viking - en to lt translation catalogue (373 entries)

en: Done.
lt: Baigta.

en: Error: acquisition failed.
lt: Klaida: pasiekti nepavyko.

en: Working...
lt: Vykdoma...

en: Tracks
lt: Keliai

note: ***** PARAMETERS *****
en: Waypoints
lt: Maršruto taškai

en: %d items
lt: %d dalykai

en: Job
lt: Užduotis

en: Progress
lt: Eiga

en: Viking Background Jobs
lt: Viking fono darbai

en: paste failed
lt: įterpti nepavyko

en: wrong clipboard data size
lt: Klaidingas iškarpos duomenų dydis

en: In order to paste a waypoint, please select an appropriate layer to paste into.
lt: Pasirinkite tinkamą sluoksnį, kad įterptumėte maršruto tašką.

en: Go to Lat/Lon
lt: Eiti į Pla/Ilg

en: Latitude:
lt: Platuma:

en: Longitude:
lt: Ilguma:

en: Northing:
lt: Šiaurės kryptis:

en: Easting:
lt: Rytų kryptis:

en: Zone:
lt: Zona

en: Letter:
lt: Raidė:

en: Nothing was selected
lt: Niekas nepasirinkta

en: Add Track
lt: Pridėti kelią

en: Track Name:
lt: Kelio pavadinimas:

en: Please enter a name for the track.
lt: Įveskite kelio pavadinimą.

en: Zoom Factors...
lt: Mastelio veiksniai...

en: X (easting):
lt: X (rytinis):

en: Y (northing):
lt: Y (šiaurinis):

en: X and Y zoom factors must be equal
lt: X ir Y mastelio veiksniai privalo būti lygūs

en: 1 min
lt: 1 minutė

en: 1 hour
lt: 1 valanda

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Custom (in minutes):
lt: Kita (minutėmis)

en: GPS Data and Topo Analyzer, Explorer, and Manager.
lt: GPS duomenų ir topografijos analizatorius, tyrėjas ir vedlys

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place, Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA
lt: Ši programa yra laisva programinė įranga; ją galite pakartotinai platinti ir/arba keisti pagal GNU General Public License kaippaskelbė Free Software Foundation; arba bet kuri 2 licencijosversija, arba (Jūsų pasirinkimu) bet kuri vėlesnė versija.
    
    Ši programa yra platinama tikintis, kad ji bus naudinga, tačiauBE JOKIOS GARANTIJOS; netgi be numanomos garantijosKOMERCINIAM arba TINKAMUMO TAM TIKRAM TIKSLUI.Daugiau informacijos rasite GNU General Public License.
    
    Jūs turėtumėte gauti GNU General Public License kopiją kartu sušia programa; jei ne, rašykite į Free Software Foundation, Inc.,59 Temple Place, Suite 330, Boston, MA 02111-1307 USA

en: Download along track
lt: Atsiųsti išilgai kelio

en: Map type:
lt: Žemėlapio tipas:

en: Zoom level:
lt: Mastelio lygis:

en: Expedia Street Maps
lt: Expedia gatvių žemėlapiai

en: Invalid expedia altitude
lt: Negalimas expedia aukštis

en: Couldn't open EXPEDIA image file (right after successful download! Please report and delete image file!): %s
lt: Neįmanoma atverti EXPEDIA atvaizdo failo (iškart po sėkmingo atsisiuntimo! Praneškite ir ištrinkite atvaizdo failą!): %s

en: Couldn't save EXPEDIA image file (right after successful download! Please report and delete image file!): %s
lt: Neįmanoma išsaugoti EXPEDIA atvaizdo failo (iškart po sėkmingo atsisiuntimo! Praneškite ir ištrinkite atvaizdo failą!): %s

en: (none)
lt: (nėra)

en: Search
lt: Paieška

en: No entries found!
lt: Įrašų nerasta!

