vino - en to cs translation catalogue (132 entries)

en: There was an error showing the URL "%s"
cs: Nepodařilo se otevřít adresu „%s“

en: There was an error displaying help:
    %s
cs: Při zobrazování nápovědy došlo k chybě:
    %s

en: Checking the connectivity of this machine...
cs: Kontroluje se připojení k síti

en: Your desktop is only reachable over the local network.
cs: Vaše pracovní plocha je dostupná pouze v místní síti.

en:  or
cs:  nebo

en: Others can access your computer using the address %s.
cs: Ostatní uživatelé se mohou připojit k vaší pracovní ploše pomocí adresy %s.

en: Nobody can access your desktop.
cs: Nikdo nemůže přistupovat k vaší pracovní ploše.

en: Desktop Sharing
cs: Sdílení pracovní plochy

en: Choose how other users can remotely view your desktop
cs: Vyberte, jakým způsobem umožníte vzdáleně zobrazit vaši pracovní plochu

en: Desktop Sharing Preferences
cs: Předvolby sdílení pracovní plochy

en: Sharing
cs: Sdílení

en: Some of these preferences are locked down
cs: Některá z těchto nastavení nejsou přístupná

en: Allow other users to _view your desktop
cs: Umožnit jiným uživatelům _zobrazit vaši pracovní plochu

en: Your desktop will be shared
cs: Vaše pracovní plocha bude sdílena

en: _Allow other users to control your desktop
cs: Umožnit jiným uživatelům _ovládat vaši pracovní plochu

en: Remote users are able to control your mouse and keyboard
cs: Vzdálení uživatelé, kteří přistupují k tomuto počítači, budou moci ovládat vaši myš a klávesnici

en: Security
cs: Zabezpečení

en: _You must confirm each access to this machine
cs: _Dotazovat se na každé příchozí spojení

en: _Require the user to enter this password:
cs: _Vyžadovat, aby uživatel zadal toto heslo:

en: Automatically _configure UPnP router to open and forward ports
cs: Automaticky nastavit směrovač s UPnP, aby otevřel a přesměrovával porty

en: The router must have the UPnP feature enabled
cs: Směrovač musí mít zapnutou funkci UPnP

en: Show Notification Area Icon
cs: Zobrazovat ikonu v oznamovací oblasti

en: Al_ways
cs: _Vždy

en: _Only when someone is connected
cs: Jen když je někd_o připojen

en: _Never
cs: _Nikdy

en: Enable remote access to the desktop
cs: Povolit vzdálený přístup k pracovní ploše

en: If true, allows remote access to the desktop via the RFB protocol. Users on remote machines may then connect to the desktop using a VNC viewer.
cs: Je-li zapnuto, umožňuje vzdálený přístup k pracovní ploše pomocí protokolu RFB. Uživatelé na vzdálených počítačích se pak mohou připojit k pracovní ploše pomocí prohlížeče VNC.

en: Prompt the user before completing a connection
cs: Zeptat se uživatele před dokončením spojení

en: If true, remote users accessing the desktop are not allowed access until the user on the host machine approves the connection. Recommended especially when access is not password protected.
cs: Je-li zapnuto, vzdáleným uživatelům přistupujícím k pracovní ploše není povolen přístup, dokud uživatel na tomto počítači nepovolí připojení. Doporučeno obzvláště pokud přístup není chráněn heslem.

en: Only allow remote users to view the desktop
cs: Povolit vzdáleným uživatelům jen prohlížet pracovní plochu

en: If true, remote users accessing the desktop are only allowed to view the desktop. Remote users will not be able to use the mouse or keyboard.
cs: Je-li zapnuto, vzdáleným uživatelům přistupujícím k pracovní ploše je povoleno jen prohlížet pracovní plochu. Nebudou moci používat myš nebo klávesnici.

en: Network interface for listening
cs: Síťové rozhraní k naslouchání

en: If not set, the server will listen on all network interfaces.
    
    Set this if you want to accept connections only from some specific network interface. For example, eth0, wifi0, lo and so on.
cs: Pokud není nastaveno, server bude naslouchat na všech síťových rozhraních.
    
