vino - en to nl translation catalogue (131 entries)

en: There was an error showing the URL "%s"
nl: Er is een fout opgetreden bij het tonen van de URL ‘%s’

en: There was an error displaying help:
    %s
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het oproepen van het hulpscherm:
    %s

en: Checking the connectivity of this machine...
nl: Connectiviteit van deze machine controleren…

en: Your desktop is only reachable over the local network.
nl: Uw computer is alleen op het lokale netwerk benaderbaar.

en:  or
nl:  of

en: Others can access your computer using the address %s.
nl: Anderen kunnen uw computer benaderen op het adres ‘%s’.

en: Nobody can access your desktop.
nl: Anderen hebben geen toegang tot uw werkomgeving.

en: Desktop Sharing
nl: Werkomgeving delen

en: Choose how other users can remotely view your desktop
nl: Voorkeuren voor uw bureaublad op afstand instellen

en: Desktop Sharing Preferences
nl: Voorkeuren voor werkomgeving op afstand

en: Sharing
nl: Delen

en: Some of these preferences are locked down
nl: nkele van deze voorkeuren zijn vergrendeld

en: Allow other users to _view your desktop
nl: _Andere gebruikers toestaan uw bureaublad te bekijken

en: Your desktop will be shared
nl: Uw bureaublad wordt gedeeld

en: _Allow other users to control your desktop
nl: Andere gebruikers toestaan uw bureaublad te _besturen

en: Remote users are able to control your mouse and keyboard
nl: Gebruikers op afstand kunnen het toetsenbord en de muis bedienen

en: Security
nl: Beveiliging

en: _You must confirm each access to this machine
nl: U dient _toestemming te geven voordat toegang wordt verleend

en: _Require the user to enter this password:
nl: De _gebruiker vragen om een wachtwoord in te voeren

en: Automatically _configure UPnP router to open and forward ports
nl: Automatisch UPnP-router _configureren voor het openen en doorsturen van poorten

en: The router must have the UPnP feature enabled
nl: De router dient UPnP-ondersteuning te hebben

en: Show Notification Area Icon
nl: Pictogram tonen in mededelingengebied

en: Al_ways
nl: Al_tijd

en: _Only when someone is connected
nl: _Alleen als iemand verbonden is

en: _Never
nl: _Nooit

en: Enable remote access to the desktop
nl: Gebruikers op afstand toegang tot uw werkomgeving verlenen

en: If true, allows remote access to the desktop via the RFB protocol. Users on remote machines may then connect to the desktop using a VNC viewer.
nl: Indien ingeschakeld wordt via het RFB-protocol toegang op afstand verleend tot het bureaublad. Gebruikers van computers op afstand mogen dan met het bureaublad verbinden met een VNC-viewer.

en: Prompt the user before completing a connection
nl: De gebruiker waarschuwen voordat een verbinding wordt voltooid

en: If true, remote users accessing the desktop are not allowed access until the user on the host machine approves the connection. Recommended especially when access is not password protected.
nl: Indien ingeschakeld krijgen gebruikers die op afstand uw bureaublad benaderen, pas toegang als de gebruiker op de host de verbinding goedkeurt. Dit wordt met klem aangeraden, vooral bij toegang zonder wachtwoordbeveiliging.

en: Only allow remote users to view the desktop
nl: Gebruikers op afstand alleen toestaan het bureaublad te bekijken

en: If true, remote users accessing the desktop are only allowed to view the desktop. Remote users will not be able to use the mouse or keyboard.
nl: Indien ingeschakeld krijgen gebruikers die op afstand het bureaublad benaderen slechts toestemming om het bureaublad te zien. Gebruikers op afstand kunnen niet de muis of het toetsenbord bedienen.

en: Network interface for listening
nl: Netwerkverbinding waarop geluisterd wordt

en: If not set, the server will listen on all network interfaces.
    
    Set this if you want to accept connections only from some specific network interface. For example, eth0, wifi0, lo and so on.
nl: Indien leeggelaten zal de server luisteren op alle netwerkverbindingen.
    
