vino - en to pl translation catalogue (93 entries)

en: Prompt the user before completing a connection
pl: Zapytanie użytkownika przed nawiązaniem połączenia

en: If true, remote users accessing the desktop are not allowed access until the user on the host machine approves the connection. Recommended especially when access is not password protected.
pl: Jeśli jest ustawione na „true”, to zdalni użytkownicy nie otrzymają pozwolenia na dostęp do pulpitu bez akceptacji użytkownika na lokalnym komputerze. Zalecane szczególnie przy dostępie niezabezpieczonym hasłem.

en: Only allow remote users to view the desktop
pl: Zezwolenie zdalnym użytkownikom tylko na wyświetlanie pulpitu

en: If true, remote users accessing the desktop are only allowed to view the desktop. Remote users will not be able to use the mouse or keyboard.
pl: Jeśli jest ustawione na „true”, to zdalni użytkownicy będą mogli wyświetlać pulpit, bez możliwości użycia myszy lub klawiatury.

en: Network interface for listening
pl: Interfejs sieciowy do nasłuchiwania

en: If not set, the server will listen on all network interfaces.
    
    Set this if you want to accept connections only from some specific network interface. For example, eth0, wifi0, lo and so on.
pl: Jeśli nie jest ustawione, to serwer będzie nasłuchiwał na wszystkich interfejsach sieciowych.
    
    Można to ustawić, jeśli wymagane jest akceptowane połączenie wyłącznie z konkretnych interfejsów sieciowych, np.: eth0, wifi0, lo itd.

en: Listen on an alternative port
pl: Nasłuch na alternatywnym porcie

en: If true, the server will listen on another port, instead of the default (5900). The port must be specified in the 'alternative-port' key.
pl: Jeśli jest ustawione na „true”, to serwer będzie nasłuchiwał na porcie innym od domyślnego (5900). Port musi zostać podany w kluczu „alternative-port”.

en: Alternative port number
pl: Alternatywny numer portu

en: The port which the server will listen to if the 'use-alternative-port' key is set to true. Valid values are in the range of 5000 to 50000.
pl: Numer portu, na którym serwer będzie nasłuchiwał w przypadku ustawienia klucza „use-alternative-port”. Dopuszczalnymi wartościami są liczby z przedziału od 5000 do 50000.

en: Require encryption
pl: Wymaganie szyfrowania

en: If true, remote users accessing the desktop are required to support encryption. It is highly recommended that you use a client which supports encryption unless the intervening network is trusted.
pl: Jeśli jest ustawione na „true”, to zdalni użytkownicy będą musieli mieć obsługę szyfrowania. Używanie programów klientów z szyfrowaniem jest mocno zalecane, chyba że pośrednicząca sieć jest zaufana.

en: Allowed authentication methods
pl: Dozwolone metody uwierzytelniania

en: Lists the authentication methods with which remote users may access the desktop.
    
    There are two possible authentication methods; "vnc" causes the remote user to be prompted for a password (the password is specified by the vnc-password key) before connecting and "none" which allows any remote user to connect.
pl: Lista metod uwierzytelniania, za pomocą których zdalni użytkownicy mogą mieć dostęp do pulpitu.
    
    Są dwie możliwe metody upoważniania; „vnc” powoduje zapytanie przed połączeniem zdalnego użytkownika o hasło (hasło jest określone w kluczu „vnc-password”), oraz „none” (brak), która pozwala dowolnemu zdalnemu użytkownikowi na dostęp.

en: Password required for "vnc" authentication
pl: Hasło wymagane do uwierzytelnienia „vnc”

en: The password which the remote user will be prompted for if the "vnc" authentication method is used. The password specified by the key is base64 encoded.
    
    The special value of 'keyring' (which is not valid base64) means that the password is stored in the GNOME keyring.
pl: Hasło, o które będzie zapytany zdalny użytkownik przy metodzie upoważnienia „vnc”. Hasło określone w tym kluczu jest zakodowane metodą base64.
    
