vino - en to ug translation catalogue (131 entries)

en: There was an error showing the URL "%s"
ug: URL «%s» نى كۆرسىتىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: There was an error displaying help:
    %s
ug: ياردەمنى كۆرسىتىشتە خاتالىق كۆرۈلدى: 
    %s

en: Checking the connectivity of this machine...
ug: مەزكۇر كومپيۇتېرنىڭ باغلىنىش ئۇچۇرلىرىنى تەكشۈرۈۋاتىدۇ…

en: Your desktop is only reachable over the local network.
ug: ئۈستەلئۈستىڭىزنى پەقەت يەرلىك توردىلا زىيارەت قىلىشقا بولىدۇ.

en:  or
ug:  ياكى

en: Others can access your computer using the address %s.
ug: باشقىلار %s دېگەن ئادرېسنى ئىشلىتىپ كومپيۇتېرىڭىزنى زىيارەت قىلالايدۇ.

en: Nobody can access your desktop.
ug: ئۈستەلئۈستىنى ھېچكىم زىيارەت قىلالمايدۇ.

en: Desktop Sharing
ug: ئۈستەلئۈستىنى ھەمبەھىرلەش

en: Choose how other users can remotely view your desktop
ug: يىراقتىكى ئۈستەلئۈستىنى كۆرسىتىش ئۇسۇلىنى تاللاش پروگراممىسى

en: Desktop Sharing Preferences
ug: ئۈستەلئۈستى ھەمبەھىرى مايىللىقى

en: Sharing
ug: ھەمبەھىر

en: Some of these preferences are locked down
ug: بىر قىسىم مايىللىق قۇلۇپلاندى

en: Allow other users to _view your desktop
ug: باشقىلارنىڭ كومپيۇتېرىڭىزنى كۆرۈشىگە رۇخسەت قىلىش(_V)

en: Your desktop will be shared
ug: كومپيۇتېرىڭىز ھەمبەھىرلىنىدۇ

en: _Allow other users to control your desktop
ug: باشقا ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ كومپيۇتېرىڭىزنى كونترول قىلىشىغا رۇخسەت قىلىڭ(_A)

en: Remote users are able to control your mouse and keyboard
ug: يىراقتىكى ئىشلەتكۈچى چاشقىنەك ۋە ھەرپتاختىڭىزنى باشقۇرالايدۇ.

en: Security
ug: بىخەتەرلىك

en: _You must confirm each access to this machine
ug: مەزكۇر كومپيۇتېرغا بولغان ھەر بىر زىيارەتنى جەزملە(_Y)

en: _Require the user to enter this password:
ug: ئىشلەتكۈچى بۇ ئىمنى كىرگۈزۈشى زۆرۈر(_R):

en: Automatically _configure UPnP router to open and forward ports
ug: UPnP يېتەكلىگۈچنىڭ ئوچۇق ۋە ئۇلاپ تارقىتىدىغان ئېغىزنى ئۆزلۈكىدىن سەپلەيدۇ(_C)

en: The router must have the UPnP feature enabled
ug: router نىڭ UPnP ئىقتىدارى ئىناۋەتلىك قىلىنىشى كېرەك

en: Show Notification Area Icon
ug: ئۇقتۇرۇش رايونى سىنبەلگىسىنى كۆرسىتىش

en: Al_ways
ug: ھەمىشە(_W)

en: _Only when someone is connected
ug: پەقەت بىرەرى باغلانغاندىلا(_O)

en: _Never
ug: ھەرگىز(_N)

en: Enable remote access to the desktop
ug: يىراقتىن ئۈستەلئۈستىنى زىيارەت قىلىشنى ئىناۋەتلىك قىل

en: If true, allows remote access to the desktop via the RFB protocol. Users on remote machines may then connect to the desktop using a VNC viewer.
ug: ئەگەر true بولسا،  ئۈستەلئۈستىنى RFB  كېلىشىمى ئارقىلىق زىيارەت قىلىشقا يول قويىدۇ.يىراقتىكى كومپيۇتېردىكى ئىشلەتكۈچىلەر VNC كۆرگۈ ئىشلىتىپ ئۈستەلئۈستىگە باغلىنالايدۇ.

