GNOME-2.10 - en to mn translation catalogue (58 entries)

en: Send this command by email
mn: Уг коммандыг имэйлээр илгээх

en: There was an error displaying help:
    %s
mn: Тусламжыг үзүүлэх үед алдаа гарлаа: 
    %s

en: Remote Desktop
mn: Зайн Дэсктоп

en: Set your remote desktop access preferences
mn: Таны зайн дэсктопд хандах параметрүүдийг тохируулах

en: <b>Security</b>
mn: <b>Хамгаалалт</b>

en: <b>Sharing</b>
mn: <b>Хамтран эзэмших</b>

en: A_sk you for confirmation
mn: Б_аталгаажуулалтыг асуух

en: Allow other users to _view your desktop
mn: Бусад хэрэглэгчдийг таны дэсктопыг _харахыг зөвшөөрөх

en: Remote Desktop Preferences
mn: Зайн Дэсктопын Параметрүүд

en: Some of these preferences are locked down
mn: Эдгээр параметрүүдийн заримийг нь түгжих

en: Users can view your desktop using this command:
mn: Хэрэглэгчид уг коммандыг хэрэглэж таны дэсктопыг харах боломжтой:

en: When a user tries to view or control your desktop:
mn: Хэрэглэгч таны дэсктопыг харах эсвэл удирдахаар оролдох үед:

en: _Allow other users to control your desktop
mn: Бусад хэрэглэгчдэд таны дэсктопыг удирдахыг зөвшөөрөх:

en: _Password:
mn: _Нууц үг:

en: _Require the user to enter this password:
mn: _Заавал уг нууц үгийг хэрэглэгчид оруулах ёстой:

en: Address
mn: Хаяг

en: Tooltip
mn: Товч тайлбар

en: A tooltip for this URL
mn: Уг URL-ын товч тайлбар

en: URL color
mn: URL өнгө

en: The color of the URL's label
mn: URL-ын текстны өнгө

en: Screen
mn: Дэлгэц

en: The screen to be monitored
mn: Харуулах дэлгэц

en: Your XServer does not support the XTest extension - remote desktop access will be view-only
mn: Таны XServer нь XTest өргөтгөлийг дэмжихгүй байна - зайн дэсктоп зөвхөн харагдахаар хандах боломжтой

en: The screen on which to display the prompt
mn: Сонордуулга харуулах дэлгэц

en: A user on the computer '%s' is trying to remotely view or control your desktop.
mn: '%s' компьютер дэх хэрэглэгч таны дэсктопыг харахаар эсвэл удирдахаар оролдож байна.

en: <big><b>Another user is trying to view your desktop.</b></big>
mn: <big><b>Өөр нэг хэрэглэгч таны дэсктопыг харахаар оролдож байна.</b></big>

en: A user on another computer is trying to remotely view or control your desktop.
mn: Өөр компьютерийн хэрэглэгч таны дэсктопыг харахаар эсвэл удирдахаар оролдож байна.

en: Do you want to allow them to do so?
mn: Та түүнийг уг үйлдэлийг хийхийг нь зөвшөөрөх үү?

en: Question
mn: Асуулт

en: _Allow
mn: _Зөвшөөрөх

en: _Refuse
mn: _Татгалзах

en: The screen for which to create a VNC server
mn: VNC серверээр үүсгэгдэх дэлгэц

en: Prompt enabled
mn: Сонордуулга нээгдсэн

en: Prompt the user about connection attempts
mn: Холбогдохоор оролдсон хэрэглэгчийг сонордуулах

en: View Only
mn: Зөвхөн харах

en: Disallow keyboard/pointer input from clients
mn: Клиентүүдийн гар/хулганыг оролтыг хаах

en: Require Encryption
mn: Шифрлэлт Шаардлагатай

en: Require clients to use encryption
mn: Клиентүүд шифрлэлт хэрэглэх шаардлагатай

en: Authentication methods
mn: Нэвтрэлтийн төрлүүд

en: VNC Password
mn: VNC Нууц үг

en: The password (base64 encoded) used to authenticate types using the VncAuth method
mn: VncAuth-ыг ашигласан нэвтрэх төрлүүдэд base64-оор кодлогдсон нууц үг хэрэглэнэ

en: Allowed authentication methods
mn: Зөвшөөрөгдсөн нэвтрэх төрөлүүд

en: Enable remote desktop access
mn: Зайн дэсктоп хандалтыг нээх

en: If true, allows remote access to the desktop via the RFB protocol. Users on remote machines may then connect to the desktop using a vncviewer.
mn: Үнэн бол, зайн дэсктоп руу RFB протоколоор хандахыг зөвшөөрнө. Зайн машин дахь хэрэглэгчид дэсктопд холбогдохдоо vncviewer-ыг ашиглаж магадгүй.

en: If true, remote users accessing the desktop are only allowed to view the desktop. Remote user's will not be able to use the mouse or keyboard.
mn: Үнэн бол, зайн хэрэглэгчид дэсктопд зөвхөн харах боломжтойгоор хандана. Зайн хэрэглэгчид хулгана эсвэл гарыг ашиглах боломжгүй.

en: If true, remote users accessing the desktop are required to be able support encyrption. It is highly recommended that you use a client which supports encryption unless the intervening network is trusted.
mn: Үнэн бол, зайн хэрэглэгчид дэсктопд боломжит шифрлэлттэйгээр хандана.

en: Only allow remote users to view the desktop
mn: Зөвхөн зайн хэрэглэгчид л дэсктопыг харж болно

en: Password required for "vnc" authentication
mn: "vnc" нэвтрэлэлтэд нууц үг шаардлагатай

en: Prompt the user before completing a connection
mn: Холболт биелэгдэхийн өмнө хэрэгдэгчийг сонордуулах

en: Require encryption
mn: Шифрлэлт шаардлагатай

en: Remote Desktop server already running; exiting ...
mn: Зайн Дэсктоп сервер аль хэдийнэ ажиллаж байна; дууслаа  ....

en: Problem registering the remote desktop server with bonobo-activation; exiting ...
mn: Зайн дэсктоп сервер bonobo-идэвхжилтийн хамтаар гарсан асуудлууд бүртгэгдлээ. дууслаа ...

en: Remote desktop server died, restarting
mn: Зайн дэсктоп сервер уналаа, дахин ачаалж байна

en: Activation of %s failed: %s
mn: %s-ийн идэвхжүүлэлт амжилтгүй боллоо: %s

en: Activation of %s failed: Unknown Error
mn: %s-ийн идэвхжүүлэлт амжилтгүй боллоо: Тодорхойгүй Алдаа

en: Failed to activate remote desktop server: tried too many times
mn: Зайн дэсктоп серверийг идэвхжүүлэж чадсангүй: маш олон удаагийн оролдлого

en: Starting remote desktop server
mn: Зайн дэсктоп серверийг ажиллуулах

en: Not starting remote desktop server
mn: Зайн дэсктопын серверийг ажиллуулахгүй
