vinagre master - en to fa translation catalogue (268 entries)

en: Whether we should leave other clients connected
fa: این‌که آیا باید دیگر کارگیرهای به حالت اتصال باقی‌بمانند یا خیر

en: When connecting to a host, the client can say to the server to leave other clients connected or to drop the existent connections. Set the value to true to share the desktop with the other clients.
fa: هنگام اتصال به یک میزبان، کارگیر می‌تواند به کارگزار بگوید که دیگر کارگیرهای را متصل باقی نگاه‌دارد یا اتصال‌های فعلی را قطع کند. مقدار را بر روی true تنظیم کنید تا رومیزی برای دیگر کارگیرهای اشتراک گذاشته شود.

en: Whether we should show tabs even when there is only one active connection
fa: این‌که آیا زبانه‌ها حتی وقتی که تنها یک اتصال فعال وجود دارد نشان داده شود یا خیر

en: Set to "true" to always show the tabs. Set to "false" to only show the tabs when there is more than one active connection.
fa: برای نمایش همیشگی زبانه‌ها بر روی «true» تنظیم کنید. بر روی «false» تنظیم کنید تا فقط در صورتی که بیش از یک اتصال فعال موجود است نمایش داده شود.

en: Whether we should show the menu accelerators (shortcut keys)
fa: این‌که آیا می‌توان شتاب‌دهنده‌های منو (کلیدهای میان‌بر) نمایش داده شوند یا خیر.

en: Set to "false" to disable menu shortcuts. Set to "true" to enable them. Note that if they are enabled, those keys will be intercepted by the menu and will not be sent to the remote host.
fa: برای غیرفعال کردن کلیدهای میان‌بر برو روی «false» تنظیم کنید. برای فعال‌سازی بر روی «true» تنظیم کنید. دقت کنید اگر فعال شوند، این کلیدها توسط منو ره‌گیری می‌شوند و به میزبان دوردست ارسال نمی‌شوند.

en: Maximum number of history items in connect dialog
fa: بیشینه‌ی تعداد موارد در تاریخچه‌ی محاوره‌ی اتصال

en: Specifies the maximum number of items in the host dropdown entry.
fa: تعداد بیشینه‌ی موارد در ورودیِ بازشویِ میزبان را مشخص می‌کند

en: Whether we should start the program listening for reverse connections
fa: این‌که آیا باید برنامه در حالت گوش‌دادن به اتصال‌های معکوس اجرا شود یا خیر

en: Set to "true" to always start the program listening for reverse connections.
fa: برای آغاز برنامه در حالت گوش دادن به اتصال‌های معکوس بر روی «true» تنظیم شود.

note: Both taken from the desktop file.
en: Remote Desktop Viewer
fa: نمایش‌گر رومیزی دوردست

en: Access remote desktops
fa: دسترسی به میزکار دوردست

en: Vinagre shows remote Windows, Mac OS X and Linux desktops.
fa: برنامه Vinagre میزکارهای ویندوز، مک و لینوکس را از راه‌دور نشان می‌دهد.

en: It uses the VNC, RDP and SPICE protocols, and can even be used to connect to SSH servers.
fa: برای اینکار از پروتکل‌های VNC، RDP و SPICE استفاده می‌کند و حتی می‌تواند به کارگزارهای SSH متصل شود.

en: Vinagre is a remote desktop viewer for the GNOME desktop
fa: برنامه‌ی Vinagre یک نمایش‌گر رومیزی دوردست برای میزکار گنوم است

note: This is a button label, in the authentication dialog
en: _Authenticate
fa: _تایید هویت

en: Authentication is required
fa: تایید هویت مورد نیاز است

en: Host:
fa: میزبان:

en: _Username:
fa: _نام کاربری:

en: _Password:
fa: _گذرواژه:

en: _Domain:
fa: _دامنه:

en: _Remember this credential
fa: این گواهینامه را به خاطر _بسپار

en: Store the login credential in GNOME Keyring
fa: نگهداری گواهینامه‌ی ورود به سیستم در دسته‌کلید گنوم

