viking - en to nl translation catalogue (158 entries)

en: Done.
nl: Klaar.

en: Working...
nl: Bezig…

en: Tracks
nl: Sporen

en: Job
nl: Opdracht

en: Progress
nl: Voortgang

en: Viking Background Jobs
nl: Viking achtergrond precessen

en: paste failed
nl: plakken mislukt

en: wrong clipboard data size
nl: verkeerde bestandsgrootte op het klembord

en: The clipboard contains sublayer data for %s layers. You must select a layer of this type to paste the clipboard data.
nl: Het klembord bevat gegevens van tussenlagen voor %s lagen. U moet een soortgelijk type laag selecteren, om de klembord data te kunnen plakken.

en: In order to paste a waypoint, please select an appropriate layer to paste into.
nl: Selecteert u alstublieft een passende laag om informatie in te plakken om een wegpunt te plakken.

en: Go to Lat/Lon
nl: Ga naar breedtegraad/lengtegraad.

en: Latitude:
nl: Breedtegraad:

en: Longitude:
nl: Lengtegraad:

en: Go to UTM
nl: Ga naar UTM

en: Northing:
nl: Naar het noorden richten:

en: Easting:
nl: Naar het Oosten richten:

en: Letter:
nl: Brief:

en: Nothing was selected
nl: Er was niets geselecteerd

en: Add Track
nl: Voeg route toe

en: Track Name:
nl: Naam van de route:

en: Please enter a name for the track.
nl: Geef alstublieft een naam op voor de route

en: Zoom Factors...
nl: Vergrotingswaardes:

en: Zoom factor (in meters per pixel):
nl: Zoom factor (in meter per pixel):

en: X (easting):
nl: X (richten naar het oosten)

en: Y (northing):
nl: Y (richten naar het noorden)

en: X and Y zoom factors must be equal
nl: Vergrotingswaarden X en Y moeten hetzelfde zijn

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: 1 day
nl: een dag

en: Custom (in minutes):
nl: Anders (in minuten)

en: GPS Data and Topo Analyzer, Explorer, and Manager.
nl: GPS Data en Topo Analyzer, Explorer en Manager.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the License, or (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place, Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA
nl: Dit programma is vrije software; je kan het wijzigen en/of aanpassen volgens de bepalingen van de GNU Algemene Publieke Licentie zoals ze door de Free Software Foundation is bekend gemaakt; versie 2 van deze licentie of (volgens je eigen keuze) elke latere versie.
    
    Dit programma wordt verdeeld in de hoop dat het nuttig gebruikt zal worden, maar blijft ZONDER ENIGE GARANTIE; ook zonder de impliciete garantie van COMMERCIALISERING of AANPASSING AAN EEN BEPAALD DOEL. Voor meer details, lees de GNU Algemene Publieke Licentie.
    
    Een exemplaar van de GNU Algemene Publieke Licentie dient bij dit programma geleverd te worden. Indien dit niet het geval is, kan je de Free Software Foundation Inc. aanschrijven, 59 Temple Place, Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.

en: Translation is coordinated on http://launchpad.net/viking
nl: De vertaling wordt gecoördineerd op http://launchpad.net/viking

en: Download along track
nl: Download langs spoor

en: Map type:
nl: Map type

en: Zoom level:
nl: Zoomniveau:

en: The map data is licensed: %s.
nl: De kaartgegevens zijn onderheving aan een licentie: %s

en: Open license
nl: Open licentie

en: Invalid expedia altitude
nl: Ongeldige expedia hoogte

en: Couldn't open EXPEDIA image file (right after successful download! Please report and delete image file!): %s
nl: Kon de EXPEDIA afbeelding niet openen (onmiddellijk na succesvolle download! Gelieve dit te melden en de afbeelding te verwijderen!): %s

en: Couldn't save EXPEDIA image file (right after successful download! Please report and delete image file!): %s
nl: Kon de EXPEDIA afbeelding niet openen (onmiddellijk na succesvolle download! Gelieve dit te melden en de afbeelding te verwijderen!): %s

en: (none)
nl: (geen)

en: Search
nl: Zoek

en: No entries found!
nl: Geen ingangen gevonden!

