virt-manager - en to or translation catalogue (581 entries)

en: Virtual Machine Manager
or: ଆଭାସୀ ମେସିନ ପରିଚାଳକ

en: Powered by libvirt
or: libvirt ଦ୍ବାରା ଚାଳିତ

en: Add New Virtual Hardware
or: ନୂତନ ଆଭାସୀ ହାର୍ଡୱେରକୁ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: _Device type:
or: ଉପକରଣ ପ୍ରକାର(_D):

en: _Type:
or: ପ୍ରକାର (_T):

en: _Model:
or: ପ୍ରତିରୂପ (_M):

en: _MAC address:
or: MAC ଠିକଣା(_M):

en: Host _Device:
or: ହୋଷ୍ଟ ଉପକରଣ ( _D):

en: _Path:
or: ପଥ (_P):

en: Device _Type:
or: ଉପକରଣ ପ୍ରକାର (_T):

en: T_ype:
or: ପ୍ରକାର (_y):

en: _Name:
or: ନାମ (_N):

en: Ac_tion:
or: କାର୍ଯ୍ୟ (_t):

en: _Mode:
or: ଧାରା (_M):

en: _Finish
or: ସମାପ୍ତ କରନ୍ତୁ (_F)

en: Cac_he mode:
or: କ୍ୟାଶେ ଧାରା (_h):

en: R_eadonly:
or: କେବଳ ପଠନୀୟ (_e):

en: Sharea_ble:
or: ସହଭାଗ କରିବା ଯୋଗ୍ୟ (_b)

en: Advanced _options
or: ଉନ୍ନତ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ (_o)

en: Operation in progress
or: କାର୍ଯ୍ଯ ପ୍ରଗତିରେ ଅଛି

en: Please wait a few moments...
or: ଦୟାକରି କିଛି ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ...

en: Processing...
or: ସଂସାଧନ କରୁଅଛି...

en: _Details
or: ବିସ୍ତୃତ ବିବରଣୀ (_D)

en: Change storage path
or: ଉତ୍ସ ପଥ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ

en: Existing disk
or: ସ୍ଥିତବାନ ଡିସ୍କ

en: Create a new disk (c_lone) for the virtual machine
or: ଏହି ଆଭାସୀ ଯନ୍ତ୍ର ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ନୂତନ ଡିସ୍କ (କ୍ଲୋନ) ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ (_l)

en: _Browse...
or: ବ୍ରାଉଜ କରନ୍ତୁ (_B) ...

en: Clone Virtual Machine
or: ଆଭାସୀ ମେସିନକୁ କ୍ଲୋନ କରନ୍ତୁ

en: C_lone
or: କ୍ଲୋନ କରନ୍ତୁ (_l)

en: <b>The console is currently unavailable</b>
or: <b>କୋନଶୋଲଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନୁପଲବ୍ଧ</b>

en: _Password:
or: ପ୍ରବେଶ ସଂଙ୍କେତ (_P):

en: _Username:
or: ଚାଳକ ନାମ (_U):

en: _Login
or: ଲଗଇନ (_L)

en: _Save this password in your keyring
or: ଆପଣଙ୍କ କି-ରିଙ୍ଗରେ ପ୍ରବେଶ ସଙ୍କେତକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_S)

en: Add Connection
or: ସଂଯୋଗ ଯୋଗକରନ୍ତୁ

en: Co_nnect
or: ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_n)

en: _Hypervisor:
or: ହାଇପରଭାଇଜର (_H):

en: _Autoconnect:
or: ସ୍ୱୟଂ ସଂଯୋଗ (_A):

en: H_ostname:
or: ଆଧାର ନାମ (_o):

en: Generated URI:
or: ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା URI:

en: Create a new virtual network
or: ଗୋଟଏ ନୂତନ ଆଭାସୀ ନେଟୱାର୍କ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: _Network:
or: ନେଟୱାର୍କ (_N):

en: Start:
or: ଆରମ୍ଭ:

en: End:
or: ସମାପ୍ତ:

en: Enable DHCPv4
or: DHCPv4 କୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Enable DHCPv6
or: DHCPv6 କୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ

en: Add a New Storage Pool
or: ନୂତନ ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ଯୋଗକରନ୍ତୁ

en: F_ormat:
or: ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ (_o):

en: Host Na_me:
or: ଆଧାର ନାମ (_m):

en: B_rowse
or: ବ୍ରାଉଜ କରନ୍ତୁ (_r)

en: Bro_wse
or: ବ୍ରାଉଜ କରନ୍ତୁ (_w)

en: New VM
or: ନୂତନ VM

en: Choose how you would like to install the operating system
or: ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଚାଳନ ତନ୍ତ୍ରକୁ କିପରି ସ୍ଥାପନ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତାହା ବାଛନ୍ତୁ

en: _Local install media (ISO image or CDROM)
or: ସ୍ଥାନୀୟ ସ୍ଥାପତ୍ୟ ସଞ୍ଚାର ମାଧ୍ଯମ (ISO ପ୍ରତିଛବି କିମ୍ବା CDROM) (_L)

en: Import _existing disk image
or: ସ୍ଥିତବାନ ଡିସ୍କ ପ୍ରତିଛବିକୁ ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ (_e)

en: Choose the container type
or: ପାତ୍ରର ପ୍ରକାର ବାଛନ୍ତୁ

en: C_onnection:
or: ସଂଯୋଗ (_o):

en: _Architecture:
or: ସ୍ଥାପତ୍ଯ (_A):

en: _Virt Type:
or: Virt ପ୍ରକାର (_V):

en: Name
or: ନାମ

en: Bro_wse...
or: ବ୍ରାଉଜ କରନ୍ତୁ (_w)...

en: B_rowse...
or: ବ୍ରାଉଜ କରନ୍ତୁ (_r)...

en: Provide the _application path:
or: ପ୍ରୟୋଗ ପଥ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତୁ (_a):

en: Provide the existing OS root _directory:
or: ସ୍ଥିତବାନ OS ମୂଖ୍ୟ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ପଥ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତୁ (_d):

en: Install
or: ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: C_PUs:
or: CPUs (_P):

en: (Insert host mem)
or: (ଆଧାର mem କୁ ଭର୍ତ୍ତି କରନ୍ତୁ)

en: Memory
or: ସ୍ମୃତି ସ୍ଥାନ

en: _Enable storage for this virtual machine
or: ଏହି ଆଭାସୀ ଯନ୍ତ୍ର ପାଇଁ ଭଣ୍ଡାରକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ (_E)

en: Storage
or: ଭଣ୍ଡାର ସ୍ଥାନ

en: C_ustomize configuration before install
or: ସ୍ଥାପନ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ବିନ୍ୟାସକୁ ଇଚ୍ଛାରୂପଣ କରନ୍ତୁ (_u)

en: Memory:
or: ସ୍ମୃତି:

en: Finish
or: ସମାପ୍ତ କରନ୍ତୁ

en: Add a Storage Volume
or: ଗୋଟିଏ ଭଣ୍ଡାର ଆକାର ଯୋଗକରନ୍ତୁ

en: Delete _associated storage files
or: ସଂଶ୍ଳିଷ୍ଟ ଭଣ୍ଡାର ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ (_a)

en: _Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ (_D)

en: A_dd Hardware
or: ହାର୍ଡୱେର ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (_d)

en: Status:
or: ସ୍ଥିତି:

en: UUID:
or: ୟୁ.ୟୁ.ଆଇ.ଡି.:

en: Shut down
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: <b>Basic Details</b>
or: <b>ମୌଳିକ ବିବରଣୀ</b>

en: Hypervisor:
or: hypervisor:

en: Architecture:
or: ସ୍ଥାପତ୍ଯ:

en: Emulator:
or: ଏମୁଲେଟର:

en: Machine _Type:
or: ତନ୍ତ୍ର ପ୍ରକାର (_T):

en: <b>Hypervisor Details</b>
or: <b>ହାଇପରଭାଇଜର ବିବରଣୀ</b>

en: <b>Applications</b>
or: <b>ପ୍ରୟୋଗ</b>

en: Logical host CPUs:
or: ତାର୍କିକ ହୋଷ୍ଟ CPU ଗୁଡ଼ିକ:

en: <small>Overcommitting vCPUs can hurt performance</small>
or: <small>vCPU ଗୁଡ଼ିକୁ ଦାଖଲ କରିବା ଫଳରେ ତାହାକାର୍ଯ୍ୟ ଦକ୍ଷତା ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ</small>

en: <b>CPUs</b>
or: <b>CPU ଗୁଡିକ:</b>

en: M_odel:
or: ମୋଡେଲ (_o):

en: Total host memory:
or: ସମୁଦାୟ ହୋଷ୍ଟ ସ୍ମୃତି ସ୍ଥାନ:

en: <b>Memory</b>
or: <b>ସ୍ମୃତି</b>

en: Start virt_ual machine on host boot up
or: ଆଧାର ବୁଟ ଅପରେ ଆଭାସୀ ମେସିନ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ (_u)