en: Prompt the user before completing a connection
ug: باغلىنىشنى ئاخىرلاشتۇرۇشتىن بۇرۇن ئىشلەتكۈچىدىن سوراش

en: If true, remote users accessing the desktop are not allowed access until the user on the host machine approves the connection. Recommended especially when access is not password protected.
ug: ئەگەر true بولسا،  يىراقتىكى ئىشلەتكۈچىلەر ساھىبخانا كومپيۇتېر ئۈستىدىكى ئىشلەتكۈچى رۇخسەت قىلمىغۇچە كىرەلمەيدۇ. مەخپىي شىفىر بىلەن قوغدالمىغان ئەھۋالدا بۇنى ئىشلىتىش ئالاھىدە تەلەپ قىلىنىدۇ

en: Only allow remote users to view the desktop
ug: يىراقتىكى ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ پەقەت كۆرۈشىگىلا رۇخسەت قىلىش

en: If true, remote users accessing the desktop are only allowed to view the desktop. Remote users will not be able to use the mouse or keyboard.
ug: ئەگەر true بولسا، يىراقتىكى ئىشلەتكۈچى ئۈستەلئۈستىنى كۆرەلەيدۇ. چاشقىنەك ۋە ھەرپتاختىنى ئىشلىتەلمەيدۇ.

en: Network interface for listening
ug: تىڭشايدىغان تور ئارايۈزى(تور كارتىسى)

en: If not set, the server will listen on all network interfaces.
    
    Set this if you want to accept connections only from some specific network interface. For example, eth0, wifi0, lo and so on.
ug: ئەگەر بېكىتىلمىسە، مۇلازىمېتىر بارلىق تور ئارايۈزىنى تىڭشايدۇ.
    
     ئەگەر بەلگىلەنگەن تور ئارايۈزىدە تىڭشىماقچى بولسىڭىز بۇنى بېكىتىڭ. قىممەتلەر eth0، wifi0، lo، ...

en: Listen on an alternative port
ug: باشقا بىر ئېغىزنى تىڭشا

en: If true, the server will listen on another port, instead of the default (5900). The port must be specified in the 'alternative-port' key.
ug: ئەگەر true بولسا، مۇلازىمېتىر كۆڭۈلدىكى ئېغىز(5900) دا تىڭشىماي، باشقا بىر ئېغىزدا تىڭشايدۇ. بۇ ئېغىز 'alternative-port' دېگەن ئاچقۇچتا بەلگىلىنىشى كېرەك.

en: Alternative port number
ug: باشقا ئېغىز نومۇرى

en: The port which the server will listen to if the 'use-alternative-port' key is set to true. Valid values are in the range of 5000 to 50000.
ug: بۇ 'use-alternative-port' كۇنۇپكىسى true قىلىپ تەڭشەلسە مۇلازىمېتىر تىڭشايدىغان ئېغىز نومۇرى. ئىشلەتكىلى بولىدىغان قىممەت ئېلىش دائىرىسى 5000 دىن 50000 غىچە.

en: Require encryption
ug: شىفىرلاش زۆرۈر

en: If true, remote users accessing the desktop are required to support encryption. It is highly recommended that you use a client which supports encryption unless the intervening network is trusted.
ug: ئەگەر true بولسا، يىراقتىكى ئىشلەتكۈچى ئۈستەلئۈستىنى زىيارەت قىلغاندا شىفىرلاشنى قوللاش تەلەپ قىلىنىدۇ. خېرىدار تەرەپ پروگراممىڭىزنىڭ شىفىرلاشنى قوللىشىنى كۈچلۈك تەۋسىيە قىلىمىز، ئارىلىقتىكى تور يېتەرلىك ئىشەنچلىك بولسا بۇ باشقا گەپ.

en: Allowed authentication methods
ug: رۇخسەت قىلىنغان سالاھىيەت دەلىللەش ئۇسۇللىرى

en: Lists the authentication methods with which remote users may access the desktop.
    