en: couldn't map temp file
lt: neįmanoma išdėstyti laikino failo

en: failed to open temporary file: %s
lt: nepavyko atverti laikino failo: %s

en: Degree format:
lt: Laipsnių formatas:

en: Speed units:
lt: Greičio matavimo vienetas:

en: Height units:
lt: Aukščio matavimo vienetas:

en: None
lt: Nėra

en: Show Scale:
lt: Rodyti padalas

en: Show Center Mark:
lt: Rodyti centrinį žymeklį

en: Max number of points:
lt: Didžiausias taškų skaičius:

en: Simplified Tracks
lt: Supaprastinti keliai

en: Remove Duplicate Waypoints
lt: Pašalinti dubliuotus maršruto taškus

en: Waypoints Inside This
lt: Maršruto taškai viduje

en: Waypoints Outside This
lt: Maršruto taškai išorėje

en: Download Geocaches
lt: Atsiųsti Geocaches

en: Geocaching.com Caches
lt: Geocaching.com atsargos

en: geocaching.com username:
lt: geocaching.com vartotojo vardas:

en: geocaching.com password:
lt: geocaching.com slaptažodis:

en: Number geocaches:
lt: Geocaches skaičius:

en: Centered around:
lt: Centruotas apie:

en: Acquire from GPS
lt: Gauti duomenis iš GPS

en: Acquired from GPS
lt: Gaunami duomenys iš GPS

en: Downloading %d waypoint... | Downloading %d waypoints...
lt[0]: Atsiunčiamas %d maršruto taškas...
lt[1]: Atsiunčiami %d maršruto taškai...
lt[2]: Atsiunčiama %d maršruto taškų...

en: Downloading %d trackpoint... | Downloading %d trackpoints...
lt[0]: Atsiunčiamas %d kelio taškas...
lt[1]: Atsiunčiami %d kelio taškai...
lt[2]: Atsiunčiama %d kelio taškų...

en: Downloaded %d out of %d %s...
lt: Atsiųsta %d iš %d %s...

en: Downloaded %d %s.
lt: Atsiųsta %d %s.

en: GPS Device: %s
lt: GPS įrenginys: %s

note: NB gps_layer_inst_init() is performed after parameter registeration thus to give the protocols some potential values use the old static list TODO: find another way to use gps_layer_inst_init()?
en: GPS Protocol:
lt: GPS protokolas:

note: List reassigned at runtime
en: Serial Port:
lt: Nuoseklusis prievadas:

en: GPS device: N/A
lt: GPS įrenginys: N/D

en: Password:
lt: Slaptažodis:

note: From and To entries
en: From:
lt: Nuo:

en: To:
lt: Iki:

en: Invalid DEM
lt: Klaidingas DEM

en: Invalid DEM header
lt: Klaidinga DEM antraštė

en: Incorrect DEM Class B record: expected 1
lt: Neteisingas DEM B klasės įrašas: sulauktas 1

en: Couldn't map file %s: %s
lt: Neįmanoma išdėstyti failo %s: %s

en: Download error: %s
lt: Atsiuntimo klaida: %s

en: couldn't open temp file
lt: neįmanoma atverti laikinos bylos

en: Draw mode '%s' no more supported
lt: Braižymo režimas '%s' daugiau nepalaikomas

en: Public
lt: Viešas

en: Private
lt: Privatus

en: OSM username:
lt: OSM vartotojas:

en: OSM password:
lt: OSM slaptažodis:

en: failed to upload data: HTTP response is %ld
lt: nepavyko išsiųsti duomenų: HTTP atsakas yra %ld

en: curl_easy_getinfo failed: %d
lt: Nepavyko curl_easy_getinfo: %d

en: curl request failed: %s
lt: curl užklausa nepavyko: %s

en: failed to unlink temporary file: %s
lt: nepavyko atjungti laikinojo failo: %s

en: OSM upload
lt: OSM išsiuntimas

en: File's name:
lt: Failo pavadinimas:

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: The description of the trace
lt: Takelio aprašas

en: Tags:
lt: Žymos:

en: The tags associated to the trace
lt: Žyma surišta su takeliu

en: Uploading %s to OSM
lt: Išsiunčiamas %s į OSM

en: Horizontally
lt: Horizontaliai

en: Vertically
lt: Vertikaliai

en: Both
lt: Abu

en: Image Settings
lt: Paveikslėlio parametrai

en: done
lt: Atlikta

note: Page Size
en: _Adjust Page Size and Orientation
lt: _Keisti puslapio dydį ir padėtį

en: C_enter:
lt: C_entras:

note: ignore page margins
en: Ignore Page _Margins
lt: Nepaisyti puslapio _paraščių

en: Image S_ize:
lt: Atvaizdo _dydis:

en: Color:
lt: Spalva:

en: Minutes Width:
lt: Minučių plotis:

en: Line Thickness:
lt: Linijos storis:

en: Enable debug output
lt: Įjungti klaidų aptikimo išvedimus

en: Enable verbose output
lt: Įjungti daugiakalbį išvedimą

en: Show version
lt: Rodyti versiją

en: OSM (view)
lt: OSM (peržiūra)

en: OSM (edit)
lt: OSM (taisa)

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: Take care that this password will be stored clearly in a plain file.
lt: Būkite atidus, nes šis slaptažodis bus išsaugotas tiesiog paprastame faile.

en: The file "%s" exists, do you wish to overwrite it?
lt: Failas "%s" jau yra, ar norite pakeisti?

en: Alpha:
lt: Alfa:

en: _File
lt: _Failas

en: DEM Files:
lt: DEM failai:

en: Download Source:
lt: Atsisiuntimų šaltinis:

en: Type:
lt: Tipas:

en: Min Elev:
lt: Min aukštis:

en: Max Elev:
lt: Max aukštis:

en: Number of files: %d
lt: Failų skaičius: %d

en: No SRTM data available for %f, %f
lt: Negalimi SRTM duomenys %f, %f

en: Downloading DEM %s
lt: Atsiunčiamas DEM %s

en: Browse...
lt: Naršyti...

en: Choose file
lt: Pasirinkite failą

en: Choose file(s)
lt: Pasirinkite failą(us)

en: Add...
lt: Pridėti...

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Recording tracks
lt: Įrašomi keliai

en: Jump to current position on start
lt: Peršokti į esamą vietą paleidus programą

en: Moving Map Method:
lt: Perkeliamo žemėlapio metodas:

en: Georef Move Map
lt: Georef judantis žemėlapis

en: Georef Zoom Tool
lt: Georef mastelio įrankis

en: Couldn't open image file: %s
lt: Nepavyko atverti atvaizdo failo: %s

en: Choose World file
lt: Pasirinkti World failą

en: The World file you requested could not be opened for reading.
lt: World failo, kurio pareikalavote, neįmanoma atverti skaitymui.

en: Unexpected end of file reading World file.
lt: Netikėta World failo skaitymo pabaiga.

en: The file you requested could not be opened for writing.
lt: Failas, kurio pareikalavote, negali būti atvertas rašymui.

en: Layer Properties
lt: Sluoksnio ypatybės

en: World File Parameters:
lt: World failo parametrai:

en: Load From File...
lt: Įkelti iš failo...

en: Corner pixel easting:
lt: Kraštinis rytų taškas:

en: Corner pixel northing:
lt: Kraštinis šiaurės taškas:

en: X (easting) scale (mpp):
lt: X (rytinė) padala (mpp):

en: Y (northing) scale (mpp):
lt: Y (šiaurinė) padala (mpp):

en: Map Image:
lt: Žemėlapio atvaizdas:

en: Enter address or place name:
lt: Įveskite adresą ar vietos pavadinimą:

en: Gpsd Host:
lt: Gpsd šeimininkas:

en: Gpsd Port:
lt: Gpsd prievadas:

en: Gpsd Retry Interval (seconds):
lt: Gpsd bandymų intervalas (sekundėmis):

