vino - en to uk translation catalogue (133 entries)

en: There was an error showing the URL "%s"
uk: Помилка при показі посилання «%s»

en: There was an error displaying help:
    %s
uk: Помилка показу довідки:
    %s

en: Checking the connectivity of this machine...
uk: Перевірка зв'язку з цим комп'ютером…

en: Your desktop is only reachable over the local network.
uk: Ваша стільниця доступна лише з локальної мережі.

en:  or
uk:  або

en: Others can access your computer using the address %s.
uk: Інші можуть отримати доступ до комп'ютера, скориставшись адресою %s.

en: Nobody can access your desktop.
uk: Ніхто не може отримати доступу до комп'ютера.

en: Desktop Sharing
uk: Cпільне користування стільницею

en: Choose how other users can remotely view your desktop
uk: Виберіть спосіб віддаленого перегляду вашої стільниці

en: Desktop Sharing Preferences
uk: Налаштування спільно використання віддаленої стільниці

en: Sharing
uk: Спільне користування

en: Some of these preferences are locked down
uk: Деякі з цих налаштувань заблоковано

en: Allow other users to _view your desktop
uk: Дозволити іншим користувачам пере_глядати вашу стільницю

en: Your desktop will be shared
uk: Ваша стільниця буде спільною

en: _Allow other users to control your desktop
uk: Дозво_лити іншим користувачам контролювати вашу стільницю

en: Remote users are able to control your mouse and keyboard
uk: Дозволити віддаленим користувачам контролювати клавіатурою та мишею

en: Security
uk: Безпека

en: _You must confirm each access to this machine
uk: _Підтверджувати особисто кожне з'єднання до цього комп'ютера

en: _Require the user to enter this password:
uk: _Вимагати цей пароль від користувача:

en: Automatically _configure UPnP router to open and forward ports
uk: Автоматично _налаштувати маршрутизатор UPnP, щоб відкрити переспрямовані порти

en: The router must have the UPnP feature enabled
uk: У маршрутизаторі треба увімкнути функцію UPnP

en: Show Notification Area Icon
uk: Показувати піктограму ділянки сповіщення

en: Al_ways
uk: _Завжди

en: _Only when someone is connected
uk: _Лише, коли хтось під'єднаний

en: _Never
uk: _Ніколи

en: Enable remote access to the desktop
uk: Увімкнути віддалений доступ до стільниці

en: If true, allows remote access to the desktop via the RFB protocol. Users on remote machines may then connect to the desktop using a VNC viewer.
uk: Якщо це позначено, дозволяє віддалено досягати стільниці через протокол RFB. Користувачі на віддалених машинах можуть з'єднуватись до стільниці через переглядач VNC.

en: Prompt the user before completing a connection
uk: Питати користувача перед завершенням з'єднання

en: If true, remote users accessing the desktop are not allowed access until the user on the host machine approves the connection. Recommended especially when access is not password protected.
uk: Якщо ввімкнено, віддалений доступ до стільниці буде заборонено, доки користувач головної машини не схвалить з'єднання. Особливо рекомендується при безпарольному з'єднанні.

en: Only allow remote users to view the desktop
uk: Віддаленим користувачам дозволено лише перегляд стільниці

en: If true, remote users accessing the desktop are only allowed to view the desktop. Remote users will not be able to use the mouse or keyboard.
uk: Якщо увімкнено, віддалений доступ до стільниці дозволено лише для перегляду. Віддалені користувачі не зможуть використовувати клавіатуру та мишу.

en: Network interface for listening
uk: Мережний інтерфейс для очікування

en: If not set, the server will listen on all network interfaces.
    
    Set this if you want to accept connections only from some specific network interface. For example, eth0, wifi0, lo and so on.
uk: Якщо не встановлено, сервер буде очікувати з'єднання на всіх мережевих інтерфейсах.
    