    There are two possible authentication methods; "vnc" causes the remote user to be prompted for a password (the password is specified by the vnc-password key) before connecting and "none" which allows any remote user to connect.
ug: يىراقتىكى ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ كومپيۇتېرغا كىرىشىدىكى تەكشۈرۈش ئۇسۇللىرى.
    
    بۇ يەردە ئىككى خىل تەكشۈرۈش ئۇسۇلى مەۋجۇت؛ "vnc" ئۇلىنىشتىن بۇرۇن يىراقتىكى ئىشلەتكۈچىلەرنىڭ ئىمىنى كىرگۈزۈشىنى سورايدۇ (ئىم "vnc_password" تەرىپىدىن بەلگىلىنىدۇ)"none"  ھەرقانداق ئىشلەتكۈچىنىڭ باغلىشىغا رۇخسەت قىلىدۇ

en: Password required for "vnc" authentication
ug: «vnc» سالاھىيىتىنى دەلىللەش ئۈچۈن ئۈچۈن ئىم تەلەپ قىلىنىدۇ

en: The password which the remote user will be prompted for if the "vnc" authentication method is used. The password specified by the key is base64 encoded.
    
    The special value of 'keyring' (which is not valid base64) means that the password is stored in the GNOME keyring.
ug: ئەگەر "vnc" دەلىللەش ئۇسۇلى قوللىنىلسا يىراقتىكى ئىشلەتكۈچى ئىم كىرگۈزگەندە ئەسكەرتىدۇ. بۇ ئاچقۇچ ئىمنىڭ base64 كودلانغانلىقىنى كۆرسىتىدۇ.
    
    ئەگەر 'keyring'  نىڭ ئالاھىدە قىممىتى (بۇ قىممەت ئىناۋەتلىك base64 كودلىنىشى) قىلىپ بەلگىلەنسە ئىم گىنوم ئاچقۇچ ھالقىسىدا ساقلىنىدىغانلىقىنى بىلدۈرىدۇ.

en: E-mail address to which the remote desktop URL should be sent
ug: ئادرېس E-mail يىراقتىكى كومپيۇتېرنىڭ ئادرېسى ئەۋەتىلمەكچى بولغان

en: This key specifies the e-mail address to which the remote desktop URL should be sent if the user clicks on the URL in the Desktop Sharing preferences dialog.
ug: بۇ ئاچقۇچ ئەگەر مەلۇم ئىشلەتكۈچى يىراقتىكى ئۈستەلئۈستى ھەمبەھىر مايىللىق سۆزلەشكۈسىدىكى ئادرېسنى چەككەندە يىراقتىكى ئۈستەلئۈستىنىڭ URL نى ئەۋەتىدىغان ئېلخەت ئادرېسىنى بەلگىلەيدۇ

en: Lock the screen when last user disconnect
ug: ئەڭ ئاخىرقى ئىشلەتكۈچى ئۈزۈلگەندە ئېكراننى قۇلۇپلا

en: If true, the screen will be locked after the last remote client disconnects.
ug: ئەگەر true بولسا، ئەڭ ئاخىرقى يىراقتىكى ئىشلەتكۈچى ئۈزۈلگەندىن كېيىن ئېكران قۇلۇپلىنىدۇ.