en: Bookmarks
fa: نشانک‌ها

en: Connection
fa: اتصال

note: Translators: This is the name of a bookmark. It appears in the add/edit bookmark dialog.
en: _Name:
fa: _نام:

en: _Host:
fa: _میزبان

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: _Full screen
fa: _تمام‌صفحه

en: Folder
fa: پوشه

en: Bookmark Folder
fa: پوشه‌ی نشانک

en: Parent Folder
fa: پوشه‌ی والد

en: Certificate Verification
fa: تایید هویت گواهینامه

en: The remote host has changed its certificate.
    Do you trust the new certificate?
fa: میزبان دوردست گواهینامه خود را تغییر داده است.
    آیا به گواهینامه جدید اعتماد دارید؟

note: Subject of the certificate.
en: Subject:
fa: عنوان:

note: Issuer of the certificate.
en: Issuer:
fa: صادر کننده:

note: Fingerprint of the new certificate.
en: New fingerprint:
fa: اثرانگشت جدید:

note: Fingerprint of the old certificate.
en: Old fingerprint:
fa: اثر انگشت قدیمی«

en: The below certificate could not be verified.
    Do you trust the certificate?
fa: گواهینامه پیش‌رو قابل تایید نیست.
    آیا به گواهینامه اعتماد دارید؟

note: Fingerprint of the certificate.
en: Fingerprint:
fa: اثرانگشت:

en: Connect
fa: اتصال

en: Choose a remote desktop to connect to
fa: یک رومیزی دوردست برای اتصال انتخاب کنید

en: _Protocol:
fa: _پروتکل:

en: Select a remote desktop protocol for this connection
fa: لطفا یک پروتکل رومیزی دوردست را برای این ارتباط انتخاب نمایید.

en: Search for remote hosts on the network
fa: جستجو برای میزبان‌های دوردست از روی شبکه

en: Connection options
fa: گزینه‌های اتصال

en: _Fullscreen
fa: _تمام‌صفحه

en: Enable fullscreen mode for this connection
fa: فعال‌سازی حالت تمام‌صفحه برای این ارتباط

en: Reverse Connections
fa: اتصال‌های معکوس

en: By activating reverse connections you can access remote desktops that are behind a firewall. The remote side is supposed to initiate the connection with you. For further information, read the help.
fa: با فعال کردن ارتباط‌های معکوس می‌توانید به رومیزی‌های دوردستی که پشت یک دیواره‌ی آتش قرار دارند دسترسی داشته باشید. فرض می‌شود که سمت دوردست اتصال را با شما مقدار دهی اولیه میکند. برای اطلاعات بیشتر، راهنما را بخوانید.

en: _Enable Reverse Connections
fa: _فعال‌سازی اتصال معکوس

note: Translators: this is the reverse connection mode. "Always enabled" means it will be enabled by default in the program startup. You can see this string in the dialog Remote->Reverse connections.
en: _Always Enabled
fa: _همیشه فعال

en: This desktop is reachable through the following IP address(es):
fa: این رومیزی از طریق آدرس(های) IP زیر در دسترس خواهد بود:

en: Connectivity
fa: قابلیت اتصال

en: Remote Desktop (VNC) file
fa: پرونده رومیزی دوردست (VNC)

en: Remote Desktop Connection
fa: اتصال رومیزی دوردست

note: Translators: This is a description of the RDP protocol. It appears in the Connect dialog.
en: Access MS Windows remote desktops
fa: دسترسی به رومیزی‌های دوردست مایکروسافت ویندوز

en: RDP Options
fa: گزینه‌های RDP

note: Scaling check button
en: _Scaling
fa: _درحال مقیاس کردن

note: Translators: This is the tooltip for the username field in a RDP connection Translators: This is the tooltip for the username field in a SSH connection
en: Optional. If blank, your username will be used. Also, it can be supplied in the Host field above, in the form username@hostname.
fa: اختیاری. اگر خالی باشد، نام‌کاربری شما مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین، می‌تواند از طریق فیلد میزبان در بالا، به شکل username@hostname تامین شود.