en: <b>Autostart</b>
or: <b>ସ୍ୱୟଂଚାଳନ</b>

en: <b>Container init</b>
or: <b>ଧାରକ init</b>

en: Browse
or: ବ୍ରାଉଜ କରନ୍ତୁ

en: Enable boot me_nu
or: ବୁଟ ତାଲିକାକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ (_n)

en: <b>Boot device order</b>
or: <b>ବୁଟ ଉପକରଣ କ୍ରମ</b>

en: Storage size:
or: ଭଣ୍ଡାର ଆକାର:

en: Device type:
or: ଉପକରଣ ପ୍ରକାର:

en: Disk b_us:
or: ଡିସ୍କ ବସ (_u):

en: <b>Virtual Disk</b>
or: <b>ଆଭାସୀ ଡିସ୍କ</b>

en: label
or: ନାମପଟି

en: <b>Virtual Network Interface</b>
or: <b>ଆଭାସୀ ନେଟୱାର୍କ ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ</b>

en: Type:
or: ପ୍ରକାର:

en: Mode:
or: ଅବସ୍ଥା:

en: <b>Sound Device</b>
or: <b>ଧ୍ୱନୀ ଉପକରଣ</b>

en: Source host:
or: ଉତ୍ସ ହୋଷ୍ଟ:

en: Bind host:
or: ହୋଷ୍ଟକୁ ବାନ୍ଧନ୍ତୁ:

en: Target type:
or: ଲକ୍ଷ୍ୟ ସ୍ଥଳ ପ୍ରକାର:

en: Target name:
or: ଲକ୍ଷ୍ୟ ସ୍ଥଳ ନାମ:

en: State:
or: ସ୍ଥିତି:

en: Source path:
or: ଉତ୍ସ ପଥ:

en: <b>insert type</b>
or: <b>ପ୍ରକାର ଭର୍ତ୍ତିକରନ୍ତୁ</b>

en: Device:
or: ଉପକରଣ:

en: <b>Video</b>
or: <b>ଭିଡିଓ</b>

en: <b>Controller</b>
or: <b>ନିୟୋନ୍ତ୍ରକ</b>

en: <b>Filesystem</b>
or: <b>ଫାଇଲ ତନ୍ତ୍ର</b>

en: M_ode:
or: ଅବସ୍ଥା (_o):

en: <b>Smartcard Device</b>
or: <b>ସ୍ମାର୍ଟକାର୍ଡ ଉପକରଣ</b>

en: Address:
or: ଠିକଣା:

en: <b>Redirected device</b>
or: <b>ଦିଗ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ଉପକରଣ</b>

en: E_xport filesystem as readonly mount
or: ଫାଇଲତନ୍ତ୍ରକୁ କେବଳ ପଠନୀୟ ସ୍ଥାପନ ଭାବରେ ପଠାନ୍ତୁ (_x)

en: _Driver:
or: ଡ୍ରାଇଭର (_D):

en: Ta_rget path:
or: ଲକ୍ଷ୍ଯ ପଥ (~ r):

en: _Format:
or: ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ (_F):

en: Pa_ssword:
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ (_s):

en: _Port:
or: ସଂଯୋଗିକୀ (_P):

en: _File
or: ଫାଇଲ (_F)

en: _View Manager
or: ପରିଚାଳକ ଦେଖନ୍ତୁ (_V)

en: A_utoconnect:
or: ସ୍ୱୟଂ ସଂଯୋଗ (_u):

en: <b>Basic details</b>
or: <b>ମୌଳିକ ବିବରଣୀ</b>

en: A_utostart:
or: ସ୍ବତଃଚାଳନ (_u):

en: Name:
or: ନାମ:

en: Network:
or: ନେଟୱାର୍କ:

en: NAT to any device
or: ଯେ କୌଣସି ଉପକରଣ ପାଇଁ NAT

en: Routed
or: ଦିଗ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ

en: Add Network
or: ନେଟୱାର୍କ ଯୋଗକରନ୍ତୁ

en: Start Network
or: ନେଟୱାର୍କ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: Stop Network
or: ନେଟୱାର୍କକୁ ଅଟକାନ୍ତୁ

en: Delete Network
or: ନେଟୱାର୍କ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Add Pool
or: ପୁଲ ଯୋଗକରନ୍ତୁ

en: Start Pool
or: ପୁଲ ଆରମ୍ଭକରନ୍ତୁ

en: Stop Pool
or: ପୁଲକୁ ଅଟକାନ୍ତୁ

en: Delete Pool
or: ପୁଲ ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: _Browse Local
or: ସ୍ଥାନୀୟ ବ୍ରାଉଜ କରନ୍ତୁ (_B)

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Location:
or: ଅବସ୍ଥାନ:

en: <b>Volumes</b>
or: <b>ଆକାର</b>

en: Refresh volume list
or: ଭଲ୍ୟୁମ ତାଲିକାକୁ ସତେଜ କରନ୍ତୁ

en: _Add Connection...
or: ସଂଯୋଗ ଯୋଗକରନ୍ତୁ (_A)...

en: _Edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ (_E)

en: _Connection Details
or: ସଂଯୋଗ ବିବରଣୀ (_C)

en: _Virtual Machine Details
or: ଆଭାସୀ ଯନ୍ତ୍ର ବିବରଣୀ (_V)

en: _View
or: ଦେଖନ୍ତୁ (_V)

en: _Graph
or: ରେଖାଚିତ୍ର (_G)

en: _Guest CPU Usage
or: ଅତିଥି CPU ବ୍ୟବହାର (_G)

en: _Host CPU Usage
or: ହୋଷ୍ଟ CPU ବ୍ୟବହାର (_H)

en: _Disk I/O
or: ଡିସ୍କ I/O (_D)

en: _Network I/O
or: ନେଟୱାର୍କ I/O (_N)

en: _Help
or: ସହାୟତା (_H)

en: Create a new virtual machine
or: ଗୋଟଏ ନୂତନ ଆଭାସୀ ଯନ୍ତ୍ର ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: New
or: ନୂତନ

en: Show the virtual machine console and details
or: ଆପଣଙ୍କର ଆଭାସୀ ଯନ୍ତ୍ର ବିବରଣୀକୁ ଭରଣ କରନ୍ତୁ

en: _Open
or: ଖୋଲନ୍ତୁ (_O)

en: Power on the virtual machine
or: ଆଭାସୀ ଯନ୍ତ୍ରକୁ ବିଦ୍ୟତ ଶକ୍ତି ଅନ କରନ୍ତୁ

en: _Run
or: ଚଳାନ୍ତୁ (_R)

en: Pause the virtual machine
or: ଆଭାସୀ ଯନ୍ତ୍ରକୁ ସ୍ଥିର ରଖନ୍ତୁ

en: _Pause
or: କିଛି ସମୟ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_P)

en: _Shut Down
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ (_S)

en: Migrate the virtual machine
or: ଆଭାସୀ ଯନ୍ତ୍ରକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କରନ୍ତୁ

en: _Address:
or: ଠିକଣା (_A):

en: <b>Connectivity</b>
or: <b>ସଂଯୋଜକତା</b>

en: Advanced options
or: ଉନ୍ନତ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: _Migrate
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କରନ୍ତୁ (_M)

en: Preferences
or: ପସନ୍ଦ

en: Enable _system tray icon
or: ତନ୍ତ୍ର ଟ୍ରେ ଚିତ୍ରସଂକେତକୁ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ (_s)

en: <b>General</b>
or: <b>ସାଧାରଣ</b>

en: Poll _Disk I/O
or: ପୋଲ ଡିସ୍କ I/O ( _D)

en: Poll _Network I/O
or: ପୋଲ ନେଟୱାର୍କ I/O (_N)

en: _Update status every
or: ସ୍ଥିତିକୁ ଅଦ୍ଯତନ କରନ୍ତୁ ପ୍ରତ୍ଯେକ (_U)

en: seconds
or: ସେକେଣ୍ଡ

en: <b>Stats Options</b>
or: <b>Stats ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ</b>

en: Default storage format for new disk images.
or: ନୂତନ ଡିସ୍କ ପ୍ରତିଛବିଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସଂରକ୍ଷଣ ଶୈଳୀ।

en: Graphical console _scaling:
or: ଆଲେଖୀ କୋନସୋଲ ମାପ (_s):

en: Not supported
or: ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: Change...
or: ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ...

