vinagre - en to lv translation catalogue (269 entries)

en: Whether we should leave other clients connected
lv: Vai vajag atstāt citu klientu savienojumus

en: When connecting to a host, the client can say to the server to leave other clients connected or to drop the existent connections. Set the value to true to share the desktop with the other clients.
lv: Savienojoties ar datoru, klients var teikt serverim atstāt citu klientu savienojumus, vai arī atvienot tos. Iestatiet vērtību uz 'true', ja vēlaties, lai darbvirsma tiktu koplietota ar citiem klientiem.

en: Whether we should show tabs even when there is only one active connection
lv: Vai vajag rādīt cilnes pat tad, kad ir tikai viens aktīvais savienojums

en: Set to "true" to always show the tabs. Set to "false" to only show the tabs when there is more than one active connection.
lv: Iestatiet uz "true", lai vienmēr rādītu cilnes. Iestatiet uz "false", lai rādītu cilnes tikai tad, ja ir vairāk par vienu aktīvo savienojumu.

en: Whether we should show the menu accelerators (shortcut keys)
lv: Vai vajag parādīt izvēlnes paātrinātājus (īsceļu atslēgas)

en: Set to "false" to disable menu shortcuts. Set to "true" to enable them. Note that if they are enabled, those keys will be intercepted by the menu and will not be sent to the remote host.
lv: Iestatiet "false" lai deaktivētu izvēļņu īsceļus. Iestatiet "true", lai aktivētu tās. Atcerieties - ja tās ir aktivizētas, šos taustiņus pārtvers izvēlne un tie netiks nosūtīti uz attālināto datoru.

en: Maximum number of history items in connect dialog
lv: Maksimālais vēstures vienību skaits savienojuma dialogā

en: Specifies the maximum number of items in the host dropdown entry.
lv: Norāda maksimālo vienību skaitu adrešu izritināmajā laukā.

en: Whether we should start the program listening for reverse connections
lv: Vai mums vajadzētu startēt programmu ar atgriezenisko savienojumu klausīšanos

en: Set to "true" to always start the program listening for reverse connections.
lv: Iestatiet uz "true", lai vienmēr startētu programmu ar atgriezenisko savienojumu klausīšanos.

note: Both taken from the desktop file.
en: Remote Desktop Viewer
lv: Attālinātās darbvirsmas pārlūks

en: Access remote desktops
lv: Piekļūt attālinātajām darbvirsmām

en: Vinagre shows remote Windows, Mac OS X and Linux desktops.
lv: Vinagre rāda attālinātās Windows, Mac OS X un Linux darbvirsmas.

en: It uses the VNC, RDP and SPICE protocols, and can even be used to connect to SSH servers.
lv: Tas izmanto VNC, RDP un SPICE protokolus, un to var izmantot pat lai savienotos ar SSH serveriem.

en: Vinagre is a remote desktop viewer for the GNOME desktop
lv: Vinagre ir attālinātās darbvirsmas skatītājs GNOME videi

note: This is a button label, in the authentication dialog
en: _Authenticate
lv: _Autentificēties

en: Authentication is required
lv: Nepieciešama autentifikācija

en: Host:
lv: Adrese:

en: _Username:
lv: _Lietotājvārds:

en: _Password:
lv: _Parole:

en: _Domain:
lv: _Domēns:

en: _Remember this credential
lv: Atce_rēties šo akreditāciju

en: Store the login credential in GNOME Keyring
lv: Saglabāt akreditācijas datus GNOME atslēgu saišķī.

en: Bookmarks
lv: Grāmatzīmes

en: Connection
lv: Savienojums

note: Translators: This is the name of a bookmark. It appears in the add/edit bookmark dialog.
en: _Name:
lv: _Nosaukums:

en: _Host:
lv: _Adrese:

en: Options
lv: Opcijas

en: _Full screen
lv: _Pilnais ekrāns

en: Folder
lv: Mape

en: Bookmark Folder
lv: Grāmatzīmju mape

en: Parent Folder
lv: Pamatmape

en: Certificate Verification
lv: Sertifikāta pārbaude

en: The remote host has changed its certificate.
    Do you trust the new certificate?
lv: Attālinātais serveris ir mainījis savu sertifikātu.
    Vai jūs uzticaties jaunajam sertifikātam?