note: Translators: This is the tooltip for the domain field in a RDP connection
en: Optional.
fa: اختیاری.

note: Host width
en: _Width:
fa: _پهنا:

note: Translators: This is the tooltip for the width field in a RDP connection
en: Set width of the remote desktop
fa: تنظیم پهنا رومیزی دوردست

note: Host height
en: _Height:
fa: _ارتفاع:

note: Translators: This is the tooltip for the height field in a RDP connection
en: Set height of the remote desktop
fa: تنظیم ارتفاع رومیزی دوردست

en: Port:
fa: درگاه:

en: S_caling
fa: در حال _مقیاس کردن

en: Fit the remote screen into the current window size
fa: صفحه‌ی میزکار دوردست را با اندازه‌ی فعلی پنجره مطابقت بده

en: Scaling
fa: در حال مقیاس کردن

en: _Cancel
fa: _لغو

en: Error connecting to host.
fa: خطا در اتصال به میزبان

note: Translators: This is a description of the SSH protocol. It appears at Connect dialog.
en: Access Unix/Linux terminals
fa: دسترسی به پایانه‌های یونیکس/لینوکس

en: SSH Options
fa: گزینه‌های SSH

note: Translators: 'shared' here is a VNC protocol specific flag. You can translate it, but I think it's better to let it untranslated
en: Bad value for 'shared' flag: %d. It is supposed to be 0 or 1. Ignoring it.
fa: مقدار بد برای پرچم «shared»: %Id. باید مقدار آن 0 یا 1 باشد. درحال نادیده گرفتن مقدار.

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: Enable scaled mode
fa: فعال‌سازی حالت مقیاس شده

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: VNC Options:
fa: گزینه‌های VNC:

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: Show VNC Options
fa: نمایش گزینه‌های VNC

en: Access Unix/Linux, Windows and other remote desktops.
fa: دسترسی به رومیزی‌های لینوکس/یونیکس، ویندوز و سایر رومیزی‌های دوردست.

en: Could not parse the file.
fa: نمی‌توان این پرونده را تجزیه و تحلیل کرد.

note: Translators: Do not translate "Connection". It's the name of a group in the .vnc (.ini like) file.
en: The file is not a VNC one: Missing the group "Connection".
fa: این یک پرونده معتبرِ VNC نمی‌باشد: گروه «connection» پیدا نمی‌شود.

note: Translators: Do not translate "Host". It's the name of a key in the .vnc (.ini like) file.
en: The file is not a VNC one: Missing the key "Host".
fa: این یک پرونده معتبرِ VNC نمی‌باشد: کلید «host» پیدا نمی‌شود.

en: VNC Options
fa: گزینه‌های VNC

note: View only check button View only check button - not fully ready on spice-gtk side
en: _View only
fa: فقط _نمایش

note: Keep ratio check button
en: _Keep aspect ratio
fa: _نسبت ابعاد را ثابت نگهدار

note: JPEG Compression check button
en: _Use JPEG Compression
fa: _استفاده از فشرده‌سازی قالب JPEG

en: This might not work on all VNC servers
fa: این کار ممکن است که روی تمام سرویس دهنده‌های VNC کار نکند

en: Color _Depth:
fa: _عمق رنگ:

en: Use Server Settings
fa: استفاده از تنظیمات کارگزار

en: True Color (24 bits)
fa: رنگ ثابت (۲۴ بیت)

en: High Color (16 bits)
fa: رنگ عالی (۱۶ بیت)

en: Low Color (8 bits)
fa: رنگ پایین (۸ بیت)

en: Ultra Low Color (3 bits)
fa: رنگ خیلی پایین (۳ بیت)

note: Translators: the whole sentence will be: Use Host <hostname> as a SSH tunnel Translators: the whole sentence will be: Use host <hostname> as a SSH tunnel
en: Use h_ost
fa: استفاده از _میزبان

en: hostname or user@hostname
fa: نام میزبان یا نام‌کاربری@نام میزبان (hostname or user@hostname)