    Nastavte tuto volbu, chcete-li přijímat spojení pouze z určených síťových rozhraní. Příklad: eth0, wifi0, lo atd.

en: Listen on an alternative port
cs: Naslouchat na alternativním portu

en: If true, the server will listen on another port, instead of the default (5900). The port must be specified in the 'alternative-port' key.
cs: Je-li zapnuto, server bude naslouchat na jiném portu než výchozím (5900). Jiný port musí být uveden v klíči „alternative-port“.

en: Alternative port number
cs: Alternativní číslo portu

en: The port which the server will listen to if the 'use-alternative-port' key is set to true. Valid values are in the range of 5000 to 50000.
cs: Číslo portu, na kterém bude server naslouchat, pokud je klíč „use-alternative-port“ nastaven na zapnuto. Přípustné hodnoty jsou v rozmezí od 5000 do 50000.

en: Require encryption
cs: Vyžadovat šifrování

en: If true, remote users accessing the desktop are required to support encryption. It is highly recommended that you use a client which supports encryption unless the intervening network is trusted.
cs: Je-li zapnuto, vzdálení uživatelé přistupující k pracovní ploše musí podporovat šifrování. Důrazně se doporučuje používat klienta, který podporuje šifrování, pokud tedy není síť propojující počítače důvěryhodná.

en: Allowed authentication methods
cs: Povolené metody autentizace

en: Lists the authentication methods with which remote users may access the desktop.
    
    There are two possible authentication methods; "vnc" causes the remote user to be prompted for a password (the password is specified by the vnc-password key) before connecting and "none" which allows any remote user to connect.
cs: Obsahuje metody autentizace, se kterými mohou vzdálení uživatelé přistupovat k pracovní ploše.
    
    Jsou dvě možné metody autentizace; „vnc“ způsobí, že vzdálený uživatel bude před připojením dotázán na heslo (nastavené v klíči vnc-password) a „none“ povoluje připojení kterémukoli vzdálenému uživateli.

en: Password required for "vnc" authentication
cs: Heslo vyžadované pro autentizaci „vnc“

en: The password which the remote user will be prompted for if the "vnc" authentication method is used. The password specified by the key is base64 encoded.
    
    The special value of 'keyring' (which is not valid base64) means that the password is stored in the GNOME keyring.
cs: Heslo, na které bude vzdálený uživatel dotázán, pokud se používá metoda autentizace „vnc“. Heslo určené tímto klíčem je kódováno v base64.
    
    Speciální hodnota „keyring“ (která není platná v base64) označuje, že heslo je uchováno v klíčence GNOME.

en: E-mail address to which the remote desktop URL should be sent
cs: E-mailová adresa, na kterou má být odesláno URL vzdálené pracovní plochy

en: This key specifies the e-mail address to which the remote desktop URL should be sent if the user clicks on the URL in the Desktop Sharing preferences dialog.
cs: Tento klíč určuje e-mailovou adresu, na kterou má být URL vzdálené pracovní plochy odesláno, když uživatel klikne na URL v dialogovém okně Nastavení sdílení pracovní plochy.

en: Lock the screen when last user disconnect
cs: Uzamknout obrazovku, když se odpojí poslední uživatel

en: If true, the screen will be locked after the last remote client disconnects.
cs: Je-li zapnuto, obrazovka bude zamknuta poté, co se odpojí poslední klient.

en: When the status icon should be shown
cs: Kdy zobrazovat ikonu v oznamovací oblasti

en: This key controls the behavior of the status icon. There are three options: "always" - the icon will always be present; "client" - the icon will only be present when someone is connected (this is the default behavior); "never" - the icon will not be present.
cs: Tento klíč upravuje chování ikony v oznamovací oblasti. Možné jsou tři možnosti: „always“ - zobrazovat pořád; „client“ - zobrazovat pouze, když je připojen vzdálený klient (jde o výchozí chování); „never“ - nezobrazovat nikdy.

en: Whether to disable the desktop background when a user is connected
cs: Zda uživatelům, kteří se připojí, vypnout tapetu na ploše

en: When true, disable the desktop background and replace it with a single block of color when a user successfully connects.
cs: Když je zapnuto, vypne se tapeta na pozadí pracovní plochy a nahradí se jednobarevnou plochou po té, co se uživatel úspěšně připojí.

en: Whether a UPnP router should be used to forward and open ports
cs: Zda by se měl používat směrovač UPnP k otevření a přesměrování portů

en: If true, request that a UPnP-capable router should forward and open the port used by Vino.
cs: Je-li zapnuto, požadovat, aby měl směrovač s podporou UPnP otevřené porty používané aplikací Vino a předával jejich provoz do vnitřní sítě.

en: Whether we should disable the XDamage extension of X.org
cs: Zda používat rozšíření XDamage serveru X.org

en: If true, do not use the XDamage extension of X.org. This extension does not work properly on some video drivers when using 3D effects. Disabling it will make Vino work in these environments, with slower rendering as a side effect.
cs: Je-li zapnuto, nebude se používat rozšíření XDamage serveru X.org. Toto rozšíření nepracuje správně v kombinaci 3D efektů pracovního prostředí a některých ovladačů grafických karet. Pokud rozšíření zakážete, vyhnete se tím možným problémum, avšak za cenu pomalejšího vykreslování.

en: Notify on connect
cs: Upozornit při připojení

en: If true, show a notification when a user connects to the system.
cs: Je-li zapnuto, budete zobrazeno upozorněni, když se k systému připojí uživatel.