    Встановіть цей параметр, якщо бажаєте приймати з'єднання лише від певного мережевого інтерфейсу. Наприклад, eth0, wifi0, lo, тощо.

en: Listen on an alternative port
uk: Очікувати на альтернативний порт

en: If true, the server will listen on another port, instead of the default (5900). The port must be specified in the 'alternative-port' key.
uk: Якщо позначено, сервер буде очікувати на інший порт, замість типового (5900). Порт потрібно вказати у ключі «alternative-port».

en: Alternative port number
uk: Альтернативний номер порту

en: The port which the server will listen to if the 'use-alternative-port' key is set to true. Valid values are in the range of 5000 to 50000.
uk: Порт, який сервер очікуватиме, якщо встановлено ключ «use-alternative-port». Допустимі значення у діапазоні від 5000 до 50000.

en: Require encryption
uk: Вимагати шифрування

en: If true, remote users accessing the desktop are required to support encryption. It is highly recommended that you use a client which supports encryption unless the intervening network is trusted.
uk: Якщо увімкнено, віддалений доступ до робочого столу дозволяється лише при використанні шифрування. Наполегливо рекомендується, щоб ви використовували програми, які підтримують шифрування, крім випадку коли доступ відбувається через захищену мережу.

en: Allowed authentication methods
uk: Дозволені способи автентифікації

en: Lists the authentication methods with which remote users may access the desktop.
    
    There are two possible authentication methods; "vnc" causes the remote user to be prompted for a password (the password is specified by the vnc-password key) before connecting and "none" which allows any remote user to connect.
uk: Перелік способів автентифікації, з якими віддалені користувачі можуть одержати доступ до стільниці.
    
    Є два можливі способи автентифікації; «vnc» змушує віддаленого користувача перед з'єднанням вводити пароль (пароль визначається ключем vnc-password) та «none», який дозволяє під'єднуватись будь-якому користувачу.

en: Password required for "vnc" authentication
uk: Пароль, потрібний для автентифікації «vnc»

en: The password which the remote user will be prompted for if the "vnc" authentication method is used. The password specified by the key is base64 encoded.
    
    The special value of 'keyring' (which is not valid base64) means that the password is stored in the GNOME keyring.
uk: Пароль, який буде вимагатись у віддаленого користувача за використання способу автентифікації «vnc». Пароль вказується у системі кодуванні base64.
    
    Спеціальне значення «keyring» (яке недоступне для base64) означає, що пароль зберігається у сховищі ключів GNOME.

en: E-mail address to which the remote desktop URL should be sent
uk: Електронна адреса, на яку слід відправляти посилання віддаленої стільниці

en: This key specifies the e-mail address to which the remote desktop URL should be sent if the user clicks on the URL in the Desktop Sharing preferences dialog.
uk: Цей ключ визначає адресу електронної пошти, на яку потрібно надіслати URL, якщо користувач клацає на URL у вікні налаштування віддаленого спільно використання стільниці.

en: Lock the screen when last user disconnect
uk: Блокувати екран після від'єднання останнього користувача

en: If true, the screen will be locked after the last remote client disconnects.
uk: Якщо увімкнено, екран блокуватиметься після вимкнення останнього віддаленого клієнта.

en: When the status icon should be shown
uk: Коли слід показувати піктограму стану

en: This key controls the behavior of the status icon. There are three options: "always" - the icon will always be present; "client" - the icon will only be present when someone is connected (this is the default behavior); "never" - the icon will not be present.
uk: Цей ключ відповідає за показ піктограми стану. Доступно три стани: «always» — показувати піктограму постійно; «client» — показувати піктограму, якщо є наявні з'єднання з кимось (це типова поведінка); «never» — ніколи не показувати.

en: Whether to disable the desktop background when a user is connected
uk: Чи вмикати тло стільниці, коли користувача під'єднано

en: When true, disable the desktop background and replace it with a single block of color when a user successfully connects.
uk: Якщо встановлено, вимкнено тло стільниці й замінено на один блок кольору, якщо користувача успішно під'єднано.

en: Whether a UPnP router should be used to forward and open ports
uk: Чи слід використовувати маршрутизатори UPnP для перенаправлення і відкриття портів

en: If true, request that a UPnP-capable router should forward and open the port used by Vino.
uk: Якщо вказано, чи маршрутизатор сумісний з UPnP має перенаправляти і відкривати порти через Vino.

en: Whether we should disable the XDamage extension of X.org
uk: Чи варто вимкнути розширення XDamage у X.org

en: If true, do not use the XDamage extension of X.org. This extension does not work properly on some video drivers when using 3D effects. Disabling it will make Vino work in these environments, with slower rendering as a side effect.
uk: Якщо встановлено, не буде використовуватись розширення XDamage у X.org. Це розширення не працює коректно на деяких відеодрайверах, якщо використовувати просторові ефекти. Його вимкнення дасть змогу Vino працювати з цими розширеннями, проте повільніше.

en: Notify on connect
uk: Сповістити на з'єднанні

en: If true, show a notification when a user connects to the system.
uk: Якщо зазначено, показує сповіщенння, коли користувач під'єднався до системи.