en: Supply an alternative port using colon
fa: وارد کردن یک درگاه دیگر با استفاده از کاما

en: For instance: joe@example.com:5022
fa: به عنوان مثال:‌ joe@example.com:5022

note: Translators: the whole sentence will be: Use host <hostname> as a SSH tunnel
en: as a SSH tunnel
fa: به عنوان یک تونل SSH

note: Translators: this is a pattern to open *.vnc files in a open dialog.
en: VNC Files
fa: پرونده‌های VNC

en: Desktop Name:
fa: نام رومیزی

en: Dimensions:
fa: ابعاد

en: Error creating the SSH tunnel
fa: خطا در ساخت تونل SSH

en: Unknown reason
fa: دلیل ناشناخته

note: Translators: %s is a host name or IP address; %u is a code error (number).
en: Authentication method for host %s is unsupported. (%u)
fa: متد تایید هویت برای میزبان %s پشتیبانی نمی‌شود. (%Iu)

en: Authentication unsupported
fa: تایید هویت پشتیبانی نمی‌شود.

en: Authentication error
fa: خطای تایید هویت

en: A username is required in order to access this remote desktop.
fa: یک نام کاربری برای اتصال به این میزکار دوردست مورد نیاز می‌باشد.

en: A password is required in order to access this remote desktop.
fa: یک کلمه عبور برای اتصال به این میزکار دوردست مورد نیاز می‌باشد.

en: _Keep Aspect Ratio
fa: _ثابت نگاه داشتن نسبت ابعاد

en: Keep the screen aspect ratio when using scaling
fa: نسبت ابعاد صفحه را در هنگام مقیاس کردن ثابت نگاه دار

en: Do not send mouse and keyboard events
fa: رویدادهای موشی و صفحه کلید ارسال نشوند

en: _Original size
fa: _اندازه واقعی

en: Adjust the window to the size of the remote desktop
fa: تنظیم اندازه پنجره با اندازه‌ی رومیزی دوردست

en: _Refresh Screen
fa: _نوسازی صفحه‌نمایش

en: Requests an update of the screen
fa: درخواست یک بروزرسانی از صفحه‌نمایش را می‌کند

en: _Send Ctrl-Alt-Del
fa: _ارسال Ctrl-Alt-Del

en: Send Ctrl+Alt+Del to the remote desktop
fa: ارسال Ctrl+Alt+Del به رومیزی دوردست

en: Read only
fa: فقط خواندنی

note: Send Ctrl-alt-del
en: Send Ctrl-Alt-Del
fa: ارسال Ctrl-Alt-Del

en: Scaling is not supported on this installation.
    
    Read the README file (shipped with Vinagre) in order to know how to enable this feature.
fa: مقایس‌بندی در این نوع نصب پشتیبانی نمی‌شود.
    
    لطفا پرونده README (که همراه Vinagre است) را بخوانید تا روش فعال سازی این ویژگی را ببینید.

en: Unable to find a free TCP port
fa: نمی توان یک درگاه آزاد TCP را پیدا کرد

note: Translators: Do not translate "connection". It's the name of a group in the .spice (.ini like) file.
en: The file is not a Spice one: Missing the group "connection".
fa: این پرونده، یک پرونده‌ی spice نیست: گروه «connection» یافت نمی‌شود.

note: Translators: Do not translate "host". It's the name of a key in the .spice (.ini like) file.
en: The file is not a Spice one: Missing the key "host".
fa: این پرونده یک پرونده‌ی Spice نیست: کلید «host» یافت نمی‌شود.