note: Subject of the certificate.
en: Subject:
lv: Subjekts:

note: Issuer of the certificate.
en: Issuer:
lv: Izdevējs:

note: Fingerprint of the new certificate.
en: New fingerprint:
lv: Jaunais nospiedums:

note: Fingerprint of the old certificate.
en: Old fingerprint:
lv: Vecais nospiedums:

en: The below certificate could not be verified.
    Do you trust the certificate?
lv: Zemāk norādīto sertifikātu nevar pārbaudīt.
    Vai jūs uzticaties sertifikātam?

note: Fingerprint of the certificate.
en: Fingerprint:
lv: Ciparnospiedums:

en: Connect
lv: Savienot

en: Choose a remote desktop to connect to
lv: Izvēlieties attālināto darbvirsmu, ar ko savienoties

en: _Protocol:
lv: Pr_otokols:

en: Select a remote desktop protocol for this connection
lv: Meklēt attālinātas darbvirsmas protokolu šim savienojumam

en: Search for remote hosts on the network
lv: Meklēt attālinātu datoru tīklā

en: Connection options
lv: Savienojuma opcijas

en: _Fullscreen
lv: _Pilnekrāns

en: Enable fullscreen mode for this connection
lv: Aktivēt pilnekrānu šim savienojuma režīmam

en: Reverse Connections
lv: Apgrieztie savienojumi

en: By activating reverse connections you can access remote desktops that are behind a firewall. The remote side is supposed to initiate the connection with you. For further information, read the help.
lv: Aktivizējot apgrieztos savienojumus jūs varat piekļūt attālinātām darbvirsmām, kas atrodas aiz ugunsmūra. Attālinātai pusei vajadzētu iesākt savienojumu ar jums. Lai noskaidrotu vairāk, aplūkojiet Vinagre palīdzības dokumentāciju.

en: _Enable Reverse Connections
lv: _Aktivēt apgrieztos savienojumus

note: Translators: this is the reverse connection mode. "Always enabled" means it will be enabled by default in the program startup. You can see this string in the dialog Remote->Reverse connections.
en: _Always Enabled
lv: _Vienmēr aktivēts

en: This desktop is reachable through the following IP address(es):
lv: Šī darbvirsma ir sasniedzama, izmantojot sekojošu IP adresi(-es):

en: Connectivity
lv: Savienojamība

en: Remote Desktop (VNC) file
lv: Attālinātās darbvirsmas (VNC) datne

en: Remote Desktop Connection
lv: Attālinātās darbvirsmas savienojums

note: Translators: This is a description of the RDP protocol. It appears in the Connect dialog.
en: Access MS Windows remote desktops
lv: Piekļūt MS Windows attālinātajām darbvirsmām

en: RDP Options
lv: RDP opcijas

note: Scaling check button
en: _Scaling
lv: _Mērogošana

note: Translators: This is the tooltip for the username field in a RDP connection Translators: This is the tooltip for the username field in a SSH connection
en: Optional. If blank, your username will be used. Also, it can be supplied in the Host field above, in the form username@hostname.
lv: Neobligāti. Ja tukšs, tiks izmantots jūsu lietotājvārds. Tas arī var tikt padots datora laukā augstāk, formā lietotājvārds@saimniekdators.

note: Translators: This is the tooltip for the domain field in a RDP connection
en: Optional.
lv: Neobligāts.

note: Host width
en: _Width:
lv: _Platums:

note: Translators: This is the tooltip for the width field in a RDP connection
en: Set width of the remote desktop
lv: Iestatīt attālinātās darbvirsmas platumu

note: Host height
en: _Height:
lv: _Augstums:

note: Translators: This is the tooltip for the height field in a RDP connection
en: Set height of the remote desktop
lv: Iestatīt attālinātās darbvirsmas augstumu

en: Port:
lv: Ports:

en: S_caling
lv: Mē_rogošana

en: Fit the remote screen into the current window size
lv: Piemērot attālināto ekrānu loga pašreizējam izmēram

en: Scaling
lv: Mērogošana

en: _Cancel
lv: At_celt

en: Error connecting to host.
lv: Kļūda, pieslēdzoties datoram.

note: Translators: This is a description of the SSH protocol. It appears at Connect dialog.
en: Access Unix/Linux terminals
lv: Piekļūt Unix/Linux termināliem

en: SSH Options
lv: SSH opcijas

note: Translators: 'shared' here is a VNC protocol specific flag. You can translate it, but I think it's better to let it untranslated
en: Bad value for 'shared' flag: %d. It is supposed to be 0 or 1. Ignoring it.
lv: Slikta vērtība 'shared' atslēgai: %d. Bija jābūt vai nu 0, vai 1. Ignorē to.