    Specjalna wartość „keyring” (która nie jest prawidłowym kodowaniem base64) oznacza, że hasło jest przechowywane w bazie kluczy środowiska GNOME.

en: E-mail address to which the remote desktop URL should be sent
pl: Adres e-mail, na który powinien być wysłany adres URL zdalnego pulpitu

en: This key specifies the e-mail address to which the remote desktop URL should be sent if the user clicks on the URL in the Desktop Sharing preferences dialog.
pl: Ten klucz określa adres e-mail, na który powinien zostać wysłany adres URL zdalnego pulpitu. Adres będzie wysłany po kliknięciu adresu URL w oknie preferencji udostępniania pulpitu.

en: Lock the screen when last user disconnect
pl: Blokowanie ekranu po rozłączeniu ostatniego użytkownika

en: If true, the screen will be locked after the last remote client disconnects.
pl: Jeśli jest ustawione na „true”, to ekran zostanie zablokowany po rozłączeniu ostatniego zdalnego klienta.

en: When the status icon should be shown
pl: Kiedy ikona stanu ma być wyświetlana

en: This key controls the behavior of the status icon. There are three options: "always" - the icon will always be present; "client" - the icon will only be present when someone is connected (this is the default behavior); "never" - the icon will not be present.
pl: Ten klucz kontroluje zachowanie ikony stanu. Istnieją trzy opcje: „always” - ikona zawsze jest wyświetlana; „client” - wyświetlana jest tylko, gdy ktoś jest podłączony (to domyślne zachowanie); „never” - ikona nigdy nie będzie wyświetlana.

en: Whether to disable the desktop background when a user is connected
pl: Określa, czy wyłączać tło pulpitu, kiedy użytkownik jest połączony

en: When true, disable the desktop background and replace it with a single block of color when a user successfully connects.
pl: Jeśli jest ustawione na „true”, to wyłącza tło pulpitu i zastępuje je pojedynczym kolorem po pomyślnym połączeniu użytkownika.

en: Whether a UPnP router should be used to forward and open ports
pl: Określa, czy router UPnP powinien być używany do przekierowania i otwierania portów

en: If true, request that a UPnP-capable router should forward and open the port used by Vino.
pl: Jeśli jest ustawione na „true”, to żąda przekierowania portów i otwarcia portu używanego przez program Vino od routera z funkcją UPnP.

en: Whether we should disable the XDamage extension of X.org
pl: Określa, czy rozszerzenie XDamage systemu X.org ma zostać wyłączone

en: If true, do not use the XDamage extension of X.org. This extension does not work properly on some video drivers when using 3D effects. Disabling it will make Vino work in these environments, with slower rendering as a side effect.
pl: Jeśli jest ustawione na „true”, to rozszerzenie XDamage systemu X.org nie będzie używane. To rozszerzenie nie działa poprawnie z niektórym sterownikami obrazu, gdy używane są efekty 3D. Wyłączenie tego rozszerzenia umożliwi działanie programu Vino w takich środowiskach z wolniejszym wyświetlaniem jako efektem ubocznym.

en: Notify on connect
pl: Powiadamianie o połączeniu

en: If true, show a notification when a user connects to the system.
pl: Jeśli jest ustawione na „true”, to wyświetla powiadomienie po połączeniu użytkownika z systemem.