note: Translators: This is a description of the SPICE protocol. It appears at Connect dialog.
en: Access Spice desktop server
fa: دسترسی به کارگزارِ رومیزی Spice

en: SPICE Options
fa: گزینه‌های SPICE

note: Resize guest check button
en: _Resize guest
fa: _تغییر اندازه‌ی مهمان

note: Clipboard sharing check button
en: _Share clipboard
fa: _اشتراک‌گذاری تخته‌گیره

note: Translators: This is the tooltip for the password field in a SPICE connection
en: Optional
fa: اختیاری

note: Translators: this is a pattern to open *.spice files in a open dialog.
en: Spice Files
fa: پرونده‌های Spice

en: Resize the screen guest to best fit
fa: تغییر اندازه صفحه مهمان به بهترین اندازه‌ی ممکن

en: Automatically share clipboard between client and guest
fa: تخته‌گیره را بطور خودکار بین کارگیر و مهمان به اشتراک بگذار

en: Error while initializing bookmarks: %s
fa: خطا در هنگام مقدار دهی اولیه نشانک‌ها: %s

en: Unknown error
fa: خطای ناشناخته

en: Error while initializing bookmarks: The file seems to be empty
fa: خطا در هنگام مقدار دهی اولیه نشانک‌ها: به نظر می‌رسد که پرونده خالی است

en: Error while initializing bookmarks: The file is not a vinagre bookmarks file
fa: خطا در هنگام مقدار دهی اولیه نشانک‌ها: پرونده، یک پرونده‌ی معتبر برای نشانک‌های vinagre نیست

en: Error while saving bookmarks: Failed to create the XML structure
fa: خطا در هنگام ذخیره‌سازی نشانک‌ها: ساخت ساختارِ XML شکست خورد

en: Error while saving bookmarks: Failed to initialize the XML structure
fa: خطا در هنگام ذخیره‌سازی نشانک‌ها: مقدار دهی اولیه ساختارِ XML شکست خورد

en: Error while saving bookmarks: Failed to finalize the XML structure
fa: خطا در هنگام ذخیره‌سازی نشانک‌ها: نهایی کردن ساختارِ XML شکست خورد

en: Error while saving bookmarks: %s
fa: خطا در هنگام ذخیره‌سازی نشانک‌ها: %s

en: Error while migrating bookmarks: Failed to create the XML structure
fa: خطا هنگام انتقال نشانک‌ها: ساخت ساختارِ XML شکست خورد

en: Error while migrating bookmarks: Failed to initialize the XML structure
fa: خطا هنگام انتقال نشانک‌ها: مقدار دهی اولیه ساختارِ XML شکست خورد

en: Error while migrating bookmarks: Failed to finalize the XML structure
fa: خطا هنگام انتقال نشانک‌ها: نهایی کردن ساختارِ XML شکست خورد

en: Error while migrating bookmarks: %s
fa: خطا هنگام انتقال نشانک‌ها: %s

en: Error while migrating bookmarks: VNC plugin is not activated
fa: خطا هنگام انتقال نشانک‌ها: افزونه‌ی VNC فعال نشده است

en: Failed to create the directory
fa: ساخت شاخه شکست خورد

en: Migrating the bookmarks file to the new format. This operation is only supposed to run once.
fa: در حال انتقال پرونده‌ی نشانک‌ها به قالب جدید. این کار فقط یک بار باید اجرا شود.

en: Error opening old bookmarks file: %s
fa: خطا در باز کردن پرونده‌های قدیمی نشانک: %s

en: Migration cancelled
fa: انتقال لغو شد

en: Could not remove the old bookmarks file
fa: نمی‌توان پرونده‌های قدیمی نشانک را پاک کرد

en: Root Folder
fa: پوشه‌ی ریشه

en: Invalid name for this folder
fa: نام نامعتبر برای این پوشه

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
fa: نام «%s» قبلا در این پوشه استفاده شده است. لطفا از نام دیگری استفاده کنید.

en: Invalid name for this item
fa: نام نامعتبر برای این مورد

note: Translators: %s is a protocol name, like VNC or SSH
en: (Protocol: %s)
fa: (پروتکل: %s)

note: Translators: %s is a bookmark entry name
en: Are you sure you want to remove %s from bookmarks?
fa: آیا از پاک کردنِ %s از نشانک‌ها اطمینان دارید؟

en: Remove Folder?
fa: حذف پوشه؟

en: Note that all its subfolders and bookmarks will be removed as well.
fa: توجه نمایید که تمام زیر شاخه‌ها و نشانک‌های آن هم پاک خواهند شد.