    Stel deze waarde in als u alleen op bepaalde netwerkverbindingen binnenkomende verbindingen wilt accepteren, bijv. ‘etho’, ‘wlan0’, ‘lo’, …

en: Listen on an alternative port
nl: Op een alternatieve poort luisteren

en: If true, the server will listen on another port, instead of the default (5900). The port must be specified in the 'alternative-port' key.
nl: Indien ingeschakeld luistert de server naar een andere poort in plaats van de standaardpoort (5900). De poort dient ingesteld te worden onder ‘alternative-port’.

en: Alternative port number
nl: Alternatief poortnummer

en: The port which the server will listen to if the 'use-alternative-port' key is set to true. Valid values are in the range of 5000 to 50000.
nl: De poort waarop de server luistert als de instelling ‘use-alternative-port’ ingeschakeld is. Geldige waarden bevinden zich tussen 5000 en 50000.

en: Require encryption
nl: Gegevenscodering vereisen

en: If true, remote users accessing the desktop are required to support encryption. It is highly recommended that you use a client which supports encryption unless the intervening network is trusted.
nl: Indien ingschakeld worden gebruikers die op afstand het bureaublad benaderenvereist gegevenscodering te ondersteunen. Het wordt sterk aangeraden datu een client gebruikt die gegevenscodering ondersteunt, tenzij hettussenliggende netwerk vertrouwd wordt.

en: Allowed authentication methods
nl: Toegestane methoden voor aanmeldingscontrole

en: Lists the authentication methods with which remote users may access the desktop.
    
    There are two possible authentication methods; "vnc" causes the remote user to be prompted for a password (the password is specified by the vnc-password key) before connecting and "none" which allows any remote user to connect.
nl: Somt de methoden voor aanmeldingscontrole op waarmee gebruikers op afstand toegang mogen krijgen tot het bureaublad.
    
    Er zijn twee mogelijke controlemethoden; ‘vnc’ zorgt dat de gebruiker op afstand om een wachtwoord wordt gevraagd voor de verbinding (het wachtwoord opgegeven in ‘vnc-password’) en ‘none’ dat elke gebruiker op afstand toestaat om te verbinden.

en: Password required for "vnc" authentication
nl: Wachtwoord vereist voor ‘vnc’-aanmeldingscontrole

en: The password which the remote user will be prompted for if the "vnc" authentication method is used. The password specified by the key is base64 encoded.
    
    The special value of 'keyring' (which is not valid base64) means that the password is stored in the GNOME keyring.
nl: Het wachtwoord waar de gebruiker op afstand naar wordt gevraagd als de methode ‘vnc’wordt gebruikt voor aanmeldingscontrole. Het wachtwoord aangegeven door de sleutel wordt base64 gecodeerd.
    
    De speciale waarde ‘keyring’ (geen geldige base64) betekent dat het wachtwoord in de Gnome-sleutelbox wordt opgeslagen.

en: E-mail address to which the remote desktop URL should be sent
nl: E-mailadressen waarheen de URL voor bureaublad-op-afstand moet worden gestuurd

en: This key specifies the e-mail address to which the remote desktop URL should be sent if the user clicks on the URL in the Desktop Sharing preferences dialog.
nl: Deze sleutel geeft het e-mailadres aan waarnaar de bureaublad-op-afstand URL moet worden verstuurd als de gebruiker klikt op de URL in de voorkeuren van werkomgeving-op-afstand.

en: Lock the screen when last user disconnect
nl: Scherm vergrendelen na verbreken verbinding door laatste gebruiker

en: If true, the screen will be locked after the last remote client disconnects.
nl: Indien ingeschakeld wordt het scherm vergrendeld nadat de laatste client de verbinding heeft verbroken.

en: When the status icon should be shown
nl: Geeft aan of het pictogram in het mededelingengebied getoond moet worden

en: This key controls the behavior of the status icon. There are three options: "always" - the icon will always be present; "client" - the icon will only be present when someone is connected (this is the default behavior); "never" - the icon will not be present.
nl: Deze sleutel bepaalt het bedrag van het pictogram in het mededelingengebied. Er zijn die opties: ‘always’ zorgt ervoor dat het pictogram altijd getoond wordt; ‘client’ toont het pictogram alleen als iemand verbinding heeft (standaard); ‘never’ zorgt ervoor dat het pictogram nooit getoond wordt.

en: Whether to disable the desktop background when a user is connected
nl: Indien ingeschakeld wordt de bureaubladachtergrond uitgeschakeld als een gebruiker is verbonden.

en: When true, disable the desktop background and replace it with a single block of color when a user successfully connects.
nl: Indien ingeschakeld wordt de bureaubladachtergrond uitgeschakeld en door een egale kleur vervangen als een gebruiker verbinding maakt.

en: Whether a UPnP router should be used to forward and open ports
nl: Of een UPnP-router gebruikt dient te worden om netwerkpoorten te openen en door te sturen.

en: If true, request that a UPnP-capable router should forward and open the port used by Vino.
nl: Indien ingeschakeld zal de UPnP-router gebruikt worden voor het openen en doorsturen van de door Vino gebruikte poort.

