vinagre - en to lt translation catalogue (269 entries)

en: Whether we should leave other clients connected
lt: Ar palikti kitus klientus prijungtus

en: When connecting to a host, the client can say to the server to leave other clients connected or to drop the existent connections. Set the value to true to share the desktop with the other clients.
lt: Jungiantis prie serverio, klientas gali paprašyti atjungti kitus klientus arba palikti juos prijungtus.  Nustatykite „ŧrue“, jei norite dalintis darbalaukiu su kitais klientais.

en: Whether we should show tabs even when there is only one active connection
lt: Ar rodyti korteles, kai yra tik vienas aktyvus ryšys

en: Set to "true" to always show the tabs. Set to "false" to only show the tabs when there is more than one active connection.
lt: Nustatykite į teigiamą, jei norite, kad kortelės visada būtų rodomos. Nustatykite į neigiamą, jei norite matyti korteles tik tada, kai yra daugiau negu vienas aktyvus ryšys.

en: Whether we should show the menu accelerators (shortcut keys)
lt: Ar rodyti meniu akceleratorius (sparčiuosius klavišus)

en: Set to "false" to disable menu shortcuts. Set to "true" to enable them. Note that if they are enabled, those keys will be intercepted by the menu and will not be sent to the remote host.
lt: Nustatykite į neigiamą, jei norite išjungti meniu sparčiuosius klavišus. Nustatykite į teigiamą, jei norite juos įjungti. Jei šie klavišai įjungti, juos perims vietinis langas ir paspaudimai nebus perduoti nutolusiam kompiuteriui.

en: Maximum number of history items in connect dialog
lt: Maksimalus retrospektyvos įrašų skaičius prisijungimo dialoge

en: Specifies the maximum number of items in the host dropdown entry.
lt: Nustato maksimalų siūlomų elementų skaičių kompiuterio pasirinkimo lauke.

en: Whether we should start the program listening for reverse connections
lt: Ar programa turėtų būti paleista klausanti atvirkštinių ryšių

en: Set to "true" to always start the program listening for reverse connections.
lt: Nustatykite į teigiamą, jei norite, kad programa visada klausytųsi atvirkštinių ryšių.

note: Both taken from the desktop file.
en: Remote Desktop Viewer
lt: Nutolusių darbalaukių rodymo programa

en: Access remote desktops
lt: Junkitės prie nutolusių darbalaukių

en: Vinagre shows remote Windows, Mac OS X and Linux desktops.
lt: Vinagre rodo nutolusius Windows, Max OS X bei Linux darbalaukius.

en: It uses the VNC, RDP and SPICE protocols, and can even be used to connect to SSH servers.
lt: Ji naudoja VNC, RDP ir SPICE protokolus bei gali būti naudojama prisijungimui prie SSH serverių.

en: Vinagre is a remote desktop viewer for the GNOME desktop
lt: Vinagre yra nutolusių darbalaukių rodymo programa GNOME aplinkai

note: This is a button label, in the authentication dialog
en: _Authenticate
lt: _Nustatyti tapatybę

en: Authentication is required
lt: Reikia nustatyti tapatybę

en: Host:
lt: Kompiuteris:

en: _Username:
lt: Naudotojo _vardas:

en: _Password:
lt: _Slaptažodis:

en: _Domain:
lt: _Domenas:

en: _Remember this credential
lt: _Atsiminti šį kredencialą

en: Store the login credential in GNOME Keyring
lt: Įrašyti įgaliojimus į GNOME raktinę

en: Bookmarks
lt: Žymelės

en: Connection
lt: Ryšys

note: Translators: This is the name of a bookmark. It appears in the add/edit bookmark dialog.
en: _Name:
lt: _Vardas:

en: _Host:
lt: _Kompiuteris:

en: Options
lt: Parametrai

en: _Full screen
lt: _Visame ekrane

en: Folder
lt: Aplankas

en: Bookmark Folder
lt: Žymelių aplankas

en: Parent Folder
lt: Aukštesnysis aplankas

en: Certificate Verification
lt: Liudijimo tikrinimas

en: The remote host has changed its certificate.
    Do you trust the new certificate?
lt: Nutolęs kompiuteris pakeitė savo liudijimą.
    Ar pasitikite naujuoju liudijimu?