en: <b>Graphical Consoles</b>
or: <b>ଆଲେଖିକ କୋନସୋଲଗୁଡ଼ିକ</b>

en: _Force Poweroff:
or: ବାଧ୍ଯକରି ଶକ୍ତି ପ୍ରବାହ ବନ୍ଦକରନ୍ତୁ (_F):

en: Poweroff/_Reboot/Save:
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ/ପୁନଃଚାଳନ କରନ୍ତୁ/ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_R):

en: _Pause:
or: ସ୍ଥିର କରନ୍ତୁ (_P):

en: Device re_moval:
or: ଉପକରଣ କଢ଼ା (_m):

en: <b>Confirmations</b>
or: <b>ନିଶ୍ଚିତ କରଣ</b>

en: Description:
or: ବର୍ଣ୍ଣନା:

en: _Version:
or: ସଂସ୍କରଣ (_V):

en: Virtual Machine
or: ଆଭାସୀ ଯନ୍ତ୍ର

en: Virtual _Machine
or: ଆଭାସୀ ମେସିନ (_M)

en: _Take Screenshot
or: ଗୋଟିଏ ପରଦା ପ୍ରତିଛବି ନିଅନ୍ତୁ (_T)

en: _Console
or: କୋଲସଲ (_C)

en: _Fullscreen
or: ସମ୍ପୂର୍ଣ ପରଦା (_F)

en: _Resize to VM
or: VM ଆକାର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ (_R)

en: _Scale Display
or: ମାପ ପ୍ରଦର୍ଶନ (_S)

en: _Always
or: ସର୍ବଦା (_A)

en: _Only when Fullscreen
or: କେେବଳ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରଦା ଅବସ୍ଥାର (_O)େ

en: _Never
or: କଦାପି ନୁହଁ (_N)

en: T_oolbar
or: ସାଧନ ପଟି (_o)

en: Send _Key
or: କି ପଠାନ୍ତୁ (_K)

en: Show the graphical console
or: ଆଲେଖି କୋନସୋଲକୁ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Console
or: କୋନଶୋଲ

en: Show virtual hardware details
or: ଆଭାସୀ ହାର୍ଡୱେର ବିବରଣୀ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Details
or: ବିସ୍ତୃତ ବିବରଣୀ

en: Run
or: ଚଳାନ୍ତୁ

en: Pause
or: କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Switch to fullscreen view
or: ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରଦା ଦୃଶ୍ୟକୁ ବଦଳାନ୍ତୁ

en: Begin Installation
or: ସ୍ଥାପନ କ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ

en: _Begin Installation
or: ସ୍ଥାପନ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ (_B)

en: Error launching 'About' dialog: %s
or: 'ବିବରଣୀ' ସଂଳାପକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Connection does not support storage management.
or: ସଂଯୋଗ ଭଣ୍ଡାର ପରିଚାଳନାକୁ ସମର୍ଥିନ କରେନାହିଁ।

en: Network
or: ନେଟୱର୍କ

en: Input
or: ନିବେଶ

en: Not supported for this guest type.
or: ଅତିଥି ପାଇଁ ସମର୍ଥିତ ହୋଇନାହିଁ।

en: Graphics
or: ଲେଖାଚିତ୍ରଗୁଡିକ

en: Sound
or: ଧ୍ୱନୀ

en: Connection does not support host device enumeration
or: ସଂଯୋଗ ଆଧାର ଉପକରଣ ପ୍ରଗଣନାକୁ ସମର୍ଥିନ କରେନାହିଁ

en: Libvirt version does not support video devices.
or: Libvirt ସଂସ୍କରଣ ଭିଡିଓ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକୁ ସମର୍ଥନ କରିନଥାଏ।

en: Watchdog
or: ୱାଚଡଗ

en: Smartcard
or: ସ୍ମାର୍ଟକାର୍ଡ

en: USB Redirection
or: USB ଦିଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ

en: Error changing VM configuration: %s
or: VM ବିନ୍ୟାସକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: These changes will take effect after the next guest shutdown.
or: ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଅତିଥି ବନ୍ଦ ହେବା ପରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବ।

en: Pseudo TTY
or: ସ୍ୟୁଡୋ TTY

en: Output to a file
or: ଏକ ଫାଇଲ ପ୍ରତି ଫଳାଫଳ

en: TCP net console
or: TCP ନେଟ କୋନସୋଲ

en: UDP net console
or: UDP ନେଟ କୋନସୋଲ

en: Spice agent
or: ସ୍ପାଇସ ସଦସ୍ୟ

en: Forcefully reset the guest
or: ବାଧ୍ଯକରି ଅତିଥିକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Gracefully shutdown the guest
or: ଭଲ ଭାବରେ ଅତିଥଙ୍କୁ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Forcefully power off the guest
or: ବାଧ୍ଯତାମୂଳକ ଭାବରେ ଅତିଥିକୁ ବିଦ୍ୟୁତ ପ୍ରବାହ ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Pause the guest
or: ଅତିଥିକୁ ସ୍ଥିର ରଖନ୍ତୁ

en: No action
or: କୌଣସି କାର୍ୟ୍ଯ ନାହିଁ

en: EvTouch USB Graphics Tablet
or: EvTouch USB ଆଲେଖୀ ଟ୍ଯାବଲେଟ

en: Mouse
or: ମାଉସ

en: Tablet
or: ଟ୍ୟାବଲେଟ

en: Hypervisor default
or: ହାଇପରଭାଇଜର ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: No Devices Available
or: କୌଣସି ଉପକରଣ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: Video Device
or: ଭିଡ଼ିଓ ଉପକରଣ

en: Watchdog Device
or: ୱାଚଡଗ ଉପକରଣ

en: Filesystem Passthrough
or: ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର ଗମନ

en: %s Device
or: %s ଉପକରଣ

en: Are you sure you want to add this device?
or: ଆପଣ ଏହି ଉପକରଣକୁ ଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: This device could not be attached to the running machine. Would you like to make the device available after the next guest shutdown?
or: ଏହି ଉପକରଣକୁ ଚାଲୁଥିବା ତନ୍ତ୍ର ସହିତ ସଂଲଗ୍ନ କରିହେବ ନାହିଁ। ଆପଣ ସେହି ଉପକରଣକୁ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଅତିଥିକୁ ବନ୍ଦ କରିବା ପରେ ଉପଲବ୍ଧ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: Unable to add device: %s
or: ଉପକରଣକୁ ଯୋଗ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Cancelling job...
or: ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବାତିଲ କରୁଅଛି...

en: No storage to clone.
or: କ୍ଲୋନ କରିବା ପାଇଁ କୌଣସି ସଂଗ୍ରହାଳୟ ନାହିଁ।

en: Share disk with %s
or: %s ସହିତ ଡିସ୍କକୁ ସହଭାଗ କରନ୍ତୁ

en: Clone this disk
or: ଏହି ଡିସ୍କକୁ କ୍ଲୋନ କରନ୍ତୁ

en: Cloning will overwrite the existing file
or: କ୍ଲୋନିଙ୍ଗ ଦ୍ୱାରା ସ୍ଥିତବାନ ଫାଇଲକୁ ନବଲିଖନ କରିବ

en: Using an existing image will overwrite the path during the clone process. Are you sure you want to use this path?
or: ଗୋଟିଏ ସ୍ଥିତବାନ ପ୍ରତିଛବିକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଦ୍ୱାରା କ୍ଲୋନ ପଦ୍ଧତିରେ ପଥକୁ ନବଲିଖନ କରିବ। ଆପଣ ଏହି ପଥକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: Creating virtual machine clone '%s'
or: ଆଭାସୀ ମେସିନ କ୍ଲୋନ ସୃଷ୍ଟି କରୁଅଛି '%s'

en: Locate or create storage volume
or: ଭଣ୍ଡାର ସ୍ଥାନ ନିରୂପଣ କରନ୍ତୁ କିମ୍ବା ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ

en: Locate existing storage
or: ସ୍ଥିତବାନ ଭଣ୍ଡାରକୁ ଦେଖନ୍ତୁ

en: Locate ISO media volume
or: ISO ପ୍ରତିଛବିର ଅବସ୍ଥିତି ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରନ୍ତୁ

en: Locate ISO media
or: ISO ପ୍ରତିଛବିର ଅବସ୍ଥିତି ନିର୍ଣ୍ଣୟ କରନ୍ତୁ

en: Locate floppy media volume
or: ଫ୍ଲପି ମେଡିଆ ଆକାରକୁ ଦେଖନ୍ତୁ

en: Locate floppy media
or: ଫ୍ଲପି ମେଡିଆକୁ ଦେଖନ୍ତୁ

en: Locate directory volume
or: ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ଆକାରକୁ ଦେଖନ୍ତୁ

en: Disconnected
or: ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହୋଇଛି

en: Connecting
or: ସଂଯୋଗ କରୁଅଛି

en: Error launching connect dialog: %s
or: ସଂଯୁକ୍ତ ସଂଳାପକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: A hostname is required for remote connections.
or: ସୁଦୂର ସଂଯୋଗଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ହୋଷ୍ଟନାମ ଆବଶ୍ୟକ।

en: Any physical device
or: ଯେ କୌଣସି ଭୌତିକ ଉପକରଣ

en: Error creating virtual network: %s
or: ଆଭାସୀ ନେଟୱାର୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: _Source Path:
or: ଉତ୍ସ ପଥ (_S):

en: Error creating pool: %s
or: ପୁଲ ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Creating storage pool...
or: ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ସୃଷ୍ଟି କରୁଅଛି...

en: Creating the storage pool may take a while...
or: ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ କିଛି ସମୟ ନେଇପାରେ...