en: GPS Download
lt: GPS atsiuntimas

en: GPS Upload
lt: GPS išsiuntimas

en: GPS Realtime Tracking
lt: GPS realaus laiko sekimas

en: Unknown GPS Protocol
lt: Nežinomas GPS protokolas

en: Unknown serial port device
lt: Nežinomas įrenginio nuoseklusis prievadas

note: Just a separator Now with icons
en: _Upload to GPS
lt: Į_kelti į GPS

en: Uploading %d waypoint... | Uploading %d waypoints...
lt[0]: Išsiunčiamas %d maršruto taškas...
lt[1]: Išsiunčiami %d maršruto taškai...
lt[2]: Išsiunčiama %d maršruto taškų...

en: Uploading %d trackpoint... | Uploading %d trackpoints...
lt[0]: Išsiunčiamas %d kelio taškas...
lt[1]: Išsiunčiami %d kelio taškai...
lt[2]: Išsiunčiama %d kelio taškų...

en: Downloaded %d out of %d waypoint... | Downloaded %d out of %d waypoints...
lt[0]: Atsiųstas %d iš %d maršruto taškų...
lt[1]: Atsiųsti %d iš %d maršruto taškų...
lt[2]: Atsiųsta %d iš %d maršruto taškų...

en: Downloaded %d out of %d trackpoint... | Downloaded %d out of %d trackpoints...
lt[0]: Atsiųstas %d iš %d kelio taškų...
lt[1]: Atsiųsti %d iš %d kelio taškų...
lt[2]: Atsiųsta %d iš %d kelio taškų...

en: Uploaded %d out of %d waypoint... | Uploaded %d out of %d waypoints...
lt[0]: Išsiųstas %d iš %d maršruto taškų...
lt[1]: Išsiųsti %d iš %d maršruto taškų...
lt[2]: Išsiųsta %d iš %d maršruto taškų...

en: Uploaded %d out of %d trackpoint... | Uploaded %d out of %d trackpoints...
lt[0]: Išsiųstas %d iš %d kelio taškų...
lt[1]: Išsiųsti %d iš %d kelio taškų...
lt[2]: Išsiųsta %d iš %d kelio taškų...

en: Downloaded %d waypoint | Downloaded %d waypoints
lt[0]: Atsiųstas %d maršruto taškas
lt[1]: Atsiųsti %d maršruto taškai
lt[2]: Atsiųsta %d maršruto taškų

en: Downloaded %d trackpoint | Downloaded %d trackpoints
lt[0]: Atsiųstas %d kelio taškas
lt[1]: Atsiųsti %d kelio taškai
lt[2]: Atsiųsta %d kelio taškų

en: Uploaded %d waypoint | Uploaded %d waypoints
lt[0]: Išsiųstas %d maršruto taškas
lt[1]: Išsiųsti %d maršruto taškai
lt[2]: Išsiųsta %d maršruto taškų

en: Uploaded %d trackpoint | Uploaded %d trackpoints
lt[0]: Išsiųstas %d kelio taškas
lt[1]: Išsiųsti %d kelio taškai
lt[2]: Išsiųsta %d kelio taškų

en: Status: detecting gpsbabel
lt: Būsena: aptinkamas gpsbabel

en: _Copy
lt: _Kopijuoti

en: _Paste
lt: Į_terpti

en: _Delete
lt: _Ištrinti

en: Top Layer
lt: Viršutinis sluoksnis

en: Add new layer
lt: Pridėti naują sluoksnį

en: Remove selected layer
lt: Pašalinti pažymėtą sluoksnį

en: Cut selected layer
lt: Iškirpti pasirinktą sluoksnį

en: Copy selected layer
lt: Kopijuoti pasirinktą sluoksnį

en: You cannot cut the Top Layer.
lt: Jūs negalite iškirpti viršutinio sluoksnio.

en: You cannot delete the Top Layer.
lt: Jūs negalite ištrinti viršutinio sluoksnio.