en: When the status icon should be shown
ug: ھالەت سىنبەلگىسىنى قاچان كۆرسىتىدۇ

en: This key controls the behavior of the status icon. There are three options: "always" - the icon will always be present; "client" - the icon will only be present when someone is connected (this is the default behavior); "never" - the icon will not be present.
ug: بۇ ئاچقۇچ ھالەت سىنبەلگىسىنىڭ ھەرىكىتىنى تىزگىنلەيدۇ. ئۈچ تاللانما بار: «ھەمىشە» - سىنبەلگە كۆرسىتىدۇ؛ «خېرىدار» - پەقەت باشقىلار باغلانغاندىلا ئاندىن سىنبەلگىنى كۆرەلەيسىز، بۇ كۆڭۈلدىكى مەشغۇلات؛ «ھەرگىز» - سىنبەلگىنى ھەرگىز كۆرسەتمەيدۇ.

en: Whether to disable the desktop background when a user is connected
ug: بىر ئىشلەتكۈچى باغلانغاندا ئۈستەلئۈستى تەگلىكىنى ئىناۋەتسىز قىلسۇنمۇ

en: When true, disable the desktop background and replace it with a single block of color when a user successfully connects.
ug: ئەگەر true بولسا، بىر ئىشلەتكۈچى باغلانغاندا ئېكران تەكلىكى بىر خىل رەڭدىلا كۆرسىتىلىدۇ.

en: Whether a UPnP router should be used to forward and open ports
ug: UPnP يېتەكلىگۈچى ئوچۇق ۋە ئۇلاپ تارقىتىدىغان ئېغىزنى ئىشلەتسۇنمۇ

en: If true, request that a UPnP-capable router should forward and open the port used by Vino.
ug: ئەگەر true بولسا،  UPnP ئىقتىدارى بار يېتەكلىگۈچ Vino ئىشلەتكەن ئېغىزنى ئېچىپ ئۇلاپ تارقىتىدۇ.

en: Whether we should disable the XDamage extension of X.org
ug: بىز X.org نىڭ XDamage كېڭەيتىلمىسىنى چەكلەمدۇق يوق

en: If true, do not use the XDamage extension of X.org. This extension does not work properly on some video drivers when using 3D effects. Disabling it will make Vino work in these environments, with slower rendering as a side effect.
ug: ئەگەر true بولسا، بىز X.org نىڭ XDamage كېڭەيتىلمىسىنى ئىشلەتمەيمىز. بۇ كېڭەيتىلمە بەزى كۆرسىتىش كارتىسىدا 3D (ئۈچ ئۆلچەملىك) ئۈنۈمنى نورمال ئىشلەتكىلى بولمايدۇ. ئۇ چەكلەنسە vino بۇ مۇھىتلاردا خىزمەت قىلالايدۇ ئەمما رەڭلەش ئاستىراق بولىدۇ.

en: Notify on connect
ug: باغلانغاندا ئۇقتۇرسۇن

en: If true, show a notification when a user connects to the system.
ug: ئەگەر true بولسا، ئىشلەتكۈچى سىستېمىغا باغلانغاندا، ئۇقتۇرۇش قىلىدۇ.

en: Remote desktop sharing password
ug: يىراقتىكى ئۈستەلئۈستى ھەمبەھىرىنىڭ ئىمى

en: File is not a valid .desktop file
ug: ھۆججەت ئىناۋەتلىك .desktop ھۆججىتى ئەمەس.

note: translators: 'Version' is from a desktop file, and * should not be translated. '%s' would probably be a * version number.
en: Unrecognized desktop file Version '%s'
ug: تونۇيالمىغان ئۈستەلئۈستى ھۆججەت نەشرى ‹%s›

en: Starting %s
ug: قوزغىلىۋاتقىنى %s

en: Application does not accept documents on command line
ug: پروگرامما بۇيرۇق قۇرىدا پۈتۈكنى قوبۇل قىلالمايدۇ

en: Unrecognized launch option: %d
ug: تونۇمايدىغان ئىجرا تاللانمىسى: %d

note: translators: The 'Type=Link' string is found in a * desktop file, and should not be translated.
en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
ug: URI پۈتۈكنى 'Type=Link' ئۈستەلئۈستى تۈرىگە يوللىيالمىدى.

