viking - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Done.
lv: Gatavs.

en: Error: acquisition failed.
lv: Kļūda: iegūšana neizdevās.

en: Working...
lv: Strādā...

en: %d items
lv: %d ieraksti

en: Job
lv: Darbs

en: Viking Background Jobs
lv: Viking fona darbi

en: paste failed
lv: neizdevās ielīmēt

en: wrong clipboard data size
lv: nepareizs starpliktuves datu izmērs

en: Status: detecting gpsbabel
lv: Statuss: nosaka gpsbabel
