vinagre - en to pl translation catalogue (270 entries)

en: Whether we should leave other clients connected
pl: Określa, czy pozostawiać innych klientów połączonych

en: When connecting to a host, the client can say to the server to leave other clients connected or to drop the existent connections. Set the value to true to share the desktop with the other clients.
pl: Po połączeniu z komputerem klient może kazać serwerowi pozostawić innych klientów połączonych lub opuścić istniejące połączenia. Ustawienie na wartość „true” umożliwia udostępnianie pulpitu innym klientom.

en: Whether we should show tabs even when there is only one active connection
pl: Określa, czy wyświetlać karty, nawet jeśli jest tylko jedno aktywne połączenie

en: Set to "true" to always show the tabs. Set to "false" to only show the tabs when there is more than one active connection.
pl: Ustawienie na wartość „true” powoduje, że katy są zawsze wyświetlane. Ustawienie na wartość „false” powoduje, że wyświetlane są tylko wtedy, kiedy jest więcej niż jedno aktywne połączenie.

en: Whether we should show the menu accelerators (shortcut keys)
pl: Określa, czy wyświetlać skróty w menu (skróty klawiszowe)

en: Set to "false" to disable menu shortcuts. Set to "true" to enable them. Note that if they are enabled, those keys will be intercepted by the menu and will not be sent to the remote host.
pl: Ustawienie na wartość „false” wyłącza skróty w menu. Ustawienie na wartość „true” je włącza. Proszę zauważyć, że jeśli są włączone, to wciśnięcia klawiszy mogą zostać przechwycone przez menu i nie zostać wysłane do zdalnego komputera.

en: Maximum number of history items in connect dialog
pl: Maksymalna liczba elementów w historii w oknie połączenia

en: Specifies the maximum number of items in the host dropdown entry.
pl: Określa maksymalną liczbę elementów w menu wyboru komputera.

en: Whether we should start the program listening for reverse connections
pl: Określa, czy uruchamiać program nasłuchując odwrotnych połączeń

en: Set to "true" to always start the program listening for reverse connections.
pl: Ustawienie na wartość „true” powoduje, że program jest zawsze uruchamiany nasłuchując odwrotnych połączeń.

note: Both taken from the desktop file.
en: Remote Desktop Viewer
pl: Zdalny pulpit

en: Access remote desktops
pl: Dostęp do zdalnych pulpitów

en: Vinagre shows remote Windows, Mac OS X and Linux desktops.
pl: Program Vinagre umożliwia wyświetlanie zdalnych pulpitów systemów Windows, Mac OS X oraz Linux.

en: It uses the VNC, RDP and SPICE protocols, and can even be used to connect to SSH servers.
pl: Oprócz korzystania z protokołów VNC, RDP i SPICE, można również łączyć się z serwerami SSH.

en: VNC;RDP;SSH;
pl: VNC;RDP;SSH;Spice;

en: Vinagre is a remote desktop viewer for the GNOME desktop
pl: Vinagre to przeglądarka zdalnych pulpitów dla środowiska GNOME

note: This is a button label, in the authentication dialog
en: _Authenticate
pl: _Uwierzytelnij

en: Authentication is required
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie

en: Host:
pl: Komputer:

en: _Username:
pl: _Nazwa użytkownika:

en: _Password:
pl: _Hasło:

en: _Domain:
pl: _Domena:

en: _Remember this credential
pl: _Zapamiętanie danych logowania

en: Store the login credential in GNOME Keyring
pl: Przechowuje dane logowania w bazie kluczy GNOME

en: Bookmarks
pl: Zakładki

en: Connection
pl: Połączenie

note: Translators: This is the name of a bookmark. It appears in the add/edit bookmark dialog.
en: _Name:
pl: _Nazwa:

en: _Host:
pl: _Komputer:

en: Options
pl: Opcje

en: _Full screen
pl: _Pełny ekran

en: Folder
pl: Katalog

en: Bookmark Folder
pl: Katalog zakładek

en: Parent Folder
pl: Katalog nadrzędny

en: Certificate Verification
pl: Weryfikacja certyfikatu

en: The remote host has changed its certificate.
    Do you trust the new certificate?
pl: Zdalny komputer zmienił swój certyfikat.
    Czy nowy certyfikat jest zaufany?