en: Remote desktop sharing password
uk: Пароль до оприлюднення віддаленої стільниці

en: File is not a valid .desktop file
uk: Файл не є коректним файлом .desktop

note: translators: 'Version' is from a desktop file, and * should not be translated. '%s' would probably be a * version number.
en: Unrecognized desktop file Version '%s'
uk: Не розпізнано версію файла стільниці «%s»

en: Starting %s
uk: Запускається %s

en: Application does not accept documents on command line
uk: Програма не підтримує прийняття документів у командному рядку

en: Unrecognized launch option: %d
uk: Не розпізнано параметр запуску: %d

note: translators: The 'Type=Link' string is found in a * desktop file, and should not be translated.
en: Can't pass document URIs to a 'Type=Link' desktop entry
uk: Не вдалось передати посилання документу до запису стільниці 'Type=Link'

en: Not a launchable item
uk: Пункт без можливості запуску

en: Disable connection to session manager
uk: Вимкнути з'єднання з менеджером сеансів

en: Specify file containing saved configuration
uk: Вказати файл, що містить збережені налаштування

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: Specify session management ID
uk: Вказати ідентифікатор керування сеансами

en: ID
uk: Ідентифікатор

en: Session management options:
uk: Параметри керування сеансами:

en: Show session management options
uk: Показати параметри керування сеансами

en: Your XServer does not support the XTest extension - remote desktop access will be view-only
uk: Ваш XServer не підтримує розширення XTest — режим доступу до віддаленої стільниці буде лише для перегляду

note: Tube mode uses Telepathy's Tubes to share a user's desktop directly * with another IM contact. http://telepathy.freedesktop.org/wiki/Tubes
en: Start in tube mode, for the ‘Share my Desktop’ feature
uk: Запустити в режимі тунелю, для «Оприлюднити мою стільницю».

en: - VNC Server for GNOME
uk: — сервер VNC для GNOME

en: Run 'vino-server --help' to see a full list of available command line options
uk: Запустіть 'vino-server  --help' для перегляду повного списку можливих параметрів

en: GNOME Desktop Sharing
uk: Спільне використання стільниці для GNOME

note: * Translators: translate "vino-mdns:showusername" to * "1" if "%s's remote desktop" doesn't make sense in * your language.
en: vino-mdns:showusername
uk: 0

note: * Translators: this string is used ONLY if you * translated "vino-mdns:showusername" to anything * other than "1"
en: %s's remote desktop on %s
uk: Віддалена стільниця користувача %s на %s

en: Received signal %d, exiting.
uk: Отримано сигнал %d, вихід.

en: Screen
uk: Екран

en: The screen on which to display the prompt
uk: Екран, на якому показується запрошення

en: Error initializing libnotify
uk: Помилка запуску libnotify

en: A user on the computer '%s' is trying to remotely view or control your desktop.
uk: Користувач на комп'ютері «%s» намагається віддалено переглянути та вконтролювати вашу стільницю.

en: Another user is trying to view your desktop.
uk: Інший користувач намагається переглянути вашу стільницю.

en: Refuse
uk: Відмовити

en: Accept
uk: Дозволити

en: Failed to open connection to bus: %s
uk: Не вдалось відкрити з'єднання з шиною: %s

en: GNOME Desktop Sharing Server
uk: Сервер спільного використання стільниці для GNOME

en: vnc;share;remote;
uk: vnc;спільний;віддалений;

en: Desktop sharing is enabled
uk: Увімкнено спільне користування стільницею

en: One person is viewing your desktop | %d people are viewing your desktop
uk[0]: %d особа переглядає вашу стільницю
uk[1]: %d особи переглядають вашу стільницю
uk[2]: %d осіб переглядають вашу стільницю

en: Error displaying preferences
uk: Помилка при показі налаштувань

en: Error displaying help
uk: Помилка при показі довідки

en: Licensed under the GNU General Public License Version 2
    
    Vino is free software; you can redistribute it and/or
    modify it under the terms of the GNU General Public License
    as published by the Free Software Foundation; either version 2
    of the License, or (at your option) any later version.
    
