virt-manager - en to nb translation catalogue (37 entries)

en: _Finish
nb: _Fullfør

en: Operation in progress
nb: Operasjon pågår

en: Please wait a few moments...
nb: Vennligst vent et øyeblikk...

en: Processing...
nb: Prosesserer...

en: _Details
nb: _Detaljer

en: _Browse...
nb: _Bla gjennom

en: Co_nnect
nb: Ko_ble til

en: _Network:
nb: _Nettverk

en: Name
nb: Navn

en: Memory:
nb: Minne:

en: Architecture:
nb: Arkitektur:

en: <b>CPUs</b>
nb: <b>CPU-er</b>

en: <b>Memory</b>
nb: <b>Minne</b>

en: _File
nb: _Fil

en: <b>Basic details</b>
nb: <b>Grunnleggende detaljer</b>

en: Name:
nb: Navn:

en: Network:
nb: Nettverk:

en: Active
nb: Aktiv

en: _Edit
nb: _Endre

en: _View
nb: _Vis

en: _Help
nb: _Hjelp

en: _Run
nb: Kjø_r

en: Preferences
nb: Brukervalg

en: seconds
nb: sekunder

en: Virtual _Machine
nb: Virtuell _maskin

en: _Take Screenshot
nb: _Ta skjermdump

en: Details
nb: Detaljer

en: Run
nb: Kjør

en: Overview
nb: Oversikt

en: Virtual network
nb: Virtuelt nettverk

en: Running
nb: Kjører

en: Paused
nb: Pauset

en: Crashed
nb: Krasjet

en: CPU usage
nb: CPU-bruk

en: Never
nb: Aldri

en: Saving Virtual Machine
nb: Lagrer virtuell maskin

en: Save Virtual Machine Screenshot
nb: Lagre skjermdump av virtuell maskin