en: Whether we should disable the XDamage extension of X.org
nl: Of de de XDamage-uitbreiding van X.org uitgeschakeld dient te worden

en: If true, do not use the XDamage extension of X.org. This extension does not work properly on some video drivers when using 3D effects. Disabling it will make Vino work in these environments, with slower rendering as a side effect.
nl: Indien ingeschakeld zal de XDamage-uitbreiding van X.org niet gebruikt worden. Deze extensie werkt niet goed met sommige videokaarten bij het gebruik van bepaalde 3D-effecten. Uitschakelen van deze optie zorgt ervoor dat Vino werkt in zulke omgevingen, maar met een tragere weergave.

en: Notify on connect
nl: Melding bij verbinding

en: If true, show a notification when a user connects to the system.
nl: Indien ingeschakeld wordt een melding gemaakt als een gebruiker met het systeem verbindt.

en: Remote desktop sharing password
nl: Wachtwoord voor bureaublad op afstand

en: File is not a valid .desktop file
nl: Bestand is geen geldig .desktop-bestand

note: translators: 'Version' is from a desktop file, and * should not be translated. '%s' would probably be a * version number.
en: Unrecognized desktop file Version '%s'
nl: Onbekende versie ‘%s’ voor .desktop-bestand

en: Starting %s
nl: %s starten…

en: Application does not accept documents on command line
nl: De toepassing ondersteunt geen opdrachtparameters

en: Unrecognized launch option: %d
nl: Onbekende opstartoptie: %d

note: translators: The 'Type=Link' string is found in a * desktop file, and should not be translated.
en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
nl: Kan geen document-URI's sturen naar een desktop-item met ‘Type=Link’

en: Not a launchable item
nl: Onuitvoerbaar item

en: Disable connection to session manager
nl: Verbinding met sessiebeheer uitschakelen

en: Specify file containing saved configuration
nl: Bestand met opgeslagen configuratie opgeven

en: FILE
nl: BESTAND

en: Specify session management ID
nl: Sessiebeheer-ID opgeveven

en: Session management options:
nl: Opties voor sessiebeheer:

en: Show session management options
nl: Opties voor session tonen

en: Your XServer does not support the XTest extension - remote desktop access will be view-only
nl: Uw X-server ondersteunt de XTest uitbreiding niet - het bureaublad kan niet op afstand bestuurd worden

note: Tube mode uses Telepathy's Tubes to share a user's desktop directly * with another IM contact. http://telepathy.freedesktop.org/wiki/Tubes
en: Start in tube mode, for the ‘Share my Desktop’ feature
nl: In ‘tube’-modus starten, voor de functionaliteit ‘mijn bureaublad delen’

en: - VNC Server for GNOME
nl: – VNC-server voor Gnome

en: Run 'vino-server --help' to see a full list of available command line options
nl: Voer ‘vino-server --help’ uit voor een volledig overzicht van opdrachtregelparameters.

en: GNOME Desktop Sharing
nl: Gnome-bureaublad op afstand

note: * Translators: translate "vino-mdns:showusername" to * "1" if "%s's remote desktop" doesn't make sense in * your language.
en: vino-mdns:showusername
nl: 1

note: * Translators: this string is used ONLY if you * translated "vino-mdns:showusername" to anything * other than "1"
en: %s's remote desktop on %s
nl: Bureaublad van %s op %s

en: Received signal %d, exiting.
nl: Signaal %d ontvangen; afsluiten.

en: Screen
nl: Scherm

en: The screen on which to display the prompt
nl: Het scherm waarop de melding wordt weergegeven

en: Error initializing libnotify
nl: Initialiseren van libnotify mislukt

en: A user on the computer '%s' is trying to remotely view or control your desktop.
nl: Een gebruiker van computer '%s' wil op afstand uw bureaublad bekijken of besturen.

en: Another user is trying to view your desktop.
nl: Een andere gebruiker wil uw bureaublad bekijken.

en: Refuse
nl: Weigeren

en: Accept
nl: Toestaan

en: Failed to open connection to bus: %s
nl: Het openen van de verbinding naar de bus is mislukt: %s

en: GNOME Desktop Sharing Server
nl: Server voor Gnome-bureaublad op afstand

en: vnc;share;remote;
nl: vnc;delete;share;remote;afstand;

en: Desktop sharing is enabled
nl: Bureaublad-op-afstand ingeschakeld

en: One person is viewing your desktop | %d people are viewing your desktop
nl[0]: Een ander persoon bekijkt uw bureaublad
nl[1]: %d andere personen bekijken uw bureaublad

en: Error displaying preferences
nl: Fout bij tonen van voorkeuren

en: Error displaying help
nl: Fout bij tonen van hulp

en: Share your desktop with other users
nl: Uw bureaublad delen met andere gebruikers

en: Are you sure you want to disconnect '%s'?
nl: Weet u zeker dat u de verbinding met ‘%s’ wilt verbreken?