en: Not a launchable item
ug: ئىجراچان تۈر ئەمەس

en: Disable connection to session manager
ug: ئەڭگىمە باشقۇرغۇچقا باغلىنىشنى ئىناۋەتسىز قىل

en: Specify file containing saved configuration
ug: سەپلىمە ساقلانغان ھۆججەتنى بەلگىلە

en: Specify session management ID
ug: ئەڭگىمە باشقۇرغۇ ID سېنى بەلگىلە

en: ID
ug: كىملىكى(ID)

en: Session management options:
ug: ئەڭگىمە باشقۇرغۇ تاللانمىلىرى:

en: Show session management options
ug: ئەڭگىمە باشقۇرغۇ تاللانمىلىرى كۆرسەت

en: Your XServer does not support the XTest extension - remote desktop access will be view-only
ug: سىزنىڭ XServer ىڭىز Xtest نىڭ كېڭەيتىلمىسىنى قوللىمايدۇ - يىراقتىكى كومپيۇتېرنى پەقەت كۆرۈشكىلا بولىدۇ

note: Tube mode uses Telepathy's Tubes to share a user's desktop directly * with another IM contact. http://telepathy.freedesktop.org/wiki/Tubes
en: Start in tube mode, for the ‘Share my Desktop’ feature
ug: «ئۈستەلئۈستى ھەمبەھىر» ئىقتىدارىنى tube  ھالەتتە قوزغىتىدۇ

en: - VNC Server for GNOME
ug: گىنوم نىڭ VNC مۇلازىمېتىرى

en: Run 'vino-server --help' to see a full list of available command line options
ug: «vino-server --help» ئىجرا قىلىنسا بۇيرۇق قۇرى تاللانمىسىنى ئىشلىتىشنىڭ تولۇق تىزىمى كۆرۈنىدۇ.

en: GNOME Desktop Sharing
ug: گىنوم ئۈستەلئۈستى ھەمبەھىرى

note: * Translators: this string is used ONLY if you * translated "vino-mdns:showusername" to anything * other than "1"
en: %s's remote desktop on %s
ug: %s@%s نىڭ يىراقتىكى ئۈستەلئۈستى

en: Received signal %d, exiting.
ug: %d دېگەن سىگنالنى تاپشۇرۇۋالدى، چېكىنىۋاتىدۇ.

en: Screen
ug: ئېكران

en: The screen on which to display the prompt
ug: كىرگۈزۈشنى كۆرسىتىدىغان ئېكران

en: Error initializing libnotify
ug: libnotify دەسلەپلەشتۈرۈشتە خاتالىق كۆرۈلدى

en: A user on the computer '%s' is trying to remotely view or control your desktop.
ug: كومپيۇتېر %s ئۈستىدىكى مەلۇم ئىشلەتكۈچى يىراقتىن سىزنىڭ كومپيۇتېرىڭىزنى كۆرمەكچى ياكى كونترول قىلماقچى

en: Another user is trying to view your desktop.
ug: باشقا ئىشلەتكۈچى ئۈستەلئۈستىڭىزنى كۆرمەكچى

en: Refuse
ug: رەت قىل

en: Accept
ug: قوشۇل

en: Failed to open connection to bus: %s
ug: باش لىنىيىگە باشلىنىشنى ئېچىش مەغلۇپ بولدى: %s

en: GNOME Desktop Sharing Server
ug: گىنوم ئۈستەلئۈستى ھەمبەھىر مۇلازىمېتىرى

en: vnc;share;remote;
ug: vnc;share;remote;ھەمبەھىر;يىراق;

en: Desktop sharing is enabled
ug: ئۈستەلئۈستى ھەمبەھىرى قوزغىتىلغان

en: One person is viewing your desktop | %d people are viewing your desktop
ug[0]: %d كىشى ئۈستەلئۈستىڭىزنى كۆرۈۋاتىدۇ

en: Error displaying preferences
ug: مايىللىقنى كۆرسىتىشتە خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error displaying help
ug: ياردەمنى كۆرسىتىشتە خاتالىق كۆرۈلدى

en: Licensed under the GNU General Public License Version 2
    
    Vino is free software; you can redistribute it and/or
    modify it under the terms of the GNU General Public License
    as published by the Free Software Foundation; either version 2
    of the License, or (at your option) any later version.
    