note: Subject of the certificate.
en: Subject:
pl: Przedmiot:

note: Issuer of the certificate.
en: Issuer:
pl: Wydawca:

note: Fingerprint of the new certificate.
en: New fingerprint:
pl: Nowy odcisk palca:

note: Fingerprint of the old certificate.
en: Old fingerprint:
pl: Poprzedni odcisk palca:

en: The below certificate could not be verified.
    Do you trust the certificate?
pl: Nie można zweryfikować poniższego certyfikatu.
    Czy jest on zaufany?

note: Fingerprint of the certificate.
en: Fingerprint:
pl: Odcisk palca:

en: Connect
pl: Połącz

en: Choose a remote desktop to connect to
pl: Wybór zdalnego pulpitu do połączenia

en: _Protocol:
pl: _Protokół:

en: Select a remote desktop protocol for this connection
pl: Wybór protokołu zdalnego pulpitu dla tego połączenia

en: Search for remote hosts on the network
pl: Wyszukuje zdalne komputery w sieci

en: Connection options
pl: Opcje połączenia

en: _Fullscreen
pl: _Pełny ekran

en: Enable fullscreen mode for this connection
pl: Włącza tryb pełnoekranowy dla tego połączenia

en: Reverse Connections
pl: Odwrotne połączenia

en: By activating reverse connections you can access remote desktops that are behind a firewall. The remote side is supposed to initiate the connection with you. For further information, read the help.
pl: Włączając odwrotne połączenia można uzyskać dostęp do zdalnych komputerów za zaporą sieciową. Zdalny komputer ma nawiązać połączenie z tym komputerem. Pomoc zawiera więcej informacji.

en: _Enable Reverse Connections
pl: _Odwrotne połączenia

note: Translators: this is the reverse connection mode. "Always enabled" means it will be enabled by default in the program startup. You can see this string in the dialog Remote->Reverse connections.
en: _Always Enabled
pl: Z_awsze włączone

en: This desktop is reachable through the following IP address(es):
pl: Pulpit ten jest dostępny pod następującymi adresami IP:

en: Connectivity
pl: Łączność

en: Remote Desktop (VNC) file
pl: Plik zdalnego pulpitu (VNC)

en: Remote Desktop Connection
pl: Połączenie ze zdalnym pulpitem

note: Translators: This is a description of the RDP protocol. It appears in the Connect dialog.
en: Access MS Windows remote desktops
pl: Dostęp do zdalnych pulpitów systemu MS Windows

en: RDP Options
pl: Opcje RDP

note: Scaling check button
en: _Scaling
pl: _Skalowanie

note: Translators: This is the tooltip for the username field in a RDP connection Translators: This is the tooltip for the username field in a SSH connection
en: Optional. If blank, your username will be used. Also, it can be supplied in the Host field above, in the form username@hostname.
pl: Opcjonalne. Jeśli zostanie pozostawione puste, to zostanie użyta nazwa bieżącego użytkownika. Nazwa użytkownika może także zostać podana w polu Komputer powyżej, w formie nazwa-użytkownika@nazwa-komputera.

note: Translators: This is the tooltip for the domain field in a RDP connection
en: Optional.
pl: Opcjonalne.

note: Host width
en: _Width:
pl: _Szerokość:

note: Translators: This is the tooltip for the width field in a RDP connection
en: Set width of the remote desktop
pl: Ustawia szerokość zdalnego pulpitu

note: Host height
en: _Height:
pl: _Wysokość:

note: Translators: This is the tooltip for the height field in a RDP connection
en: Set height of the remote desktop
pl: Ustawia wysokość zdalnego pulpitu

en: S_caling
pl: S_kalowanie

en: Fit the remote screen into the current window size
pl: Dopasowuje zdalny ekran do bieżącego rozmiaru okna

en: Scaling
pl: Skalowanie

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: Error connecting to host.
pl: Błąd podczas łączenia z komputerem.

note: Translators: This is a description of the SSH protocol. It appears at Connect dialog.
en: Access Unix/Linux terminals
pl: Dostęp do terminali systemu UNIX/Linux

en: SSH Options
pl: Opcje SSH

note: Translators: 'shared' here is a VNC protocol specific flag. You can translate it, but I think it's better to let it untranslated
en: Bad value for 'shared' flag: %d. It is supposed to be 0 or 1. Ignoring it.
pl: Błędna wartość dla flagi „shared”: %d. Powinna wynosić 0 lub 1. Ignorowanie.