en: Remove Item?
fa: مورد پاک شود؟

en: Error removing bookmark: Entry not found
fa: خطا در حذف نشانک: ورودی یافت نشد

en: New Folder
fa: پوشه جدید

en: Error while saving preferences: %s
fa: خطا هنگام ذخیره‌سازی ترجیحات: %s

en: Choose the file
fa: پرونده را انتخاب کنید

en: There are no supported files
fa: هیچ پرونده‌ی پشتیبانی شده‌ای وجود ندارد

en: None of the active plugins support this action. Activate some plugins and try again.
fa: هیچکدام از افزونه‌های فعال شده این کنش را پشتیبانی نمی‌کنند. تعدادی از افزونه‌ها را فعال و مجددا تلاش کنید.

en: The following file could not be opened: | The following files could not be opened:
fa[0]: پرونده‌ی زیر نمی‌تواند باز شود:
fa[1]: پرونده‌های زیر نمی‌توانند باز شوند:

en: Could not get the active protocol from the protocol list.
fa: نمی‌توان پروتکل فعال را از فهرست پروتکل‌ها دریافت کرد.

en: Error while saving history file: %s
fa: خطا در هنگام ذخیره‌سازی پرونده‌ی تاریخچه: %s

en: Choose a Remote Desktop
fa: یک رومیزی دوردست انتخاب کنید

en: The protocol %s is not supported.
fa: از پروتکل %s پشتیبانی نمی‌شود.

en: Could not open the file.
fa: نمی‌توان پرونده را باز کرد.

en: The file was not recognized by any of the plugins.
fa: پرونده توسط هیچ کدام از افزونه‌ها شناسایی نشد.

note: Setup command line options
en: - Remote Desktop Viewer
fa: - نمایشگر رومیزی دوردست

en: Failed to resolve avahi hostname: %s
fa: تشخیص نام میزبان avahi شکست خورد: %s

en: The service %s was already registered by another plugin.
fa: سرویس %s قبلا توسط یک افزونه‌ی دیگر ثبت شده بود.

en: Failed to add mDNS browser for service %s.
fa: اضافه کردن مرورگر mDNS برای سرویسِ %s با شکست مواجه شد.

note: Translators: "Browse for hosts" means the ability to find/locate some remote hosts [with the VNC service enabled] in the local network
en: Failed to browse for hosts: %s
fa: شکست در مرور میزبان‌ها: %s

en: Failed to initialize mDNS browser: %s
fa: مقداردهی اولیه مرورگر mDNS شکست خورد: %s

note: Translators: %s is a host name or IP address.
en: Connection to host %s was closed.
fa: اتصال به میزبان %s بسته بود.

en: Connection closed
fa: اتصال بسته شده است

note: Translators: %s is a host name or IP address.
en: Authentication for host %s has failed
fa: تایید هویت برای میزبان %s با شکست مواجه شده است

en: Authentication failed
fa: تایید هویت شکست خورد

en: Connecting…
fa: در حال اتصال...

en: Close connection
fa: بستن اتصال

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: Specify geometry of the main Vinagre window
fa: مشخص کردن مکان پنجره‌ی اصلی Vinagre

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: Open Vinagre in fullscreen mode
fa: باز کردن Vinagre در حالت تمام‌صفحه

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: Create a new toplevel window in an existing instance of Vinagre
fa: ساخت یک پنجره اصلی جدید در نمونه فعلی Vinagre

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: Open a file recognized by Vinagre
fa: باز کردن یک پرونده‌ی قابل شناسایی توسط Vinagre

en: filename
fa: نام پرونده

en: Show help
fa: نمایش راهنما

en: Invalid argument %s for --geometry
fa: آرگومان نامعتبر %s برای --geometry

en: The following error has occurred: | The following errors have occurred:
fa[0]: خطای مقابل رخ داده است:
fa[1]: خطاهای زیر رخ داده‌اند:

en: Cannot initialize preferences manager.
fa: نمی‌توان مدیر ترجیحات را مقداردهی اولیه کرد.