note: Subject of the certificate.
en: Subject:
lt: Subjektas:

note: Issuer of the certificate.
en: Issuer:
lt: Išdavė:

note: Fingerprint of the new certificate.
en: New fingerprint:
lt: Naujas piršto atspaudas:

note: Fingerprint of the old certificate.
en: Old fingerprint:
lt: Senas piršto atspaudas:

en: The below certificate could not be verified.
    Do you trust the certificate?
lt: Žemiau esančio liudijimo negalima patikrinti.
    Ar pasitikite liudijimu?

note: Fingerprint of the certificate.
en: Fingerprint:
lt: Piršo atspaudas:

en: Connect
lt: Prisijungti

en: Choose a remote desktop to connect to
lt: Pasirinkite nutolusį darbalaukį

en: _Protocol:
lt: _Protokolas:

en: Select a remote desktop protocol for this connection
lt: Pasirinkite nutolusio darbalaukio protokolą šiam ryšiui

en: Search for remote hosts on the network
lt: Ieškoti nutolusių kompiuterių tinkle

en: Connection options
lt: Ryšio parametrai

en: _Fullscreen
lt: _Visame ekrane

en: Enable fullscreen mode for this connection
lt: Leisti viso ekrano veikseną šiam ryšiui

en: Reverse Connections
lt: Atvirkštieji ryšiai

en: By activating reverse connections you can access remote desktops that are behind a firewall. The remote side is supposed to initiate the connection with you. For further information, read the help.
lt: Aktyvuodami atvirkštinius ryšius galite gauti prieigą prie kompiuterių, esančių už užkardos. Nutolęs kompiuteris turėtų inicijuoti ryšį su jumis. Daugiau informacijos galite rasti žinyne.

en: _Enable Reverse Connections
lt: _Įjungti atvirkštinius ryšius

note: Translators: this is the reverse connection mode. "Always enabled" means it will be enabled by default in the program startup. You can see this string in the dialog Remote->Reverse connections.
en: _Always Enabled
lt: _Visada įjungta

en: This desktop is reachable through the following IP address(es):
lt: Šį darbalaukį galima pasiekti šiuo (-iais) IP adresu (-ais):

en: Connectivity
lt: Ryšiai

en: Remote Desktop (VNC) file
lt: Nutolusio darbalaukio (VNC) failas

en: Remote Desktop Connection
lt: Prisijungimas prie nutolusio darbalaukio

note: Translators: This is a description of the RDP protocol. It appears in the Connect dialog.
en: Access MS Windows remote desktops
lt: Junkitės prie nutolusių MS Windows darbalaukių

en: RDP Options
lt: RDP parametrai

note: Scaling check button
en: _Scaling
lt: _Mastelis

note: Translators: This is the tooltip for the username field in a RDP connection Translators: This is the tooltip for the username field in a SSH connection
en: Optional. If blank, your username will be used. Also, it can be supplied in the Host field above, in the form username@hostname.
lt: Neprivaloma. Jei tuščia, bus naudojamas jūsų naudotojo vardas. Be to, jį galima nurodyti aukščiau esančiame laukelyje „Kompiuteris“ tokia forma: naudotojovardas@kompiuteriovardas.

note: Translators: This is the tooltip for the domain field in a RDP connection
en: Optional.
lt: Neprivaloma.

note: Host width
en: _Width:
lt: _Plotis:

note: Translators: This is the tooltip for the width field in a RDP connection
en: Set width of the remote desktop
lt: Nustatyti nutolusio darbalaukio plotį

note: Host height
en: _Height:
lt: _Aukštis:

note: Translators: This is the tooltip for the height field in a RDP connection
en: Set height of the remote desktop
lt: Nustatyti nutolusio darbalaukio aukštį

en: Port:
lt: Prievadas:

en: S_caling
lt: _Mastelis

en: Fit the remote screen into the current window size
lt: Pritaiko nutolusį ekraną prie esamo lango dydžio

en: Scaling
lt: Mastelis

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: Error connecting to host.
lt: Klaida jungiantis prie kompiuterio.

note: Translators: This is a description of the SSH protocol. It appears at Connect dialog.
en: Access Unix/Linux terminals
lt: Prisijungti prie Unix/Linux terminalų

en: SSH Options
lt: SSH parametrai

note: Translators: 'shared' here is a VNC protocol specific flag. You can translate it, but I think it's better to let it untranslated
en: Bad value for 'shared' flag: %d. It is supposed to be 0 or 1. Ignoring it.
lt: Netinkama „bendrintos“ gairelės reikšmė: %d. Turėtų būti 0 arba 1. Ignoruojama.