en: couldn't map temp file
nl: kon temp bestand niet mappen

en: Degree format:
nl: Formaat graden:

en: Distance units:
nl: Eenheid afstand:

en: Speed units:
nl: Eenheid snelheid:

en: Height units:
nl: Eenheid hoogte:

en: Use large waypoint icons:
nl: Gebruik grote waypoint ikonen:

en: None
nl: Geen

note: gtk_notebook_append_page ( GTK_NOTEBOOK(tpwin->tabs), main_hbox, gtk_label_new(_("General")) );
en: General
nl: Algemeen

note: New Tab
en: Export/External
nl: Eport/Extern

en: Import file with GPSBabel
nl: Importeer bestand met GPSBabel

en: Imported file
nl: Bestand geïmporteerd

note: The file selector
en: File:
nl: Bestand:

en: File to import
nl: Te importeren bestand

en: All files
nl: Alle Bestanden

note: The file format selector
en: File type:
nl: Bestandstype:

en: using babel args '%s' and file '%s'
nl: gebruik van babel args '%s' en bestand '%s'

en: Geocaching.com Caches
nl: Geocaching.com Cache

en: geocaching.com username:
nl: geocaching.com gebruikersnaam:

en: geocaching.com password:
nl: geocaching.com wachtwoord:

en: Can't find %s or %s in path! Check that you have installed it correctly.
nl: Kan %s of %s niet vinden in pad! Controleer dat het correct werd geïnstalleerd.

en: Number geocaches:
nl: Aantal geocaches:

en: Centered around:
nl: Gecentreerd rond:

en: Broken input - using some defaults
nl: Verstoorde invoer - gebruik van een aantal standaardwaarden

en: Create Waypoints from Geotagged Images
nl: Maak Waypoints van afbeeldingen met een Geotag

en: Geotagged Images
nl: Afbeeldingen met Geotags

en: All
nl: Alles

en: Unable to create waypoint from %s
nl: Kan geen waypoint maken van %s

en: Acquire from GPS
nl: Opvragen bij GPS

en: Acquired from GPS
nl: Opgevraagd bij GPS

en: Downloading %d waypoint... | Downloading %d waypoints...
nl[0]: %d waypoint aan het downloaden...
nl[1]: %d waypoints aan het downloaden...

en: Downloading %d trackpoint... | Downloading %d trackpoints...
nl[0]: %d trackpoint aan het downloaden...
nl[1]: %d trackpoints aan het downloaden...

en: Downloaded %d out of %d %s...
nl: %d van %d %s gedownloaded...

en: Downloaded %d %s.
nl: %d %s gedownloaded.

en: GPS Device: %s
nl: GPS Apparaat: %s

note: List reassigned at runtime
en: Serial Port:
nl: Seriële Poort:

en: Turn Off After Transfer
    (Garmin/NAViLink Only)
nl: Uitschakelen na overdracht
    (Enkel Garmin/NAViLink)

en: Tracks:
nl: Sporen:

en: GPS device: N/A
nl: GPS Apparaat: N/A

en: Page number:
nl: Paginanummer:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

note: From and To entries
en: From:
nl: Van:

en: To:
nl: Naar:

en: Invalid DEM
nl: Ongeldig DEM

en: Invalid DEM header
nl: Ongeldige DEM hoofding

en: Incorrect DEM Class B record: expected 1
nl: Foute DEM Class B record: verwacht 1

en: Download error: %s
nl: Download fout: %s

en: couldn't open temp file
nl: kon temp bestand niet openen

en: Not enough memory.
nl: Onvoldoende geheugen.

en: Numeric value expected
nl: Numerieke waarde verwacht

en: This shouldn't happen!
nl: Dit zou niet mogen gebeuren!

en: Not yet implemented!
nl: Nog niet geïmplementeerd!