note: ******* MAPZOOMS ********
en: Use Viking Zoom Level
lt: Naudoti Viking mastelio lygį

note: NB mode => id - But can't break file format just to rename something better
en: Map Type:
lt: Žemėlapio tipas:

en: Maps Directory:
lt: Žemėlapių katalogas:

en: Autodownload maps:
lt: Automatiškai atsiųsti žemėlapiai:

en: Zoom Level:
lt: Mastelio lygis:

en: Maps Download
lt: Atsiųsti žemėlapiai

en: Map
lt: Žemėlapis

en: %s: Unknown map type %d
lt: %s: Nežinomas žemėlapio tipas %d

en: Unknown Map Zoom
lt: Nežinomas žemėlapio mastelis

en: New map cannot be displayed in the current drawmode.
    Select "%s" from View menu to view it.
lt: Naujas žemėlapis neįmanoma parodyti dabartiniame braižymo režime.
    Pasirinkite "%s" iš Rodyti meniu, kad galėtumėte peržiūrėti jį.

en: Cowardly refusing to draw tiles or existence of tiles beyond %d zoom out factor
lt: Bailiai atsisakyti brėžti kvadratus arba esančius kvadratų už %d mastelio faktoriaus

en: Redownloading up to %d %s map... | Redownloading up to %d %s maps...
lt[0]: Pakartotinai atsiunčiama iki %d %s žemėlapio...
lt[1]: Pakartotinai atsiunčiama iki %d %s žemėlapių...
lt[2]: Pakartotinai atsiunčiama iki %d %s žemėlapių...

en: Redownloading %d %s map... | Redownloading %d %s maps...
lt[0]: Pakartotinai atsiunčiamas %d %s žemėlapis...
lt[1]: Pakartotinai atsiunčiami %d %s žemėlapiai...
lt[2]: Pakartotinai atsiunčiama %d %s žemėlapių...

en: Downloading %d %s map... | Downloading %d %s maps...
lt[0]: Atsiunčiamas %d %s žemėlapis...
lt[1]: Atsiunčiami %d %s žemėlapiai...
lt[2]: Atsiunčiama %d %s žemėlapių...

en: Wrong drawmode for this map.
    Select "%s" from View menu and try again.
lt: Klaidingas šio žemėlapio braižymo režimas.
    Pasirinkite iš meniu "%s" ir bandykite dar kartą.

en: Wrong zoom level for this map.
lt: Klaidingas šio žemėlapio mastelio lygis.

en: Layer Name
lt: Sluoksnio pavadinimas

en: delete data from %s
lt: ištrinti duomenis iš %s

en: Create Waypoint
lt: Sukurti maršruto tašką

en: Edit Waypoint
lt: Keisti maršruto taškus

en: Edit Trackpoint
lt: Keisti kelio taškus

en: Show Picture
lt: Rodyti nuotrauką

en: Waypoint Images
lt: Maršruto taškų atvaizdai

en: Draw by Track
lt: Brėžti pagal kelią

en: Filled Square
lt: Užpildytas kvadratas

en: Square
lt: Kvadratas

en: Circle
lt: Apskritimas

en: Draw Labels
lt: Brėžinio kortelės

en: Track Drawing Mode:
lt: Kelio brėžimo režimas:

en: Draw Track Lines
lt: Brėžti kelio linijas

en: Track Thickness:
lt: Kelio storis:

en: Draw Trackpoints
lt: Brėžti kelio taškus

en: Draw Elevation
lt: Brėžti aukštį

en: Draw Elevation Height %:
lt: Brėžiamas kilimo aukštis %:

en: Draw Stops
lt: Brėžimas sustabdytas

en: Min Stop Length (seconds):
lt: Min sustojimo laikas (sekundėmis):

en: Track BG Thickness:
lt: Kelio fono storis:

en: Track Background Color
lt: Kelio fono spalva

en: Waypoint Color:
lt: Maršruto taško spalva:

en: Waypoint Text:
lt: Maršruto taško tekstas:

en: Background:
lt: Fonas:

en: Fake BG Color Translucency:
lt: Netinkamas fono spalvos skaidrumas:

en: Waypoint marker:
lt: Maršruto taško žymeklis:

en: Waypoint size:
lt: Maršruto taško dydis:

en: Draw Waypoint Symbols:
lt: Brėžti maršruto taško simbolius:

en: Draw Waypoint Images
lt: Brėžti maršruto taško atvaizdus

en: Image Size (pixels):
lt: Atvaizdo dydis (taškais):

en: Image Alpha:
lt: Alfa atvaizdas:

en: Image Memory Cache Size:
lt: Atvaizdi spartinančiosios atminties dydis:

en: This layer has no waypoints or trackpoints.
lt: Šis sluoksnis neturi maršruto ir kelio taškų.

en: Export Layer
lt: Eksportavimo sluoksnis

en: Find
lt: Rasti

en: Waypoint Name:
lt: Maršruto taško pavadinimas:

en: Waypoint not found in this layer.
lt: Maršruto taškas nerastas šiame sluoksnyje.

en: _New
lt: _Nauja

en: From _GPS...
lt: Iš _GPS...

en: Merge with...
lt: Sujungti su...

en: Select track to merge with
lt: Pasirinkite kelią sujungimui su

en: Failed. This track does not have timestamp
lt: Nepavyko. Šis kelias neturi laiko žymų

en: Failed. No other track in this layer has timestamp
lt: Nepavyko. Jokie kiti keliai neturi laiko žymų šiame sluoksnyje

en: Merge Threshold...
lt: Sujungti slenkstį...

en: Merge when time between tracks less than:
lt: Sujungti, jei tarp laiko ir kelių mažiau negu:

en: Split Threshold...
lt: Išskirti slengstį...

en: Split when time between trackpoints exceeds:
lt: Skaidyti, jei tarp laiko ir kelio taškų viršyjama:

en: Creating %d Image Thumbnails...
lt: Sukūriamos %d atvaizdo miniatiūros...

en: No map layer in use. Create one first
lt: Nėra naudojamų žemėlapio sluoksnių. Sukurkite.

en: The filename you requested could not be opened for writing.
lt: Failas, kurio pareikalavote, negali būti atvertas rašymui.

en: Statistics
lt: Statistika

note: Every graph has two value labels
en: No Data
lt: Nėra duomenų

en: Failed splitting track. Track unchanged
lt: Nepavyko atskirti kelio. Kelias liko nepakeistas.

en: <b>Track Length:</b>
lt: <b>Kelio ilgis:</b>

en: <b>Trackpoints:</b>
lt: <b>Kelio taškai:</b>

en: <b>Segments:</b>
lt: <b>Atkarpos:</b>

en: <b>Duplicate Points:</b>
lt: <b>Sudubliuoti taškai:</b>

en: <b>Max Speed:</b>
lt: <b>Didžiausias greitis:</b>

en: <b>Avg. Speed:</b>
lt: <b>Vidutinis greitis:</b>

en: <b>Avg. Dist. Between TPs:</b>
lt: <b>Vid. nuot. tarp :</b>

en: <b>Elevation Range:</b>
lt: <b>Aukščio intervalas:</b>

en: <b>Total Elevation Gain/Loss:</b>
lt: <b>Visas aukščio intervalas:</b>

en: <b>Start:</b>
lt: <b>Pradžia:</b>

en: <b>End:</b>
lt: <b>Pabaiga:</b>

en: <b>Duration:</b>
lt: <b>Trukmė:</b>

en: %s - Track Properties
lt: %s - Kelio ypatybės

en: <b>Comment:</b>
lt: <b>Komentaras:</b>

en: <b>Track Distance:</b>
lt: <b>Kelio nuotolis:</b>

en: Elevation-distance
lt: Aukštis-nuotolis

en: <b>Track Time:</b>
lt: <b>Kelio laikas:</b>

en: Speed-time
lt: Greitis-laikas

en: <b>Latitude:</b>
lt: <b>Platuma:</b>

en: <b>Longitude:</b>
lt: <b>Ilguma:</b>

en: <b>Altitude:</b>
lt: <b>Aukštis:</b>

en: <b>Timestamp:</b>
lt: Laiko žyma:

en: <b>Time:</b>
lt: <b>Laikas:</b>

en: <b>Distance Difference:</b>
lt: <b>Nuotolio skirtumas:</b>

en: <b>Time Difference:</b>
lt: <b>Laiko skirtumas:</b>

en: <b>"Speed" Between:</b>
lt: <b>"Greitis" tarp:</b>

en: Trackpoint
lt: Kelio taškas

en: Split Here
lt: Skaidyti čia

note: (void)vu_menu_add_item ( menu, _("_Select"), GTK_STOCK_FIND, G_CALLBACK(trw_layer_track_select), values ); ATM view auto selects, so don't bother with separate select menu entry (void)vu_menu_add_item ( menu, _("_Select"), GTK_STOCK_FIND, G_CALLBACK(trw_layer_waypoint_select), values ); AUTO SELECT 
en: _View
lt: _Rodymas

en: Waypoint Properties
lt: Maršruto taško ypatybės

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Altitude:
lt: Aukštis:

en: Comment:
lt: Komentaras:

en: Image:
lt: Paveikslas:

en: Symbol:
lt: Simbolis:

en: Please enter a name for the waypoint.
lt: Įveskite maršruto taško pavadinimą.

en: Please select a GPS data file to open.
lt: Pasirinkite atverimui GPS duomenų failą.

note: TODO get rid of this as this is unnecessary duplication...
en: Pan
lt: Perkėlimas

en: Zoom
lt: Mastelis

en: Ruler
lt: Liniuotė

en: Do you want to save the changes you made to the document "%s"?
    
    Your changes will be lost if you don't save them.
lt: Ar norite išsaugoti dokumento pakeitimus "%s"?
    
    Jūsų pakeitimai dings, jeigu jų neišsaugosite.

en: Don't Save
lt: Neišsaugoti

en: pixelfact
lt: Tikrasis taškas

en: _Ruler
lt: _Liniuotė

en: Ruler Tool
lt: Matavimo įrankis

en: _Zoom
lt: _Mastelis

en: Zoom Tool
lt: Mastelio įrankis

en: _Pan
lt: _Perkėlimas

en: Pan Tool
lt: Perkėlimo įrankis

en: You must select a layer to show its properties.
lt: Turite pasirinkti sluoksnį, kad pamatytumėte jo ypatybes.

en: You must select a layer to delete.
lt: Turite pasirinkti sluoksnį, kad ištrintumėte.

en: Untitled
lt: Be pavadinimo

en: The file you requested could not be opened.
lt: Užklaustos failo neįmanoma atverti.

en: Save as Viking File.
lt: Išsaugoti kaip Viking failą

en: Are you sure you wish to delete all layers?
lt: Ar tikrai norite ištrinti visus sluoksnius?

en: Viewable region outside allowable pixel size bounds for image. Clipping width/height values.
lt: Matoma sritis už leidžiamo taško nustato atvaizdo ribas. Kerpamas pločio/aukščio vertės.

en: Total area: %ldm x %ldm (%.3f sq. km)
lt: Visas plotas: %ldm x %ldm (%.3f kv. km)

note: Single file
en: Save Image
lt: Išsaugoti atvaizdą

en: You must be in UTM mode to use this feature
lt: Jūs privalote būti UTM režime, kad galėtumėte naudoti šias ypatybes.

