vinagre gnome-2-30 - en to kk translation catalogue (150 entries)

note: Both taken from the desktop file.
en: Remote Desktop Viewer
kk: Қашықтағы жұмыс үстелдер шолушысы

en: Access remote desktops
kk: Қашықтағы жұмыс үстелдеріне қатынау

en: Vinagre shows remote Windows, Mac OS X and Linux desktops.
kk: Vinagre Windows, Mac OS X және Linux қашықтағы жұмыс үстелдерін көрсетеді.

en: Vinagre is a remote desktop viewer for the GNOME desktop
kk: Vinagre - GNOME ортасы үшін қашықтағы жұмыс үстелдерін шолушысы

note: This is a button label, in the authentication dialog
en: _Authenticate
kk: _Аутентификация

en: Authentication is required
kk: Аутентификация керек

en: Host:
kk: Хост:

en: _Username:
kk: _Пайдаланушы аты:

en: _Password:
kk: _Пароль:

en: _Domain:
kk: _Домен:

en: Bookmarks
kk: Бетбелгілер

en: Connection
kk: Байланыс

note: Translators: This is the name of a bookmark. It appears in the add/edit bookmark dialog.
en: _Name:
kk: _Аты:

en: _Host:
kk: Х_ост:

en: Options
kk: Опциялар

en: _Full screen
kk: Тол_ық экран

en: Folder
kk: Бума

en: Bookmark Folder
kk: Бетбелгілер бумасы

en: Parent Folder
kk: Аталық бумасы

note: Subject of the certificate.
en: Subject:
kk: Тақырыбы:

note: Issuer of the certificate.
en: Issuer:
kk: Шығарған:

en: Connect
kk: Байланысу

en: Choose a remote desktop to connect to
kk: Байланысу үшін қашықтағы жұмыс үстелін таңдаңыз

en: _Protocol:
kk: _Хаттама:

en: Select a remote desktop protocol for this connection
kk: Бұл байланыс үшін қашықтағы жұмыс үстел хаттамасын таңдаңыз

en: Search for remote hosts on the network
kk: Қашықтағы жұмыс үстелдерін желіден іздеу

en: Connection options
kk: Байланыс опциялары

en: _Fullscreen
kk: Тол_ық экран

en: Enable fullscreen mode for this connection
kk: Бұл байланысты толық экранды қылу

en: Reverse Connections
kk: Кері байланыстар

en: By activating reverse connections you can access remote desktops that are behind a firewall. The remote side is supposed to initiate the connection with you. For further information, read the help.
kk: Кері байланыстарды белсендіру арқылы сіз желілік экрандар артында орналасқан қашықтағы жұмыс үстелдеріне байланыса аласыз. Қашықтағы жақ сізбен байланысты орнатуды бастау керек. Көбірек білу үшін, көмекті оқыңыз.

en: _Enable Reverse Connections
kk: Кері байланыстарды іск_е қосу

note: Translators: this is the reverse connection mode. "Always enabled" means it will be enabled by default in the program startup. You can see this string in the dialog Remote->Reverse connections.
en: _Always Enabled
kk: Әрқ_ашан да іске қосулы

en: This desktop is reachable through the following IP address(es):
kk: Бұл жұмыс үстелі келесі IP адрес(тер) бойынша қолжетерлік:

en: Connectivity
kk: Байланысу

en: Remote Desktop (VNC) file
kk: Қашықтағы жұмыс үстел (VNC) файлы

en: Remote Desktop Connection
kk: Қашықтағы жұмыс үстел байланысы

note: Translators: This is a description of the RDP protocol. It appears in the Connect dialog.
en: Access MS Windows remote desktops
kk: MS Windows қашықтағы жұмыс үстелдеріне қатынау

en: RDP Options
kk: RDP опциялары

note: Scaling check button
en: _Scaling
kk: _Масштабтау

note: Translators: This is the tooltip for the domain field in a RDP connection
en: Optional.
kk: Қосымша түрде.

note: Host width
en: _Width:
kk: _Ені:

note: Translators: This is the tooltip for the width field in a RDP connection
en: Set width of the remote desktop
kk: Қашықтағы жұмыс үстел енін орнату

note: Host height
en: _Height:
kk: _Биіктігі:

note: Translators: This is the tooltip for the height field in a RDP connection
en: Set height of the remote desktop
kk: Қашықтағы жұмыс үстел биіктігін

en: Port:
kk: Порт:

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: Error connecting to host.
kk: Торапқа байланысу сәтсіз аяқталды.

note: Translators: This is a description of the SSH protocol. It appears at Connect dialog.
en: Access Unix/Linux terminals
kk: Unix/Linux терминалдарына қатынау

en: SSH Options
kk: SSH опциялары

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: VNC Options:
kk: VNC опциялары:

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: Show VNC Options
kk: VNC опцияларын көрсету

en: Access Unix/Linux, Windows and other remote desktops.
kk: Unix/Linux, Windows және басқа да қашықтағы жұмыс үстелдеріне қатынау.

en: Could not parse the file.
kk: Файлды талдау мүмкін емес.

en: VNC Options
kk: VNC опциялары

note: View only check button View only check button - not fully ready on spice-gtk side
en: _View only
kk: Т_ек қарау

note: Keep ratio check button
en: _Keep aspect ratio
kk: Жақтар арақатынасын сақ_тап отыру

note: JPEG Compression check button
en: _Use JPEG Compression
kk: JPEG сығуын қ_олдану

en: Use Server Settings
kk: Сервер баптауларын қолдану

note: Translators: this is a pattern to open *.vnc files in a open dialog.
en: VNC Files
kk: VNC файлдары

en: Desktop Name:
kk: Жұмыс үстел атауы:

en: Dimensions:
kk: Өлшемдері:

en: Unknown reason
kk: Себебі белгісіз

en: Authentication error
kk: Аутентификация қатесі

en: _Original size
kk: Баста_пқы өлшемі

en: _Send Ctrl-Alt-Del
kk: Ctrl-Alt-Del жі_беру

en: Read only
kk: Тек оқу

note: Send Ctrl-alt-del
en: Send Ctrl-Alt-Del
kk: Ctrl-Alt-Del жіберу

en: SPICE Options
kk: SPICE опциялары

note: Translators: This is the tooltip for the password field in a SPICE connection
en: Optional
kk: Қосымша

note: Translators: this is a pattern to open *.spice files in a open dialog.
en: Spice Files
kk: Spice файлдары

en: Unknown error
kk: Белгісіз қате

en: Root Folder
kk: Түбірлік бума

note: Translators: %s is a protocol name, like VNC or SSH
en: (Protocol: %s)
kk: (Хаттама: %s)

en: Remove Folder?
kk: Буманы өшіру керек пе?

en: Remove Item?
kk: Элементті өшіру керек пе?

en: New Folder
kk: Жаңа бума

en: Choose the file
kk: Файлды таңдау

en: There are no supported files
kk: Қолдауы бар файлдар табылмады

en: The following file could not be opened: | The following files could not be opened:
kk[0]: Келесі файл(дар)ды ашу мүмкін емес:

en: The protocol %s is not supported.
kk: %s хаттамасына қолдау жоқ

en: Could not open the file.
kk: Файлды ашу мүмкін емес.

note: Setup command line options
en: - Remote Desktop Viewer
kk: - қашықтағы жұмыс үстелдер шолушысы

note: Translators: %s is a host name or IP address.
en: Connection to host %s was closed.
kk: %s торабымен байланыс үзілді.

en: Connection closed
kk: Байланыс үзілді

note: Translators: %s is a host name or IP address.
en: Authentication for host %s has failed
kk: %s торабы үшін аутентификация сәтсіз

en: Authentication failed
kk: Аутентификация сәтсіз

en: Connecting…
kk: Байланысу…

en: Close connection
kk: Байланысты үзу

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: Specify geometry of the main Vinagre window
kk: Vinagre қолданбасының өлшемдерін анықтау

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: Open Vinagre in fullscreen mode
kk: Vinagre қолданбасын толық экранды режимінде ашу