en: File is not a valid .desktop file
pl: Nieprawidłowy plik .desktop

note: translators: 'Version' is from a desktop file, and * should not be translated. '%s' would probably be a * version number.
en: Unrecognized desktop file Version '%s'
pl: Nierozpoznana wersja pliku .desktop „%s”

en: Starting %s
pl: Uruchamianie „%s”

en: Application does not accept documents on command line
pl: Program nie przyjmuje dokumentów w wierszu poleceń

en: Unrecognized launch option: %d
pl: Nierozpoznana opcja uruchamiania: %d

note: translators: The 'Type=Link' string is found in a * desktop file, and should not be translated.
en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
pl: Nie można przekazać adresu URI dokumentu do wpisu .desktop „Type=Link”

en: Not a launchable item
pl: Nie można uruchomić elementu

en: Disable connection to session manager
pl: Rozłącza połączenie z menedżerem sesji

en: Specify file containing saved configuration
pl: Określa plik zawierający zapisaną konfigurację

en: FILE
pl: PLIK

en: Specify session management ID
pl: Określa identyfikator zarządzania sesją

en: ID
pl: Identyfikator

en: Session management options:
pl: Opcje zarządzania sesją:

en: Show session management options
pl: Wyświetla opcje zarządzania sesją

en: Your XServer does not support the XTest extension - remote desktop access will be view-only
pl: Serwer X nie obsługuje rozszerzenia XTest — dostęp zdalnego pulpitu będzie ograniczony tylko do wyświetlania

note: Tube mode uses Telepathy's Tubes to share a user's desktop directly * with another IM contact. http://telepathy.freedesktop.org/wiki/Tubes
en: Start in tube mode, for the ‘Share my Desktop’ feature
pl: Uruchamia w trybie tuby dla funkcji „Udostępnianie pulpitu”

en: - VNC Server for GNOME
pl: — serwer VNC dla środowiska GNOME

en: Run 'vino-server --help' to see a full list of available command line options
pl: Wykonanie polecenia „vino-server --help” wyświetli pełną listę dostępnych opcji w wierszu poleceń

en: GNOME Desktop Sharing
pl: Udostępnianie pulpitu GNOME

note: * Translators: translate "vino-mdns:showusername" to * "1" if "%s's remote desktop" doesn't make sense in * your language.
en: vino-mdns:showusername
pl: 1

note: * Translators: this string is used ONLY if you * translated "vino-mdns:showusername" to anything * other than "1"
en: %s's remote desktop on %s
pl: Zdalny pulpit użytkownika %s na %s

en: Received signal %d, exiting.
pl: Otrzymano sygnał %d, kończenie działania.

en: Screen
pl: Ekran

en: The screen on which to display the prompt
pl: Ekran, na którym zostanie wyświetlone pytanie

en: Error initializing libnotify
pl: Błąd podczas inicjowania biblioteki libnotify

en: A user on the computer '%s' is trying to remotely view or control your desktop.
pl: Użytkownik komputera „%s” próbuje zdalnie wyświetlić lub kontrolować pulpit.

en: Another user is trying to view your desktop.
pl: Inny użytkownik próbuje wyświetlić pulpit użytkownika.

en: Refuse
pl: Odmów

en: Accept
pl: Zaakceptuj

en: Failed to open connection to bus: %s
pl: Nie można otworzyć połączenia do magistrali: %s

en: Desktop Sharing
pl: Udostępnianie pulpitu

en: GNOME Desktop Sharing Server
pl: Serwer udostępniania pulpitu dla środowiska GNOME

en: vnc;share;remote;
pl: vnc;udostępnianie;współdzielenie;zdalnie;zdalne;

en: One person is viewing your desktop | %d people are viewing your desktop
pl[0]: Jedna osoba wyświetla pulpit
pl[1]: %d osoby wyświetlają pulpit
pl[2]: %d osób wyświetla pulpit

en: Desktop sharing is enabled
pl: Udostępnianie pulpitu jest włączone

en: Error displaying preferences
pl: Wystąpił błąd podczas wyświetlania preferencji

en: Error displaying help
pl: Wystąpił błąd podczas wyświetlania pomocy

en: Licensed under the GNU General Public License Version 2
    
    Vino is free software; you can redistribute it and/or
    modify it under the terms of the GNU General Public License
    as published by the Free Software Foundation; either version 2
    of the License, or (at your option) any later version.
    