en: Choose source path
or: ଉତ୍ସ ପଥ ବାଛନ୍ତୁ

en: Choose target directory
or: ଲକ୍ଷ୍ୟ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ବାଛନ୍ତୁ

en: Libvirt version does not support remote URL installs.
or: Libvirt ସଂସ୍କରଣ ସୁଦୂର URL ସ୍ଥାପନକୁ ସମର୍ଥନ କରିନଥାଏ।

en: No install methods available for this connection.
or: ଏହି ସଂଯୋଗ ପାଇଁ କୌଣସି ସ୍ଥାପନା ପଦ୍ଧତି ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ।

en: No hypervisor options were found for this connection.
or: ଏହି ସଂଯୋଗ ପାଇଁ କୌଣସି ହାଇପରଭାଇଜର ବିକଳ୍ପ ମିଳୁ ନାହିଁ।

en: This usually means that QEMU or KVM is not installed on your machine, or the KVM kernel modules are not loaded.
or: ସାଧାରଣତଃ ଏହା ଅର୍ଥ ହେଉଛି QEMU କିମ୍ବା KVM ଆପଣଙ୍କର ତନ୍ତ୍ରରେ ସ୍ଥାପିତ ହୋଇ ନାହିଁ, କିମ୍ବା  KVM କର୍ଣ୍ଣଲ ଏକକାଂଶଗୁଡ଼ିକ ଧାରଣ ହୋଇ ନାହିଁ।

en: KVM is not available. This may mean the KVM package is not installed, or the KVM kernel modules are not loaded. Your virtual machines may perform poorly.
or: KVM ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ। ଏହା ଅର୍ଥ ହୁଏତଃ KVM ପ୍ୟାକେଜ ସ୍ଥାପିତ ହୋଇଥାଇ ନପାରେ, କିମ୍ବା KVM କର୍ଣ୍ଣଲ ଏକକାଂଶଗୁଡ଼ିକ ଧାରଣ ହୋଇନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କର ଆଭାସୀ ଯନ୍ତ୍ର ହୁଏତଃ ସଠିକ ଭାବରେ କାମ କରିନପାରେ।

en: Up to %(maxmem)s available on the host
or: ଆଧାରରେ %(maxmem)s ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଉପଲବ୍ଧ

en: No active connection to install on.
or: ସ୍ଥାପନ କରିବା ପାଇଁ କୌଣସି ସକ୍ରିୟ ସଂଯୋଗ ନାହିଁ।

en: None
or: କେହି ନୁହଁ

en: Local CDROM/ISO
or: ସ୍ଥାନୀୟ CDROM/ISO

en: URL Install Tree
or: URL ସ୍ଥାପନା ଟ୍ରୀ

en: Import existing OS image
or: ସ୍ଥିତବାନ OS ପ୍ରତିଛବିକୁ ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Application container
or: ପ୍ରୟୋଗ ଧାରଣକାରୀ

en: Operating system container
or: ପ୍ରଚାଳନ ତନ୍ତ୍ର ଧାରଣକର୍ତ୍ତା

en: Step %(current_page)d of %(max_page)d
or: ପଦକ୍ଷେପ %(current_page)d of %(max_page)d

en: Uncaught error validating install parameters: %s
or: ଧରା ପଡ଼ିନଥିବା ତ୍ରୁଟି ସଂଶୋଧନ ସ୍ଥାପନ ପ୍ରାଚଳଗୁଡ଼ିକ: %s

en: An install media selection is required.
or: ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାପିତ ମେଡିଆ ଚୟନ ଆବଶ୍ୟକ।

en: An install tree is required.
or: ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାପନା ଟ୍ରୀ ଆବଶ୍ୟକ।

en: A storage path to import is required.
or: ଆମଦାନୀ କରିବା ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଭଣ୍ଡାର ପଥ ଆବଶ୍ୟକ।

en: An application path is required.
or: ଏକ ପ୍ରୟୋଗ ପଥ ଆବଶ୍ୟକ।

en: An OS directory path is required.
or: ଏକ OS ଡିରେକ୍ଟୋରୀ ପଥ ଆବଶ୍ୟକ।

en: Error setting installer parameters.
or: ସ୍ଥାପନା ପ୍ରାଚଳଗୁଡ଼ିକୁ ବିନ୍ୟାସ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି।

en: Storage parameter error.
or: ଭଣ୍ଡାର ପ୍ରାଚଳ ତ୍ରୁଟି।

en: Unable to complete install: '%s'
or: ସ୍ଥାପନ କରିବାକୁ ଅସମର୍ଥ: '%s'

en: Creating Virtual Machine
or: ଆଭାସୀ ମେସିନ ସୃଷ୍ଟି କରୁଅଛି

en: The virtual machine is now being created. Allocation of disk storage and retrieval of the installation images may take a few minutes to complete.
or: ଆଭାସୀ ଯନ୍ତ୍ରଟି ବର୍ତ୍ତମାନ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି। ଡିସ୍କ ଭଣ୍ଡାରର ବଣ୍ଟନ ଏବଂ ସ୍ଥାପନା ପ୍ରତିଛବିର କାଢ଼ିବା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବା ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ଲାଗିପାରେ।

en: Error creating vol: %s
or: vol ନିର୍ମାଣ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Creating storage volume...
or: ଭଣ୍ଡାର ଆକାର ସୃଷ୍ଟି କରୁଅଛି...

en: Creating the storage volume may take a while...
or: ଭଣ୍ଡାର ଆକାର ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ କିଛି ସମୟ ଲାଗିପାରେ...

en: Additionally, there were errors removing certain storage devices:
or: ଅତିରିକ୍ତ ଭାବରେ, ସେଠାରେ କିଛି ସଂରକ୍ଷିତ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକୁ କାଢ଼ିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି:

en: Errors encountered while removing certain storage devices.
or: ସେଠାରେ କିଛି ସଂରକ୍ଷିତ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକୁ କାଢ଼ିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି ପରିଲକ୍ଷିତ ହେଲା।

en: Deleting path '%s'
or: ପଥ '%s' କୁ ଅପସାରଣ କରୁଅଛି

en: Deleting virtual machine '%s'
or: ଆଭାସୀ ମେସିନକୁ ଅପସାରଣ କରୁଅଛି '%s'

en: Error Removing Device: %s
or: ଉପକରଣ କାଢ଼ିବାରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: This change will take effect after the next guest shutdown.
or: ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଅତିଥିକୁ ବନ୍ଦ କରିବା ପରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବ।

en: Device could not be removed from the running machine
or: ଚାଲୁଥିବା ତନ୍ତ୍ରରୁ ଉପକରଣକୁ ବାହାର କରିହେବ ନାହିଁ

en: Target
or: ଲକ୍ଷ୍ଯ

en: Storage Path
or: ସଂରକ୍ଷଣ ପଥ

en: Cannot delete unmanaged remote storage.
or: ଅପରିଚାଳିତ ଦୂରବର୍ତ୍ତି ସଂରକ୍ଷଣକୁ ଅପସାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Path does not exist.
or: ପଥ ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ।

en: No write access to parent directory.
or: ମୂଖ୍ୟ ଡିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ଅଭିଗମ୍ୟତା ଅନୁମତି ନାହିଁ।

en: Cannot delete unmanaged block device.
or: ଅପରିଚାଳିତ ବ୍ଲକ ଉପକରଣକୁ ଅପସାରଣ କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

en: Storage is read-only.
or: ସଂରକ୍ଷଣଟି କେବଳ ପଠନୀୟ।

en: No write access to path.
or: ପଥ ପାଇଁ କୌଣସି ଲେଖା ଅନୁମତି ନାହିଁ।

en: Storage is marked as shareable.
or: ସଂରକ୍ଷଣଟି ସହଭାଗଯୋଗ୍ୟ ପରି ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛି।

en: Leave fullscreen
or: ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ପରଦା ଛାଡ଼ି ଦିଅନ୍ତୁ

en: Send key combination
or: କି ଯୁଗଳକୁ ପଠାନ୍ତୁ

en: No text console available
or: କୌଣସି ପାଠ୍ୟ କୋନସୋଲ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: No graphical console available
or: କୌଣସି ଆଲେଖିକ କୋନସୋଲ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: Graphical console not configured for guest
or: ଅତିଥି ପାଇଁ ଆଲେଖିକ କୋନଶୋଲ ବିନ୍ୟାସିତ ହୋଇନାହିଁ

en: Cannot display graphical console type '%s'
or: ଆଲେଖିକ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ କୋନସୋଲ ପ୍ରକାର '%s' କୁ ଦର୍ଶାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ

en: Connecting to graphical console for guest
or: ଅତିଥି ପାଇଁ ଆଲେଖିକ କୋନଶୋଲରେ ସଂଯୋଗ କରାଯାଉଛି

en: Press %s to release pointer.
or: ସୂଚକକୁ ଛାଡ଼ିବା ପାଇଁ %s କୁ ଦବାନ୍ତୁ।

en: Display %s
or: ପ୍ରଦର୍ଶନ %s

en: Video %s
or: ଭିଡ଼ିଓ %s

en: _Add Hardware
or: ହାର୍ଡୱେର ଯୋଗ କରନ୍ତୁ (~A)

en: _Remove Hardware
or: ହାର୍ଡୱେର ବାହାର କରନ୍ତୁ (~R)

en: Version
or: ସଂସ୍କରଣ

en: Error launching hardware dialog: %s
or: ହାର୍ଡୱେର ସଂଳାପ ଆରମ୍ଭ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Are you sure you want to remove this device?
or: ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି ଆପଣ ଏହି ଉପକରଣକୁ କାଢ଼ିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି?