en: Remote desktop sharing password
cs: Heslo pro sdílení vzdálené plochy

en: File is not a valid .desktop file
cs: Soubor není platným souborem typu .desktop

note: translators: 'Version' is from a desktop file, and * should not be translated. '%s' would probably be a * version number.
en: Unrecognized desktop file Version '%s'
cs: Nepodařilo se rozpoznat soubor typu .desktop „%s“

en: Starting %s
cs: Spouští se %s

en: Application does not accept documents on command line
cs: Aplikace nepodporuje dokumenty zadávané v příkazovém řádku

en: Unrecognized launch option: %d
cs: Nerozpoznaná volba spouštění: %d

note: translators: The 'Type=Link' string is found in a * desktop file, and should not be translated.
en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
cs: Nepodařilo se předat URI dokumentu položce typu „Type=Link“

en: Not a launchable item
cs: Není spustitelnou položkou

en: Disable connection to session manager
cs: Zakázat připojení k sezení

en: Specify file containing saved configuration
cs: Zadejte soubor, který obsahuje uložené nastavení

en: FILE
cs: SOUBOR

en: Specify session management ID
cs: Zadejte ID sezení

en: Session management options:
cs: Nastavení sezení:

en: Show session management options
cs: Zobrazit volby správy sezení

en: Your XServer does not support the XTest extension - remote desktop access will be view-only
cs: Váš server X nepodporuje rozšíření XTest - vzdálený přístup k pracovní ploše bude jen pro zobrazování

note: Tube mode uses Telepathy's Tubes to share a user's desktop directly * with another IM contact. http://telepathy.freedesktop.org/wiki/Tubes
en: Start in tube mode, for the ‘Share my Desktop’ feature
cs: Spustit v režimu roury, pro funkci „Sdílet moji pracovní plochu“

en: - VNC Server for GNOME
cs: - server VNC pro prostředí GNOME

en: Run 'vino-server --help' to see a full list of available command line options
cs: Více informací získáte příkazem „vino-server --help“

en: GNOME Desktop Sharing
cs: Sdílení pracovní plochy GNOME

note: * Translators: translate "vino-mdns:showusername" to * "1" if "%s's remote desktop" doesn't make sense in * your language.
en: vino-mdns:showusername
cs: 1

note: * Translators: this string is used ONLY if you * translated "vino-mdns:showusername" to anything * other than "1"
en: %s's remote desktop on %s
cs: Vzdálená plocha %s na %s

en: Received signal %d, exiting.
cs: Přijat signál %d. Ukončuje se.

en: Screen
cs: Obrazovka

en: The screen on which to display the prompt
cs: Obrazovka, na které zobrazovat výzvu

en: Error initializing libnotify
cs: Problém s inicializací libnotify

en: A user on the computer '%s' is trying to remotely view or control your desktop.
cs: Uživatel na počítači „%s“ se pokouší vzdáleně zobrazit nebo ovládat vaši pracovní plochu.

en: Another user is trying to view your desktop.
cs: Jiný uživatel se pokouší zobrazit vaši pracovní plochu.

en: Refuse
cs: Odmítnout

en: Accept
cs: Přijmout

en: Failed to open connection to bus: %s
cs: Nepodařilo se připojit ke sběrnici: %s

en: GNOME Desktop Sharing Server
cs: Server sdílení pracovní plochy GNOME

en: vnc;share;remote;
cs: vnc;sdílení;vzdálený;přístup;

en: Desktop sharing is enabled
cs: Vzdálená pracovní plocha je zapnuta

en: One person is viewing your desktop | %d people are viewing your desktop
cs[0]: Jiný uživatel vzdáleně sleduje vaši pracovní plochu
cs[1]: Jiní %d uživatelé vzdáleně sledují vaši pracovní plochu
cs[2]: Jiných %d uživatelů vzdáleně sleduje vaši pracovní plochu

en: Error displaying preferences
cs: Nepodařilo se zobrazit předvolby

en: Error displaying help
cs: Nepodařilo se zobrazit nápovědu

en: Licensed under the GNU General Public License Version 2
    
    Vino is free software; you can redistribute it and/or
    modify it under the terms of the GNU General Public License
    as published by the Free Software Foundation; either version 2
    of the License, or (at your option) any later version.
    
    Vino is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA
    02110-1301, USA.
cs: Licencováno pod GNU General Public License Version 2
    
    Vino je svobodný software; můžete jej šířit a modifikovat podle ustanovení
    GNU General Public License, vydávané Free Software
    Foundation; a to buď verze 2 této licence anebo (podle vlastního
    uvážení) kterékoliv pozdější verze.
    
