vino - en to wa translation catalogue (57 entries)

en: Send this command by email
wa: Emile cisse comande ci

en: There was an error displaying help:
    %s
wa: Åk n' a nén stî tot håynant l' aidance:
    %s

en: Remote Desktop
wa: Sicribanne å lon

en: Set your remote desktop access preferences
wa: Definixhoz vos preferinces po l' accès å scribanne å lon

en: <b>Security</b>
wa: <b>Såvrité</b>

en: <b>Sharing</b>
wa: <b>Pårtaedje</b>

en: A_sk you for confirmation
wa: _Dimander èn acertinaedje

en: Allow other users to _view your desktop
wa: Permete ki ds ôtes uzeus voeyexhe _vosse sicribanne

en: Remote Desktop Preferences
wa: Preferinces do scribanne då lon

en: Some of these preferences are locked down
wa: Sacwantes di ces preferinces ci sont serêyes

en: Users can view your desktop using this command:
wa: Les uzeus polèt vey vosse sicribanne avou l' comande:

en: When a user tries to view or control your desktop:
wa: Cwand èn uzeu saye di vey ou d' controler vosse sicribanne:

en: _Allow other users to control your desktop
wa: _Permete a ds ôtes uzeus di controler vosse sicribanne

en: _Password:
wa: _Sicret:

en: _Require the user to enter this password:
wa: _Oblidjî l' uzeu a dner on scret:

en: Address
wa: Adresse

en: The address pointed to by the widget
wa: L' adresse pontieye pa l' ahesse (widget)

en: Tooltip
wa: Racsegne

en: A tooltip for this URL
wa: Ene racsegne po cisse hårdêye ci

en: URL color
wa: Coleur pol hårdêye

en: The color of the URL's label
wa: Li coleur po l' etikete del hårdêye

en: Screen
wa: Waitroûle

en: The screen to be monitored
wa: Li waitroûle a corwaitî

en: Your XServer does not support the XTest extension - remote desktop access will be view-only
wa: Li sierveu X da vosse ni sopoite nén l' fonccion d' rawete XTest - ça fwait k' l' accès då lon å scribanne ni pout esse k' e môde seulmint-lére

en: The screen on which to display the prompt
wa: Li waitroûle k' on-z î håynêye li kesse

en: A user on the computer '%s' is trying to remotely view or control your desktop.
wa: Èn uzeu sol copiutrece «%s» å lon saye di vey ou d' controler vosse sicribanne.

en: <big><b>Another user is trying to view your desktop.</b></big>
wa: <big><b>Èn ôte uzeu saye di vey vosse sicribanne.</b></big>

en: A user on another computer is trying to remotely view or control your desktop.
wa: Èn uzeu so ene ôte copiutrece å lon saye di vey ou d' controler vosse sicribanne.

en: Do you want to allow them to do so?
wa: Voloz vs elzî permete di fé çoula?

en: Question
wa: Kesse

en: _Allow
wa: _Permete

en: _Refuse
wa: _Rifuzer

en: The screen for which to create a VNC server
wa: Li waitroûle k' on ndè vout fé on sierveu VNC

en: On Hold
wa: Fé ratinde

en: Place all clients on hold
wa: Fé ratinde tos les cliyints

en: Prompt enabled
wa: Mete èn alaedje li kesse

en: Prompt the user about connection attempts
wa: Dimander a l' uzeu cwè fé avou les sayes di raloyaedje

en: View Only
wa: Vey seulmint

en: Disallow keyboard/pointer input from clients
wa: Dismete l' intrêye taprece/sori po les cliyints

en: Require Encryption
wa: Oblidjî l' ecriptaedje

en: Require clients to use encryption
wa: Oblidjî les cliyints a-z eployî l' ecriptaedje

en: Authentication methods
wa: Metôdes d' otintifiaedje

en: The authentication methods this server should allow
wa: Les metôdes d' otintifiaedje ki ç' sierveu ci acceptêye

en: VNC Password
wa: Sicret VNC

en: The password (base64 encoded) used to authenticate types using the VncAuth method
wa: Li scret (ecôdé e base64) eployî po les sôres d' otintifiaedje avou l' metôde VncAuth

en: Allowed authentication methods
wa: Metôdes d' otintifiaedje permetowes

en: E-mail address to which the remote desktop URL should be sent
wa: Adresse emile kel hårdêye do scribanne å lon doet esse evoyeye

en: Enable remote desktop access
wa: Mete en alaedje l' accès å scribanne då lon

en: If true, allows remote access to the desktop via the RFB protocol. Users on remote machines may then connect to the desktop using a vncviewer.
wa: Si vraiy, permete les accès då lon å scribanne åd triviè do protocole RFB. Les uzeus so des copiutreces å lon polèt adon si raloyî sol sicribanne avou on cliyint vncviewer.

en: If true, remote users accessing the desktop are not allowed access until the user on the host machine approves the connection. Recommended especially when access is not password protected.
wa: Si vraiy, les uzeus so des copiutreces å lon n' ont nén accès å scribanne disk' a tant ki l' uzeu so l' éndjole lodjoe ni dene nén si acoird pol raloyaedje. Ricmandé tot pårticulirmint cwand l' accès n' est nén protedjî avou on scret.

en: If true, remote users accessing the desktop are only allowed to view the desktop. Remote user's will not be able to use the mouse or keyboard.
wa: Si vraiy, les uzeus so des copiutreces å lon n' ont èn accès å scribanne k' e môde seulmint-lére. Les uzeus då lon èn polèt nén eployî l' taprece ou l' sori.

en: If true, remote users accessing the desktop are required to be able support encyrption. It is highly recommended that you use a client which supports encryption unless the intervening network is trusted.
wa: Si vraiy, les uzeus so des copiutreces å lon sont-st oblidjîs d' eployî l' ecriptaedje divant d' aveur accès å scribanne. C' est foitmint ricmande d' eployî on cliyint ki sopoite l' ecriptaedje, a moens ki vos årîz pår fiyate dins l' rantoele.

en: Only allow remote users to view the desktop
wa: Peremete ås uzeus då lon d' seulmint di seulmint vey li scribanne

en: Password required for "vnc" authentication
wa: I gn a mezåjhe d' on scret po l' otintifiaedje «vnc»

en: Prompt the user before completing a connection
wa: Dimander a l' uzeu divant d' completer l' raloyaedje

en: Require encryption
wa: Oblidjî l' ecriptaedje

en: Starting remote desktop server
wa: Enondant li sierveu di scribanne då lon