en: Unknown
or: ଅଜଣା

en: Error changing autostart value: %s
or: ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ମୂଲ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Cannot set initrd without specifying a kernel path
or: କର୍ଣ୍ଣଲ ପଥକୁ ଉଲ୍ଲେଖ ନକରି initrd କୁ  ସେଟ କରିପାରିବେ ନାହଁ

en: Cannot set kernel arguments without specifying a kernel path
or: କର୍ଣ୍ଣଲ ପଥକୁ ଉଲ୍ଲେଖ ନକରି କର୍ଣ୍ଣଲ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଚରକୁ  ସେଟ କରିପାରିବେ ନାହଁ

en: An init path must be specified
or: ଏକ init ପଥକୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିବା ଉଚିତ

en: Do you really want to use the disk?
or: ଆପଣ ପ୍ରକୃତରେ ଡିସ୍କ ବ୍ଯବହାର କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ?

en: Error refreshing hardware page: %s
or: ହାର୍ଡୱେର ପୃଷ୍ଠାକୁ ସଚେତନ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ

en: Absolute Movement
or: ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଗତି

en: Relative Movement
or: ଆପେକ୍ଷିକ ଗତି

en: %(graphicstype)s Server
or: %(graphicstype)s ସର୍ଭର

en: Serial Device
or: କ୍ରମିକ ଉପକରଣ

en: Parallel Device
or: ସମାନ୍ତରାଳ ଉପକରଣ

en: Console Device
or: କୋନସୋଲ ଉପକରଣ

en: Channel Device
or: ଚ୍ୟାନେଲ ଉପକରଣ

en: Primary Console
or: ପ୍ରାଥମିକ କୋନଶୋଲ

en: Overview
or: ପୂର୍ବାବଲୋକନ

en: Serial console not available for inactive guest
or: କ୍ରମିକ କୋନସୋଲ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ଅତିଥି ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ନାହିଁ

en: Error connecting to text console: %s
or: ପାଠ୍ୟ କୋନସୋଲ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: The emulator may not have search permissions for the path '%s'.
or: ପଥ '%s' ପାଇଁ emulator ରେ ସନ୍ଧାନ ଅନୁମତି ଥାଇନପାରେ।

en: Do you want to correct this now?
or: ଆପଣ ଏହାକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଠିକ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି ?

en: Don't ask about these directories again.
or: ଏହି ଡିରେକ୍ଟୋରୀଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ପୁଣିଥରେ ପଚାରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

en: Errors were encountered changing permissions for the following directories:
or: ନିମ୍ନଲିଖିତ ଡିରେକ୍ଟୋରୀଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଅନୁମତି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟିର ସମ୍ମୁଖିନ ହୋଇଥିଲା:

en: A storage path must be specified.
or: ଗୋଟିଏ ଭଣ୍ଡାର ପଥ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯିବା ଉଚିତ।

en: Te_mplate:
or: ଛାଞ୍ଚ (_m):

en: _Source path:
or: ଉତ୍ସ ପଥ (_S):

en: Spice server
or: ସ୍ପାଇସ ସର୍ଭର

en: VNC server
or: VNC ସର୍ଭର

en: Media Unknown
or: ଅଜଣା ମେଡ଼ିଆ

en: No media detected
or: କୌଣସି ମେଡିଆ ଉପସ୍ଥିତ ନାହିଁ

en: Usermode networking
or: ଚାଳକ ଅବସ୍ଥା ନେଟୱାର୍କିଙ୍ଗ

en: Virtual network
or: ଆଭାସୀ ନେଟୱାର୍କ

en: Inactive
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ

en: Virtual Network is not active.
or: ଆଭାସୀ ନେଟୱାର୍କ ସକ୍ରିୟ ନାହିଁ।

en: Virtual Network '%s' is not active. Would you like to start the network now?
or: ଆଭାସୀ ନେଟୱାର୍କ '%s' ସକ୍ରିୟ ନାହିଁ। ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେହି ନେଟୱର୍କକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: Input Error
or: ନିବେଶ ତ୍ରୁଟି

en: There are unapplied changes. Would you like to apply them now?
or: ସେଠାରେ ପ୍ରୟୋଗ ହୋଇନଥିବା ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ ଅଛି। ଆପଣ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ପ୍ରୟୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: Don't warn me again.
or: ମୋତେ ପୁଣିଥରେ ଚେତାବନୀ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

en: Don't ask me again
or: ମୋତେ ପୁଣିଥରେ ପଚାର ନାହିଁ

en: Error launching host dialog: %s
or: ହୋଷ୍ଟ ସଂଳାପକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି:%s

en: %(currentmem)s of %(maxmem)s
or: %(currentmem)s %(maxmem)sର

en: Libvirt connection does not support virtual network management.
or: Libvirt ସଂଯୋଗ ଆଭାସୀ ନେଟୱର୍କ ପରିଚାଳନାକୁ ସମର୍ଥିନ କରେନାହିଁ।

en: Connection not active.
or: ସଂଯୋଗଟି ସକ୍ରିୟ ନାହିଁ।

en: No virtual network selected.
or: କୌଣସି ଆଭାସୀ ନେଟୱର୍କ ବଛାହୋଇ ନାହିଁ।

en: Error selecting network: %s
or: ନେଟୱର୍କ ବାଛିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Routed network
or: ପଥ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ନେଟୱାର୍କ

en: Isolated network, internal routing only
or: ପୃଥକ ନେଟୱାର୍କ, କେବଳ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ରାଉଟିଙ୍ଗ ପାଇଁ

en: Isolated network, routing disabled
or: ପୃଥକ ନେଟୱାର୍କ, ରାଉଟିଙ୍ଗ ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: On Boot
or: ବୁଟରେ ଅଛି

en: Are you sure you want to permanently delete the network %s?
or: ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି ଆପଣ ଏହି ନେଟୱର୍କ %sକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଅପସାରଣ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି?

en: Error deleting network '%s'
or: ନେଟୱର୍କ '%s' କୁ ଅପସାରଣ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error starting network '%s'
or: ନେଟୱର୍କ '%s' କୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error stopping network '%s'
or: ନେଟୱର୍କ '%s' କୁ ଅଟକାଇବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error launching network wizard: %s
or: ନେଟୱର୍କ ୱିଜର୍ଡ ଆରମ୍ଭ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Copy Volume Path
or: ଭଲ୍ୟୁମ ପଥକୁ ନକଲ କରନ୍ତୁ

en: Size
or: ଆକାର

en: Format
or: ଶୈଳୀ

en: Used By
or: ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟବହୃତ

en: Libvirt connection does not support storage management.
or: Libvirt ସଂଯୋଗ ଭଣ୍ଡାର ପରିଚାଳନାକୁ ସମର୍ଥିନ କରେନାହିଁ।

en: No storage pool selected.
or: କୌଣସି ଭଣ୍ଡାର ପୁଲ ବଛାହୋଇନାହିଁ।

en: Error selecting pool: %s
or: ପୁଲକୁ ବାଛିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Error stopping pool '%s'
or: ପୁଲ '%s' କୁ ଅଟକାଇବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error starting pool '%s'
or: ପୁଲ '%s' କୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error launching pool wizard: %s
or: ପୁଲ ୱିଜର୍ଡ ଆରମ୍ଭ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Are you sure you want to permanently delete the pool %s?
or: ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି ଆପଣ ଏହି ପୁଲ %sକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଅପସାରଣ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି?

en: Error deleting pool '%s'
or: ପୁଲ '%s' କୁ ଅପସାରଣ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error refreshing pool '%s'
or: ପୁଲ '%s' କୁ ସତେଜ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error launching volume wizard: %s
or: ଭଲ୍ୟୁମ ୱିଜର୍ଡ ଆରମ୍ଭ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Are you sure you want to permanently delete the volume %s?
or: ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି ଆପଣ ଏହି ଭଲ୍ୟୁମ %sକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ଅପସାରଣ କରିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି?