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: Enable scaled mode
lt: Įjungti mastelio keitimo veikseną

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: VNC Options:
lt: VNC parametrai:

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: Show VNC Options
lt: Rodyti VNC parametrus

en: Access Unix/Linux, Windows and other remote desktops.
lt: Prisijungti prie Unix/Linux, Windows ir kitų darbalaukių.

en: Could not parse the file.
lt: Nepavyko apdoroti failo.

note: Translators: Do not translate "Connection". It's the name of a group in the .vnc (.ini like) file.
en: The file is not a VNC one: Missing the group "Connection".
lt: Tai ne VNC failas: nėra grupės „Connection“.

note: Translators: Do not translate "Host". It's the name of a key in the .vnc (.ini like) file.
en: The file is not a VNC one: Missing the key "Host".
lt: Tai ne VNC failas: nėra rakto „Host“.

en: VNC Options
lt: VNC parametrai

note: View only check button View only check button - not fully ready on spice-gtk side
en: _View only
lt: _Tik rodymas

note: Keep ratio check button
en: _Keep aspect ratio
lt: _Išsaugoti proporciją

note: JPEG Compression check button
en: _Use JPEG Compression
lt: _Naudoti JPEG glaudinimą

en: This might not work on all VNC servers
lt: Tai gali veikti ne visuose VNC serveriuose

en: Color _Depth:
lt: Spalvų _gylis:

en: Use Server Settings
lt: Naudoti serverio nustatymus

en: True Color (24 bits)
lt: Tikrosios spalvos (24 bitai)

en: High Color (16 bits)
lt: Daug spalvų (16 bitų)

en: Low Color (8 bits)
lt: Mažai spalvų (8 bitai)

en: Ultra Low Color (3 bits)
lt: Labai mažai spalvų (3 bitų)

note: Translators: the whole sentence will be: Use Host <hostname> as a SSH tunnel Translators: the whole sentence will be: Use host <hostname> as a SSH tunnel
en: Use h_ost
lt: Naudoti _kompiuterį

en: hostname or user@hostname
lt: kompiuterio vardas ar naudotojas@kompiuteriovardas

en: Supply an alternative port using colon
lt: Norėdami nurodyti alternatyvų prievadą, jį atskirkite dvitaškiu

en: For instance: joe@example.com:5022
lt: Pavyzdžiui: vardenis@pavyzdys.lt:5022

note: Translators: the whole sentence will be: Use host <hostname> as a SSH tunnel
en: as a SSH tunnel
lt: kaip SSH tunelis

note: Translators: this is a pattern to open *.vnc files in a open dialog.
en: VNC Files
lt: VNC failai

en: Desktop Name:
lt: Darbalaukio pavadinimas:

en: Dimensions:
lt: Matmenys:

en: Error creating the SSH tunnel
lt: Klaida kuriant SSH tunelį

en: Unknown reason
lt: Nežinoma priežastis

note: Translators: %s is a host name or IP address; %u is a code error (number).
en: Authentication method for host %s is unsupported. (%u)
lt: Tapatybės nustatymo metodas kompiuteryje %s nepalaikomas. (%u)

en: Authentication unsupported
lt: Tapatybės nustatymas nepalaikomas

en: Authentication error
lt: Tapatybės nustatymo klaida

en: A username is required in order to access this remote desktop.
lt: Prieigai prie šio kompiuterio reikia naudotojo vardo.

en: A password is required in order to access this remote desktop.
lt: Prieigai prie šio kompiuterio reikia slaptažodžio.