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: Enable scaled mode
pl: Tryb skalowany

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: VNC Options:
pl: Opcje VNC:

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: Show VNC Options
pl: Wyświetla opcje VNC

en: Access Unix/Linux, Windows and other remote desktops.
pl: Dostęp do zdalnych pulpitów systemów UNIX/Linux oraz Windows.

en: Could not parse the file.
pl: Nie można przetworzyć pliku.

note: Translators: Do not translate "Connection". It's the name of a group in the .vnc (.ini like) file.
en: The file is not a VNC one: Missing the group "Connection".
pl: To nie jest plik VNC: brak grupy „Connection”.

note: Translators: Do not translate "Host". It's the name of a key in the .vnc (.ini like) file.
en: The file is not a VNC one: Missing the key "Host".
pl: To nie jest plik VNC: brak klucza „Host”.

en: VNC Options
pl: Opcje VNC

note: View only check button View only check button - not fully ready on spice-gtk side
en: _View only
pl: _Tylko podgląd

note: Keep ratio check button
en: _Keep aspect ratio
pl: Utrzy_mywanie proporcji obrazu

note: JPEG Compression check button
en: _Use JPEG Compression
pl: _Kompresja JPEG

en: This might not work on all VNC servers
pl: Może nie działać na wszystkich serwerach VNC

en: Color _Depth:
pl: _Głębia kolorów:

en: Use Server Settings
pl: Użycie ustawień serwera

en: True Color (24 bits)
pl: True Color (24-bitowy)

en: High Color (16 bits)
pl: High Color (16-bitowy)

en: Low Color (8 bits)
pl: Low Color (8-bitowy)

en: Ultra Low Color (3 bits)
pl: Ultra Low Color (3-bitowy)

note: Translators: the whole sentence will be: Use Host <hostname> as a SSH tunnel Translators: the whole sentence will be: Use host <hostname> as a SSH tunnel
en: Use h_ost
pl: Użycie _komputera

en: hostname or user@hostname
pl: nazwa-komputera lub użytkownik@nazwa-komputera

en: Supply an alternative port using colon
pl: Dostarczenie alternatywnego portu za pomocą dwukropka

en: For instance: joe@example.com:5022
pl: Na przykład: jan@example.com:5022

note: Translators: the whole sentence will be: Use host <hostname> as a SSH tunnel
en: as a SSH tunnel
pl: jako tunelu SSH

note: Translators: this is a pattern to open *.vnc files in a open dialog.
en: VNC Files
pl: Pliki VNC

en: Desktop Name:
pl: Nazwa pulpitu:

en: Dimensions:
pl: Wymiary:

en: Error creating the SSH tunnel
pl: Błąd podczas tworzenia tunelu SSH

en: Unknown reason
pl: Nieznany powód

note: Translators: %s is a host name or IP address; %u is a code error (number).
en: Authentication method for host %s is unsupported. (%u)
pl: Metoda uwierzytelniania dla komputera %s jest nieobsługiwana. (%u)

en: Authentication unsupported
pl: Metoda uwierzytelniania jest nieobsługiwana

en: Authentication error
pl: Błąd uwierzytelniania

en: A username is required in order to access this remote desktop.
pl: Wymagane jest podanie nazwy użytkownika, aby uzyskać dostęp do tego zdalnego pulpitu.

en: A password is required in order to access this remote desktop.
pl: Wymagane jest podanie hasła, aby uzyskać dostęp do tego zdalnego pulpitu.

en: _Keep Aspect Ratio
pl: Utrzy_mywanie proporcji obrazu

en: Keep the screen aspect ratio when using scaling
pl: Utrzymuje proporcje obrazu podczas skalowania

en: Do not send mouse and keyboard events
pl: Nie przesyła zdarzeń myszy i klawiatury

en: _Original size
pl: _Rozmiar oryginalny

en: Adjust the window to the size of the remote desktop
pl: Dopasowuje okno do rozmiarów zdalnego pulpitu

en: _Refresh Screen
pl: _Odśwież ekran

en: Requests an update of the screen
pl: Wysyła żądanie odświeżenia ekranu

en: _Send Ctrl-Alt-Del
pl: _Wyślij Ctrl-Alt-Del

en: Send Ctrl+Alt+Del to the remote desktop
pl: Wysyła Ctrl+Alt+Del do zdalnego pulpitu

en: Read only
pl: Tylko do odczytu

note: Send Ctrl-alt-del
en: Send Ctrl-Alt-Del
pl: Wyślij Ctrl-Alt-Del

en: Scaling is not supported on this installation.
    