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: Enable scaled mode
lv: Aktivēt mērogošanas režīmu

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: VNC Options:
lv: VNC opcijas:

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: Show VNC Options
lv: Parādīt VNC opcijas

en: Access Unix/Linux, Windows and other remote desktops.
lv: Piekļūt Unix/Linux, Windows un citām attālinātajām darbvirsmām.

en: Could not parse the file.
lv: Neizdevās noparsēt datni

note: Translators: Do not translate "Connection". It's the name of a group in the .vnc (.ini like) file.
en: The file is not a VNC one: Missing the group "Connection".
lv: Datne nav VNC — trūkst grupas "Connection".

note: Translators: Do not translate "Host". It's the name of a key in the .vnc (.ini like) file.
en: The file is not a VNC one: Missing the key "Host".
lv: Datne nav VNC — trūkst atslēgas "Host".

en: VNC Options
lv: VNC opcijas

note: View only check button View only check button - not fully ready on spice-gtk side
en: _View only
lv: Tikai _skatīšanās

note: Keep ratio check button
en: _Keep aspect ratio
lv: _Paturēt malu attiecību

note: JPEG Compression check button
en: _Use JPEG Compression
lv: _Izmantot JPEG saspiešanu

en: This might not work on all VNC servers
lv: Tā var nestrādāt uz visiem VNC serveriem

en: Color _Depth:
lv: Krāsu _dziļums:

en: Use Server Settings
lv: Izmantot servera iestatījumus

en: True Color (24 bits)
lv: Patiesas krāsas (24 bitu)

en: High Color (16 bits)
lv: Daudz krāsu (16 bitu)

en: Low Color (8 bits)
lv: Maz krāsu (8 bitu)

en: Ultra Low Color (3 bits)
lv: Ļoti maz krāsu (3 bitu)

note: Translators: the whole sentence will be: Use Host <hostname> as a SSH tunnel Translators: the whole sentence will be: Use host <hostname> as a SSH tunnel
en: Use h_ost
lv: Izmantot

en: hostname or user@hostname
lv: saimniekdatora nosaukums vai arī lietotājvārds@saimniekdators

en: Supply an alternative port using colon
lv: Norādiet citu portu, izmantojot kolu

en: For instance: joe@example.com:5022
lv: Piemēram: joe@example.com:5022

note: Translators: the whole sentence will be: Use host <hostname> as a SSH tunnel
en: as a SSH tunnel
lv: kā SSH tunelis

note: Translators: this is a pattern to open *.vnc files in a open dialog.
en: VNC Files
lv: VNC datnes

en: Desktop Name:
lv: Darbvirsmas nosaukums:

en: Dimensions:
lv: Izmēri:

en: Error creating the SSH tunnel
lv: Kļūda, izveidojot SSH tuneli

en: Unknown reason
lv: Nezināms iemesls

note: Translators: %s is a host name or IP address; %u is a code error (number).
en: Authentication method for host %s is unsupported. (%u)
lv: Autentifikācijas metode ar datoru %s nav atbalstīta. (%u)

en: Authentication unsupported
lv: Autentifikācija nav atbalstīta

en: Authentication error
lv: Autentifikācijas kļūda

en: A username is required in order to access this remote desktop.
lv: Nepieciešams lietotājvārds, lai piekļūtu šai attālinātajai darbvirsmai.

en: A password is required in order to access this remote desktop.
lv: Nepieciešama parole, lai piekļūtu šai attālinātajai darbvirsmai.