en: _Keep Aspect Ratio
lt: _Išsaugoti proporciją

en: Keep the screen aspect ratio when using scaling
lt: Keičiant mastelį išsaugo ekrano proporciją

en: Do not send mouse and keyboard events
lt: Nesiųsti pelės ir klaviatūros įvykių

en: _Original size
lt: _Pradinis dydis

en: Adjust the window to the size of the remote desktop
lt: Priderinti langą prie nuotolinio darbalaukio dydžio

en: _Refresh Screen
lt: _Atnaujinti vaizdą

en: Requests an update of the screen
lt: Paprašoma atnaujinti vaizdą

en: _Send Ctrl-Alt-Del
lt: _Siųsti Ctrl-Alt-Del

en: Send Ctrl+Alt+Del to the remote desktop
lt: Siųsti Vald+Alt+Trinti į nuotolinį kompiuterį

en: Read only
lt: Tik skaitymui

note: Send Ctrl-alt-del
en: Send Ctrl-Alt-Del
lt: Siųsti Ctrl-Alt-Del

en: Scaling is not supported on this installation.
    
    Read the README file (shipped with Vinagre) in order to know how to enable this feature.
lt: Šioje konfigūracijoje mastelio keisti negalima.
    
    Skaitykite README failą (pridėtą prie Vinagre), jei norite sužinoti, kaip įjungti šią galimybę.

en: Unable to find a free TCP port
lt: Nepavyko rasti laisvo TCP prievado

note: Translators: Do not translate "connection". It's the name of a group in the .spice (.ini like) file.
en: The file is not a Spice one: Missing the group "connection".
lt: Tai ne Spice failas: nėra grupės „connection“.

note: Translators: Do not translate "host". It's the name of a key in the .spice (.ini like) file.
en: The file is not a Spice one: Missing the key "host".
lt: Tai ne Spice failas: nėra rakto „host“.

note: Translators: This is a description of the SPICE protocol. It appears at Connect dialog.
en: Access Spice desktop server
lt: Junkitės prie Spice darbalaukių serverio

en: SPICE Options
lt: SPICE parametrai

note: Resize guest check button
en: _Resize guest
lt: Keisti švečio _dydį

note: Clipboard sharing check button
en: _Share clipboard
lt: _Dalintis iškarpine

note: Translators: This is the tooltip for the password field in a SPICE connection
en: Optional
lt: Neprivaloma

note: Translators: this is a pattern to open *.spice files in a open dialog.
en: Spice Files
lt: Spice failai

en: Resize the screen guest to best fit
lt: Keisti ekrano svečio dydį į tinkamiausią

en: Automatically share clipboard between client and guest
lt: Automatiškai dalintis iškarpine tarp kliento ir svečio

en: Error while initializing bookmarks: %s
lt: Klaida inicializuojant žymeles: %s

en: Unknown error
lt: Nežinoma klaida

en: Error while initializing bookmarks: The file seems to be empty
lt: Klaida inicializuojant žymeles: failas tuščias

en: Error while initializing bookmarks: The file is not a vinagre bookmarks file
lt: Klaida inicializuojant žymeles: tai ne vinagre žymelių failas

en: Error while saving bookmarks: Failed to create the XML structure
lt: Klaida įrašant žymeles: nepavyko sukurti XML struktūros

en: Error while saving bookmarks: Failed to initialize the XML structure
lt: Klaida įrašant žymeles: nepavyko inicijuoti XML struktūros

en: Error while saving bookmarks: Failed to finalize the XML structure
lt: Klaida įrašant žymeles: nepavyko finalizuoti XML struktūros

en: Error while saving bookmarks: %s
lt: Klaida įrašant žymeles: %s

en: Error while migrating bookmarks: Failed to create the XML structure
lt: Klaida perkeliant žymeles: nepavyko sukurti XML struktūros

en: Error while migrating bookmarks: Failed to initialize the XML structure
lt: Klaida perkeliant žymeles: nepavyko inicijuoti XML struktūros

en: Error while migrating bookmarks: Failed to finalize the XML structure
lt: Klaida perkeliant žymeles: nepavyko finalizuoti XML struktūros

en: Error while migrating bookmarks: %s
lt: Klaida perkeliant žymeles: %s

en: Error while migrating bookmarks: VNC plugin is not activated
lt: Klaida perkeliant žymeles: VNC įskiepis neįjungtas

en: Failed to create the directory
lt: Klaida sukuriant katalogą

en: Migrating the bookmarks file to the new format. This operation is only supposed to run once.
lt: Žymelių failas perkeliamas nauju formatu.  Tai turėtų būti vienkartinė operacija.