en: Public
nl: Publiek

en: Private
nl: Privé

en: OSM username:
nl: OSM gebruikersnaam:

en: OSM password:
nl: OSM wachtwoord

en: curl_easy_getinfo failed: %d
nl: curl_easy_getinfo gefaald: %d

en: curl request failed: %s
nl: curl request gefaald: %s

note: Success
en: Uploaded to OSM
nl: Geuploaded naar OSM

en: File's name:
nl: Bestandsnaam:

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: Tags:
nl: Labels:

en: Horizontally
nl: Horizontaal

en: Vertically
nl: Verticaal

en: Both
nl: Beide

en: Image Settings
nl: Afbeeldinginstellingen

en: done
nl: voltooid

en: C_enter:
nl: _Midden:

note: ignore page margins
en: Ignore Page _Margins
nl: Pagina_marges negeren

en: Color:
nl: Kleur:

en: Enable debug output
nl: Debug-uitvoer aanzetten

en: Enable verbose output
nl: Extra uitvoer inschakelen

en: Show version
nl: Toon versie

en: OSM (view)
nl: OSM (bekijken)

en: OSM (edit)
nl: OSM (editeren)

note: Example: http://127.0.0.1:8111/load_and_zoom?left=8.19&right=8.20&top=48.605&bottom=48.590&select=node413602999 JOSM or merkaartor must already be running with remote interface enabled
en: Local port 8111 (eg JOSM)
nl: Lokale poort 8111 (vb JOSM)

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Browse...
nl: Bladeren...

en: Choose file
nl: Bestand kiezen

en: Choose file(s)
nl: Bestand(en) kiezen

en: Add...
nl: Toevoegen...

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Recording tracks
nl: Track opnemen

en: Layer Properties
nl: Eigenschappen voor laag

en: Load From File...
nl: Laden uit bestand...

en: goto
nl: ga naar

en: Gpsd Retry Interval (seconds):
nl: Gpsd Retry Interval (seconden):

en: Unknown GPS Protocol
nl: Onbekend GPS Protocol

en: Download from _GPS
nl: Download van _GPS

en: Uploading %d waypoint... | Uploading %d waypoints...
nl[0]: Uploaden %d waypoint...
nl[1]: Uploaden %d waypoints...

en: Uploading %d trackpoint... | Uploading %d trackpoints...
nl[0]: Uploaden %d trackpoint...
nl[1]: Uploaden %d trackpoints...

en: Status: detecting gpsbabel
nl: Status: bezig met het waarnemen van gpsbabel

en: You cannot cut the Top Layer.
nl: Toplaag kan niet geknipt worden

en: Are you sure you want to delete %s?
nl: Bent u zeker dat u %s wilt verwijderen?

en: You cannot delete the Top Layer.
nl: Oplaag kan niet verwijderd worden

note: NB mode => id - But can't break file format just to rename something better
en: Map Type:
nl: Kaarttype:

en: Maps Directory:
nl: Kaart directory:

en: Map
nl: Kaart

en: Layer Name
nl: Naam van de laag

en: delete data from %s
nl: verwijder gegevens van %s

en: Create Waypoint
nl: Maak Waypoint

en: Edit Waypoint
nl: Bewerk Waypoint

en: Edit Trackpoint
nl: Bewerk Trackpoint

en: Show Picture
nl: Toon Afbeelding

en: Square
nl: Vierkant

en: Circle
nl: Cirkel

en: Draw Labels
nl: Labels tonen

en: Background:
nl: Achtergrond:

en: Waypoint Properties
nl: Eigenschappen van Waypoint

en: Name:
nl: Naam:

en: Altitude:
nl: Hoogte:

en: Comment:
nl: Opmerking:

en: Image:
nl: Afbeelding:

en: Symbol:
nl: Symbool:

en: Please enter a name for the waypoint.
nl: Geef alstublieft een name op voor het wegpunt

en: Are you sure you wish to delete all layers?
nl: Bent u zeker dat u alle lagen wilt verwijderen?