en: _Keep Aspect Ratio
lv: _Paturēt malu attiecību

en: Keep the screen aspect ratio when using scaling
lv: Paturēt ekrāna malu attiecību mainot mērogu

en: Do not send mouse and keyboard events
lv: Nesūtīt peles un tastatūras ievadi

en: _Original size
lv: _Oriģinālais izmērs

en: Adjust the window to the size of the remote desktop
lv: Pielāgot loga izmēru attālinātās darbvirsmas izmēram

en: _Refresh Screen
lv: _Atsvaidzināt ekrānu

en: Requests an update of the screen
lv: Pieprasa ekrāna atjauninājumu

en: _Send Ctrl-Alt-Del
lv: No_sūtīt Ctrl-Alt-Del

en: Send Ctrl+Alt+Del to the remote desktop
lv: Nosūtīt Ctrl+Alt+Del uz attālināto darbvirsmu

en: Read only
lv: Tikai skatāms

note: Send Ctrl-alt-del
en: Send Ctrl-Alt-Del
lv: Nosūtīt Ctrl-Alt-Del

en: Scaling is not supported on this installation.
    
    Read the README file (shipped with Vinagre) in order to know how to enable this feature.
lv: Mērogošana nav pilnībā atbalstīta šajā instalācijā.
    
    Lasiet README datni (kas tiek izdots kopā ar Vinagre), lai noskaidrotu, kā aktivēt šo iespēju.

en: Unable to find a free TCP port
lv: Neizdevās atrast brīvu TCP portu

note: Translators: Do not translate "connection". It's the name of a group in the .spice (.ini like) file.
en: The file is not a Spice one: Missing the group "connection".
lv: Datne nav Spice — trūkst grupas "connection".

note: Translators: Do not translate "host". It's the name of a key in the .spice (.ini like) file.
en: The file is not a Spice one: Missing the key "host".
lv: Datne nav Spice — trūkst atslēgas "host".

note: Translators: This is a description of the SPICE protocol. It appears at Connect dialog.
en: Access Spice desktop server
lv: Piekļūt Spice darbvirsmas serverim

en: SPICE Options
lv: SPICE opcijas

note: Resize guest check button
en: _Resize guest
lv: Mainīt viesa izmē_ru

note: Clipboard sharing check button
en: _Share clipboard
lv: Koplietot _starpliktuvi

note: Translators: This is the tooltip for the password field in a SPICE connection
en: Optional
lv: Neobligāts

note: Translators: this is a pattern to open *.spice files in a open dialog.
en: Spice Files
lv: Spice datnes

en: Resize the screen guest to best fit
lv: Mainīt ekrāna viesi labākai saderībai

en: Automatically share clipboard between client and guest
lv: Automātiski koplietot starpliktuvi starp klientu un viesi

en: Error while initializing bookmarks: %s
lv: Kļūda, inicializējot grāmatzīmes: %s

en: Unknown error
lv: Nezināma kļūda

en: Error while initializing bookmarks: The file seems to be empty
lv: Kļūda, inicializējot grāmatzīmes — datne izskatās tukša

en: Error while initializing bookmarks: The file is not a vinagre bookmarks file
lv: Kļūda, inicializējot grāmatzīmes: neizdevās pabeigt XML struktūru

en: Error while saving bookmarks: Failed to create the XML structure
lv: Kļūda, saglabājot grāmatzīmes: neizdevās izveidot XML struktūru

en: Error while saving bookmarks: Failed to initialize the XML structure
lv: Kļūda, saglabājot grāmatzīmes: neizdevās iesākt XML struktūru

en: Error while saving bookmarks: Failed to finalize the XML structure
lv: Kļūda, saglabājot grāmatzīmes: neizdevās pabeigt XML struktūru

en: Error while saving bookmarks: %s
lv: Kļūda, saglabājot grāmatzīmes: %s

en: Error while migrating bookmarks: Failed to create the XML structure
lv: Kļūda, migrējot grāmatzīmes: neizdevās izveidot XML struktūru

en: Error while migrating bookmarks: Failed to initialize the XML structure
lv: Kļūda, migrējot grāmatzīmes: neizdevās iesākt XML struktūru

en: Error while migrating bookmarks: Failed to finalize the XML structure
lv: Kļūda, migrējot grāmatzīmes: neizdevās pabeigt XML struktūru

en: Error while migrating bookmarks: %s
lv: Kļūda, saglabājot grāmatzīmes: %s

en: Error while migrating bookmarks: VNC plugin is not activated
lv: Kļūda, migrējot grāmatzīmes: VNC spraudnis nav aktivēts

en: Failed to create the directory
lv: Neizdevās izveidot direktoriju

en: Migrating the bookmarks file to the new format. This operation is only supposed to run once.
lv: Migrē grāmatzīmju datnes uz jauno formātu. Šai operācijai vajadzētu notikt tikai vienreiz.

en: Error opening old bookmarks file: %s
lv: Kļūda, atverot veco grāmatzīmju datni — %s

en: Migration cancelled
lv: Migrēšana atcelta

en: Could not remove the old bookmarks file
lv: Nevarēja izņemt veco grāmatzīmju datni

en: Root Folder
lv: Saknes mape

en: Invalid name for this folder
lv: Nederīgs nosaukums šai mapei

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
lv: Nosaukums "%s" jau tiek izmantots šajā mapē. Lūdzu izvēlieties citu nosaukumu.

en: Invalid name for this item
lv: Nederīgs nosaukums šai vienībai

note: Translators: %s is a protocol name, like VNC or SSH
en: (Protocol: %s)
lv: (Protokols: %s)

note: Translators: %s is a bookmark entry name
en: Are you sure you want to remove %s from bookmarks?
lv: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties izņemt %s no grāmatzīmēm?

en: Remove Folder?
lv: Izņemt mapi?

en: Note that all its subfolders and bookmarks will be removed as well.
lv: Atcerieties, ka visas tās apakšmapes un grāmatzīmes arī tiks izņemtas.

en: Remove Item?
lv: Izņemt vienību?

en: Error removing bookmark: Entry not found
lv: Kļūda, izņemot grāmatzīmi: ieraksts nav atrasts

en: New Folder
lv: Jauna mape

en: Error while saving preferences: %s
lv: Kļūda, saglabājot iestatījumus: %s

en: Choose the file
lv: Izvēlieties datni

en: There are no supported files
lv: Nav nevienas atbalstītas datnes.

en: None of the active plugins support this action. Activate some plugins and try again.
lv: Neviens no aktīvajiem spraudņiem neatbalsta šo darbību. Aktivizējiet dažus spraudņus un mēģiniet vēlreiz.

en: The following file could not be opened: | The following files could not be opened:
lv[0]: Nevar atvērt sekojošu datni:
lv[1]: Nevar atvērt sekojošās datnes:
lv[2]: Nevar atvērt sekojošo datņu:

en: Could not get the active protocol from the protocol list.
lv: Nevarēja iegūt aktīvo protokolu no protokolu saraksta.

en: Error while saving history file: %s
lv: Kļūda, saglabājot vēstures datni — %s

en: Choose a Remote Desktop
lv: Izvēlieties attālināto darbvirsmu

en: The protocol %s is not supported.
lv: Protokols %s nav atbalstīts.

en: Could not open the file.
lv: Nevarēja atvērt datni.

en: The file was not recognized by any of the plugins.
lv: Neviens no spraudņiem neatpazina datni.

note: Setup command line options
en: - Remote Desktop Viewer
lv: - Attālinātās darbvirsmas pārlūks

en: Failed to resolve avahi hostname: %s
lv: Neizdevās noteikt avahi datora nosaukumu: %s

en: The service %s was already registered by another plugin.
lv: Servisu %s jau tika reģistrēja cits spraudnis.

en: Failed to add mDNS browser for service %s.
lv: Neizdevās pievienot mDNS pārlūku servisam %s.

note: Translators: "Browse for hosts" means the ability to find/locate some remote hosts [with the VNC service enabled] in the local network
en: Failed to browse for hosts: %s
lv: Neizdevās pārlūkot saimniekdatoru nosaukumus: %s

en: Failed to initialize mDNS browser: %s
lv: Neizdevās inicializēt mDNS pārlūku: %s

note: Translators: %s is a host name or IP address.
en: Connection to host %s was closed.
lv: Savienojums ar datoru ar nosaukumu %s tika aizvērts.

en: Connection closed
lv: Savienojums aizvērts

note: Translators: %s is a host name or IP address.
en: Authentication for host %s has failed
lv: Autentifikācija ar datoru ar nosaukumu %s neizdevās

en: Authentication failed
lv: Autentifikācija neizdevās

en: Connecting…
lv: Savienojas...

en: Close connection
lv: Aizvērt savienojumu

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: Specify geometry of the main Vinagre window
lv: Raksturot Vinagre galvenā loga ģeometriju