en: On the port %d
fa: روی درگاه %Id

en: Error activating reverse connections
fa: خطا در فعال‌سازی اتصال‌های معکوس

en: The program could not find any available TCP ports starting at 5500. Is there any other running program consuming all your TCP ports?
fa: برنامه نمی‌تواند هیچ گونه درگاه TC در دسترسی که از ۵۵۰۰ شروع شود را پیدا کند. آیا هیچ برنامه دیگری در حال اجرا وجود دارد که از تمام درگاه‌های TCP استفاده کند؟

en: Timed out when logging into SSH host
fa: زمان ورود به میزبان SSH تمام شد

en: Unable to spawn ssh program
fa: نمی‌توان برنامه ssh را spawn کرد

en: Unable to spawn ssh program: %s
fa: نمی‌توان برنامه ssh را spawn کرد: %s

en: Timed out when logging in
fa: زمان جهت ورود تمام شد

en: Permission denied
fa: دسترسی رد شد

en: Password dialog canceled
fa: محاوره‌ی درخواست رمز عبور لغو شد

en: Could not send password
fa: نمی‌توان رمز عبور را ارسال کرد

en: Log In Anyway
fa: در هر حال وارد شو

en: Cancel Login
fa: لغو ورود

en: The identity of the remote host (%s) is unknown.
    This happens when you log in to a host the first time.
    
    The identity sent by the remote host is %s. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
fa: هویت میزبان (%s) نامشخص است.
    این زمانی که برای بار اول به میزبان متصل می‌شوید اتفاق می‌افتد.
    
    هویت ارسال شده توسط میزبان دوردست %s است. اگر شما کاملا مطمئن هستید می‌توانید ادامه دهید، با مدیر سیستم تماس بگیرید.

en: Login dialog canceled
fa: محاوره‌ی ورود لغو شد

en: Can't send host identity confirmation
fa: نمی‌توان تاییدِ اطلاعاتِ هویتی میزبان را ارسال کرد

note: Login succeed, save password in keyring
en: Secure shell password: %s
fa: گذرواژه پوسته امن: %s

en: Error saving the credentials on the keyring.
fa: خطا در ذخیره گواهی‌نامه‌ها در دسته‌کلید

en: Hostname not known
fa: نام میزبان شناخته شده نیست

en: No route to host
fa: هیچی مسیری به میزبان وجود ندارد

en: Connection refused by server
fa: اتصال توسط کارگزار رد شد

en: Host key verification failed
fa: تایید کلید میزبان شکست خورد

en: Unable to find a valid SSH program
fa: نمی‌توان یک برنامه‌ی معتبر SSH پیدا کرد

en: Disconnect
fa: قطع اتصال

note: Translators: Pressing this button will minimize Vinagre
en: Minimize window
fa: کمینه کردن پنجره

en: Leave fullscreen
fa: خروج از تمام‌صفحه

en: Error saving recent connection.
fa: خطا در هنگام ذخیره‌ی اتصالِ اخیر.

en: Remote desktop password for %s
fa: گذرواژه رومیزی دوردست برای %s

en: Could not get a screenshot of the connection.
fa: نمی‌توان یک عکس از اتصال گرفت.

en: Save Screenshot
fa: ذخیره عکس‌صفحه

en: Screenshot of %s at %s
fa: عکس صفحه‌ی %s در %s

en: Error saving screenshot
fa: خطا در ذخیره‌ی عکس صفحه

en: Impossible to get service property: %s
fa: دریافت مشخصه‌ی سرویس غیر ممکن است: %s

en: Impossible to create the connection: %s
fa: ساخت اتصال غیر ممکن است: %s

en: Impossible to accept the stream tube: %s
fa: پذیرش مجرای جریان ناممکن است: %s

note: Translators: this is an error message when we fail to get the name of an empathy/telepathy buddy. %s will be replaced by the actual error message.
en: Impossible to get the contact name: %s
fa: دریافت نام آشنا غیر ممکن است: %s

en: Impossible to get the avatar: %s
fa: دریافت آواتار غیر ممکن است: %s

en: %s wants to share their desktop with you.
fa: %s میخواهد رومیزی خود را با شما به اشتراک بگذارد.