en: Verify that:
     - A Xen host kernel was booted
     - The Xen service has been started
or: ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ଯେ:
     - ଏକ Xen ହୋଷ୍ଟ କର୍ଣ୍ଣଲକୁ ବୁଟ କରାଯାଇଛି
     - Xen ସର୍ଭିସକୁ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଛି

en: Verify that the 'libvirtd' daemon is running.
or: ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ଯେ 'libvirtd' ଡେମନଟି ଚାଲୁଅଛି।

en: Virtual Machine Manager Connection Failure
or: ଆଭାସୀ ମେସିନ ପରିଚାଳକ ସଂଯୋଗ ବିଫଳ

en: Running
or: ଚାଲୁଅଛି

en: Paused
or: କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ବନ୍ଦ କରାଯାଇଛି

en: Shutting Down
or: ବନ୍ଦ କରୁଅଛି

en: Saved
or: ସଂରକ୍ଷିତ

en: Shutoff
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Crashed
or: ହଠାତ ଅଚଳ ହୋଇଗଲା

en: Suspended
or: ନିଲମ୍ବିତ

en: Shut Down
or: ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ

en: Error launching manager: %s
or: ପରିଚାଳକକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: CPU usage
or: CPU ବ୍ଯବହାର ବିଧି

en: Host CPU usage
or: ହୋଷ୍ଟ CPU ବ୍ୟବହାର ବିଧି

en: Disk I/O
or: ଡିସ୍କ I/O

en: Network I/O
or: ନେଟୱାର୍କ I/O

en: This will remove the connection:
    
    %s
    
    Are you sure?
or: ଏହା ସଂଯୋଗକୁ କାଢ଼ିଦେବ:
    
    %s
    
    ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି?

en: _Restore
or: ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ (_R)

en: Disabled in preferences dialog.
or: ମନପସନ୍ଧ ସଂଳାପରେ ନିଷ୍କ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ।

en: Error launching migrate dialog: %s
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ସଂଳାପକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: A valid destination connection must be selected.
or: ଗୋଟିଏ ବୈଧ ଲକ୍ଷ୍ଯସ୍ଥଳ ସଂଯୋଗକୁ ବାଛିବା ଉଚିତ।

en: Unable to migrate guest: %s
or: ଅତିଥିକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ: %s

en: Uncaught error validating input: %s
or: ତ୍ରୁଟି ସଂଶୋଧନ ନିବେଶ: %s

en: Migrating VM '%s'
or: VM '%s' କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରୁଅଛି

en: Error cancelling migrate job: %s
or: ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବାତିଲ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Could not find specified device in the inactive VM configuration: %s
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ VM ସଂରଚନାରେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଉପକରଣକୁ ପାଇପାରିବେ ନାହିଁ: %s

en: Saving domain to disk
or: ଡମେନକୁ ଡିସ୍କରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରୁଅଛି

en: Migrating domain
or: ଡମେନ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ

en: Isolated network
or: ପୃଥକ ନେଟୱାର୍କ

en: NAT to %s
or: NAT ରୁ %s

en: Route to %s
or: %s କୁ ପଥ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କରନ୍ତୁ

en: Interface %s
or: ଅନ୍ତରାପୃଷ୍ଠ %s

en: Filesystem Directory
or: ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର ଡିରେକ୍ଟୋରୀ

en: Pre-Formatted Block Device
or: ପୂର୍ବରୁ ସଜ୍ଜିକୃତ ବ୍ଲକ ଉପକରଣ

en: Network Exported Directory
or: ନେଟୱର୍କ ପ୍ରେରଣ ଡିରେକ୍ଟୋରୀ

en: LVM Volume Group
or: LVM ଘନଫଳ ସମୂହ

en: Physical Disk Device
or: ଭୌତିକ ଡିସ୍କ ଉପକରଣ

en: iSCSI Target
or: iSCSI ଲକ୍ଷ୍ଯ

en: SCSI Host Adapter
or: SCSI ହୋଷ୍ଟ ଏଡପଟର

en: Multipath Device Enumerator
or: ଏକାଧିକ ପଥ ଉପକରଣ ଗଣନାକାର

en: Error launching preferences: %s
or: ପସନ୍ଦ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Never
or: କେବେ ନୁହେଁ

en: Fullscreen only
or: କେବଳ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରଦା

en: Always
or: ସର୍ବଦା

en: Configure grab key combination
or: grab କି ଯୁଗଳକୁ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ

en: You can now define grab keys by pressing them.
    To confirm your selection please click OK button
    while you have desired keys pressed.
or: ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ grab କି ଗୁଡ଼ିକୁ ଦବାଇକରି ସେଗୁଡ଼ିକୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିପାରିବେ।
    ଆପଣଙ୍କର ଚୟନକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିବା ପାଇଁ  ଦୟାକରି OK ବଟନକୁ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ
    ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଇଚ୍ଛାକରିଥିବା କିଗୁଡ଼ିକୁ ଦବାଇବେ।

en: Please press desired grab key combination
or: ଦୟାକରି ଆଶାକରାଯାଇଥିବା grab କି ଯୁଗଳକୁ ଦବାନ୍ତୁ

en: Cannot use local storage on remote connection.
or: ସୁଦୂର ସଂଯୋଗରେ ସ୍ଥାନୀୟ ସଂରକ୍ଷଣକୁ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

en: Choose Storage Volume
or: ଗୋଟିଏ ଭଣ୍ଡାର ଆକାର ଯୋଗକରନ୍ତୁ

en: Error starting Virtual Machine Manager
or: ଆଭାସୀ ମେସିନ ପରିଚାଳକ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି

en: _Reboot
or: ପୁନର୍ଚାଳନ କରନ୍ତୁ (_R)

en: F_orce Reset
or: ବାଧ୍ଯକରି ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ (_o)

en: _Force Off
or: ବାଧ୍ଯକରି ଶକ୍ତି ପ୍ରବାହ ବନ୍ଦକରନ୍ତୁ (_F)

en: Sa_ve
or: ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ (_v)

en: R_esume
or: ପୁନଃଚାଳନ କରନ୍ତୁ (_e)

en: Error cancelling save job: %s
or: ସଂରକ୍ଷିତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବାତିଲ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Are you sure you want to save '%s'?
or: '%s' କୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରିବେ ବୋଲି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି?

en: Error saving domain: %s
or: ପରିସର ସଂରକ୍ଷଣ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Saving Virtual Machine
or: ଆଭାସୀ ମେସିନକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Saving virtual machine memory to disk
or: ଆଭାସୀ ତନ୍ତ୍ର ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନକୁ ଡିସ୍କରେ ସଂରକ୍ଷଣ କରୁଅଛି

en: Are you sure you want to force poweroff '%s'?
or: %s କୁ ବାଧ୍ଯତା ମୂଳକ ଭାବରେ ବନ୍ଦ କରିବେ ବୋଲି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି?

en: This will immediately poweroff the VM without shutting down the OS and may cause data loss.
or: ଏହା OS କୁ ବନ୍ଦ ନକରି ତୁରନ୍ତ VM କୁ ବିଦ୍ୟୁତ ପ୍ରବାହ ବନ୍ଦ କରିଦେବ ଏବଂ ଏହା ତଥ୍ୟ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ।

en: Error shutting down domain
or: ଡମେନକୁ ବନ୍ଦ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି

en: Are you sure you want to pause '%s'?
or: '%s' କୁ ସ୍ଥିର କରିବେ ବୋଲି ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: Error pausing domain
or: ଡମେନକୁ ସ୍ଥିର କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error unpausing domain
or: ଡମେନକୁ ଚାଲୁ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି

en: The domain could not be restored. Would you like
    to remove the saved state and perform a regular
    start up?
or: ଡମେନକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରିହେଲା ନାହିଁ। ଆପଣ
    ସଂରକ୍ଷିତ ସ୍ଥିତିକୁ କାଢ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିୟମିତ
    ଭାବରେ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି?

en: Error removing domain state: %s
or: ଡମେନ ସ୍ଥିତିକୁ ବାହାର କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Restoring Virtual Machine
or: ଆଭାସୀ ମେସିନକୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରୁଅଛି

en: Restoring virtual machine memory from disk
or: ଆଭାସୀ ତନ୍ତ୍ର ସ୍ମୃତିସ୍ଥାନକୁ ଡିସ୍କରୁ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error starting domain
or: ଡମେନକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବା ସମୟରେ ତ୍ରୁଟି

en: Are you sure you want to poweroff '%s'?
or: '%s' କୁ ବିଦ୍ୟତ ପ୍ରବାହ ବନ୍ଦ କରିବେ ବୋଲି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି?

en: Are you sure you want to reboot '%s'?
or: '%s' କୁ ପୁନଃଚାଳନ କରିବେ ବୋଲି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି?

en: Are you sure you want to force reset '%s'?
or: '%s' କୁ ବାଧ୍ଯତା ମୂଳକ ଭାବରେ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରିବେ ବୋଲି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି?