en: Error opening old bookmarks file: %s
lt: Klaida atveriant senąjį žymelių failą: %s

en: Migration cancelled
lt: Perkėlimas nutrauktas

en: Could not remove the old bookmarks file
lt: Nepavyko pašalinti senojo žymelių failo

en: Root Folder
lt: Šakninis aplankas

en: Invalid name for this folder
lt: Neteisingas pavadinimas šiam aplankui

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
lt: Pavadinimas „%s“ šiame aplanke jau naudojamas. Pasirinkite kitą pavadinimą.

en: Invalid name for this item
lt: Netinkamas pavadinimas šiam objektui

note: Translators: %s is a protocol name, like VNC or SSH
en: (Protocol: %s)
lt: (Protokolas: %s)

note: Translators: %s is a bookmark entry name
en: Are you sure you want to remove %s from bookmarks?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %s iš žymelių?

en: Remove Folder?
lt: Pašalinti aplanką?

en: Note that all its subfolders and bookmarks will be removed as well.
lt: Turėkite omenyje, kad visi poaplankiai ir žymelės taip pat bus pašalintos.

en: Remove Item?
lt: Pašalinti elementą?

en: Error removing bookmark: Entry not found
lt: Klaida šalinant žymeles: įrašas nerastas

en: New Folder
lt: Naujas aplankas

en: Error while saving preferences: %s
lt: Klaida įrašant nuostatas: %s

en: Choose the file
lt: Pasirinkite failą

en: There are no supported files
lt: Nėra palaikomų failų

en: None of the active plugins support this action. Activate some plugins and try again.
lt: Nė vienas aktyvių įskiepių nepalaiko šio veiksmo. Įjunkite keletą įskiepių ir bandykite dar kartą.

en: The following file could not be opened: | The following files could not be opened:
lt[0]: Nepavyko atverti šio failo:
lt[1]: Nepavyko atverti šių failų:
lt[2]: Nepavyko atverti šių failų:

en: Could not get the active protocol from the protocol list.
lt: Nepavyko gauti aktyvaus protokolo iš protokolų sąrašo.

en: Error while saving history file: %s
lt: Klaida įrašant retrospektyvos failą: %s

en: Choose a Remote Desktop
lt: Pasirinkite nutolusį darbalaukį

en: The protocol %s is not supported.
lt: Protokolas %s nepalaikomas.

en: Could not open the file.
lt: Nepavyko atverti failo.

en: The file was not recognized by any of the plugins.
lt: Failo neatpažino joks įskiepis.

note: Setup command line options
en: - Remote Desktop Viewer
lt: – Nutolusių darbalaukių rodymo programa

en: Failed to resolve avahi hostname: %s
lt: Nepavyko nustatyti Avahi kompiuterio vardo: %s

en: The service %s was already registered by another plugin.
lt: Tarnybą %s jau priregistravo kitas įskiepis.

en: Failed to add mDNS browser for service %s.
lt: Nepavyko pridėti mDNS naršyklės tarnybai %s.

note: Translators: "Browse for hosts" means the ability to find/locate some remote hosts [with the VNC service enabled] in the local network
en: Failed to browse for hosts: %s
lt: Nepavyko naršyti tinklo: %s

en: Failed to initialize mDNS browser: %s
lt: Nepavyko inicijuoti mDNS naršyklės: %s

note: Translators: %s is a host name or IP address.
en: Connection to host %s was closed.
lt: Ryšys su kompiuteriu %s užvertas.

en: Connection closed
lt: Ryšys užvertas

note: Translators: %s is a host name or IP address.
en: Authentication for host %s has failed
lt: Tapatybės patvirtinimas kompiuteryje %s nepavyko

en: Authentication failed
lt: Atpažinimas nepavyko

en: Connecting…
lt: Rungiamasi...

en: Close connection
lt: Atsijungti

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: Specify geometry of the main Vinagre window
lt: Nurodykite pagrindinio Vinagre lango geometriją