    Vino is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA
    02110-1301, USA.
ug: GNU ئادەتتىكى ئاممىۋى ئىجازەتنامە ئىككىنچى نەشرى بويىچە ئىجازەت بېرىلدى
    
    Vino ئەركىن يۇمشاق دېتال؛ سىز ئەركىن يۇمشاق دېتال ۋەخپىسى تارقاتقان GNU ئادەتتىكى ئاممىۋى ئىجازەتنامە بويىچە ئۇنى قايتا تارقىتالايسىز ياكى ئۆزگەرتەلەيسىز؛ سىز شۇ ئىجازەت كېلىشىمىنىڭ ئىككىنچى نەشرى ياكى يۇقىرى نەشرىنى ئىشلەتسىڭىز بولىدۇ.
    
    Vino نى تارقىتىشتىكى مەقسەت سىزگە قۇلايلىق ئېلىپ كېلىش، ئەمما سودا ياكى باشقا ئالاھىدە قوللىنىشقا نىسبەتەن ھېچقانداق كاپالەت يوق.  GNU ئادەتتىكى ئاممىۋى ئىجازەت كېلىشىمىنى كۆرۈپ تېخىمۇ كۆپ تەپسىلاتقا ئېرىشىڭ.
    
    مەزكۇر پروگرامما بىلەن بىرگە ئادەتتىكى ئاممىۋى ئىجازەتنامە(GNU General Public) ئىجازەتنامىسى چوقۇم بىرگە بولىدۇ. ئۇنداق بولمىسا ئەركىن يۇمشاق دېتال ۋەخپىسىگە خەت يېزىڭ. ئادرېسى: 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA
    02110-1301

en: Share your desktop with other users
ug: ئۈستەلئۈستىڭىزنى باشقا ئىشلەتكۈچىلەرگە ھەمبەھىرلەڭ

en: Are you sure you want to disconnect '%s'?
ug: راستىنىلا «%s» نىڭ باغلىنىشىنى ئۈزەمسىز؟

en: The remote user from '%s' will be disconnected. Are you sure?
ug: ‹%s› دىكى ئىشلەتكۈچى  ئۈزۈلىدۇ. شۇنداقمۇ؟

en: Are you sure you want to disconnect all clients?
ug: راستىنىلا ھەممە خېرىدار باغلىنىشىنى ئۈزەمسىز؟

en: All remote users will be disconnected. Are you sure?
ug: يىراقتىكى ھەممە ئىشلەتكۈچى ئۈزۈلىدۇ. شۇنداقمۇ؟

en: Disconnect
ug: ئۈز

en: _Preferences
ug: مايىللىق(_P)

en: Disconnect all
ug: ھەممىنى ئۈز

note: Translators: %s is a hostname Translators: %s is the alias of the telepathy contact
en: Disconnect %s
ug: %s نى ئۈز

en: _Help
ug: ياردەم(_H)

en: _About
ug: ھەققىدە(_A)

note: Translators: %s is a hostname
en: Another user is viewing your desktop
ug: باشقا بىر ئىشلەتكۈچى ئۈستەلئۈستىڭىزنى كۆرۈۋاتىدۇ.

en: A user on the computer '%s' is remotely viewing your desktop.
ug: ‹%s› كومپيۇتېردىكى بىر ئىشلەتكۈچى ئۈستەلئۈستىڭىزنى يىراقتىن كۆرۈۋاتىدۇ.

note: Translators: %s is a hostname
en: Another user is controlling your desktop
ug: باشقا بىر ئىشلەتكۈچى كومپيۇتېرىڭىزنى يىراقتىن باشقۇرۇۋاتىدۇ.