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: Open Vinagre in fullscreen mode
lv: Atvērt Vinagre pilnekrāna režīmā

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: Create a new toplevel window in an existing instance of Vinagre
lv: Izveidot jaunu augstākā līmeņa logu eksistējošās Vinagre instances ietvaros

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: Open a file recognized by Vinagre
lv: Atvērt Vinagre atpazītu datni

en: filename
lv: datnes nosaukums

en: Show help
lv: Rādīt palīdzību

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: [server:port]
lv: [serveris:ports]

en: Invalid argument %s for --geometry
lv: Nederīgs parametrs %s slēdzim --geometry

en: The following error has occurred: | The following errors have occurred:
lv[0]: Notikusi sekojoša kļūda:
lv[1]: Notikušas sekojošas kļūdas:
lv[2]: Notikušas sekojošas kļūdas:

en: Cannot initialize preferences manager.
lv: Nevar inicializēt iestatījumu pārvaldnieku.

en: On the port %d
lv: Uz porta %d

en: Error activating reverse connections
lv: Kļūda, aktivizējot apgrieztos savienojumus

en: The program could not find any available TCP ports starting at 5500. Is there any other running program consuming all your TCP ports?
lv: Programma nevarēja atrast nevienu TCP portu, kas sāktos ar 5500. Vai ir kāda cita programma, kas izmanto visus tavus TCP portus?

en: Timed out when logging into SSH host
lv: Iestājās savienojuma noildze mēģinot pieteikties SSH saimniekdatorā.

en: Unable to spawn ssh program
lv: Neizdevās palaist ssh programmu

en: Unable to spawn ssh program: %s
lv: Neizdevās palaist ssh programmu: %s

en: Timed out when logging in
lv: Piesakoties iestājās savienojuma noildze

en: Permission denied
lv: Atļauja liegta

en: Password dialog canceled
lv: Paroles dialogs atsaukts

en: Could not send password
lv: Neizdevās nosūtīt paroli

en: Log In Anyway
lv: Pieteikties jebkurā gadījumā

en: Cancel Login
lv: Atsaukt pieteikšanos

en: The identity of the remote host (%s) is unknown.
    This happens when you log in to a host the first time.
    
    The identity sent by the remote host is %s. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
lv: Attālinātā datora (%s) identitāte ir nezināma.
    Tas parasti notiek pirmo reizi piesakoties attālinātā datora sistēmā.
    
    Identitāte, kas tika nosūtīta uz attālināto datoru ir %s. Ja jūs vēlaties pilnībā pārliecināties, ka ir droši turpināt, sazinieties ar sistēmas administratoru.

en: Login dialog canceled
lv: Pieteikšanās dialogs atsaukts

en: Can't send host identity confirmation
lv: Neizdodas nosūtīt saimniekdatoram identitātes apstiprinājumu

note: Login succeed, save password in keyring
en: Secure shell password: %s
lv: Drošās čaulas parole — %s

en: Error saving the credentials on the keyring.
lv: Kļūda, saglabājot akreditācijas datus atslēgu saišķī.

en: Hostname not known
lv: Saimniekdatora nosaukums nav zināms

en: No route to host
lv: Nav maršruta uz saimniekdatoru

en: Connection refused by server
lv: Serveris neatļāva savienojumu

en: Host key verification failed
lv: Saimniekdatora atslēgas pārbaude neizdevās

en: Unable to find a valid SSH program
lv: Neizdevās atrast korektu SSH programmu

en: Disconnect
lv: Atvienot

note: Translators: Pressing this button will minimize Vinagre
en: Minimize window
lv: Minimizēt logu

en: Leave fullscreen
lv: Atstāt pilnekrāna režīmu

en: Error saving recent connection.
lv: Kļūda, saglabājot neseno savienojumu.

en: Remote desktop password for %s
lv: %s attālinātās darbvirsmas parole

en: Could not get a screenshot of the connection.
lv: Nevarēja iegūt aktīvā savienojuma ekrānuzņēmumu.

en: Save Screenshot
lv: Saglabāt ekrānuzņēmumu

en: Screenshot of %s at %s
lv: Ekrānuzņēmums %s no %s

en: Error saving screenshot
lv: Kļūda, saglabājot ekrānuzņēmumu

en: Impossible to get service property: %s
lv: Neiespējami iegūt servisa rekvizītu: %s

en: Impossible to create the connection: %s
lv: Neiespējami izveidot savienojumu: %s

en: Impossible to accept the stream tube: %s
lv: Neiespējami akceptēt plūsmas cauruli: %s

note: Translators: this is an error message when we fail to get the name of an empathy/telepathy buddy. %s will be replaced by the actual error message.
en: Impossible to get the contact name: %s
lv: Neiespējami iegūt kontakta nosaukumu: %s

en: Impossible to get the avatar: %s
lv: Neiespējami iegūt iemiesojumu: %s

en: %s wants to share their desktop with you.
lv: %s vēlas koplietot viņa(-as) darbvirsmu ar jums.

en: Desktop sharing invitation
lv: Darbvirsmas koplietošanas ielūgums

note: Toplevel
en: _Remote
lv: _Attālināts

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: _View
lv: _Skats

en: _Bookmarks
lv: _Grāmatzīmes

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: Connect to a remote desktop
lv: Savienoties ar attālinātu darbvirsmu

en: Open a .VNC file
lv: Atvērt .VNC datni

note: Translators: "Reverse" here is an adjective, not a verb.
en: _Reverse Connections…
lv: _Apgrieztie savienojumi…

en: Configure incoming VNC connections
lv: Konfigurēt ienākošos VNC savienojumus

en: Quit the program
lv: Iziet no programmas

note: Help menu
en: _Contents
lv: _Saturs

en: Open the Vinagre manual
lv: Atvērt Vinagre rokasgrāmatu

en: About this application
lv: Par šo lietotni

en: _Keyboard shortcuts
lv: _Tastatūras īsceļus

en: Enable keyboard shortcuts
lv: Aktivēt tastatūras saīsnes

en: _Toolbar
lv: _Rīku josla

en: Show or hide the toolbar
lv: Rādīt vai slēpt rīku joslu

en: _Statusbar
lv: _Statusa josla

en: Show or hide the statusbar
lv: Rādīt vai slēpt statusa joslu

en: Disconnect the current connection
lv: Atvienot pašreizējo savienojumu

en: Disconnect All
lv: Atvienot visus

en: Disconnect all connections
lv: Atvienot visus savienojumus

note: Bookmarks menu
en: _Add Bookmark
lv: Pievienot grām_atzīmi

en: Add the current connection to your bookmarks
lv: Pievienot pašreizējo savienojumu jūsu grāmatzīmēm

note: Remote menu
en: _Take Screenshot
lv: Uzņem_t ekrānuzņēmumu

en: Take a screenshot of the current remote desktop
lv: Iegūt pašreizējās attālinātās darbvirsmas ekrānuzņēmumu

en: View the current remote desktop in fullscreen mode
lv: Skatīt pašreizējo attālināto darbvirsmu pilnekrāna režīmā

en: An error occurred
lv: Radusies kļūda

en: Vinagre failed to open a UI file, with the error message:
lv: Vinagre neizdevās atvērt UI datni, kļūdas paziņojums:

en: Please check your installation.
lv: Lūdzu, pārbaudiet savu instalāciju.

en: Error loading UI file
lv: Kļūda, ielādējot UI datni

note: Translators: %s is a protocol, like VNC or SSH
en: %s authentication is required
lv: ir pieprasīta %s autentifikācija

en: Error showing help
lv: Kļūda, rādot palīdzību

en: Could not merge UI XML file: %s
lv: Nevarēja apvienot LS XML datni — %s

en: _Recent Connections
lv: _Nesenie savienojumi

note: Translators: This is server:port, a statusbar tooltip when mouse is over a bookmark item on menu
en: Open %s:%d
lv: Atvērt %s:%d

en: Vinagre disables keyboard shortcuts by default, so that any keyboard shortcuts are sent to the remote desktop.
    
    This message will appear only once.
lv: Vinagre pēc noklusējuma deaktivē īsceļus, rezultātā visi tastatūras īsceļi tiek sūtīti uz attālināto darbvirsmu.
    
    Šis ziņojums parādīsies tikai vienreiz.

en: Enable shortcuts
lv: Aktivēt īsceļus

en: Error while creating the file %s: %s
lv: Kļūda, izveidojot datni %s — %s