en: This will immediately reset the VM without shutting down the OS and may cause data loss.
or: ଏହା OS କୁ ପୁନସ୍ଥାପନ ନକରି ତୁରନ୍ତ VM କୁ ବିଦ୍ୟୁତ ପ୍ରବାହ ବନ୍ଦ କରିଦେବ ଏବଂ ଏହା ତଥ୍ୟ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ।

en: Error resetting domain
or: ଡମେନକୁ ପୁନସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି

en: Error launching details: %s
or: ବିବରଣୀଗୁଡ଼ିକୁ ଆରମ୍ଭ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Save Virtual Machine Screenshot
or: ଆଭାସୀ ମେସିନର ପରଦା ପ୍ରତିଛବିକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Domain installation does not appear to have been successful.
    If it was, you can restart your domain by running:
      %s
    otherwise, please restart your installation.
or: ଡମେନ ସ୍ଥାପନ ସଫଳ ହେବା ପରି ଲାଗୁ ନାହିଁ।
    ଯଦି ସଫଳ ହୁଏ, ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ଚଲାଇ ଆପଣଙ୍କର ଡମେନକୁ ପୁନଃଚାଳନ କରିପାରିବେ:
      %s
    ଅନ୍ୟଥା, ଦୟାକରି ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥାପନ କ୍ରିୟାକୁ ପୁନଃଚାଳନ କରନ୍ତୁ।

en: This will overwrite the existing path '%s'
or: ଏହା '%s' ସ୍ଥିତବାନ ପଥକୁ ନବଲିଖନ କରିବ

en: Connect to hypervisor with libvirt URI
or: libvirt URI ସହାୟତାରେ ହାଇପରଭାଇଜର ସହିତ ସଂଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Don't automatically try to connect to the guest console
or: ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ଅତିଥି କୋନସୋଲ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Don't boot guest after completing install.
or: ସ୍ଥାପନ କରିସାରିବା ପରେ ଅତିଥିକୁ ବୁଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

en: Run through install process, but do not create devices or define the guest.
or: ସ୍ଥାପନ ପଦ୍ଧତି ମାଧ୍ଯମରେ ଚଲାନ୍ତୁ, କିନ୍ତୁ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକୁ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କିମ୍ବା ଅତିଥିକୁ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

en: Suppress non-error output
or: ତ୍ରୁଟି-ହୀନ ଫଳାଫଳକୁ ଦବାଇଥାଏ

en: Print debugging information
or: ତ୍ରୁଟିନିବାରଣ ସୂଚନାକୁ ମୁଦ୍ରଣ କରନ୍ତୁ

en: Configure a guest serial device
or: ଏକ ଅତିଥି କ୍ରମିକ ଉପକରଣ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ

en: Configure a guest parallel device
or: ଏକ ଅତିଥି ସମାନ୍ତରାଳ ଉପକରଣ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ

en: Configure a guest communication channel
or: ଏକ ଅତିଥି ଯୋଗାଯୋଗ ଚ୍ୟାନେଲ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ

en: Configure a text console connection between the guest and host
or: ଅତିଥି ଏବଂ ହୋଷ୍ଟ ମଧ୍ଯରେ ପାଠ୍ୟ କୋନସଲ ସଂଯୋଗ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ

en: Pass host directory to the guest. Ex: 
    --filesystem /my/source/dir,/dir/in/guest
    --filesystem template_name,/,type=template
or: ହୋଷ୍ଟ ଡିରେକ୍ଟୋରୀକୁ ଅତିଥି ମଧ୍ଯକୁ ପଠାନ୍ତୁ। ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ: 
    --filesystem /my/source/dir,/dir/in/guest
    --filesystem template_name,/,type=template

en: Configure guest sound device emulation
or: ଅତିଥି ଧ୍ୱନି ଉପକରଣ ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ

en: Configure a guest watchdog device
or: ଅତିଥି ୱାଚଡଗ୍‌ ଉପକରଣ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ

en: Configure guest video hardware.
or: ଅତିଥି ଭିଡ଼ିଓ ହାର୍ଡୱେରବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ

en: Configure a guest smartcard device. Ex:
    --smartcard mode=passthrough
or: ଅତିଥି ସ୍ମାର୍ଟକାର୍ଡ ଉପକରଣ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ। ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ:
    --smartcard mode=passthrough

en: Configure a guest redirection device. Ex:
    --redirdev usb,type=tcp,server=192.168.1.1:4000
or: ଅତିଥି ଦିଗପରିବର୍ତ୍ତନ ଉପକରଣ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ। ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ:
    --redirdev usb,type=tcp,server=192.168.1.1:4000

en: Configure a guest memballoon device. Ex:
    --memballoon model=virtio
or: ଅତିଥି ମେମବ୍ୟାଲୁନ୍‌ ଉପକରଣ ବିନ୍ୟାସ କରନ୍ତୁ। ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ:
    --memballoon model=virtio

en: Tune NUMA policy for the domain process.
or: NUMA ନିୟମାବଳୀକୁ ଡମେନ ପଦ୍ଧତି ପାଇଁ ସନ୍ତୁଳିତ କରନ୍ତୁ।

en: Unable to connect to graphical console: virt-viewer not installed. Please install the 'virt-viewer' package.
or: ଆଲେଖିକ କୋନସୋଲ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିପାରିବେ ନାହିଁ: virt-viewer ସ୍ଥାପିତ ହୋଇନାହିଁ। ଦୟାକରି 'virt-viewer' ପ୍ୟାକେଜକୁ ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ।

en: Improper value for 'size': %s
or: 'ଆକାର' ପାଇଁ ଭୁଲ ମୂଲ୍ୟ: %s

en: Storage volume must be specified as vol=poolname/volname
or: ସଂରକ୍ଷଣ ଭଲ୍ୟୁମ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ vol=poolname/volname ଭାବରେ ଉଲ୍ଲେଖ ହେବା ଉଚିତ

en: %s corresponds to multiple node devices
or: %s ଏକାଧିକ ନୋଡ ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକୁ ଦର୍ଶାଇଥାଏ

en: Did not find a matching node device for '%s'
or: '%s' ପାଇଁ ମେଳଖାଉଥିବା ନୋଡ ଉପକରଣ ମିଳିଲା ନାହିଁ

en: Domain '%s' was not found.
or: ଡମେନ '%s'  ମିଳିଲା ନାହିଁ।

en: Clone onto existing storage volume is not currently supported: '%s'
or: ସ୍ଥିତବାନ ସଂରକ୍ଷଣ ଭଲ୍ୟୁମରେ କ୍ଲୋନ କରିବା ବର୍ତ୍ତମାନ ସହାୟତାପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ: '%s'

en: Read Only
or: କେବଳ ପଠନୀୟ

en: Could not determine original disk information: %s
or: ଡିସ୍କ ସୂଚନା ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରାଯାଇପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Setting the graphics device port to autoport, in order to avoid conflicting.
or: ଦ୍ୱନ୍ଦ ସୃଷ୍ଟି ନହେବା ପାଇଁ ଆଲେଖିକ ଉପକରମ ପୋର୍ଟକୁ autoport ରେ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରୁଅଛି।

en: Invalid name for new guest: %s
or: ନୂତନ ଅତିଥି ପାଇଁ ଅବୈଧ ନାମ: %s

en: Format attribute not supported for this volume type
or: ଏହି ଭଲ୍ୟୁମ ପ୍ରକାର ପାଇଁ ଶୈଳୀ ଗୁଣ ସମର୍ଥିତ ନୁହଁ

en: Device type '%s' requires a path
or: ଉପକରଣ ପ୍ରକାର '%s' ଏକ ପଥ ଆବଶ୍ୟକ କରିଥାଏ

en: Filesystem target '%s' must be an absolute path
or: ଫାଇଲତନ୍ତ୍ର ଲକ୍ଷ୍ଯ  '%s'ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଏକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପଥ ହେବା ଉଚିତ

en: The MAC address '%s' is in use by another virtual machine.
or: MAC ଠିକଣା '%s' ଅନ୍ୟ ଏକ ଆଭାସୀ ଯନ୍ତ୍ର ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟବହାର ହେଉଅଛି।

en: Cannot use storage %(path)s: %(err)s
or: ସଂରକ୍ଷଣ %(path)s ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ନାହିଁ: %(err)s

en: Permissions on '%s' did not stick
or: '%s' ଉପରେ ଅନୁମତିଗୁଡ଼ିକ ରହିନଥାଏ

en: The filesystem will not have enough free space to fully allocate the sparse file when the guest is running.
or: ଅତିଥି ଚାଲୁଥିବା ସମୟରେ sparse  ଫାଇଲକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସ୍ଥାନ ବଣ୍ଟନ କରିବା ପାଇଁ ଫାଇଲତନ୍ତ୍ରରେ ଯଥେଷ୍ଟ ମୁକ୍ତ ସ୍ଥାନ ନାହିଁ।

en: There is not enough free space to create the disk.
or: ଡିସ୍କ ନିର୍ମାଣ ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ମୁକ୍ତ ସ୍ଥାନ ନାହିଁ।

en: size is required for non-existent disk '%s'
or: ଅନୁପସ୍ଥିତ ଡିସ୍କ '%s' ପାଇଁ ଆକାର ଆବଶ୍ୟକ

en: Cloning %(srcfile)s
or: %(srcfile)s କୁ କ୍ଲୋନ କରୁଅଛି

en: Default
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Guest
or: ଅତିଥି

en: Guest name '%s' is already in use.
or: ଅତିଥି ନାମ '%s' ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟବହାର ହେଉଅଛି।

en: Creating domain...
or: ଡମେନ ସୃଷ୍ଟି କରୁଅଛି...