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: Open a file recognized by Vinagre
kk: Vinagre танитын файлды ашу

en: filename
kk: файл аты

en: Show help
kk: Көмекті көрсету

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: [server:port]
kk: [сервер:порт]

en: On the port %d
kk: Порт нөмірі: %d

en: Error activating reverse connections
kk: Кері байланыстарды белсендіру сәтсіз аяқталды

en: Permission denied
kk: Рұқсаты жоқ

en: Password dialog canceled
kk: Пароль сұхбат терезесінен бас тартылды

en: Could not send password
kk: Парольді жіберу мүмкін емес

en: Log In Anyway
kk: Сонда да кіру

en: Cancel Login
kk: Кіруді

note: Login succeed, save password in keyring
en: Secure shell password: %s
kk: Қауіпсіз қоршам паролі: %s

en: Hostname not known
kk: Торап аты белгісіз

en: No route to host
kk: Торапқа дейін бағдар жоқ

en: Connection refused by server
kk: Сервер байланысты тайдырды

en: Host key verification failed
kk: Торап кілтін растау сәтсіз

en: Unable to find a valid SSH program
kk: Дұрыс SSH қолданбасы табылмады

en: Disconnect
kk: Байланысты үзу

en: Leave fullscreen
kk: Толық экраннан шығу

en: Error saving recent connection.
kk: Соңғы байланысты сақтау қатесі.

en: Save Screenshot
kk: Скриншотты сақтау

en: Error saving screenshot
kk: Скриншотты сақтау қатесі

note: Toplevel
en: _Remote
kk: Қа_шықтағы

en: _Edit
kk: Тү_зету

en: _View
kk: _Түрі

en: _Bookmarks
kk: Б_етбелгілер

en: _Help
kk: _Көмек

en: Connect to a remote desktop
kk: Қашықтағы жұмыс үстеліне байланысу

en: Open a .VNC file
kk: .VNC файлын ашу

note: Translators: "Reverse" here is an adjective, not a verb.
en: _Reverse Connections…
kk: _Кері байланыстар…

en: Configure incoming VNC connections
kk: Кіріс VNC байланыстарын баптау

en: Quit the program
kk: Бағдарламаны жабу

note: Help menu
en: _Contents
kk: Құра_масы

en: Open the Vinagre manual
kk: Vinagre нұсқаулығын ашу

en: About this application
kk: Бұл қолданба туралы

en: _Keyboard shortcuts
kk: П_ернетақта жарлықтары

en: Enable keyboard shortcuts
kk: Пернетақта жарлықтарын іске қосу

en: _Toolbar
kk: _Панель

en: Show or hide the toolbar
kk: Саймандар панелін көрсету не жасыру

en: _Statusbar
kk: Қалы_п-күй жолағы

en: Show or hide the statusbar
kk: Қалып-күй панелін көрсету не жасыру

en: Disconnect the current connection
kk: Ағымдағы байланысты үзу

en: Disconnect All
kk: Барлық байланыстарды үзу

en: Disconnect all connections
kk: Барлық байланыстарды үзу

note: Bookmarks menu
en: _Add Bookmark
kk: Б_етбелгілерге қосу

en: Add the current connection to your bookmarks
kk: Ағымдағы байланысты бетбелгілерге қосу

note: Remote menu
en: _Take Screenshot
kk: Скриншотты _түсіру

en: Take a screenshot of the current remote desktop
kk: Ағымдағы қашықтағы жұмыс үстелінің скриншотын түсіру

en: View the current remote desktop in fullscreen mode
kk: Ағымдағы қашықтағы жұмыс үстелін толық экранды қылу

en: An error occurred
kk: Қате орын алды

en: Please check your installation.
kk: Орнатуыңызды тексеріңіз.

en: Error loading UI file
kk: UI файлын жүктеу қатесі

note: Translators: %s is a protocol, like VNC or SSH
en: %s authentication is required
kk: %s аутентификациясы керек

en: Error showing help
kk: Көмекті көрсету қатесі

en: _Recent Connections
kk: С_оңғы байланыстар

note: Translators: This is server:port, a statusbar tooltip when mouse is over a bookmark item on menu
en: Open %s:%d
kk: OpАшуen %s:%d

en: Vinagre disables keyboard shortcuts by default, so that any keyboard shortcuts are sent to the remote desktop.
    
    This message will appear only once.
kk: Vinagre үнсіз келісім бойынша пернетақта жарлықтарын сөндіреді, яғни, барлық пернетақта жарлықтары қашықтағы жұмыс үстеліне жіберіледі.
    
    Бұл хабарлама тек бір рет көрсетіледі.

en: Enable shortcuts
kk: Жарлықтарды іске қосу

en: Error while creating the file %s: %s
kk: %s файлын жасау кезінде қате кетті: %s
