virt-manager - en to ms translation catalogue (18 entries)

en: Virtual Machine Manager
ms: Pengurus Mesin Maya

en: _Finish
ms: _Tamat

en: _Details
ms: _Terperinci

en: _Browse...
ms: _Layari...

en: Name
ms: Nama

en: _File
ms: _Fail

en: Name:
ms: Nama:

en: _Edit
ms: _Sunting

en: _View
ms: _Lihat

en: _Help
ms: _Bantuan

en: _Run
ms: _Laksana

en: _Pause
ms: _Henti Sebentar

en: Preferences
ms: Keutamaan

en: seconds
ms: saat

en: Virtual _Machine
ms: Mesin _Maya

en: _Take Screenshot
ms: _Ambil Cekupanskrin

en: Run
ms: Laksana

en: Network
ms: Rangkaian