en: Storage object
or: ସଂରକ୍ଷଣ ବସ୍ତୁ

en: Name '%s' already in use by another pool.
or: ନାମ '%s'  ପୂର୍ବରୁ ଅନ୍ଯ ଗୋଟିଏ ପୁଲ ଦ୍ବାରା ବ୍ଯବହୃତ ହେଉଛି।

en: Could not define storage pool: %s
or: ସଂରକ୍ଷଣ ପୁଲକୁ  ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not build storage pool: %s
or: ସଂରକ୍ଷଣ ପୁଲକୁ ନିର୍ମାଣ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not start storage pool: %s
or: ସଂରକ୍ଷଣ ପୁଲକୁ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Could not set pool autostart flag: %s
or: ପୁଲ ସ୍ୱୟଂଚାଳନ ସୂଚକକୁ ସେଟ କରିପାରିଲା ନାହିଁ: %s

en: Name '%s' already in use by another volume.
or: '%s' ନାମଟି ପୂର୍ବରୁ ଅନ୍ଯ ଗୋଟିଏ ଭଲ୍ୟୁମ ଦ୍ବାରା ବ୍ଯବହୃତ ହେଉଛି।

en: Sparse logical volumes are not supported, setting allocation equal to capacity
or: ଅପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ତାର୍କିକ ଭଲ୍ୟୁମସହାୟତା ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁ, କ୍ଷମତା ସହିତ ସମାନ ବଣ୍ଟନକୁ ସେଟ କରୁଅଛି

en: General Options
or: ସାଧାରଣ ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ

en: XML file to use as the original guest.
or: ପ୍ରକୃତ ଅତିଥି ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଥିବା XML ଫାଇଲ।

en: Auto generate clone name and storage paths from the original guest configuration.
or: ପ୍ରକୃତ ଅତିଥି ସଂରଚନାରୁ ସ୍ୱୟଂ ନିର୍ମିତ କ୍ଲୋନ ନାମ ଏବଂ ସଂରକ୍ଷଣ ପଥଗୁଡ଼ିକ।

en: Name for the new guest
or: ନୂତନ ଅତିଥି ପାଇଁ ନାମ

en: Storage Configuration
or: ସଂରକ୍ଷଣ ସଂରଚନା

en: New file to use as the disk image for the new guest
or: ନୂତନ ଅତିଥି ପାଇଁ ଡିସ୍କ ପ୍ରତିଛବି ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର ହେବାକୁ ଥିବା ନୂତନ ଫାଇଲ

en: Force to copy devices (eg, if 'hdc' is a readonly cdrom device, --force-copy=hdc)
or: ଉପକରଣଗୁଡ଼ିକୁ ନକଲ କରିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ଯକରିଥାଏ (ଯେପରିକି, ଯଦି 'hdc' ଟି ଗୋଟିଏ ମନଇଚ୍ଛା  cdrom ଉପକରଣ ହୋଇଥାଏ, --force-copy=hdc)

en: Do not use a sparse file for the clone's disk image
or: କ୍ଲୋନ ହୋଇଥିବା ଡିସ୍କ ପ୍ରତିଛବି ପାଇଁ sparse ଫାଇଲ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ

en: Networking Configuration
or: ନେଟୱର୍କିଙ୍ଗ ସଂରଚନା

en: New fixed MAC address for the clone guest. Default is a randomly generated MAC
or: କ୍ଲୋନ ହୋଇଥିବା ଅତିଥି ପାଇଁ ନୂତନ ସ୍ଥାୟୀ MAC ଠିକଣା। ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତଟି ହେଉଛି ମନଇଚ୍ଛା ଜାତ MAC

en: Miscellaneous Options
or: ବିବିଧ ବିକଳ୍ପଗୁଡିକ

en: Clone '%s' created successfully.
or: କ୍ଲୋନ '%s'  ସଫଳତାର ସହିତ ସୃଷ୍ଟି କରାହେଲା।

en: Installation aborted at user request
or: ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଅନୁରୋଧ ହେତୁ ସ୍ଥାପନ କ୍ରିୟାକୁ ପରିତ୍ୟାଗ କରାଯାଇଛି

en: Cannot specify storage and use --nodisks
or: ସଂରକ୍ଷଣ ଉଲ୍ଲେଖ କରିପାରିବେ ନାହିଁ ଏବଂ --nodisks କୁ ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: Cannot mix --file, --nonsparse, or --file-size with --disk options. Use --disk PATH[,size=SIZE][,sparse=yes|no]
or: --file, --nonsparse, କିମ୍ବା --file-size  କୁ --disk ବିକଳ୍ପ ସହିତ ମିଶାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ। --disk PATH[,size=SIZE][,sparse=yes|no] କୁ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ

en: Cannot mix --graphics and old style graphical options
or: --graphics ଏବଂ ପୁରୁଣା ଶୈଳୀର ଆଲେଖିକ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକୁ ମିଶାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ

en: Can't specify more than one of VNC, SDL, --graphics or --nographics
or: VNC, SDL, --graphics କିମ୍ବା --nographics ମଧ୍ଯରୁ ଗୋଟିଏରୁ ଅଧିକକୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରିପାରିବେ ନାହିଁ

en: An install method must be specified
    (%(methods)s)
or: ଏକ ସ୍ଥାପନ ପଦ୍ଧତିକୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରିବା ଉଚିତ
    (%(methods)s)

en: Error validating install location: %s
or: ସ୍ଥାପନ ସ୍ଥାନକୁ ବୈଧିକୃତ କରିବାରେ ତ୍ରୁଟି: %s

en: Domain has crashed.
or: ଡମେନ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଇଛି।

en: Domain has shutdown. Continuing.
or: ଡମେନ ବନ୍ଦ ହୋଇଛି। ଚାଲୁଅଛି।

en: Installation has exceeded specified time limit. Exiting application.
or: ସ୍ଥାପନ କ୍ରିୟା ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟ ସୀମା ଅତିକ୍ରମ କରିଛି। ପ୍ରୟୋଗରୁ ପ୍ରସ୍ଥାନ କରୁଅଛି।

en: 
    Starting install...
or: 
    ସ୍ଥାପନ କ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ କରୁଅଛି...

en: Domain install interrupted.
or: ଡମେନ ସ୍ଥାପନା ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଛି।

en: Dry run completed successfully
or: ପରୀକ୍ଷା ସଫଳତାର ସହିତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଛି

en: Requested installation does not have XML step 2
or: ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଥିବା ସ୍ଥାପନରେ XML ପଦକ୍ଷେପ 2 ନାହିଁ

en: Name of the guest instance
or: ଅତିଥି ପରିବେଶର ନାମ

en: Installation Method Options
or: ସ୍ଥାପନ ପଦ୍ଧତି ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: CD-ROM installation media
or: CD-ROM ସ୍ଥାପନ ମେଡିଆ

en: Boot from the network using the PXE protocol
or: PXE ପ୍ରୋଟୋକଲ ବ୍ୟବହାର କରି ନେଟୱର୍କରୁ ବୁଟ କରନ୍ତୁ

en: Build guest around an existing disk image
or: ସ୍ଥିତବାନ ଡିସ୍କ ପ୍ରତିଛବି ଚାରିପଟେ ଅତିଥି ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ

en: Additional arguments to pass to the install kernel booted from --location
or: ସ୍ଥାପନ କର୍ଣ୍ଣଲକୁ ପଠାଇବା ପାଇଁ  --location ରୁ ବୁଟ ହୋଇଥିବା ଅତିରିକ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ରଚର

en: Add given file to root of initrd from --location
or: --location ରୁ initrd ର ରୁଟରେ ପ୍ରଦତ୍ତ ଫାଇଲକୁ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Device Options
or: ଉପକରଣ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: Virtualization Platform Options
or: ଆଭାସୀକରଣ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: This guest should be a fully virtualized guest
or: ଏହି ଅତିଥି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଭାସୀ ଅତିଥି ହୋଇଥିବା ଉଚିତ

en: This guest should be a paravirtualized guest
or: ଏହି ଅତିଥିଟି ଆଂଶିକ ଆଭାସୀ ଅତିଥି ହୋଇଥିବା ଉଚିତ

en: This guest should be a container guest
or: ଏହି ଅତିଥି ଏକ ଧାରଣକର୍ତ୍ତା ଅତିଥି ହୋଇଥିବା ଉଚିତ

en: Hypervisor name to use (kvm, qemu, xen, ...)
or: ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଥିବା ହାଇପରଭାଇଜର ନାମ (kvm, qemu, xen, ...)

en: The CPU architecture to simulate
or: ସକ୍ରିୟ କରିବାକୁ ଥିବା CPU ସଂରଚନା

en: The machine type to emulate
or: ଅନୁକରଣ କରିବାକୁ ଥିବା ଯନ୍ତ୍ର

en: Have domain autostart on host boot up.
or: ହୋଷ୍ଟ ବୁଟ ଅପ୍‌ରେ ଡମେନ ସ୍ୱୟଂପ୍ରାରମ୍ଭ ଅଛି।

en: Aborted at user request
or: ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଅନୁରୋଧ ପାଇ ପରିତ୍ୟାଗ କରାଯାଇଥାଏ