    Vino is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA
    02110-1301, USA.
uk: Ліцензується на умовах General Public License версії 2
    
    Vino є вільною програмою; ви можете розповсюджувати її й/або змінювати її на умовах ліцензії GNU General Public License, яку опублікували Free Software Foundation; версії 2 цієї ліцензії або (на ваш розсуд) будь-якою старшою версією.
    Vino постачається зі сподіванням, що буде корисним, але БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ; навіть без неявної гарантії ПРИДАТНОСТІ ДО ПРОДАЖУ чи ВІДПОВІДНОСТІ ПЕВНІЙ МЕТІ.  Докладніше дивіться GNU General Public License.
    Ви мали б отримати копію ліцензії GNU General Public License разом з програмою, якщо це не так напишіть Free Software
    Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston, MA
    02110-1301, USA.

en: Share your desktop with other users
uk: Оприлюднити вашу стільницю іншим користувачам

en: Are you sure you want to disconnect '%s'?
uk: Від'єднати «%s»?

en: The remote user from '%s' will be disconnected. Are you sure?
uk: Віддаленого користувача з «%s» буде від'єднано. Впевнені?

en: Are you sure you want to disconnect all clients?
uk: Від'єднати усіх клієнтів?

en: All remote users will be disconnected. Are you sure?
uk: Усіх віддалених користувачів буде від'єднано. Впевнені?

en: Disconnect
uk: Від'єднати

en: _Preferences
uk: _Налаштування

en: Disconnect all
uk: Від'єднати всіх

note: Translators: %s is a hostname Translators: %s is the alias of the telepathy contact
en: Disconnect %s
uk: Від'єднати %s

en: _Help
uk: _Довідка

en: _About
uk: _Про програму

note: Translators: %s is a hostname
en: Another user is viewing your desktop
uk: Інший користувач переглядає вашу стільницю

en: A user on the computer '%s' is remotely viewing your desktop.
uk: Користувач на комп'ютері «%s» віддалено переглядає вашу стільницю.

note: Translators: %s is a hostname
en: Another user is controlling your desktop
uk: Інший користувач контролює вашу стільницю

en: A user on the computer '%s' is remotely controlling your desktop.
uk: Користувач на комп'ютері «%s» віддалено контролює вашу стільницю.

en: Error while displaying notification bubble: %s
uk: Помилка при показі діаграми сповіщення: %s

en: The remote user '%s' will be disconnected. Are you sure?
uk: Віддаленого користувача «%s» буде від'єднано. Впевнені?

en: Share my desktop information
uk: Оприлюднити мою інформацію про стільницю

note: Translators: '%s' is the name of a contact, buddy coming from Empathy
en: '%s' rejected the desktop sharing invitation.
uk: «%s» відмовив у запрошенні спільного користування стільницею.

note: Translators: '%s' is the name of a contact, buddy coming from Empathy
en: '%s' disconnected
uk: «%s» вимкнено

note: Translators: '%s' is the name of a contact, buddy coming from Empathy
en: '%s' is remotely controlling your desktop.
uk: «%s» віддалено контролює вашу стільницю.

note: Translators: '%s' is the name of a contact, buddy coming from Empathy
en: Waiting for '%s' to connect to the screen.
uk: Очікування «%s» для з'єднання з екраном.

en: _Allow
uk: _Дозволити

en: _Refuse
uk: _Відмовити

en: An error has occurred:
uk: Трапилась помилка:

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: ERROR: Maximum length of password is %d character. Please, re-enter the password. | ERROR: Maximum length of password is %d characters. Please, re-enter the password.
uk[0]: ПОМИЛКА: Максимальна довжина паролю %d символ. Введіть інший пароль.
uk[1]: ПОМИЛКА: Максимальна довжина паролю %d символи. Введіть інший пароль.
uk[2]: ПОМИЛКА: Максимальна довжина паролю %d символів. Введіть інший пароль.

en: Changing Vino password.
uk: Зміна паролю Vino.

en: Enter new Vino password:
uk: Введіть новий пароль Vino:

en: Retype new Vino password:
uk: Повторно введіть пароль Vino:

en: vino-passwd: password updated successfully.
uk: vino-passwd: пароль успішно оновлено.

en: Sorry, passwords do not match.
uk: Даруйте, але паролі не збігаються.

en: vino-passwd: password unchanged.
uk: vino-passwd: пароль не змінено.

en: Show Vino version
uk: Показати версію Vino

en: - Updates Vino password
uk: — оновлення паролю Vino

en: Run 'vino-passwd --help' to see a full list of available command line options
uk: Запустіть 'vino-passwd --help' для перегляду повного списку параметрів

en: VINO Version %s
uk: VINO версія %s

en: ERROR: You do not have enough permissions to change Vino password.
uk: ПОМИЛКА: немає достатньо прав для зміни паролю Vino.