en: Choose a directory to hold images
lt: Pasirinkite aplankalą atvaizdams saugoti

note: todo: default for answers inside VikWindow or static (thruout instance)
en: Save to Image File
lt: Išsaugoti atvaizdą į failą

en: Width (pixels):
lt: Plotis (taškais)

en: Height (pixels):
lt: Aukštis (taškais)

en: Zoom (meters per pixel):
lt: Mastelis (metrai į tašką):

en: Area in current viewable window
lt: Plotas matomame lange

en: Save as PNG
lt: Išsaugoti kaip PNG

en: Save as JPEG
lt: Išsaugoti kaip JPEG

en: East-west image tiles:
lt: Rytiniai-vakariniai atvaizdų kvadratai:

en: North-south image tiles:
lt: Šiauriniai-pietiniai atvaizdų kvadratai:

en: Choose a background color
lt: Keisti fono spalvą

en: _Edit
lt: _Keisti

en: _Layers
lt: _Sluoksniai

en: _Tools
lt: Į_rankiai

en: _Webtools
lt: _Web įrankiai

en: _Help
lt: _Pagalba

en: New file
lt: Naujas failas

en: _Open...
lt: _Atverti...

en: Open a file
lt: Atverti failą

en: Append _File...
lt: _Pridėti failą...

en: Append data from a different file
lt: Pridėti duomenis iš kito failo

en: A_cquire
lt: _Gauti duomenis

en: Get Geocaches from geocaching.com
lt: Gauti Geocaches iš geocaching.com

en: _Save
lt: Į_rašyti

en: Save the file
lt: Įrašyti failą

en: Save _As...
lt: Įrašyti _kaip...

en: Save the file under different name
lt: Įrašyti failą kitu pavadinimu

en: _Generate Image File...
lt: _Sukurti atvaizdo failą...

en: Save a snapshot of the workspace into a file
lt: Išsaugoti darbo aplinkos atvaizdą į failą

en: Generate _Directory of Images...
lt: Sukurti a_tvaizdų aplankalą...

en: _Print...
lt: _Spausdinti

en: Print maps
lt: Spausdinti žemėlapius

en: E_xit
lt: Iš_eiti

en: Exit the program
lt: Išeiti iš programos

en: Save and Exit
lt: Išsa_ugoti ir Išeiti

en: Save and Exit the program
lt: Išsaugoti ir Išeiti iš programos

en: Go to address/place using text search
lt: Eiti į adresą/vietą naudojant tekstinę paiešką

en: _Go to Lat/Lon...
lt: Eiti į Platumą/Ilgumą...

en: Go to arbitrary lat/lon coordinate
lt: Eiti į pasirinktas pla/ilg koordinates

en: Go to UTM...
lt: Eiti į UTM...

en: Go to arbitrary UTM coordinate
lt: Eiti į pasirinktas UTM koordinates

en: Zoom _In
lt: _Didinti

en: Zoom _Out
lt: M_ažinti

en: Zoom _To...
lt: Didinti _iki...

en: Background _Jobs
lt: Fono _darbai

en: Cu_t
lt: _Iškirpti

en: Delete All
lt: Ištrinti visus

en: _Preferences
lt: _Nustatymai

en: _Properties
lt: _Ypatybės

en: _About
lt: _Apie

en: Transfer data from a GPS device
lt: Perkelti duomenis iš GPS įrenginio

en: _UTM Mode
lt: _UTM režimas

en: _Expedia Mode
lt: _Expedia režimas

en: _Mercator Mode
lt: _Merkatorinis režimas

en: Show Scale
lt: Rodyti padalas

en: Show Center Mark
lt: Rodyti centrinį žymeklį

en: _Full Screen
lt: Visas ekranas

en: Activate full screen mode
lt: Viso ekrano režimas

en: Show Side Panel
lt: Rodyti šoninį skydelį

en: Show _Toolbar
lt: Rodyti įran_kių juostą

en: Show Toolbar
lt: Rodyti įrankių juostą

en: GPS Data Manager
lt: GPS duomenų vedlys

en: Map Based GPS Data Manager (live data capable).
lt: Žemėlapiais paremtas GPS duomenų vedlys (duomenys realiu laiku).