    Vino je rozšiřován v naději, že bude užitečný, avšak BEZ JAKÉKOLIV
    ZÁRUKY; neposkytují se ani odvozené záruky PRODEJNOSTI anebo
    VHODNOSTI PRO URČITÝ ÚČEL. Další podrobnosti hledejte v GNU
    General Public License.
    
    Kopii GNU General Public License jste měl(a) obdržet spolu s tímto
    programem; pokud se tak nestalo, napište o ni Free Software
    Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA
    02110-1301, USA.

en: Share your desktop with other users
cs: Sdílejte svou plochu s dalšími uživateli

en: Are you sure you want to disconnect '%s'?
cs: Opravdu chcete odpojit „%s“?

en: The remote user from '%s' will be disconnected. Are you sure?
cs: Vzdálený uživatel z „%s“ bude odpojen. Opravdu?

en: Are you sure you want to disconnect all clients?
cs: Opravdu chcete odpojit všechny klienty?

en: All remote users will be disconnected. Are you sure?
cs: Všichni vzdálení uživatelé budou odpojeni. Opravdu?

en: Disconnect
cs: Odpojit

en: _Preferences
cs: _Předvolby

en: Disconnect all
cs: Odpojit vše

note: Translators: %s is a hostname Translators: %s is the alias of the telepathy contact
en: Disconnect %s
cs: Odpojit %s

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _About
cs: O _aplikaci

note: Translators: %s is a hostname
en: Another user is viewing your desktop
cs: Jiný uživatel vzdáleně sleduje vaši pracovní plochu

en: A user on the computer '%s' is remotely viewing your desktop.
cs: Uživatel na počítači „%s“ vzdáleně sleduje vaši pracovní plochu.

note: Translators: %s is a hostname
en: Another user is controlling your desktop
cs: Jiný uživatel vzdáleně ovládá vaši pracovní plochu

en: A user on the computer '%s' is remotely controlling your desktop.
cs: Uživatel na počítači „%s“ vzdáleně ovládá vaši pracovní plochu.

en: Error while displaying notification bubble: %s
cs: Nastal problém při pokusu zobrazit oznámení: %s

en: The remote user '%s' will be disconnected. Are you sure?
cs: Vzdálený uživatel z „%s“ bude odpojen. Jste si jisti?

en: Share my desktop information
cs: Sdílejte informace o své ploše s dalšími uživateli

note: Translators: '%s' is the name of a contact, buddy coming from Empathy
en: '%s' rejected the desktop sharing invitation.
cs: Uživatel na počítači „%s“ odmítl vaši pozvánku.

note: Translators: '%s' is the name of a contact, buddy coming from Empathy
en: '%s' disconnected
cs: Uživatel na počítači „%s“ se odpojil

note: Translators: '%s' is the name of a contact, buddy coming from Empathy
en: '%s' is remotely controlling your desktop.
cs: Uživatel na počítači „%s“ vzdáleně ovládá vaši pracovní plochu.

note: Translators: '%s' is the name of a contact, buddy coming from Empathy
en: Waiting for '%s' to connect to the screen.
cs: Čeká se na uživatele na počítači „%s“, dokud se nepřipojí k vaší ploše.

en: _Allow
cs: _Povolit

en: _Refuse
cs: _Odmítnout

en: An error has occurred:
cs: Došlo k chybě:

en: Cancelled
cs: Zrušeno

en: ERROR: Maximum length of password is %d character. Please, re-enter the password. | ERROR: Maximum length of password is %d characters. Please, re-enter the password.
cs[0]: CHYBA: Délka hesla je omezena na %d znak. Zadejte kratší heslo.
cs[1]: CHYBA: Délka hesla je omezena na %d znaky. Zadejte kratší heslo.
cs[2]: CHYBA: Délka hesla je omezena na %d znaků. Zadejte kratší heslo.

en: Changing Vino password.
cs: Vyžádali jste si změnu hesla k aplikaci Vino.

en: Enter new Vino password:
cs: Zadejte nové heslo:

en: Retype new Vino password:
cs: Zopakujte nové heslo:

en: vino-passwd: password updated successfully.
cs: vino-passwd: heslo bylo úspěšně změněno.

en: Sorry, passwords do not match.
cs: Hesla nesouhlasí.

en: vino-passwd: password unchanged.
cs: vino-passwd: heslo nebylo změněno.

en: Show Vino version
cs: Zobrazit verzi aplikace Vino

en: - Updates Vino password
cs: - změna hesla k aplikaci Vino

en: Run 'vino-passwd --help' to see a full list of available command line options
cs: Více informací získáte příkazem „vino-passwd --help“

en: VINO Version %s
cs: Vino %s

en: ERROR: You do not have enough permissions to change Vino password.
cs: CHYBA: nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohli změnit heslo k aplikaci Vino.