en: Desktop sharing invitation
fa: دعوتنامه‌ی اشتراک گذاری رومیزی

note: Toplevel
en: _Remote
fa: _دوردست

en: _Edit
fa: _ویرایش

en: _View
fa: _نما

en: _Bookmarks
fa: _نشانک‌ها

en: _Help
fa: _راهنما

en: Connect to a remote desktop
fa: اتصال به یک رومیزی دوردست

en: Open a .VNC file
fa: باز کردن یک پرونده‌ی .VNC

note: Translators: "Reverse" here is an adjective, not a verb.
en: _Reverse Connections…
fa: _اتصال‌های معکوس...

en: Configure incoming VNC connections
fa: پیکربندی اتصال‌‌های ورودی VNC

en: Quit the program
fa: خروج از برنامه

note: Help menu
en: _Contents
fa: _آشناها

en: Open the Vinagre manual
fa: راهنمای کاربری Vinagre را باز کن

en: About this application
fa: درباره این برنامه

en: _Keyboard shortcuts
fa: _میانبرهای صفحه‌کلید

en: Enable keyboard shortcuts
fa: فعال‌سازی میانبر‌های صفحه‌کلید

en: _Toolbar
fa: _نوار ابزار

en: Show or hide the toolbar
fa: نمایش/مخفی‌سازی نوار ابزار

en: _Statusbar
fa: _نوار وضعیت

en: Show or hide the statusbar
fa: نمایش/مخفی‌سازی نوار وضعیت

en: Disconnect the current connection
fa: قطع ارتباطِ اتصال فعلی

en: Disconnect All
fa: قطع اتصال همه

en: Disconnect all connections
fa: قطع همه‌ی اتصال‌ها

note: Bookmarks menu
en: _Add Bookmark
fa: _اضافه کردن نشانک

en: Add the current connection to your bookmarks
fa: اضافه کردن اتصال فعلی به نشانک‌های شما

note: Remote menu
en: _Take Screenshot
fa: _گرفتن عکس‌صفحه

en: Take a screenshot of the current remote desktop
fa: گرفتن یک عکس‌صفحه از رومیزی دوردست فعلی

en: View the current remote desktop in fullscreen mode
fa: نمایش رومیزی دوردست فعلی را در حالت تمام‌صفحه

en: An error occurred
fa: یک خطا رخ داد

en: Vinagre failed to open a UI file, with the error message:
fa: باز کردن پرونده‌ی UI با خطا شکست خورد:

en: Please check your installation.
fa: لطفا نصب را بررسی نمایید.

en: Error loading UI file
fa: خطا در هنگام بار کردن پرونده‌ی UI

note: Translators: %s is a protocol, like VNC or SSH
en: %s authentication is required
fa: تایید هویت %s مورد نیاز است

en: Error showing help
fa: خطا در هنگام نمایش راهنما

en: Could not merge UI XML file: %s
fa: نمی‌توان پرونده‌ی UI XML را ترکیب کرد: %s

en: _Recent Connections
fa: _اتصال‌های اخیر

note: Translators: This is server:port, a statusbar tooltip when mouse is over a bookmark item on menu
en: Open %s:%d
fa: باز کن: %s:%Id

en: Vinagre disables keyboard shortcuts by default, so that any keyboard shortcuts are sent to the remote desktop.
    
    This message will appear only once.
fa: برنامه Vinagre میان‌برهای صفحه‌کلید را بطور پیش‌فرض غیرفعال می‌کند، تا میان‌برهای صفحه‌کلید به رومیزی دوردست ارسال شود.
    
    این پیام فقط یکبار نمایش داده می‌شود.

en: Enable shortcuts
fa: فعال‌سازی میانبرها

en: Error while creating the file %s: %s
fa: خطا هنگام ساخت پرونده‌ی %s: %s