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: Open Vinagre in fullscreen mode
lt: Atverti Vinagre viso ekrano veiksenoje

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: Create a new toplevel window in an existing instance of Vinagre
lt: Kurti naują aukščiausiojo lygmens langą veikiančioje Vinagre

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: Open a file recognized by Vinagre
lt: Atverti failą, kurį atpažįsta Vinagre

en: filename
lt: failo pavadinimas

en: Show help
lt: Rodyti žinyną

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: [server:port]
lt: [serveris:prievadas]

en: Invalid argument %s for --geometry
lt: Netinkamas --geometry argumentas %s

en: The following error has occurred: | The following errors have occurred:
lt[0]: Įvyko klaida:
lt[1]: Įvyko klaidos:
lt[2]: Įvyko klaidos:

en: Cannot initialize preferences manager.
lt: Nepavyko inicijuoti nuostatų tvarkytuvės.

en: On the port %d
lt: Prievade %d

en: Error activating reverse connections
lt: Klaida aktyvuojant atvirkštinius ryšius

en: The program could not find any available TCP ports starting at 5500. Is there any other running program consuming all your TCP ports?
lt: Programa nerado prieinamo TCP prievado pradedant nuo 5500. Ar yra kokia nors veikianti programa, naudojanti visus TCP prievadus?

en: Timed out when logging into SSH host
lt: Baigėsi skirtasis laikas jungiantis prie SSH kompiuterio

en: Unable to spawn ssh program
lt: Nepavyko paleisti ssh programos

en: Unable to spawn ssh program: %s
lt: Nepavyko paleisti ssh programos: %s

en: Timed out when logging in
lt: Jungiantis baigėsi skirtasis laikas

en: Permission denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Password dialog canceled
lt: Slaptažodžio dialogas atmestas

en: Could not send password
lt: Nepavyko išsiųsti slaptažodžio

en: Log In Anyway
lt: Vis tiek prisijungti

en: Cancel Login
lt: Atšaukti prisijungimą

en: The identity of the remote host (%s) is unknown.
    This happens when you log in to a host the first time.
    
    The identity sent by the remote host is %s. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
lt: Nutolusio kompiuterio (%s) tapatybė nežinoma.
    Taip nutinka, kai pirmą kartą prisijungiate prie kompiuterio.
    
    Nutolusio kompiuterio atsiųsta tapatybė yra %s. Jeigu norite būti visiškai tikri, kad tęsti yra saugu, susisiekite su sistemos administratoriumi.

en: Login dialog canceled
lt: Prisijungimo dialogas atmestas

en: Can't send host identity confirmation
lt: Nepavyko išsiųsti kompiuterio tapatybės patvirtinimo

note: Login succeed, save password in keyring
en: Secure shell password: %s
lt: Saugaus apvalkalo slaptažodis: %s

en: Error saving the credentials on the keyring.
lt: Klaida įrašant kredencialus raktinėje.

en: Hostname not known
lt: Kompiuterio vardas nežinomas

en: No route to host
lt: Nėra maršruto iki kompiuterio

en: Connection refused by server
lt: Serveris atmetė prisijungimą

en: Host key verification failed
lt: Nepavyko patvirtinti kompiuterio rakto

en: Unable to find a valid SSH program
lt: Nepavyko rasti tinkamos SSH programos

en: Disconnect
lt: Atsijungti

note: Translators: Pressing this button will minimize Vinagre
en: Minimize window
lt: Sumažinti langą

en: Leave fullscreen
lt: Išjungti viso ekrano veikseną

en: Error saving recent connection.
lt: Klaida įrašant neseną prisijungimą.

en: Remote desktop password for %s
lt: Nutolusio darbalaukio %s slaptažodis

en: Could not get a screenshot of the connection.
lt: Nepavyko gauti ryšio ekrano nuotraukos.