en: The remote user from '%s' will be disconnected. Are you sure?
nl: De verbinding met de gebruiker op afstand vanaf ‘%s’ zal worden verbroken. Weet u het zeker?

en: Are you sure you want to disconnect all clients?
nl: Weet u zeker dat u de verbinding met alle clients wilt verbreken?

en: All remote users will be disconnected. Are you sure?
nl: De verbinding met alle gebruikers op afstand zal worden verbroken. Weet u het zeker?

en: Disconnect
nl: Verbinding verbreken

en: _Preferences
nl: _Voorkeuren

en: Disconnect all
nl: Alle verbindingen verbreken

note: Translators: %s is a hostname Translators: %s is the alias of the telepathy contact
en: Disconnect %s
nl: Verbinding met %s verbreken

en: _Help
nl: _Hulp

en: _About
nl: In_fo

note: Translators: %s is a hostname
en: Another user is viewing your desktop
nl: Een andere gebruiker bekijkt uw bureaublad

en: A user on the computer '%s' is remotely viewing your desktop.
nl: Een gebruiker van computer ‘%s’ bekijkt op afstand uw bureaublad.

note: Translators: %s is a hostname
en: Another user is controlling your desktop
nl: Een andere gebruiker bestuurt uw bureaublad

en: A user on the computer '%s' is remotely controlling your desktop.
nl: Een gebruiker van computer ‘%s’ bestuurt op afstand uw bureaublad.

en: Error while displaying notification bubble: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het tonen van de mededelingentekstballon: %s

en: The remote user '%s' will be disconnected. Are you sure?
nl: De verbinding met de gebruiker ‘%s’ zal worden verbroken. Weet u het zeker?

en: Share my desktop information
nl: Mijn bureaubladinformatie delen

note: Translators: '%s' is the name of a contact, buddy coming from Empathy
en: '%s' rejected the desktop sharing invitation.
nl: ‘%s’ heeft de uitnodiging voor het delen van het bureaublad geweigerd.

note: Translators: '%s' is the name of a contact, buddy coming from Empathy
en: '%s' disconnected
nl: ‘%s’ heeft de verbinding verbroken

note: Translators: '%s' is the name of a contact, buddy coming from Empathy
en: '%s' is remotely controlling your desktop.
nl: ‘%s’ bestuurt op afstand uw bureaublad.

note: Translators: '%s' is the name of a contact, buddy coming from Empathy
en: Waiting for '%s' to connect to the screen.
nl: Wachten totdat ‘%s’ verbinding maakt met het scherm.

en: _Allow
nl: _Toestaan

en: _Refuse
nl: _Weigeren

en: An error has occurred:
nl: Een fout is opgetreden:

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: ERROR: Maximum length of password is %d character. Please, re-enter the password. | ERROR: Maximum length of password is %d characters. Please, re-enter the password.
nl[0]: FOUT: De maximale lengte van een wachtwoord is %d tekens. Geef een ander wachtwoord op.
nl[1]: FOUT: De maximale lengte van een wachtwoord is %d tekens. Geef een ander wachtwoord op.

en: Changing Vino password.
nl: Vino-wachtwoord wijzigen.

en: Enter new Vino password:
nl: Geef een nieuw Vino-wachtwoord:

en: Retype new Vino password:
nl: Nieuw Vino-wachtwoord (nogmaals):

en: vino-passwd: password updated successfully.
nl: vino-passwd: wachtwoord succesvol veranderd.

en: Sorry, passwords do not match.
nl: Wachtwoorden komen niet overeen.

en: vino-passwd: password unchanged.
nl: vino-passwd: wachtwoord is niet gewijzigd.

en: Show Vino version
nl: Vino-versie tonen

en: - Updates Vino password
nl: — Wijzigt het Vino-wachtwoord

en: Run 'vino-passwd --help' to see a full list of available command line options
nl: Voer ‘vino-passwd --help’ uit voor een volledig overzicht van opdrachtregelparameters.

en: VINO Version %s
nl: Vino versie %s

en: ERROR: You do not have enough permissions to change Vino password.
nl: FOUT: U heeft geen toegangsrechten om het Vino-wachtwoord te wijzigen.