en: A user on the computer '%s' is remotely controlling your desktop.
ug: ‹%s› كومپيۇتېردىكى بىر ئىشلەتكۈچى كومپيۇتېرىڭىزنى يىراقتىن باشقۇرۇۋاتىدۇ.

en: Error while displaying notification bubble: %s
ug: كۆپۈكچە ئۇقتۇرۇشنى كۆرسىتىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: The remote user '%s' will be disconnected. Are you sure?
ug: يىراقتىكى ئىشلەتكۈچى ‹%s› ئۈزۈلىدۇ. شۇنداقمۇ؟

en: Share my desktop information
ug: ئۈستەلئۈستى ئۇچۇرلىرىمنى ھەمبەھىرلە

note: Translators: '%s' is the name of a contact, buddy coming from Empathy
en: '%s' rejected the desktop sharing invitation.
ug: ‹%s› ئۈستەلئۈستىنى ھەمبەھىرلەش تەكلىپىنى رەت قىلدى.

note: Translators: '%s' is the name of a contact, buddy coming from Empathy
en: '%s' disconnected
ug: ‹%s› ئۈزۈلدى.

note: Translators: '%s' is the name of a contact, buddy coming from Empathy
en: '%s' is remotely controlling your desktop.
ug: ‹%s› كومپيۇتېرىڭىزنى يىراقتىن باشقۇرۇۋاتىدۇ.

note: Translators: '%s' is the name of a contact, buddy coming from Empathy
en: Waiting for '%s' to connect to the screen.
ug: ‹%s› نىڭ ئېكرانغا باغلىنىشىنى كۈتۈۋاتىدۇ.

en: _Allow
ug: يول قويۇش(_A)

en: _Refuse
ug: رەت قىلىش(_R)

en: An error has occurred:
ug: خاتالىق يۈز بەردى:

en: Cancelled
ug: ئەمەلدىن قالدۇرۇلدى

en: ERROR: Maximum length of password is %d character. Please, re-enter the password. | ERROR: Maximum length of password is %d characters. Please, re-enter the password.
ug[0]: خاتالىق: ئىمنىڭ ئۇزۇنلۇقى ئەڭ ئۇزۇن بولغاندا %d ھەرپ بولىدۇ. ئىمىنى قايتا كىرگۈزۈڭ.

en: Changing Vino password.
ug: Vino نىڭ ئىمىنى ئۆزگەرتىۋاتىدۇ.

en: Enter new Vino password:
ug: Vino نىڭ يېڭى ئىمىنى كىرگۈزۈڭ:ئە

en: Retype new Vino password:
ug: Vino نىڭ يېڭى ئىمىنى قايتا كىرگۈزۈڭ:

en: vino-passwd: password updated successfully.
ug: vino-passwd: ئىم مۇۋەپپەقىيەتلىك ئۆزگەرتىلدى.

en: Sorry, passwords do not match.
ug: كەچۈرۈڭ، ئىم بىردەك ئەمەس.

en: vino-passwd: password unchanged.
ug: vino-passwd: ئىم ئۆزگەرمىدى.

en: Show Vino version
ug: Vino نىڭ نەشرىنى كۆرسەت

en: - Updates Vino password
ug: -Vino نىڭ ئىمىنى يېڭىلايدۇ

en: Run 'vino-passwd --help' to see a full list of available command line options
ug: 'vino-passwd --help' نى ئىجرا قىلىپ بۇيرۇق قۇرىنىڭ ئىشلەتكىلى بولىدىغان تاللانمىسىنىڭ ھەممىسىنى كۆرگىلى بولىدۇ

en: VINO Version %s
ug: VINO نەشرى %s

en: ERROR: You do not have enough permissions to change Vino password.
ug: خاتالىق: Vino نىڭ ئىمىنى ئۆزگەرتىشكە ھوقۇقىڭىز يەتمەيدۇ.