en: Save Screenshot
lt: Įrašyti ekrano nuotrauką

en: Screenshot of %s at %s
lt: %s ekrano nuotrauka vietoje %s

en: Error saving screenshot
lt: Klaida įrašant ekrano nuotrauką

en: Impossible to get service property: %s
lt: Nepavyko gauti tarnybos savybės: %s

en: Impossible to create the connection: %s
lt: Nepavyko sukurti ryšio: %s

en: Impossible to accept the stream tube: %s
lt: Nepavyko priimti srauto tunelio: %s

note: Translators: this is an error message when we fail to get the name of an empathy/telepathy buddy. %s will be replaced by the actual error message.
en: Impossible to get the contact name: %s
lt: Nepavyko gauti adresato vardo: %s

en: Impossible to get the avatar: %s
lt: Nepavyko gauti avataro: %s

en: %s wants to share their desktop with you.
lt: %s nori su jumis pasidalinti savo darbalaukiu.

en: Desktop sharing invitation
lt: Darbalaukio dalijimosi kvietimas

note: Toplevel
en: _Remote
lt: _Nutolęs

en: _Edit
lt: _Taisa

en: _View
lt: _Rodymas

en: _Bookmarks
lt: Ž_ymelės

en: _Help
lt: _Žinynas

en: Connect to a remote desktop
lt: Prisijungti prie nutolusio darbalaukio

en: Open a .VNC file
lt: Atverti .VNC failą

note: Translators: "Reverse" here is an adjective, not a verb.
en: _Reverse Connections…
lt: _Atvirkštiniai ryšiai...

en: Configure incoming VNC connections
lt: Konfigūruoti gaunamus VNC ryšius

en: Quit the program
lt: Uždaryti programą

note: Help menu
en: _Contents
lt: _Turinys

en: Open the Vinagre manual
lt: Atverti Vinagre žinyną

en: About this application
lt: Apie šią programą

en: _Keyboard shortcuts
lt: _Spartieji klavišai

en: Enable keyboard shortcuts
lt: Įjungti klaviatūros trumpinius

en: _Toolbar
lt: Į_rankių juosta

en: Show or hide the toolbar
lt: Rodyti arba slėpti įrankių juostą

en: _Statusbar
lt: _Būsenos juosta

en: Show or hide the statusbar
lt: Rodyti arba slėpti būsenos juostą

en: Disconnect the current connection
lt: Užverti dabartinį ryšį

en: Disconnect All
lt: Atjungti visus

en: Disconnect all connections
lt: Užverti visus ryšius

note: Bookmarks menu
en: _Add Bookmark
lt: _Pridėti žymelę

en: Add the current connection to your bookmarks
lt: Pridėti esamą ryšį prie žymelių

note: Remote menu
en: _Take Screenshot
lt: Padaryti ekrano _nuotrauką

en: Take a screenshot of the current remote desktop
lt: Padaryti aktyvaus nutolusio darbalaukio ekrano nuotrauką

en: View the current remote desktop in fullscreen mode
lt: Rodyti dabartinį nutolusį darbalaukį visame ekrane

en: An error occurred
lt: Įvyko klaida

en: Vinagre failed to open a UI file, with the error message:
lt: Vinagre nepavyko atverti sąsajos failo, gautas klaidos pranešimas:

en: Please check your installation.
lt: Patikrinkite, ar programa įdiegta tinkamai.

en: Error loading UI file
lt: Klaida įrašant UI failą

note: Translators: %s is a protocol, like VNC or SSH
en: %s authentication is required
lt: %s reikia nustatyti tapatybę

en: Error showing help
lt: Klaida rodant pagalbą

en: Could not merge UI XML file: %s
lt: Nepavyko sulieti UI XML failo: %s

en: _Recent Connections
lt: _Vėliausi ryšiai

note: Translators: This is server:port, a statusbar tooltip when mouse is over a bookmark item on menu
en: Open %s:%d
lt: Atverti %s:%d

en: Vinagre disables keyboard shortcuts by default, so that any keyboard shortcuts are sent to the remote desktop.
    
    This message will appear only once.
lt: Vinagre numatytai išjungia sparčiuosius klavišus, kad bet kokie spartieji klavišai būtų siunčiami į nutolusį darbalaukį.
    
    Šis pranešimas rodomas tik kartą.

en: Enable shortcuts
lt: Įjungti sparčiuosius klavišus

en: Error while creating the file %s: %s
lt: Klaida kuriant failą %s: %s