    Read the README file (shipped with Vinagre) in order to know how to enable this feature.
pl: Skalowanie nie jest obsługiwane przez tę instalację.
    
    Plik README (dostarczony z programem Vinagre) zawiera informacje o tym, jak włączyć tę funkcję.

en: Unable to find a free TCP port
pl: Nie można odnaleźć wolnego portu TCP

note: Translators: Do not translate "connection". It's the name of a group in the .spice (.ini like) file.
en: The file is not a Spice one: Missing the group "connection".
pl: To nie jest plik Spice: brak grupy „connection”.

note: Translators: Do not translate "host". It's the name of a key in the .spice (.ini like) file.
en: The file is not a Spice one: Missing the key "host".
pl: To nie jest plik Spice: brak klucza „host”.

en: SPICE
pl: Spice

note: Translators: This is a description of the SPICE protocol. It appears at Connect dialog.
en: Access Spice desktop server
pl: Dostęp do serwera pulpitu Spice

en: SPICE Options
pl: Opcje Spice

note: Resize guest check button
en: _Resize guest
pl: Zmień _rozmiar gościa

note: Clipboard sharing check button
en: _Share clipboard
pl: Współdziel _schowek

note: Translators: This is the tooltip for the password field in a SPICE connection
en: Optional
pl: Opcjonalne

note: Translators: this is a pattern to open *.spice files in a open dialog.
en: Spice Files
pl: Pliki Spice

en: Resize the screen guest to best fit
pl: Zmienia rozmiar ekranu gościa w celu najlepszego dopasowania

en: Automatically share clipboard between client and guest
pl: Automatycznie współdzieli schowek między klientem a gościem

en: Error while initializing bookmarks: %s
pl: Błąd podczas inicjowania zakładek: %s

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Error while initializing bookmarks: The file seems to be empty
pl: Błąd podczas inicjowania zakładek: plik jest pusty

en: Error while initializing bookmarks: The file is not a vinagre bookmarks file
pl: Błąd podczas inicjowania zakładek: plik nie jest plikiem zakładek programu vinagre

en: Error while saving bookmarks: Failed to create the XML structure
pl: Błąd podczas zapisywania zakładek: utworzenie struktury XML się nie powiodło

en: Error while saving bookmarks: Failed to initialize the XML structure
pl: Błąd podczas zapisywania zakładek: zainicjowanie struktury XML się nie powiodło

en: Error while saving bookmarks: Failed to finalize the XML structure
pl: Błąd podczas zapisywania zakładek: sfinalizowanie struktury XML się nie powiodło

en: Error while saving bookmarks: %s
pl: Błąd podczas zapisywania zakładek: %s

en: Error while migrating bookmarks: Failed to create the XML structure
pl: Wystąpił błąd podczas przenoszenia zakładek: utworzenie struktury XML się nie powiodło

en: Error while migrating bookmarks: Failed to initialize the XML structure
pl: Wystąpił błąd podczas przenoszenia zakładek: zainicjowanie struktury XML się nie powiodło

en: Error while migrating bookmarks: Failed to finalize the XML structure
pl: Wystąpił błąd podczas przenoszenia zakładek: sfinalizowanie struktury XML się nie powiodło

en: Error while migrating bookmarks: %s
pl: Błąd podczas przenoszenia zakładek: %s

en: Error while migrating bookmarks: VNC plugin is not activated
pl: Błąd podczas przenoszenia zakładek: wtyczka VNC jest wyłączona

en: Failed to create the directory
pl: Utworzenie katalogu się nie powiodło

en: Migrating the bookmarks file to the new format. This operation is only supposed to run once.
pl: Migrowanie pliku zakładek do nowego formatu. Działanie ma odbyć się tylko jednokrotnie.

en: Error opening old bookmarks file: %s
pl: Błąd podczas otwierania poprzedniego pliku zakładek: %s

en: Migration cancelled
pl: Anulowano migrację

en: Could not remove the old bookmarks file
pl: Nie można usunąć poprzedniego pliku zakładek

en: Root Folder
pl: Katalog główny

en: Invalid name for this folder
pl: Nieprawidłowa nazwa dla tego katalogu

en: The name "%s" is already used in this folder. Please use a different name.
pl: Nazwa „%s” jest już używana w tym katalogu. Proszę wybrać inną nazwę.

en: Invalid name for this item
pl: Nieprawidłowa nazwa dla tego elementu

note: Translators: %s is a protocol name, like VNC or SSH
en: (Protocol: %s)
pl: (Protokół: %s)

note: Translators: %s is a bookmark entry name
en: Are you sure you want to remove %s from bookmarks?
pl: Na pewno usunąć %s z zakładek?

en: Remove Folder?
pl: Usunąć katalog?

en: Note that all its subfolders and bookmarks will be removed as well.
pl: Proszę zwrócić uwagę, iż wszystkie jego podkatalogi oraz znajdujące się w nich zakładki także zostaną usunięte.

en: Remove Item?
pl: Usunąć element?

en: Error removing bookmark: Entry not found
pl: Błąd podczas usuwania zakładki: wpis nie został odnaleziony

en: New Folder
pl: Nowy katalog

en: Error while saving preferences: %s
pl: Błąd podczas zapisywania preferencji: %s

en: Choose the file
pl: Wybór pliku

en: There are no supported files
pl: Brak obsługiwanych plików

en: None of the active plugins support this action. Activate some plugins and try again.
pl: Żadna z włączonych wtyczek nie obsługuje tego działania. Proszę włączyć wtyczki i spróbować ponownie.

en: The following file could not be opened: | The following files could not be opened:
pl[0]: Następujący plik nie mógł zostać otwarty:
pl[1]: Następujące pliki nie mogły zostać otwarte:
pl[2]: Następujące pliki nie mogły zostać otwarte:

en: Could not get the active protocol from the protocol list.
pl: Nie można uzyskać aktywnego protokołu z listy protokołów.

en: Error while saving history file: %s
pl: Błąd podczas zapisywania pliku historii: %s

en: Choose a Remote Desktop
pl: Wybór zdalnego pulpitu

en: The protocol %s is not supported.
pl: Protokół %s nie jest obsługiwany.

en: Could not open the file.
pl: Nie można otworzyć pliku.

en: The file was not recognized by any of the plugins.
pl: Plik nie został rozpoznany przez żadną z wtyczek.

note: Setup command line options
en: - Remote Desktop Viewer
pl: — przeglądarka zdalnych pulpitów

en: Failed to resolve avahi hostname: %s
pl: Uzyskanie nazwy komputera przez usługę Avahi się nie powiodło: %s

en: The service %s was already registered by another plugin.
pl: Usługa %s została już zarejestrowana przez inną wtyczkę.

en: Failed to add mDNS browser for service %s.
pl: Dodanie przeglądarki mDNS dla usługi %s się nie powiodło.

note: Translators: "Browse for hosts" means the ability to find/locate some remote hosts [with the VNC service enabled] in the local network
en: Failed to browse for hosts: %s
pl: Przeglądanie w poszukiwaniu komputerów się nie powiodło: %s

en: Failed to initialize mDNS browser: %s
pl: Zainicjowanie przeglądarki mDNS się nie powiodło: %s

note: Translators: %s is a host name or IP address.
en: Connection to host %s was closed.
pl: Połączenie z komputerem %s zostało zamknięte.

en: Connection closed
pl: Zamknięto połączenie

note: Translators: %s is a host name or IP address.
en: Authentication for host %s has failed
pl: Uwierzytelnienie dla komputera %s się nie powiodło

en: Authentication failed
pl: Uwierzytelnienie się nie powiodło

en: Connecting…
pl: Łączenie…

en: Close connection
pl: Zamknij połączenie

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: Specify geometry of the main Vinagre window
pl: Określa geometrię głównego okna programu Vinagre

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: Open Vinagre in fullscreen mode
pl: Otwiera program Vinagre w trybie pełnego ekranu

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: Create a new toplevel window in an existing instance of Vinagre
pl: Tworzy nowe okno najwyższego poziomu w istniejącej instancji programu Vinagre

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: Open a file recognized by Vinagre
pl: Otwiera plik rozpoznawany przez program Vinagre

en: filename
pl: nazwa-pliku

en: Show help
pl: Wyświetla pomoc

note: Translators: this is a command line option (run vinagre --help)
en: [server:port]
pl: [serwer:port]

en: Invalid argument %s for --geometry
pl: Nieprawidłowy parametr %s dla opcji --geometry

en: The following error has occurred: | The following errors have occurred:
pl[0]: Wystąpił następujący błąd:
pl[1]: Wystąpiły następujące błędy:
pl[2]: Wystąpiły następujące błędy:

en: Cannot initialize preferences manager.
pl: Nie można zainicjować menedżera preferencji.

en: On the port %d
pl: Na porcie %d

en: Error activating reverse connections
pl: Błąd podczas aktywowania odwrotnych połączeń

en: The program could not find any available TCP ports starting at 5500. Is there any other running program consuming all your TCP ports?
pl: Program nie może odnaleźć żadnych dostępnych portów TCP zaczynając od 5500. Być może inny program obecnie zajmuje wszystkie porty TCP.

en: Timed out when logging into SSH host
pl: Przekroczono czas oczekiwania podczas logowania do komputera SSH

en: Unable to spawn ssh program
pl: Nie można wywołać programu ssh

en: Unable to spawn ssh program: %s
pl: Nie można wywołać programu ssh: %s

en: Timed out when logging in
pl: Przekroczono czas oczekiwania podczas logowania

en: Permission denied
pl: Brak upoważnienia

en: Password dialog canceled
pl: Anulowano okno dialogowe wprowadzania hasła

en: Could not send password
pl: Nie można wysłać hasła

en: Log In Anyway
pl: Zaloguj mimo to

en: Cancel Login
pl: Anuluj logowanie

en: The identity of the remote host (%s) is unknown.
    This happens when you log in to a host the first time.
    
    The identity sent by the remote host is %s. If you want to be absolutely sure it is safe to continue, contact the system administrator.
pl: Tożsamość zdalnego komputera (%s) jest nieznana.
    Zdarza się to podczas logowania do komputera po raz pierwszy.
    
    Tożsamość wysłana przez zdalny komputer to %s. Aby być absolutnie pewny, że kontynuowanie jest bezpieczne, należy skontaktować się z administratorem.

en: Login dialog canceled
pl: Anulowano okno dialogowe logowania

en: Can't send host identity confirmation
pl: Nie można wysłać potwierdzenia tożsamości komputera

note: Login succeed, save password in keyring
en: Secure shell password: %s
pl: Hasło powłoki SSH: %s

en: Error saving the credentials on the keyring.
pl: Błąd podczas zapisywania danych uwierzytelniania w bazie kluczy.

en: Hostname not known
pl: Nieznana nazwa komputera

en: No route to host
pl: Brak trasy do komputera

en: Connection refused by server
pl: Połączenie zostało odrzucone przez serwer

en: Host key verification failed
pl: Weryfikacja klucza komputera się nie powiodła

en: Unable to find a valid SSH program
pl: Nie można odnaleźć prawidłowego programu SSH

en: Disconnect
pl: Rozłącza

note: Translators: Pressing this button will minimize Vinagre
en: Minimize window
pl: Minimalizuje okno

en: Leave fullscreen
pl: Opuszcza pełny ekran

en: Error saving recent connection.
pl: Błąd podczas zapisywania ostatniego połączenia.

en: Remote desktop password for %s
pl: Hasło zdalnego pulpitu dla %s

en: Could not get a screenshot of the connection.
pl: Nie udało się uzyskać zrzutu ekranu połączenia.