    Vino is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA
    02110-1301, USA.
pl: Licencjonowane na zasadach GNU General Public License w wersji 2
    
    Program Vino jest wolnym oprogramowaniem; można go rozprowadzać
    dalej i/lub modyfikować na warunkach Powszechnej Licencji
    Publicznej GNU, wydanej przez Fundację Wolnego Oprogramowania
    (Free Software Foundation) — według wersji drugiej tej Licencji
    lub którejś z późniejszych wersji.
    
    Program Vino rozpowszechniany jest z nadzieją, iż będzie on
     użyteczny — jednak BEZ JAKIEJKOLWIEK GWARANCJI, nawet domyślnej
    gwarancji PRZYDATNOŚCI HANDLOWEJ albo PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONYCH
    ZASTOSOWAŃ. W celu uzyskania bliższych informacji należy zapoznać
    się z Powszechną Licencją Publiczną GNU.
    
    Z pewnością wraz z niniejszym programem dostarczono także
    egzemplarz Powszechnej Licencji Publicznej GNU (GNU General Public
    License); jeśli nie — proszę napisać do Free Software Foundation,
    Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA 02110-1301 USA.

en: Share your desktop with other users
pl: Udostępnianie pulpitu innym użytkownikom

en: Are you sure you want to disconnect '%s'?
pl: Na pewno rozłączyć „%s”?

en: The remote user from '%s' will be disconnected. Are you sure?
pl: Zdalny użytkownik z „%s” zostanie rozłączny. Kontynuować?

en: Are you sure you want to disconnect all clients?
pl: Na pewno rozłączyć wszystkich klientów?

en: All remote users will be disconnected. Are you sure?
pl: Wszyscy zdalni klienci zostaną rozłączeni. Kontynuować?

en: Disconnect
pl: Rozłącz

en: _Preferences
pl: _Preferencje

en: Disconnect all
pl: Rozłącz wszystkich

note: Translators: %s is a hostname Translators: %s is the alias of the telepathy contact
en: Disconnect %s
pl: Rozłącz %s

en: _Help
pl: Pomo_c

en: _About
pl: _O programie

note: Translators: %s is a hostname
en: Another user is viewing your desktop
pl: Inny użytkownik wyświetla pulpit

en: A user on the computer '%s' is remotely viewing your desktop.
pl: Użytkownik komputera „%s” wyświetla zdalnie pulpit.

note: Translators: %s is a hostname
en: Another user is controlling your desktop
pl: Inny użytkownik kontroluje pulpit

en: A user on the computer '%s' is remotely controlling your desktop.
pl: Użytkownik komputera „%s” zdalnie kontroluje pulpit.

en: Error while displaying notification bubble: %s
pl: Błąd podczas wyświetlania komunikatu powiadamiania: %s

en: The remote user '%s' will be disconnected. Are you sure?
pl: Zdalny użytkownik „%s” zostanie rozłączny. Kontynuować?

en: Share my desktop information
pl: Udostępnianie informacji o pulpicie innym użytkownikom

note: Translators: '%s' is the name of a contact, buddy coming from Empathy
en: '%s' rejected the desktop sharing invitation.
pl: Użytkownik „%s” odrzucił zaproszenie do udostępniania pulpitu.

note: Translators: '%s' is the name of a contact, buddy coming from Empathy
en: '%s' disconnected
pl: Użytkownik „%s” został rozłączony

note: Translators: '%s' is the name of a contact, buddy coming from Empathy
en: '%s' is remotely controlling your desktop.
pl: Użytkownik „%s” zdalnie kontroluje pulpit.

note: Translators: '%s' is the name of a contact, buddy coming from Empathy
en: Waiting for '%s' to connect to the screen.
pl: Oczekiwanie na użytkownika „%s”, aby ustanowił połączenie z ekranem.

en: _Allow
pl: _Zezwól

en: _Refuse
pl: _Odmów

en: An error has occurred:
pl: Wystąpił błąd:
