
sk: Schránka obsahuje podvrstvové dáta pre %s vrstvy. Musíte vybrať vrstvu tohto typu, aby ste mohli vložiť dáta zo schránky

en: Go to Lat/Lon
sk: Choď na Zemepisnú šírku/dĺžku

en: Latitude:
sk: Zemepisná šírka:

en: Longitude:
sk: Zemepisná dĺžka:

en: Zone:
sk: Pásmo:

en: Letter:
sk: Písmeno:

en: Nothing was selected
sk: Nič nebolo vybraté

en: Add Route
sk: Pridať trasu

en: Add Track
sk: Pridať stopu

en: Route Name:
sk: Meno Trasy

en: Track Name:
sk: Meno Stopy

en: Please enter a name for the track.
sk: Vložte prosím meno stopy

en: Zoom Factors...
sk: Faktory priblíženia...

en: Zoom factor (in meters per pixel):
sk: Faktory priblíženia (v metroch na pixel):

en: X and Y zoom factors must be equal
sk: Faktory priblíženia X a Y musia byť rovnaké

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Custom (in minutes):
sk: Vlastné (v minútach)

en: Translation is coordinated on http://launchpad.net/viking
sk: Preklady sú koordinované na http://launchpad.net/viking

en: Map type:
sk: Typ mapy:

en: Zoom level:
sk: Úroveň prblíženia:

en: The map data is licensed: %s.
sk: Dáta máp sú licencované: %s.

en: Open license
sk: Otvorená licencia

en: Search
sk: Hľadať

en: No entries found!
sk: Neboli nájdené žiadne záznamy

note: NB could allow columns to be shifted around by doing this after each new gtk_tree_view_column_set_reorderable ( column, TRUE ); However I don't think is that useful, so I haven't put it in
en: Name
sk: Názov

en: Lat/Lon
sk: Šírka/Dĺžka

en: Degree format:
sk: Formát stupňov:

en: Distance units:
sk: Jednotky vzdialenosti:

en: Speed units:
sk: Jednotky rýchlosti:

en: Height units:
sk: Jednotky výšky:

en: Use large waypoint icons:
sk: Použiť veľké ikony bodov trasy

en: Default latitude:
sk: Východzia zemepisná šírka

en: Default longitude:
sk: Východzia zemepisná dĺžka

en: Alphabetical
sk: Abecedne

en: Time
sk: Čas

en: Creation
sk: Vytvorenie

en: Title Case
sk: Štýl nadpisu

en: Lowercase
sk: Malé písmená

en: Image Viewer:
sk: Prehliadač Obrázkov

en: External GPX Program 1:
sk: Externý GPX program 1:

en: External GPX Program 2:
sk: Externý GPX program 2:

en: Absolute
sk: Absolútna

en: Relative
sk: Relatívna

en: Home Location
sk: Domovská Pozícia

en: Last Location
sk: Posledná Pozícia

en: Specified File
sk: Zvolený súbor

en: Restore Window Setup:
sk: Obnoviť Nastavenia Okna

en: Restore window size and layout
sk: Obnoviť veľkosť a rozloženie okna

en: Startup Method:
sk: Spúšťacia metóda:

en: Startup File:
sk: Spúšťací súbor:

en: The default file to load on startup. Only applies when the startup method is set to 'Specified File'
sk: Východzí súbor spustený pri štarte. Použije sa len v prípade, že spúšťacia metóda je nastavená na 'Zvolený súbor'

note: gtk_notebook_append_page ( GTK_NOTEBOOK(tpwin->tabs), main_hbox, gtk_label_new(_("General")) );
en: General
sk: Všeobecné

note: New Tab
en: Startup
sk: Spustenie

note: 'Advanced' Properties
en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Imported file
sk: Importovaný súbor

note: The file selector
en: File:
sk: Súbor:

en: File to import
sk: Súbor na import

en: All files
sk: Všetky súbory

note: The file format selector
en: File type:
sk: Typ súboru:

en: Description:
sk: Popis

en: Waypoint Properties
sk: Vlastnosti bodu trasy

en: Name:
sk: Názov:

en: Altitude:
sk: Nadmorská výška:

en: Comment:
sk: Komentár:

en: Image:
sk: Obrázok:

en: Time:
sk: Čas:

en: Please enter a name for the waypoint.
sk: Vložte prosím meno bodu trasy