en: Save Screenshot
pl: Zapisz zrzut ekranu

en: Screenshot of %s at %s
pl: Zrzut ekranu %s w %s

en: Error saving screenshot
pl: Błąd podczas zapisywania zrzutu ekranu

en: Impossible to get service property: %s
pl: Niemożliwe uzyskanie własności usługi: %s

en: Impossible to create the connection: %s
pl: Niemożliwe utworzenie połączenia: %s

en: Impossible to accept the stream tube: %s
pl: Niemożliwa akceptacja strumienia: %s

note: Translators: this is an error message when we fail to get the name of an empathy/telepathy buddy. %s will be replaced by the actual error message.
en: Impossible to get the contact name: %s
pl: Niemożliwe uzyskanie nazwy kontaktu: %s

en: Impossible to get the avatar: %s
pl: Niemożliwe uzyskanie awatara: %s

en: %s wants to share their desktop with you.
pl: Użytkownik %s chce udostępnić swój pulpit.

en: Desktop sharing invitation
pl: Zaproszenie do udostępniania pulpitu

note: Toplevel
en: _Remote
pl: Z_dalny pulpit

en: _Edit
pl: _Edycja

en: _View
pl: _Widok

en: _Bookmarks
pl: _Zakładki

en: _Help
pl: Pomo_c

en: Connect to a remote desktop
pl: Łączy ze zdalnym pulpitem

en: Open a .VNC file
pl: Otwiera plik .VNC

note: Translators: "Reverse" here is an adjective, not a verb.
en: _Reverse Connections…
pl: O_dwrotne połączenia…

en: Configure incoming VNC connections
pl: Konfiguruje przychodzące połączenia VNC

en: Quit the program
pl: Kończy działanie programu

note: Help menu
en: _Contents
pl: _Spis treści

en: Open the Vinagre manual
pl: Otwiera podręcznik użytkownika programu Vinagre

en: About this application
pl: O tym programie

en: _Keyboard shortcuts
pl: Skróty _klawiszowe

en: Enable keyboard shortcuts
pl: Włącza skróty klawiszowe

en: _Toolbar
pl: Pasek _narzędziowy

en: Show or hide the toolbar
pl: Wyświetla lub ukrywa pasek narzędziowy

en: _Statusbar
pl: _Pasek stanu

en: Show or hide the statusbar
pl: Wyświetla lub ukrywa pasek stanu

en: Disconnect the current connection
pl: Rozłącza bieżące połączenie

en: Disconnect All
pl: Rozłącz wszystkie

en: Disconnect all connections
pl: Rozłącza wszystkie połączenia

note: Bookmarks menu
en: _Add Bookmark
pl: _Dodaj zakładkę

en: Add the current connection to your bookmarks
pl: Dodaje bieżące połączenie do zakładek

note: Remote menu
en: _Take Screenshot
pl: _Pobierz zrzut ekranu

en: Take a screenshot of the current remote desktop
pl: Pobiera zrzut ekranu bieżącego zdalnego pulpitu

en: View the current remote desktop in fullscreen mode
pl: Wyświetla bieżący zdalny pulpit na pełnym ekranie

en: An error occurred
pl: Wystąpił błąd

en: Vinagre failed to open a UI file, with the error message:
pl: Otwarcie pliku interfejsu użytkownika przez program Vinagre się nie powiodło. Komunikat o błędzie:

en: Please check your installation.
pl: Proszę sprawdzić poprawność instalacji.

en: Error loading UI file
pl: Błąd podczas wczytywania pliku interfejsu użytkownika

note: Translators: %s is a protocol, like VNC or SSH
en: %s authentication is required
pl: Wymagane jest uwierzytelnienie %s

en: Error showing help
pl: Błąd podczas wyświetlania pomocy

en: Could not merge UI XML file: %s
pl: Nie można połączyć pliku XML interfejsu użytkownika: %s

en: _Recent Connections
pl: O_statnie połączenia

note: Translators: This is server:port, a statusbar tooltip when mouse is over a bookmark item on menu
en: Open %s:%d
pl: Otwiera %s:%d

en: Vinagre disables keyboard shortcuts by default, so that any keyboard shortcuts are sent to the remote desktop.
    
    This message will appear only once.
pl: Program Vinagre domyślnie wyłącza skróty klawiszowe, aby były one przesyłane do zdalnego pulpitu.
    
    Ta wiadomość pojawi się tylko raz.

en: Enable shortcuts
pl: Włącz skróty

en: Error while creating the file %s: %s
pl: Błąd podczas tworzenia pliku %s: %s
